Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

ŽALOBA NA FARMACEUTICKÉ KORPORACE

18. března 2009 v 10:16 |  Aktuálně
ŽALOBA

Následující řádky obsahují výňatky z oficiální žaloby, již podal u Mezinárodního soudního dvora v Haagu MUDr. Mathias Rath a ostatní. Obsáhlé podání obviňuje světové farmaceutické korporace a vedoucí světové politiky ze zločinného spolčení, genocidy, zločinů proti lidskosti a válečných zločinů. Úplný text v angličtině je k dispozici na internetu (viz odkaz dole).

Farmaceutický průmysl jako organizovaný podvod
Úmyslné rozšiřování (spektra) chorob
Koronární srdeční choroby
Vysoký krevní tlak
Selhání srdce
Nepravidelný srdeční tep
Rakovina
AIDS a další infekční nemoci
Ostatní nemoci
Úmyslná expanze chorob
Drogy snižující hladinu cholesterolu
Chemoterapeutické drogy
Aspirin
Protizánětlivé léky
Calcium antagonists
Estrogen a další hormonální léky
Trankvilizátory a antidepresiva
Ostatní farmaceutické drogy
Nové choroby uváděné na trh rozšiřováním patentovaných léků
Tabletky proti bolení hlavy
Antibiotika

Dr. Rath v úvodním resumé píše:

Tato žaloba přináší před Mezinárodní soudní dvůr (ICC) ty největší zločiny, které kdy byly spáchány v dějinách lidstva. Žalovaní jsou obviňováni ze zraňování a smrti miliónů lidí kvůli "obchodu s chorobami", z válečných zločinů a dalších zločinů proti lidskosti. Všechny tyto zločiny spadají pod jurisdikci Mezinárodního trestního soudu.

Obžalovaní vědí, že budou za tyto zločiny voláni k odpovědnosti, a proto spustili globální kampaň k podkopání autority ICC s cílem vyhnout se mezinárodnímu právu a pokračovat ve svých zločinech ke škodě všeho lidstva.

Z tohoto důvodu musí být tato žaloba podaná ICC považována za krajně naléhavou. Každá fyzická osoba a každá vláda je tímto vyzvána účastnit se na této žalobě s
cílem jednou provždy skoncovat s těmito zločiny.

Kartel

Obvinění přednesená v této žalobě souvisí s dvěma hlavními oblastmi zločinu:

* genocidou a dalšími zločiny proti lidskosti, spáchanými v souvislosti s farmaceutickým podnikáním s chorobami.

* válečnými zločiny a agresí a dalšími zločiny proti lidskosti, spáchaným v souvislosti s nedávnou válkou proti Iráku a mezinárodní eskalací s úmyslem vyvolat světovou válku.

Farmaceutický průmysl jako organizovaný podvod

Farmaceutický průmysl nabízí milionům pacientů "zdraví" - ale toto očekávání neplní. Namísto toho poskytuje produkty, které pouze mírní symptomy zatímco podporují chorobu v pozadí jako předpoklad pokračujícího obchodu. K zakrytí tohoto podvodu, tento průmysl používá dvakrát více peněz, než vynakládá na výzkum příštích léčebných terapií.

Demaskování farmaceutického "obchodu s nemocemi"

V uplynulých deseti letech jsem usiloval o demaskování organizovaných podvodů tohoto největšího investičního průmyslu na zemi. Poukazoval jsem na to, že největší překážkou zlepšování zdraví lidí na naši planetě je samotný farmaceutický průmysl - a jeho povaha coby investičního průmyslu žijícího z rozšiřování spektra nemocí

Obvinění z trestných činů

Obvinění v této žalobě se vztahují na zločiny ve dvou hlavních oblastech:

* Zločiny spáchané v rámci farmaceutického "obchodu s chorobami" včetně zločinu genocidy a dalších zločinů proti lidskosti.

* Zločiny související s válkou proti Iráku v roce 2003 a stupňováním mezinárodního napětí k světové válce, včetně zločinů války a agrese stejně jako ostatními zločiny proti lidskosti.

"Ne nacističtí šílenci, ale tito obvinění korporační manažeři, jsou hlavními válečnými zločinci. Kdyby jejich zločiny nevyšly na denní světlo a nebyli za ně potrestáni dopustili by se v budoucnu ještě větších zločinů, než by kdy dokázal Hitler."
prokurátor Telford Taylor před Norimberským tribunálem

[úplný text: http://www.laleva.cc/The_Hague/hague_complaint.pdf]

[http://www4.dr-rath-foundation.org/THE_FOUNDATION/About_Dr_Matthias_Rath/dr_rath.htm]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.