Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Bruselská mafie

26. března 2009 v 7:00 |  Dokumenty
Jakékoliv pochybnosti o tom, kam směřují již schválená politická rozhodnutí Evropské unie padly, když komisař pro spravedlnost Franco Frattini oznámil plány na elektronickou kontrolu občanů, překračujících hranice svých států. Od roku 2009 již budou povinné v rámci EU cestovní pasy obsahující otisk prstu a digitální fotografii. Od roku 2011 občané EU žádající o cestovní víza,budou povinni poskytnout i své biometrické údaje.

Frattini nyní plánuje představu, kdy by otisky prstů byli snímány i u dětí ve věku šesti let, ale úředníci pro bezpečnost odhadují, že tato povinnost by se týkala stále mladší věkové kategorie, díky neustále se vyvíjejícím technologiím. Pokud tyto plány schválí všech 27 členských států, by představovalo jedno z největších bezpečnostních opatření v rámci EU, s náklady v řádu miliard dolarů.

FRANCO FRATTINI - Kdo je přesně Franco Frattini a proč on a jeho spolupracovníci chtějí do Evropy a společnosti ,,Big Brother", kde práva na ochranu osobních fyzických osob jsou běžně porušována ? Jakou má spojitost pan Frattiny s Mafií ?

Jmenován do komise byl v roce 2004 - dřívějším italským ministrem zahraničí, známým loajálností k tehdejšímu italskému premiérovi Silvio Berlusconimu. Frattini byl vybrán navzdory obvinění, že byl Svobodný zednář. Svobodné zednářství bylo v Itálii velmi citlivé téma od roku 1981, kdy tajné a ilegální zednářské pravé křídlo,známé jako ,,P2", bylo díky propagandě rozbíjeno uprostřed veřejného pohoršení. Zejména proto, že Silvio Berlusconi figuroval v téměř tisícičlenném seznamu lidí z vyšších sfér vlivu v oblastech : politiky,publicistiky,bankovnictví,obchodu,zpravodajské služby a armády.


K záměrům současné doby, prosazující v Itálii návrat k moci jako premiér Berlusconi, vstoupily P2 údajně v roce 1978. V průběhu let figuroval ve více než tuctu trestních řízení a odvolání.Byl obviněn z podvodu, falešného účetnictví, podplácení a spojitosti s Mafií.

SILVIO BERLUSCONI -Ukazuje se, že Berlusconi je však v dobré společnosti. Jedním z jeho nejbližších přátel a obchodní partner - italský senátor Marcello Dell Utri, který je rovněž italský delegát v Radě Evropy - byl již odsouzen pro kolize s mafií. Zatím co Dell Utriho případ je stále ve fázi odvolání, jeho práce v Radě Evropy je mu ochranou před rozsudky italské justice díky imunitě před soudním stíháním jenž poskytuje, jak je zakotveno v článku 15. - všeobecné dohody Evropské Unie, podepsané v Paříži v roce 1949.

DELL UTRI -Je dobře známo že P2 má z historie vazby na nacismus a extrémní pravicové křídlo. Licio Gelli, jeho bývalý velmistr, byl uvězněn v roce 1998 za korupci a podvody v souvislosti se skandálem Banco Ambrosiano
a byl otevřeně prezentován
v New Yorku Times
jako ,,známí fašista".Při vyšetřování Gelli dokonce tvrdí, že byl zapojen do spiknutí, jenž vedlo k vraždě Papeže Jana Pavla I., který zastával svůj úřad pouze 33 dní v roce 1978. Tato fakta uvedl ve své knize
'Ve Jménu Božím: vyšetřování vraždy Pope John Paul I', spisovatel David A. Yallop,Ještě znepokojivějším tvrzením některých zdrojů z Nového Zélandu
a Observer novin ve Velké Británii, jsou vazby mezi P2 a státním terorismem. Mezi tím další jako
je BBC, uvádí, že stát měl spojení s oběma, mafií a pravým křídlem teroristických skupin.
LICIO GELLI


V jaké Evropě, že chcete žít ?

V Evropě ovládané lidmi jako je Franco Frattini a superbohatými jednotlivci, jako je Silvio Berlusconi ?

V Evropě, kde vaše soukromí, práva a svobody jsou běžně porušovány, kde nebudete mít žádné demokratické prostředky vyjádřit svůj názor ?

Pokud se tito lidé nezastaví, je jasné, že Evropa i celý svět se bude postupně měnit v ,,Orwellovský kontinent", kde absolutní diktatura, bez demokracie - je jediným cílem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martina farkasova martina farkasova | 26. března 2009 v 9:03 | Reagovat

no to je teda fakt úžasné! Keď začal celý ten nezmysel s EU tak šlo hlavne o to namotať ľudí zvýchodného bloku na Európu bez hraníc. A teraz si mám vybavovať pas a odovzdávať svoje biometrické údaje? Kašlem na nich radšej budem sedieť doma. "Holt, keď vtáčka chytajú pekne mu spievajú :)):

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.