Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Trilaterals commision

30. prosince 2008 v 14:11 |  Dokumenty
Trojstran pověří:

Světová stínová vláda____________________________________________________________________________

Trojstranná komise byla ustanovená v roce 1973. Jeho zakladatel a primární finanční anděl byl mezinárodní finančník, David Rockefeller, dlouhodobý předseda milionáře rodina- řízená prohledávací Manhattan banka a nesporný přílišný - lord jeho rodinného globálního korporačního impéria.


Rockefellerova idea pro ustanovení komise se objevila potom co četl knihu oprávněnou Mezi dvěma věky napsaný organizací učenec, profesor Zbigniew Brzezinski Columbijské univerzity.

V jeho/něm knize Brzezinski navrhoval obrovské spojenectví mezi Severní Amerikou, západní Evropou a Japonskem. Podle Brzezinski, změny v moderním světě požadovaly tom.

"chránidlo jak to může, " Brzezinski psal jinde, " americký systém je nucený postupně vyhovět sám k tomu objevující se mezinárodní souvislosti, s americkou vládou vyzvanou vyjednávat, garantovat, a, k nějaký rozsah, chránit různá uspořádání která byla chtěná dokonce soukromý podnik."

V dalších slovech, je nezbytné pro mezinárodní vyšší třídu pro spojit dohromady chránit jeho/ho/něho zájmy, a zabezpečit, ve vyvinutých národech, že političtí vůdci byli přinesení k síle který by zajistila, aby globální finanční zájmy ( milionářů a ostatní vládnoucí elity) by byl chráněná přes ty obyčejného lidu.

POCANTICO KOPCE CONFABS

Ačkoli počáteční uspořádání pro komisi byla naservírovaná v sériích schůzek držených v Rockefellerův slavný Pocantico Hills majetek vně New York City, milionář poprvé uvedl představu komise ve valné hromadě Bilderberg skupiny, tento držený v Knokke, Belgie na jaře z 1972.( Bilderberg skupina je podobná jako trojstranná komise v že to je fond a silně ovlivněný milionářem impérium, a složený z mezinárodních finančníků, průmyslníků, mediálních velmoí, odborových šéfů, akademika a politických čísel.

(nicméně, moc staršího Bilderberg skupinového členství striktně je omezený na účastníky ze Spojených států, Kanady a západní Evropy: to jest NATO spojenectví. Pro více na Bilderberg skupině, držte oko ven pro budoucí příběhy v tomto papíru.

Trojstranná komise byla jedinečná, ačkoli, v že to přineslo japonskou vládnoucí elitu do vnitřních rad z globálních výkonových makléřů, rozpoznání Japonského rostoucího vlivu na světě hospodářská a politická aréna.

VLÁDNOUCÍ TŘÍDY SPOJÍ

" pověřovací účel je konstruovat trvalé společenství mezi vládnoucími třídami ze Severní Ameriky, západní Evropa a Japonsko - - z toho důvodu termín ' trojstranný' - - za účelem zabezpečit zájmy ze západního kapitalismu v explozivním světě. Soukromá komise pokouší se formovou veřejnou politiku a konstruovat rámec pro mezinárodní stabilitu v přicházejících dekádách."Pro zjednodušení, Trilateralists říká: Lidi, vlády a ekonomiky všech národů musí sloužit potřebám mnohonárodnostních bank a společností.

"zkrátka, Trilateralism je aktuální pokus podle předpisu elity řídit oba závislost a demokracii - - doma a do zahraničí."

Další trojstranný kritik, nyní- vysloužilý Sen. Barry Goldwater (R Ariz.), dívá se na komisi jak milionář rodinná operace skrz a skrz. Podle Goldwateru:

" trojstranná organizace vytvořený od Davida Rockefeller byl náhražka - - členové vybraný milionářem, jeho účely definovaný od Rockefeiler, jeho financování dodávaný milionářem. David Rockefeller tříděný a vybraný každý jednotlivý který byl pozvaný účastnit se."

SKLÍZENÍ POLITICKÝ ČINITEL

David Rockefeller a Brzezinski pak začal proces vybrání mezi "trojstrannými" národy několik sta elitních výkonových makléřů kterým by bylo dovoleno účastnit se trojstranného politického činitele v přicházejících letech.

Jeden z pověřovacích primárních cílů byly umístit trojstranného- ovlivněného prezidenta v Bílém domě v roce 1976, a dosáhnout že cíl je nezbytné upravit vhodného kandidáta který by byl ochotný spolupracovat s trojstranný zamýšlí.

Milionář a Brzezinski vybraná hrstka známých liberálních demokratů a rozptylování republikánů (v první řadě liberálního- internacionalisty sklonilo) sloužit u komise.

A ve snaze dát oblastní rovnováhu k pověřovacímu milionáři pozval pak- temný jediný- termín demokratický guvernér Georgie, Jimmy Carter, připojit se ke komisi.

MILIONÁŘ CENTRÁLNÍ JIH

Milionář měl dlouhodobé vazby do místního Atlanty politická a ekonomická organizace. Ve skutečnosti, velká část Rockefellerova osobního souboru investic je v Atlantě nemovitosti. (Podle Davida Horowitz, spoluautor milionářů, "Atlanta je milionář centrální jih.")

A milionář samotný měl jednou dokonce pozval Carter večeřet s ním v prohledávacím Manhattanu banka několik let před, již 1971, rok Carter začal porci jak guvernér.

Carter velmi rozhodně vtlačil milionáře a Brzezinski, ještě víc než další jižní demokrat, floridský guvernér. Reuben Askew, také vybraný, aby sloužil u komise a viděl, jako Carter, jak možný trojstranný kandidát.

Ve skutečnosti, podle Brzezinski, "to byl únik o vlas mezi Carterem a nakřivem, ale jsme byli ohromení že Carter otevřel nahoru obchodní oddělení pro stav, stát Georgie v Bruselech a Tokiu. To zdá se hodit se dokonale do konceptu trojstranu."

Carter, ve skutečnosti, jako nakřivo, oznamovalo pro 1976 demokratickou prezidentskou nominaci, ale kvůli Rockefellerovu zájmu, Carter měl uvnitř výstřelu.

Tak moc tak, že v řeči v pověřovací první valné hromadě v Kyoto, Japonsko v květnu z 1975, Rockefellerův lidský Brzezinski podporoval pak- ještě temný Carter jeho spolu - Trilateralists jak ideální kandidát na prezidenta.

JIŽ DEFINITIVNĚ HOTOVÝ

Z toho bodu na, to bylo všem/u již definitivně hotové. Podle Goldwateru: "milionář a Brzezinski našel, že Carter být jejich ideální kandidát. Oni pomoci mu vyhrát demokratickou nominaci a předsednictví."Pro vykonat tento účel, který oni mobilizovali peněžní- mocninu Wall Street bankéři, intelektuální vliv akademického společenství - - které je prospěšné v bohatství ohromných nezdaněných základů - - a mediální kontroloři reprezentované v členství v CFR a Trilateralists."

( výše uvedené zastupitelstvo na mezinárodních vztazích - - je další milionář- financovaná cizí politická nátlaková skupina podobný jako Trilateralists a Bilderberg skupina, ačkoli CFR je složená výhradně amerických občanů.)

(v jeho/něm knize Carter předsednictví a mimo, publikovaný v roce 1980 opevněními tisk, profesor Vavřinec H. Shoup věnuje celou kapitolu pro demonstrování jak trojstranný- spojený a trojstranná- řízená organizace média podporovala prezidentskou kandidaturu v roce 1976 z pak- temná Georgie guvernér. Jimmy Carter.)

Carter, samozřejmě, vedl tažení tak "populista" - - jak "muž lidí" - - jak "outsider" se žádnými vazbami k vládní klice. Fakt je, nicméně, Carter, který řekl on by nikdy ne- by by lhal, byl elitářský, interní pracovník, trojstranná komise- ovo "muž na bělouši."

A s mocninou komise a milionář impérium a jeho média ovlivňují za ním, Carter udělal jeho/ho/něho cestu do předsednictví, ustanovení první zcela opeřená trojstranná administrativa, jmenování početný Trilateralists ke klíčovému politickému činiteli pozice a provedení trojstranný program k jílci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.