Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Bilderberg 2009

13. května 2009 v 15:28 |  Aktuálně
Bilderberg 2009 - již příští týden
58. zasedání zástupců ze západní Evropy a Severní Ameriky známé jako Bilderberg skupina se bude konat příští týden v pěti-hvězdičkovém hotelu v Řecku -Nafsika Astir Palace hotels.
Na Bilderberg Group konferenci jsou pozváni pouze elity vlivných členů podnikatelského, mediálního a politického společenství. Hillary Clinton, Bill Clinton, Donald Rumsfeld a Tony Blair.
V letošním roce se podle zdroje na setkání bude mluvit o bodech zaměřených na finance, tedy budoucnost dolaru, ekonomiky a míře nezaměstnanosti.
"Přibližně 140 účastníků se bude účastnit, z nichž asi dvě-třetiny pocházejí z Evropy a zbytek ze Severní Ameriky" Zhruba jedna-třetina z vládních kruhů a politiky, a dvě-třetiny jsou z financí, průmyslu, práce, vzdělávání a komunikace. Schůze je soukromá s cílem podpořit upřímnou a otevřenou diskusi.

Letošní akce, pokud bude, jak se očekává, bude 57. setkání z Bilderberg Group, která začala v roce 1954 . Pravidelná schůze byla v roce 1976 zrušena, a tak se někde letošní schůze uvádí ja 58. setkání

Převzato z Prop.sk

Bonus :
Schwarzenberga čeká interpelace kvůli Bilderbergu

Ministr zahraničíKarel Schwarzenberg bude dle informací Euro online muset vysvětlit sněmovně svou účast na utajovaném setkání tajné skupiny Bilderberg, kterého se účastnil od 5. do 8. června v USA. Předseda KSČM a místopředseda sněmovny Vojtěch Filip bude ministra zahraničí ohledně této záležitosti interpelovat...celý článek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.