Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Dokonalý agent 9/11 – alias – Terorista

15. prosince 2008 v 17:24 |  Moje Maličkosti
Moji milý

Zajímalo by mne,zda již někdo položil otázku ,,kde se na světě vzal všehoschopný terorista"
a zda se mu dostalo uspokojivé odpovědi?Jaké okolnosti přimějí člověka opásat se výbušninou,či zmocnit se násilím dopravního letadla a změnit se ve zbraň hromadného ničení,včetně vlastní záhuby. - Nebo se již šílený narodil?
Dlouho mne uspokojovalo vlastní vysvětlení,že je takový člověk cíleným dílem nějakého radikálního fanatického náboženství,či samozvaného kultu.Příkladů je dost,kdy se lidé hromadně nechají zblbnout a zmanipulovat,většinou je zneužita jejich nepříznivá životní situace,že se dobrovolně vzdají všeho a ukončí své životy nějakým násilným rituálem.


Co když se však šeredně mýlím(e)!Zkušenost nám radí,kolik nám již napověděly poznatky z historie.Odpovědí by nám mohla být práce doktora Mortona Prince z roku 1905,kdy se mu podařil objev v oblasti psychologie.
Zkoumal pacienty postižené schizofrenií(což je rozštěpení osobnosti) a pomocí hypnotických technik se mu dařilo zbavit je jejich postižení. Brzy nějakého vychytralce napadlo,zda by to nešlo i opačně.To znamená,ze zdravého jedince získat rozdělenou bytost,která by ani netušila co se s ní děje,byla k nerozeznání od ostatních mentálně zdravích lidí a dala se snadno ovládat. Víme jaká zvěrstva prováděli nacisté za 2. Světové války.Neměli nejmenší zábrany použít ke svým pokusům místo myší nevinné děti.Nejvíce ,,zásluh" je připisováno doktoru Josefu Mengelemu,všem známému jako,,Anděl smrti".Tento nelidský psychologický experiment nesl název,,Wucherblume"(Kopretina) Popisována je praktika,kdy si šílený vědátor před zraky na smrt vyděšených dětí otrhával lístky z kopretiny a po odtržení posledního lístku,jedno z dětí utloukl k smrti,před šokovanýma očima ostatních dětí.
Po té začalo vymývání mozků a přeměna v poslušné loutky.(Nepřipomíná vám to něco? - 11.září 2001 byl paralyzující šok pro celé lidstvo,a vymejvárnu mozků máme 24 hodin denně,kam se jen podíváme.)
V Mengeleho stopách úspěšně kráčel další nemorální vědátor bez svědomí,doktor George Estabrooks,přezdívaný,,Démon", který nacistické praktiky obohatil o používání halucinogenních drog,elektrošoky a brutální mučení.Estabrookův projekt dostal krycí jméno
,,Monarcha". Své pokusné myšky vybírali v řadách dětí a teenagerů.Tyto vytipované jedince získávali pod záminkou různých pobytových táborů a nebo je jednoduše násilně unesli na tajné vojenské základny. Pokusy obsahovaly surové mučení,trápení hladem,zimou atd.,zavíráním do temných místností,spoutané a ponořené v jakési nádrži neznámého obsahu,to vše podpořeno vydatnou inhalací neznámého halucinogenu. Takto zpracované oběti přijímali ve stavu hypnózy jakékoliv rozkazy. Pomocí osvědčených elektrošoků a dalších prostředků,jenž mi naštěstí nejsou ještě známé,došlo k rozštěpení jejich osobnosti.
Tyto dílce byly následně instruovány a vedeny k plnění dílčích,nejspíše ponižujících úkolů.
Některé z těchto obětí se dostali do péče doktora Colina Rosse,jenž vedl výzkum těchto jedinců.Díky jeho práci dnes známe netušené skutečnosti. Osobnost těchto pokusných jedinců sestávala hned z několika samostatných částí.Osobnost ,,A" - Byla ponechána ve stavu před únosem,s vymazanými vzpomínkami na pobyt v základně. Osobnost,,B" - Byla vycvičena coby stroj na zabíjení,plnící bez zábran své úkoly.(Brutální Nikita?)
Osobnost,,C" - Byla budována pro případ prozrazení nebo zajetí tohoto dokonalého agenta.Ta spouštěla proces totálního pominutí mysli nebo rovnou sebezáhuby.
Existence a účel Osobností,,D,E,F ….." mi není znám.Aktivace Osobnosti,,B" se spouštěla heslem v podobě číselného kódu,určeného slova,optického signálu a kdo ví jak ještě.
Oficiálně již tento projekt neexistuje.Nepochybuji že byl nahrazen lepším a dokonalejším.
Tak mi napadá,zda nejsem terorista?Mohu vás konejšit pouze svoji sklerózou jak barák.

Aktuální události na Guantánamu dokazují naši chabou fantazii. - Co k tomu dodat?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdroj : Tajné pokusy k ovládnutí světa - H.a M. Lammerovi (Dialog)
související

Původy a techniky ovládání mysli Monarch

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Christian Louboutin Shoes For Sale Christian Louboutin Shoes For Sale | E-mail | Web | 5. ledna 2011 v 8:58 | Reagovat

*People are always telling you what to do, but what's right for them may not be right for you.

2 vlado vlado | 2. října 2012 v 19:25 | Reagovat

Vlado Kolembus

3 rambo rambo | E-mail | 30. dubna 2020 v 12:10 | Reagovat

http://horkedivky.top - horke divky z vaseho okoli

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.