Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Prosinec 2008

Trilaterals commision

30. prosince 2008 v 14:11 Dokumenty
Trojstran pověří:

Světová stínová vláda____________________________________________________________________________

Trojstranná komise byla ustanovená v roce 1973. Jeho zakladatel a primární finanční anděl byl mezinárodní finančník, David Rockefeller, dlouhodobý předseda milionáře rodina- řízená prohledávací Manhattan banka a nesporný přílišný - lord jeho rodinného globálního korporačního impéria.


Rockefellerova idea pro ustanovení komise se objevila potom co četl knihu oprávněnou Mezi dvěma věky napsaný organizací učenec, profesor Zbigniew Brzezinski Columbijské univerzity.

V jeho/něm knize Brzezinski navrhoval obrovské spojenectví mezi Severní Amerikou, západní Evropou a Japonskem. Podle Brzezinski, změny v moderním světě požadovaly tom.

"chránidlo jak to může, " Brzezinski psal jinde, " americký systém je nucený postupně vyhovět sám k tomu objevující se mezinárodní souvislosti, s americkou vládou vyzvanou vyjednávat, garantovat, a, k nějaký rozsah, chránit různá uspořádání která byla chtěná dokonce soukromý podnik."

V dalších slovech, je nezbytné pro mezinárodní vyšší třídu pro spojit dohromady chránit jeho/ho/něho zájmy, a zabezpečit, ve vyvinutých národech, že političtí vůdci byli přinesení k síle který by zajistila, aby globální finanční zájmy ( milionářů a ostatní vládnoucí elity) by byl chráněná přes ty obyčejného lidu.

POCANTICO KOPCE CONFABS

Ačkoli počáteční uspořádání pro komisi byla naservírovaná v sériích schůzek držených v Rockefellerův slavný Pocantico Hills majetek vně New York City, milionář poprvé uvedl představu komise ve valné hromadě Bilderberg skupiny, tento držený v Knokke, Belgie na jaře z 1972.( Bilderberg skupina je podobná jako trojstranná komise v že to je fond a silně ovlivněný milionářem impérium, a složený z mezinárodních finančníků, průmyslníků, mediálních velmoí, odborových šéfů, akademika a politických čísel.

(nicméně, moc staršího Bilderberg skupinového členství striktně je omezený na účastníky ze Spojených států, Kanady a západní Evropy: to jest NATO spojenectví. Pro více na Bilderberg skupině, držte oko ven pro budoucí příběhy v tomto papíru.

Trojstranná komise byla jedinečná, ačkoli, v že to přineslo japonskou vládnoucí elitu do vnitřních rad z globálních výkonových makléřů, rozpoznání Japonského rostoucího vlivu na světě hospodářská a politická aréna.

VLÁDNOUCÍ TŘÍDY SPOJÍ

" pověřovací účel je konstruovat trvalé společenství mezi vládnoucími třídami ze Severní Ameriky, západní Evropa a Japonsko - - z toho důvodu termín ' trojstranný' - - za účelem zabezpečit zájmy ze západního kapitalismu v explozivním světě. Soukromá komise pokouší se formovou veřejnou politiku a konstruovat rámec pro mezinárodní stabilitu v přicházejících dekádách."Pro zjednodušení, Trilateralists říká: Lidi, vlády a ekonomiky všech národů musí sloužit potřebám mnohonárodnostních bank a společností.

"zkrátka, Trilateralism je aktuální pokus podle předpisu elity řídit oba závislost a demokracii - - doma a do zahraničí."

Další trojstranný kritik, nyní- vysloužilý Sen. Barry Goldwater (R Ariz.), dívá se na komisi jak milionář rodinná operace skrz a skrz. Podle Goldwateru:

" trojstranná organizace vytvořený od Davida Rockefeller byl náhražka - - členové vybraný milionářem, jeho účely definovaný od Rockefeiler, jeho financování dodávaný milionářem. David Rockefeller tříděný a vybraný každý jednotlivý který byl pozvaný účastnit se."

SKLÍZENÍ POLITICKÝ ČINITEL

David Rockefeller a Brzezinski pak začal proces vybrání mezi "trojstrannými" národy několik sta elitních výkonových makléřů kterým by bylo dovoleno účastnit se trojstranného politického činitele v přicházejících letech.

Jeden z pověřovacích primárních cílů byly umístit trojstranného- ovlivněného prezidenta v Bílém domě v roce 1976, a dosáhnout že cíl je nezbytné upravit vhodného kandidáta který by byl ochotný spolupracovat s trojstranný zamýšlí.

Milionář a Brzezinski vybraná hrstka známých liberálních demokratů a rozptylování republikánů (v první řadě liberálního- internacionalisty sklonilo) sloužit u komise.

A ve snaze dát oblastní rovnováhu k pověřovacímu milionáři pozval pak- temný jediný- termín demokratický guvernér Georgie, Jimmy Carter, připojit se ke komisi.

MILIONÁŘ CENTRÁLNÍ JIH

Milionář měl dlouhodobé vazby do místního Atlanty politická a ekonomická organizace. Ve skutečnosti, velká část Rockefellerova osobního souboru investic je v Atlantě nemovitosti. (Podle Davida Horowitz, spoluautor milionářů, "Atlanta je milionář centrální jih.")

A milionář samotný měl jednou dokonce pozval Carter večeřet s ním v prohledávacím Manhattanu banka několik let před, již 1971, rok Carter začal porci jak guvernér.

Carter velmi rozhodně vtlačil milionáře a Brzezinski, ještě víc než další jižní demokrat, floridský guvernér. Reuben Askew, také vybraný, aby sloužil u komise a viděl, jako Carter, jak možný trojstranný kandidát.

Ve skutečnosti, podle Brzezinski, "to byl únik o vlas mezi Carterem a nakřivem, ale jsme byli ohromení že Carter otevřel nahoru obchodní oddělení pro stav, stát Georgie v Bruselech a Tokiu. To zdá se hodit se dokonale do konceptu trojstranu."

Carter, ve skutečnosti, jako nakřivo, oznamovalo pro 1976 demokratickou prezidentskou nominaci, ale kvůli Rockefellerovu zájmu, Carter měl uvnitř výstřelu.

Tak moc tak, že v řeči v pověřovací první valné hromadě v Kyoto, Japonsko v květnu z 1975, Rockefellerův lidský Brzezinski podporoval pak- ještě temný Carter jeho spolu - Trilateralists jak ideální kandidát na prezidenta.

JIŽ DEFINITIVNĚ HOTOVÝ

Z toho bodu na, to bylo všem/u již definitivně hotové. Podle Goldwateru: "milionář a Brzezinski našel, že Carter být jejich ideální kandidát. Oni pomoci mu vyhrát demokratickou nominaci a předsednictví."Pro vykonat tento účel, který oni mobilizovali peněžní- mocninu Wall Street bankéři, intelektuální vliv akademického společenství - - které je prospěšné v bohatství ohromných nezdaněných základů - - a mediální kontroloři reprezentované v členství v CFR a Trilateralists."

( výše uvedené zastupitelstvo na mezinárodních vztazích - - je další milionář- financovaná cizí politická nátlaková skupina podobný jako Trilateralists a Bilderberg skupina, ačkoli CFR je složená výhradně amerických občanů.)

(v jeho/něm knize Carter předsednictví a mimo, publikovaný v roce 1980 opevněními tisk, profesor Vavřinec H. Shoup věnuje celou kapitolu pro demonstrování jak trojstranný- spojený a trojstranná- řízená organizace média podporovala prezidentskou kandidaturu v roce 1976 z pak- temná Georgie guvernér. Jimmy Carter.)

Carter, samozřejmě, vedl tažení tak "populista" - - jak "muž lidí" - - jak "outsider" se žádnými vazbami k vládní klice. Fakt je, nicméně, Carter, který řekl on by nikdy ne- by by lhal, byl elitářský, interní pracovník, trojstranná komise- ovo "muž na bělouši."

A s mocninou komise a milionář impérium a jeho média ovlivňují za ním, Carter udělal jeho/ho/něho cestu do předsednictví, ustanovení první zcela opeřená trojstranná administrativa, jmenování početný Trilateralists ke klíčovému politickému činiteli pozice a provedení trojstranný program k jílci.

Trilateral commision - Členství

30. prosince 2008 v 14:08 Dokumenty
Trilateral Commision

Členství
V jakési trojstranné komisy bylo prvotním záměrem,rovnající se množství členů z každého ze tří regionů. Čísla brzo začala růst, a stropy byly předepsaný asi 1980. Tyto stropy byly zvednuté od té doby jak nové země začaly být reprezentovány ve skupině. Evropská skupina, která zahrnuje členy z Rakouska, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Norsko, Polsko, Portugalsko, republika Kypru, Slovinska, Španělska, Švédska, Nizozemí, a Spojené království, teď má strop 160 členů. Strop pro severoamerickou skupinu je 120, včetně 20 kanadských členů, 13 mexických členů a 87 amerických členů. Japonská skupina 85 členů rozšířených v roce 2000 stát se pokojnou asijskou skupinou a nyní zahrnuje 55 členy z Japonska, 16 členů z Korey, 9 z Austrálie a Nového Zélandu, a 19 z originálních pěti ASEAN zemí (Indonésie, Malajsie, Filipíny, Singapur a Thajsko). Nová pokojná asijská skupina také zahrnuje Triennium Participants z lidové Čínské republiky, Hongkongu, a Tchaj - wan.

Pro pomáhat uchovat pověřovací neoficiální charakter, členové kteří zdvihnou pozice v jejich národním administračním povolení - .p.) nahoru trojstranné pověřovací členství. Noví členové jsou vybraní na národním základu. Procedury užívaný pro oběh mimo a pro pozvání nových členů různí se od národní skupiny k národní skupině. Tři předsedové (jeden z každého regionu), zástupce předsedů, a ředitelé představují vedení trojstranné komise, spolu s výkonným výborem včetně 36 dalších členů. Aktuální plný seznam členů je k dispozici e - mailem nebo kontaktováním jakýkoli z oblastních kanceláří.

Předsedové, zástupce předsedů a ředitelů

Severoamerický předseda: JOSEF S. NYE, JR.

Univerzitní slavný služební profesor a bývalý Dean, John F. Kennedy škola vlády, Harvardovy univerzity, Cambridge, MA; bývalá židle, národní zpravodajské zastupitelstvo a bývalý USA Tajemník ministra obrany pro mezinárodní bezpečnostní záležitosti

Evropský předseda: PETER SUTHERLAND

Předseda, BP p.l.c., , Londýn; Předseda, Goldman Sachs mezinárodní; Zvláštní zástupce u Spojených národů generálního tajemníka pro stěhování; bývalý generální ředitel, GATT/WTO, Ženeva; bývalý člen Evropské komise; bývalý generální prokurátor Irska

Pokojný asijský předseda: YOTARO KOBAYASHI

Hlavní korporační rádce, Fuji xerox Co., , Ltd., , Tokio

Severoamerický zástupce předsedy: ALLAN E. GOTLIEB

Starší poradce, Bennett Jones LLP, Toronto, NA; Předseda, Sotheby- ovo, Kanada; bývalý kanadský velvyslanec v Spojených státech

Severoamerický zástupce předsedy: LORENZO ZAMBRANO

Předseda a hlavní výkonný úředník, CEMEX, Monterrey, NL, Mexiko

Evropský zástupce předsedy: HERVE DE CARMOY

Předseda, Almatis, Frankfurt- je - .p.)- hlavní; bývalý partner, Rhône skupina, New York & Paříž; Čestný předseda, Banque Industrielle et Mobilicre Privée, Paříž; bývalý předseda akciové společnosti, Societe Générale de Belgique

Evropský zástupce předsedy: ANDRZEJ OLECHOWSKI

Zakladatel, občanská platforma; bývalý předseda, bankovní Handlowy; bývalý ministr zahraničí a financí, Varšavy

Pokojný asijský zástupce předsedy: HAN ZPÍVANÝ- JOO

rezident, Korea univerzita, Soul; bývalý korejský ministr pro zahraniční věci; bývalý korejský velvyslanec v Spojených státech

Pokojný asijský zástupce předsedy: SHIJURO OGATA

Bývalý zástupce guvernéra, Japonské vývojové banky; bývalý zástupce guvernéra pro mezinárodní vztahy, banku Japonska

Severoamerický ředitel: MICHAEL J. O'NEIL

Evropský ředitel: PAUL REVAY

Pokojný asijský ředitel: TADASHI YAMAMOTO


Bývalí severoameričtí předsedové:

THOMAS S. FOLEY (2001 - 2008)

PAUL A. VOLCKER (1991 - 2001) čestný severoamerický předseda

DAVID MILIONÁŘ (1977 - 91) zakladatel a čestný severoamerický předseda

GERARD c. kovář (1973 - 77)

Bývalí evropští předsedové

OTTO GRAF LAMBSDORFF (1992 - 2001) čestný evropský předseda

GEORGES BERTHOIN (1976 - 92) čestný evropský předseda

MAX KOHNSTAMM (1973 - 76)

Bývalí japonští předsedové:

KIICHI MIYAZAWA , Hraní předseda (1993 - 97)

AKIO MORITA (1992 - 93)

ISAMU YAMASHITA (1985 - 92)

TAKESHI WATANABE (1973 - 85)

Výkonný výbor

Erik Belfrage, Starší viceprezident, Skandinaviska Enskilda Banken; Ředitel, investor AB, Stockholm

C. Fred Bergsten, Ředitel, Peterson ustanoví pro mezinárodní ekonomiku, washingtonský DC; bývalý USA Pomocný ministr financí pro mezinárodní záležitosti

Georges Berthoin, Mezinárodní čestný předseda, evropský pohyb; Čestný předseda, Jean Monnet asociace; Čestný evropský předseda, trojstranná komise

Jorge Braga de Macedo, Prezident, tropický výzkumný ústav, Lisabon; Profesor ekonomiky, Nova univerzita v Lisabonu; Předseda, fórum Portugalsko globální; bývalý ministr financí

Zbigniew Brzezinski, Poradce, středisko pro strategická a mezinárodní studia, washingtonský DC; Robert Osgood profesor amerických zahraničních věcí, Paul Nitze škola Pokročilých mezinárodních studií, Johns Hopkins univerzity; bývalý asistent k prezidentovi pro státní bezpečnost záležitosti

François Bujon de l'Estang, Ambassadeur de Francie; Předseda, Citigroup France, Paříž; bývalý velvyslanec v Spojených státech

Richard Conroy, Předseda, Conroy diamanty & zlato, Dublin; Člen senátu, republiky Irska

Vladimir Dlouhy, Starší rádce, útek; Mezinárodní rádce, Goldman Sachs; bývalý československý ministr ekonomiky; bývalý český ministr průmyslu & obchod, Praha

Bill Emmott, bývalý editor, Ekonom, Londýn

Plný seznam členů je k dispozici e - mailem nebo kontaktováním jakýkoli z oblastních kanceláří.
POZOR - ZLOPRCEK

30. prosince 2008 v 13:56 Fota

Pár myšlenek

18. prosince 2008 v 2:49 Moje Maličkosti
Ještě nedávno jsem jen přežíval své všední dny.Podvědomě tušil že není
vše takové jak na první pohled vypadá a při tom se nechal unášet proudem.
Člověk se sice dívá kolem sebe a v nitru se utvrzuje o své neomylnosti,
avšak starosti o veřejné dění nechává jiným,které potom kritizuje,při tom sám
se zajímá jen o svoji zahrádku,jako by za plotem již žádný svět neexistoval.
Pro vaši představu,jsem obyčejný tuctový občan České republiky která jak se
velmi obávám,by se mohla brzy stát jen jakou si rezervací pro několik zotročených
duší,které si ani nebudou vědomy svého stavu a dokonce budou šťastni za každou
trošičku surové zábavy.Tak jak si to přejí a trpělivě jdou za svým cílem,přes
hromady nevinných mrtvých těl,budoucí vládci a majitelé otrávené,spálené země.
Vzdělání mám pouze střední odborné a v osobním životě je mi jediným a pro mne
nejdůležitějším faktem,budoucnost všech rodinných příslušníků.
Dožil jsem se zatím ve zdraví věku dvaačtyřiceti let a opravdu upřímně se velmi
obávám,zda se i moje dvě děti ve zdraví dožijí vysokého věku,aby mohli prožít
vše krásné co život nabízí.
V duchu se nevzdávám naděje že není úplně pravda,že dnes máme sice svobodu slova
ale nikoho to nezajímá. Moc vás prosím o váš názor,jsme na jedné lodi a ta se právě potápí.
Tuto skutečnost vám však posádka,jenž má naše životy v rukou,pečlivě tají.
Právě jsme se ženou probírali zda necháme své děti očkovat proti žloutence
a mne jen napadá zda v té vakcíně nemůže něco být,o čem nemáme ani potuchu.
Třeba nějaká látka jenž znemožní reprodukci.Po tom co již vím,bych se nedivil.
Oni se opravdu neštítí vůbec ničeho a ještě ze všeho vyjdou jako tvůrci míru a
ochránci bezpráví.My jim ten klam stále věříme a ti co se nedali nachytat,zoufale volají
do všech stran varování,které nikdo neslyší.
Stále zvažuji co by se v současné situaci dalo ještě udělat.Myslím že snažit se otevírat
oči ostatním zdaleka nestačí.Většina jich stejně rezignuje,je to takový
nějaký normál,nevyčnívat.Na druhou stranu je chápu,stačí pohrozit že přijdou
o práci a nebudou mít z čeho hradit všechny ty skvělé úvěry na kterých je toto
obludárium postaveno.Oni ti šmejdi mají prsty ve všem a když nepostačí osvědčená
ruka trhu,mají ještě své automaty do kterých stačí hodit dolar a ono to vystřelí.
Myslím že je nejdůležitější otevřít oči právě lidem jenž drží prst na spoušti
aby se prostě stroje porouchali,to se přeci stává.Je to nemožné?Jsem přesvědčen že ano.
Viz příklad z 1.světové války,kdy lidé na obou stranách zákopů už toho šílenství měli
plné zuby,přestali střílet a udělali si vánoce.(Bylo to i zfilmováno)
Poraďte prosím.Co mám říct svým dětem až mi jednou poví,- táto,tys to přeci musel vidět
a přitom si nehnul ani prstem.Snad mi rozumíte?
Co svět světem stojí,vždy se najde někdo vykutálený kdo chce mít víc než
ostatní,víc než potřebuje.Jak mile toho dosáhne,přestane mu to stačit a zatouží
po moci,moci ovládat druhé a žít v blahobytu na jejich úkor.
Fero či Jano,na tom nesejde kdo je méně krutý.Vždy se najdou další parazité.
Myslím že většina lidí uvažuje ve smyslu:svět už je takovej a jinej nebude.
Já obyčejný zedník,úředník atd.to nemohu změnit.Mohu se pouze snažit
přežít jak nejlépe a nejpohodlněji to půjde.A toto je dle mého názoru zásadní chyba.
Všichni ti zedníci,úředníci a další,se musí dovědět že mohou mnohem víc než si myslí.
Stačí když začnou u sebe a budou chtít.Jak vás mám přesvědčit?
Děkuju za vaši pozornost a čas. - cendasDokonalý agent 9/11 – alias – Terorista

15. prosince 2008 v 17:24 Moje Maličkosti
Moji milý

Zajímalo by mne,zda již někdo položil otázku ,,kde se na světě vzal všehoschopný terorista"
a zda se mu dostalo uspokojivé odpovědi?Jaké okolnosti přimějí člověka opásat se výbušninou,či zmocnit se násilím dopravního letadla a změnit se ve zbraň hromadného ničení,včetně vlastní záhuby. - Nebo se již šílený narodil?
Dlouho mne uspokojovalo vlastní vysvětlení,že je takový člověk cíleným dílem nějakého radikálního fanatického náboženství,či samozvaného kultu.Příkladů je dost,kdy se lidé hromadně nechají zblbnout a zmanipulovat,většinou je zneužita jejich nepříznivá životní situace,že se dobrovolně vzdají všeho a ukončí své životy nějakým násilným rituálem.


Co když se však šeredně mýlím(e)!Zkušenost nám radí,kolik nám již napověděly poznatky z historie.Odpovědí by nám mohla být práce doktora Mortona Prince z roku 1905,kdy se mu podařil objev v oblasti psychologie.
Zkoumal pacienty postižené schizofrenií(což je rozštěpení osobnosti) a pomocí hypnotických technik se mu dařilo zbavit je jejich postižení. Brzy nějakého vychytralce napadlo,zda by to nešlo i opačně.To znamená,ze zdravého jedince získat rozdělenou bytost,která by ani netušila co se s ní děje,byla k nerozeznání od ostatních mentálně zdravích lidí a dala se snadno ovládat. Víme jaká zvěrstva prováděli nacisté za 2. Světové války.Neměli nejmenší zábrany použít ke svým pokusům místo myší nevinné děti.Nejvíce ,,zásluh" je připisováno doktoru Josefu Mengelemu,všem známému jako,,Anděl smrti".Tento nelidský psychologický experiment nesl název,,Wucherblume"(Kopretina) Popisována je praktika,kdy si šílený vědátor před zraky na smrt vyděšených dětí otrhával lístky z kopretiny a po odtržení posledního lístku,jedno z dětí utloukl k smrti,před šokovanýma očima ostatních dětí.
Po té začalo vymývání mozků a přeměna v poslušné loutky.(Nepřipomíná vám to něco? - 11.září 2001 byl paralyzující šok pro celé lidstvo,a vymejvárnu mozků máme 24 hodin denně,kam se jen podíváme.)
V Mengeleho stopách úspěšně kráčel další nemorální vědátor bez svědomí,doktor George Estabrooks,přezdívaný,,Démon", který nacistické praktiky obohatil o používání halucinogenních drog,elektrošoky a brutální mučení.Estabrookův projekt dostal krycí jméno
,,Monarcha". Své pokusné myšky vybírali v řadách dětí a teenagerů.Tyto vytipované jedince získávali pod záminkou různých pobytových táborů a nebo je jednoduše násilně unesli na tajné vojenské základny. Pokusy obsahovaly surové mučení,trápení hladem,zimou atd.,zavíráním do temných místností,spoutané a ponořené v jakési nádrži neznámého obsahu,to vše podpořeno vydatnou inhalací neznámého halucinogenu. Takto zpracované oběti přijímali ve stavu hypnózy jakékoliv rozkazy. Pomocí osvědčených elektrošoků a dalších prostředků,jenž mi naštěstí nejsou ještě známé,došlo k rozštěpení jejich osobnosti.
Tyto dílce byly následně instruovány a vedeny k plnění dílčích,nejspíše ponižujících úkolů.
Některé z těchto obětí se dostali do péče doktora Colina Rosse,jenž vedl výzkum těchto jedinců.Díky jeho práci dnes známe netušené skutečnosti. Osobnost těchto pokusných jedinců sestávala hned z několika samostatných částí.Osobnost ,,A" - Byla ponechána ve stavu před únosem,s vymazanými vzpomínkami na pobyt v základně. Osobnost,,B" - Byla vycvičena coby stroj na zabíjení,plnící bez zábran své úkoly.(Brutální Nikita?)
Osobnost,,C" - Byla budována pro případ prozrazení nebo zajetí tohoto dokonalého agenta.Ta spouštěla proces totálního pominutí mysli nebo rovnou sebezáhuby.
Existence a účel Osobností,,D,E,F ….." mi není znám.Aktivace Osobnosti,,B" se spouštěla heslem v podobě číselného kódu,určeného slova,optického signálu a kdo ví jak ještě.
Oficiálně již tento projekt neexistuje.Nepochybuji že byl nahrazen lepším a dokonalejším.
Tak mi napadá,zda nejsem terorista?Mohu vás konejšit pouze svoji sklerózou jak barák.

Aktuální události na Guantánamu dokazují naši chabou fantazii. - Co k tomu dodat?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdroj : Tajné pokusy k ovládnutí světa - H.a M. Lammerovi (Dialog)
související

Původy a techniky ovládání mysli Monarch


Tajné pokusy

15. prosince 2008 v 17:14 Knihy - tip
Tajné pokusy k ovládnutí světa - H.a M. Lammerovi (Dialog)


11.9.2001

14. prosince 2008 v 14:16 Knihy - tip
Velký podvod

Co se vlastně stalo 11. září 2001 v USA? Kdo doopravdy stojí za útoky na Světové obchodní centrum a na Pentagon? Kontroverzní kniha francouzského investigativního novináře, která obletěla celý svět, konfrontuje oficiální verze událostí s dokumenty a očitými svědeckými výpověďmi a poukazuje na rozpory v nich. Autor pak dochází k šokujícímu závěru: Na Pentagon žádné letadlo nespadlo!
Tato kniha je založena výlučně na dokumentech Bílého domu a ministerstva obrany, a na prohlášeních amerických civilních i vojenských představitelů v mezinárodním tisku.
Všechny informace, které uvádí, jsou doloženy a čtenář si je může sám ověřit.17.11.2008 - Litvínov - Janov (Neoficiální nahrávka)

12. prosince 2008 v 12:58 Videa
Vážení spoluobčané,zde se můžete podívat k čemu se necháváte snadno zmanipulovat.
Začněte už laskavě myslet vlastní hlavou - MOC VÁS PROSÍM !!!


komplot NWO z roku 1969

11. prosince 2008 v 13:54 Aktuálně
Představitel Rockefellera oficiálně odhalil komplot NWO z roku 1969

Kouřící zbraň! - Představitel Rockefellera oficiálně odhalil komplot NWO v r. 1969

Naši političtí a kulturní "vůdci" jsou komplici komplotu na přebudování lidstva, aby sloužilo žido-zednářskému bankovnímu kartelu. Války, terorismus, krize, politické a sociální změny, zábava a móda je vše vymyšleno tak, aby se postupně nastolil orwellovský policejní stát. Mnoho lidí to již řeklo, ale minulý týden jsem se dozvěděl o další "kouřící zbrani" (česky žhavý důkaz, pozn. red.).Krize - Analýza

11. prosince 2008 v 13:52 Aktuálně
ANALÝZA
Opatření v období světové finanční krize
"Revoluční" opatření předkládají tíž lidé, kteří jako právě Barroso a Sarkozy měli ještě před dvěma lety v EU plná ústa toho, jak jsou jen trhy přeregulované a jak je třeba v zájmu prosperity dále radikálně liberalizovat - Bush, Sarkozy či Merkelová.
Martin Schulz
Světová finanční krize je realitou. Podle čísel za třetí kvartál 2008 se řada vyspělých ekonomik dostává do recese. Můžeme se přít o příčiny této krize a můžeme se přít o jejím významu či skutečné velikosti. Jedni shledávají její příčiny v neodpovědnosti konkrétních lidí a institucí, jiní kladou otázky, zdali příčiny nejsou v celém současném finančním systému a jeho neúčinné regulaci v globalizovaných kulisách. Odpověď na tyto otázky dá nepochybně s nějakou mírou pravděpodobnosti ekonomická teorie v horizontu zhruba dvaceti let. Bylo by drzostí se pokoušet o autoritativní hodnocení právě teď, kdy krize není u konce a ani není zřejmé, v jaké fázi se nacházímeFalešný email

10. prosince 2008 v 12:01 Aktuálně
Falešný email radí, jak označit v mobilu své blízké kvůli záchranářům
Počítačovou sítí se šíří e-mail, který doporučuje majitelům mobilních telefonů uložit si do seznamu pod názvem ICE číslo na své blízké. Podle textu by pak v případě zranění nebo nehody mohli záchranáři snadno kontaktovat rodinu a zjistit si například informace o zdravotním stavu pacienta.
10. 12. 2008 04:45
Záchranka, policisté i hasiči však upozorňují, že jde o hloupost a český integrovaný záchranný systém se značkou ICE vůbec nepracuje.


Jeden milion blogů pro mír

6. prosince 2008 v 9:17 BLOGEM PRO MÍR


The Concept The Concept
Between 20 March 2007 and 20 March 2008 (the fifth year of the war), we will attempt to sign up One Million Blogs for Peace. By signing up, a blogger is stating his or her agreement with The Pledge below. Mezi 20. březnem
2007 a 20. března 2008 (v pátém roce války), budeme pokoušet se zaregistrujete jeden milion Blogy pro mír. Podpisem nahoru, jeden blogger, se uvádí, jeho nebo její souhlas s níže zástavy. They will then be able to participate in various challenges launched by One Million Blogs for Peace. Budou se moci zapojit do různých výzev, kterou zahájila jeden milion Blogy pro mír. They will also be listed on this website with a link to their blog. Budou také uvedeny na této webové stránce s odkazem na svůj blog.

Bloggers who took The Pledge before the launch date of 20 March 2007 are known as "Inblogurals" (Inaugural Blogs). Blogeři, kteří se o zástavu před datem zahájení dne 20. března 2007 jsou známy jako "Inblogurals" (Inaugurační blogy).

The Pledge Závazek
I believe in the immediate withdrawal of all foreign combat troops from the nation of Iraq. Věřím, že v okamžité stažení všech zahraničních vojsk z boje proti národu Iráku. I believe in using my blog, in whole or in part, as a tool toward this end. Věřím, že v užívání mého blogu, v celku nebo v části, jako nástroj k tomuto účelu.

Who's Eligible Kdo je způsobilá
There will be two counts (toward 1,000,000). K dispozici budou dva počítá (na 1.000.000). For one, a blog must be based in the home country of a nation currently engaged in the Iraq War. Z jedné strany, blog, musí být založeno v domovské zemi a národ, kteří v současné době války v Iráku. As of now, those nations are: Albania, Australia, Armenia, Azerbaijan, Bosnia-Herzegovina, the Czech Republic, Denmark, El Salvador, Estonia, Georgia, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Mongolia, Poland, Romania, South Korea, the United Kingdom, and the United States of America. Stejně jako nyní, ty národy jsou: Albánie, Austrálie, Arménie, Ázerbájdžán, Bosna-Hercegovina, Česká republika, Dánsko, El Salvador, Estonsko, Gruzie, Kazachstán, Litva, Lotyšsko, Makedonie, Moldavsko, Mongolsko, Polsko, Rumunsko, Jižní Korea, Spojené království a Spojených států amerických.

The second count will include all bloggers worldwide, whether or not their countries are involved in the conflict. Druhý hrabě bude obsahovat všechny bloggerů po celém světě, zda je či není jejich země jsou zapojeny do konfliktů. The importance of keeping separate counts is explained
here . Význam vedení oddělené počítá se zde vysvětlenySIM karta navedla stopy bombajských teroristů do Vídně

6. prosince 2008 v 8:37 Aktuálně
SIM karta navedla stopy bombajských teroristů do Vídně
Vyšetřovatelé teroru v Bombaji sledují stopu vedoucí do Rakouska. Web listu Indian Express v pátek uvedl, že jednu ze SIM karet útočníků vystavila pobočka Telekomu ve Vídni.
6. 12. 2008 00:05 - VÍDEŇ
"Zdá se, že skutečně jde rakouské mobilní číslo," potvrdil Spolkový úřad pro ochranu ústavy a boj proti terorismu. Úřad přiznal, že informaci o možném spojení teroristů s Rakouskem nedostal od indických úřadů, ale od jedné zahraniční zpravodajské služby.
Ministerstvo zahraničí ve Vídni potvrdilo, že od ambasády v Dillí už obdrželo článek Indian Expressu. Nevylučuje však záměnu Vídně s městem Great Meadows-Vienna v americkém státě New Jersey. Další SIM karta nalezená u jednoho z teroristů zabitých v hotelu Tádž Mahál, byla vystavená právě v tomto americkém státě.
Atentátníci komunikovali prostřednictvím služby využívající protokol Voice-Over-Internet-Server (VoIP) ve Vídni. Indický list Hindu s odvoláním na CIA napsal, že výhodou této služby je obtížné monitorování telefonního čísla.

Vzpoura amerických generálů

5. prosince 2008 v 20:14 BIO - ILUZION
Vzpoura amerických generálů

30. srpna 2007 létalo po tři hodiny nad územím USA letadlo B-52 s nákladem šesti raket AGM-129 Advanced Cruise Missiles opatřených jadernými hlavicemi W-80-1. Jeho úkolem měl být nukleární "preventivní útok" na Írán ve spolupráci s Izraelem.
Mise neuspěla díky tomu, že skupina osob z Air Force a amerických zvláštních služeb odmítla tento rozkaz splnit.
-----
24. září 2007 bylo oznámeno, že podle zjištění ze zdrojů amerických a zahraničních informačních služeb měl B-52 nesoucí šest utajených raket 30. srpna odstartovat na Blízký východ přes leteckou základnu Barksdale v Louisianě. Několik osob z Air Force však s podporou pracovníků americké zpravodajské služby úspěšně odhalilo místo určení nukleárních zbraní a mise byla zrušena následkem vnitřní opozice uvnitř Air Force a americké zpravodajské služby. Informovaný zdroj současně potvrdil, že jedna ze šesti střel s nukleární hlavicí byla (a možná dosud je) nezvěstná.
O něco později oznámil Newsweek, že bývalý poradce viceprezidenta Cheneyho pro Blízký východ David Wurmser sdělil před několika měsíci malé skupině poradců, že Cheney uvažoval o tom požádat Izrael, aby zahájil raketový útok na íránské nukleární středisko v Natanzu. Cheney přitom tvrdil, že po íránském odvetném útoku by Spojené státy měly dost důvodů zahájit vlastní rozsáhlý útok na Írán.
Podle dalších zjištění byl americký útok na Írán s použitím nukleárních a konvenčních zbraní naplánován na stejnou dobu jako izraelský nálet 6. září na údajné syrské nukleární zařízení v Dajr az-Zwar u vesnice Tal Abjád v severní Sýrii blízko tureckých hranic. Izraelský útok pod krycím názvem Operace Orchard (Ovocný sad) měl zajistit důvod k americkému útoku na Írán. Podle vojenských zdrojů z obou stran Atlantiku jednoznačně existovalo spojení mezi izraelskou Operací Orchard a americkou operací Bent Spear (Ohnutý oštěp), jejíž součástí byl onen B-52 letící z letecké základny Minot v Severní Dakotě do Barksdale.
Existuje ještě další spojitost - vysoce utajený projekt Checkmate (Šachmat) Pentagonu se obíral plánem útoku na Írán od června 2007, tedy ve stejné době, kdy Cheney pracoval na scénáři společného izraelsko-amerického útoku na Írán. Do tohoto projektu, jenž prosákl na veřejnost v článku vojenského analytika Erica Margolise v londýnských Timesech patřících Rupertu Murdochovi, jsou zapojeny dvě desítky důstojníků Air Force, řídí jej brigádní generál Lawrence Stutzriem a jeho vrchním civilním poradcem je dr. Lani Kass, bývalý důstojník izraelské zpravodajské služby. Stutzriem a Kass odpovídají přímo šéfovi Air Force generálu Michaelovi Moseleymu. Kass se specializuje na počítačovou válku, do níž patří zajištění "informační blokády" takového druhu, jakou uvalila izraelská vláda na izraelská média pro případ leteckého útoku na údajné syrské "nukleární zařízení".
Potom co americké Air Force odmítly dopravit šest střel s nukleárními hlavicemi na Blízký východ, pustil se Izrael do svého útoku na Sýrii s úmyslem zostřit napětí mezi Washingtonem na jedné a Damaškem, Teheránem a Pchjongjangem na druhé straně.
Neokonzervativní propaganda se pustila do šíření tvrzení o spolupráci Bushových tří států "osy zla" - Sýrie, Íránu a Severní Koreje - ve společném nukleárním zařízení v severní Sýrii, aby tím ospravedlnila izraelský útok na Sýrii a připravila půdu pro rozsáhlý útok americké armády na Írán.