Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Čip pro všechny

26. listopadu 2008 v 14:28 |  Dokumenty

Očipovat každého! Potvrzují se zprávy, že pro masové zavedení čipů bude zneužito hrozby pandemie ptačí chřipky...


Máme vakcínu proti ptačí chřipce, křičí Američané (informuje o tom server Digiweb.cz). A většině čtenářů možná unikne, že vakcína mění DNA. Co vlastně mění a proč mění? To už se nikdo nedozví. Možná právě proto muselo zahynout tolik biologů zabývajících se právě ptačí chřipkou (více například zde).

Vincent L. Guarisco - 17. července 2008

"Přemýšlejte sami za sebe a zpochybňujte autoritu" - Timothy Leary (1920-1996)
Americký spisovatel, psycholog, futurista a průkopník výzkumu psychedelických drog a jejich použití.

Nenávidím být strašákem nebo poslem špatných zpráv, které jsem zveřejnil v mnoha svých esejích, ale poslouchejte: v tomto autoritářském 21. století, tak plném orwelliánských výtvorů, může do našeho života brzy nastoupit taktika vědecké kontroly, aby každému ukradla jeho osobní svobody. Ano, stávající mocenská klika chce implantovat malé drobné mikročipy do našich těl za účelem šmírování, manipulace chování a dalších věcí…

Pro mě je již pouhá myšlenka na tento vetřelecký Machiavelliho plán srovnatelná s pořádně příšerným a divokým šlehem plným halucinací. V podstatě považuji celou tuto věc za mnohem nebezpečnější, než se předávkovat LSD a pak divoce pobíhat uprostřed dálnice v nějakém velkoměstě během dopravní špičky. Skutečně jsem si jist, že Timothy Leary by tento jeho citát velmi ocenil! A jsem si stejně tak jistý, že kdyby dnes žil, nabídl by mi nějaký "vyprošťovák", abych se s touto myšlenkou ohledně očipování všech vypořádal. Jednou řekl, že "věda je pouze metafora". Jak ironické a jak často pravdivé. Ale Leary je nejvíce známý díky svému pořekadlu "zapni, nalaď, vyhoď". Nicméně poté, co jsem se dozvěděl o tomto elektronickém útoku technologie, jsem si jist, že by pravděpodobně nabídl následující moudrou radu - otoč mně, přilož své rty na moji prdel a zemři. Skutečně, vsadil bych na to svoji svéprávnost.

Myšlenka kontrolovat světovou populaci prostřednictvím nové a vylepšené vědecké elektronické kontrolní technologie byla vylepšována desetiletí. Je to přetrvávající sadistický sen zrozený v lůně starých programů CIA, jakým byla projektová skupina MKULTRA
dr. Jose Delgado. Cíl je jednoduchý, mocenská elita chce nalézt lepší, jednodušší a efektivnější způsob kontroly všech a mít na ulicích co nejméně jednotek.

Rychle, štípněte mně, a pořádně. A jestli mám před probráním zemřít, pošlete prosím můj popel v letadle do prostoru, stejně jak to učinil před mnoha lety Timothy Leary. Protože i já mohu brzy chtít uniknout ze svého pozemského jha. Brzy si mohu začít myslet, že tato zatracená planeta nestojí za zážitek. Nejsem "figurkou" ze starého loutkového divadla, abych si nechal tahat za špagátky podle libovůle.

Věřte tomu, nebo ne, tato realita nyní dosahuje kritické křižovatky, kde hrozí naprosté vymazání svobody, kterou jsme znali a těšili se z ní po 232 let. Podstatné je, že tato nová technologie slibuje nástup nové éry moderního otroctví - do extrému. Pokorného, monstrózního dítka, které by mohlo fungovat po generace.

Reálné manipulativní elektronické implantáty mají být skutečností. A tyto nové čipy jsou připraveny, aby byly bez vědomí vstříknuty do veřejného krevního řečiště skrze jakoukoliv hypodermickou jehlu. Zamysleme se nad možností, že program masivního očkování může být na klinice ve vaší ulici brzy oznámen, a každý bude nucen nechat si dát povinné očkování, ve jménu "bezpečnosti veřejnosti". Ačkoliv tento plán byl zahalen tajemstvím a držen za zavřenými dveřmi, bezpečnost otčiny (a FEMA) již mají platné prezidentské dekrety na rychlé zavedení toho čipového programu do praxe, na rozkaz. Konspirační teorie? Zamyslete se…

O čem ty mikročipy vůbec jsou, říkáte? No, tihle šílení vědci vyvinuli tuto šílenou technologii dalece přesahující schopnost jednoduchého sledování u GPS přes satelit. V podstatě udělali značné pokroky v oblasti "neurovědy". Připravte si šampus - za zády nám stojí pokusné opice.

Mimo schopnosti snadno vystopovat místo pobytu každého na celé planetě (stejně jako v případě našich současných pasů a peněz), mohou nyní monitorovat a nebo řídit náš fyzický a emoční stav ve skutečné lidské formě. Takže jakmile bude čip na místě, budou schopni nás manipulovat dle libosti, ať již na základě elektronických přenosů na dálku, nebo spoléháním se na předem vložený program v čipu. Něco jako vrazit disk přímo do počítačového harddisku, jen jsme to my, a ne počítače.

Úděsné! Ano, mohou nyní dostatečně měnit naše přirozené emocionální funkce, nervový systém a genetiku, nebo receptory a sítě, aby řídili žádoucí a nežádoucí chování, myšlenkové procesy a dokonce motorické schopnosti. V podstatě mohou měnit způsob, jakým naše tělo metabolizuje serotonin. Neskutečné? Zamyslete se znovu. Nemá to omezení, patří sem i "smrt", a to na pouhé stisknutí tlačítka, budou-li si to přát. Jak pohodlné, nyní mohou do našich těl vstříknout miniaturního vymahače výpalného.

Dovolte mi to vysvětlit dále. Ohledně fungování těla může serotonin ovlivnit srdce, svaly a různé prvky endokrinního systému, nebo hormony a žlázy. Snažím se to udržet co nejjednodušší, ale chemie našeho těla je velmi komplexní; obsahuje řadu různých hormonů, neurotransmiterů a dalších látek, které ovlivňují, jak myslíme, cítíme a jednáme. Chci, abyste zvážili rozsah toho, kdy bude mít každý schopnost ovlivnit jakoukoliv z těchto změn ve vašem těle… jo, vím, že to zní jako nějaká zatraceně šílená akta X, rovnou z fantazie Chrise Cartera. Ale je to skutečné… není to fikce.

Po zvážení, kde se v dnešním velkém globálním plánu nacházíme, je to skutečně tak těžké k uvěření? Elita přenášela hory desetiletí, aby globalizovala planetu pod jedním monetárním praporem. Jednou světovou vládou používající veškerou populaci jako levnou poslušnou pracovní sílu, která bude uspokojovat její přání a potřeby. Myšlenky jako je tato pouze zajišťují, že tento cíl bude dosažen ještě rychleji a efektivněji. Ano, tomuto projektu byla věnována spousta času, peněz a zdrojů.

Existuje lepší způsob, jak zničit nezávislé myšlení a svobodnou vůli (a životy), pak zabít vnitřek našich těl, dříve než to bude moct začít? Jak těžké pro ně může být nás kontrolovat, jakmile jsou čipy implantovány? Božíčku, toto je konečná forma absolutní kontroly, aniž by se poškrábal jediný kousíček povrchu zemského. Atomové zbraně a většina konvenčních zbraní by mohly být v blízké budoucnosti věcí minulosti. Proč znečišťovat a ničit průmyslové továrny, důležitou infrastrukturu, zemědělská pole, malá města nebo velkoměsta, když mohou ukrást životy, kontrolovat naše myšlenky, manipulovat funkce našeho těla a sklízet plody otroctví, aniž by vypálili jedinou ránu? To je kontrola!

Nakonec jsem vám poskytl ohledně této problematiky dostatek informací, abych vás inspiroval provést si svůj vlastní výzkum. Přirozeně, mohl jsem lhát. Neočekávám, že se spokojíte s mým slovem. Chci, abyste si našli své vlastní odpovědi. Teprve tehdy zjistíte úplný stav své situace. Pravda tam venku vždy byla, jen ji musíte najít - a pak podle toho jednat. Strašlivá technologie je zde, jedinou otázkou je, kolik přesvědčování bude třeba, aby nás učinili poslušnými, a abychom to přijali, dokonce s radostí?

Jedna věc je jistá - bude to postupovat ve jménu národní bezpečnosti a bezpečnosti veřejnosti. Věříval jsem, že se to odehraje pomalu, krok za krokem. Ale nyní si myslím, že to brzy vyvrcholí. Možná již v polovině roku 2009. Zapamatujte si to dobře - pokud se dovolí, aby se to stalo, budeme zavedeni na místo, kam by nikdo, pokud se nad tím někdy zamyslel, jít nechtěl. Jakmile onu hranici překročíme, již se z této šílenosti nedostaneme…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.