Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

,,BESTIE“

15. června 2009 v 14:38 |  Moje Maličkosti
Upozorni všechny, že hlad udeří po celém světě.Přijde ve dvou obdobích. Před ,,Velkým soužením", v kterémž to čase právě žijeme, a během oficiálního panování Antikrista,
kdy pouze osoby označené znamením Bestie budou moci kupovat a prodávat zboží.
Bestie

Znamení Bestie
První příznaky jsou klimatické anomálie, hlad, zemětřesení a rychlý vědecký pokrok, zvláště v oblasti elektroniky. V Apokalipse sv.Jana čteme : ,,…a nutí všechny, malé i velké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. Kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. Toto číslo označuje člověka, a je to číslo 666." (Ap 13,16 - 18)

Čas znamení Bestie již nastal. V roce 1997 byl v Kanadě proveden výzkum, kdy byly losem vybrané osoby dotazovány, zda by souhlasili s čipem na ruce či na čele. Výsledky byly povzbuzující.Vláda USA zakoupila ohromné množství čipů, které mají v úmyslu v brzké době zužitkovat.
Co je to čip a je potřeba se ho obávat ? Je to miniaturní elektronické zařízení velikosti zrnka rýže, ve kterém se nachází přijímač i vysílač. Kolem Země jsou satelity sloužící k lokalizaci lidí i zvířat.Tímto způsobem je každý vlastník čipu lokalizován. Takový malý mikroprocesor může obsahovat až 1600 jednotek informací o svém majiteli, včetně bankovních informací.Nemusíte mít hotovost ani šek.Stačí ukázat dlaň a čtečka provede transakci. Pro uživatele je to velmi pohodlné.Kdo již vlastníte čipovou kartu třeba na MHD, znáte již dobře tuto pohodlnou technickou vymoženost.
V čem tedy spočívá nebezpečí ? Lidem budou nabízeny čipy, tak jako dříve kreditní karty a následně hodinky s vmontovaným mikročipem. To bude další krok před zavedením identifikátoru pod kůži jako nejlepší způsob ochrany před zcizením.Tehdy se čip stane jediným akceptovaným prostředkem k nákupu a prodeji zboží a placení všech pohledávek.
Dalším krokem bude přinucení vlády k zavedení čipu u všech lidí. Ti co se nepodřídí, nebudou moci nakupovat ani prodávat. Nebude možné ani později čip odstranit, neboť lidé budou po celou dobu pod kontrolou.

První Bestie čili Antipapež

Bible nazývá Antipapeže Falešným prorokem, První Bestií nebo Malým rohem. Podle poselství Matky Boží a také mnoha jasnovidců a vizionářů, papež, po varování o hrozícím mu nebezpečí, uteče z Vatikánu a antipapež usedne na Petrově stolci. Tehdy nastane čas násilného označení všech lidí znamením Bestie. Je však velmi pravděpodobné, že žádné násilí k tomuto nebude potřeba. Díky masivní reklamě vyzdvihující jen samá pozitiva této technické novinky usnadňující život, znevýhodňování lidí jenž ještě nepřijali s nadšením tento pokrok a v neposlední řadě díky konzumnímu smýšlení většiny populace.
( Z psychologických výzkumů vyplívá, že lidi jenž využívají platební karty, takto utracené peníze tolik ,,nebolí", jako ty kdož platí hotovostí.)
Druhá Bestie čili Antikrist

Z biblického odkazu vyplývá, že Antikrist má být vůdcem deseti národů. Mnoho badatelů ony národy ztotožňuje s Evropským hospodářským společenstvím. Sjednocená Evropa může představovat velikou ekonomickou a politickou sílu.,,Díky ekonomickým vlivům získá Bestie možnost panovat nad světem. Díky komputerizaci celého systému může vůdce kontrolovat transakce v celé ekonomice a může to být způsob, jak získat absolutní vládu v celosvětovém měřítku."


V poslední době si můžeme všimnout zintenzivění aktivit mnoha politiků a vlivných finančních kruhů v Americe i Evropě, směřujících k vytvoření jediného světového státního systému.Pod vidinou vzniku nového ,,ráje" na Zemi se skrývá příprava precizního a současně hrůzného systému tyranie, neboli nadvlády Antikrista.

Superpočítač ,,BESTIE"

V hlavním stanu Evropské unie v Bruselu je umístěn superpočítač schopný zpracovat dvě miliardy čísel. Cílem je označení všech lidí průmyslově rozvinutých zemí. Každá z těchto osob má již připraven osobní identifikátor. Tento superpočítač byl pojmenován,,Bestie" a jednotlivá čísla mají společný směrový kód : 666.
Již v únoru r. 1975 oficiálně potvrdil existenci Bestie hlavní analytik EWG, dr.Hanrick Edelman.
Bestie zabírá v Bruselu tři patra budovy a je schopen označkovat čísly a evidovat všechny obyvatele Země.

Superpočítač v Lucemburku

Bestie už dávno není největším zařízením tohoto typu na světě.Ještě větší se nachází v Monet Building v Lucembursku.O jeho technické výkonnosti svědčí především fakt, že dokáže shromáždit základní osobní údaje ,,6 miliard osob."
Jeho směrovací číslo je rovněž 666.
Udivující je fakt, že když za písmena slova COMPUTER vložíme číselné hodnoty( v aritmetické řadě) anglické abecedy, dostaneme tento výsledek.

C - 18 + O - 90 + M - 78 + P - 96 + U - 126 + T - 120 + E - 30 + R - 108 = 666


Počítáme způsobem, že pořadová čísla po sobě jdoucích písmen anglické abecedy násobíme 6 a získané výsledky přiřazujeme odpovídajícím anglickým písmenům.
Například : B - 2 krát 6 (12), C - 3 krát 6 (18) apod.

Podobně je tomu v případě slov ,,Znamení Bestie" v anglickém jazyce,, MARK OF BEAST".

M - 78 + A - 6 + R - 108 + K - 66 + O - 90 + F - 36 + B - 12 + E - 30 + A - 6 + S - 114 + T - 120 = 666


V budoucnosti může všeobecné kódování znemožnit nákup i prodej osobám, které nejsou vůči systému poslušné. To vede ke kontrole a vládě nad světem.
V roce 1798 kněz Adam Clark v komentářích k Apokalipse napsal :,,Znamení Bestie bude číslem skládajícím se z 18 číslic rozdělených na 6 skupin po 3 číslicích.
V roce 1977 toto potvrdil Hanrick Eldeman (hlavní analytik EWG)
Příklad : číslo 666 122388 220 432 328 by označovalo -

666 - směrovací číslo globálního počítače
122 - stát
388 - kraj
220 - město
432 - sektor
328 - osobní číslo


Proces směřující k osobní kontrole nad lidstvem se skládá ze tří etap.
První etapou jsou globální superpočítače.
Druhou etapou jsou mezinárodní magnetické karty.
Třetí etapou je vytetování identifikačního čísla pomocí mikro-chirurgického zákroku na ruku
nebo na čelo.
Kromě normálního označení čárkovým kódem jsou přidány dodatečné čárky s písmeny
F - forehead ( čelo ) a H - hand ( ruka )
Tento příznak jasně ukazuje úlohu těchto indexů, až začne fungovat ,,znamení Bestie."

(zdroj : Třetí proroctví Fatimské - Andrzej Sieradzki - 2004)

další související články ZDE :
Pseudotvůrci připravují lidem ovládací čipy
Výtah z časopisu Medium - říjen 2000


Lidský mozek je 38krát výkonnější než nejrychlejší superpočítač na světě

Mikročip - fámy, fikce nebo realita?


Související VIDEA :

Jeden superpočítač řídí svět


RFID čipy do každé rodiny - titulky CZ

Elektronický koncentrák (CZ subtitles)

http://spotter.tv/www/766797-elektronicky-koncentrak.htm#!

Mikročipy pro každéhoČípek pro každého
Tento klip byl vysílán na Silvestra 2008. Asi pro pobavení.
Dle závěrečných titulků se jedná o fikci.První očipovaná rodina z USA

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nevěřící Petr Nevěřící Petr | 12. srpna 2010 v 10:34 | Reagovat

Tedy promiňte - tohle je úplný nesmysl. Ať už by vznikl jakýkoli systém přiřazení identifikátoru k jednotlivým osobám, určitě nemůže vycházet z uvedené struktury.
Stačí se zamyslet nad posledními třemi skupinami čísel : Třetí od konce je identifikátor města - na každý stát připadají tři číslice, takže maximální počet měst je 999 v jednom státě. Jen ČR má okolo 6000 obcí - co s tím ? A to opravdu nepatříme k největším státům :-) Druhá od konce tříčíselná skupina dělí města na sektory - opět sektorů může být v jednom městě maximálně 999. V každém ze sektorů může být registrováno nejvíce 999 obyvatel (poslední skupina tří číslic). Z toho plyne, že v jednom městě může být v nejvíce 999 sektorech po 999 osobách zaregistrováno nejvíce 998 001 osob. Město Praha má v současné době okolo jednoho milionu tříset tisíc obyvatel. Co uděláme s těmi asi 300 000 obyvateli, která by systém v daném městě nebyl schopen zaregistrovat ? To budou ti bez cejchu ? Nebo je utratíme ? A to nepočítám Káhiru se 17 miliony obyvatel nebo Tokio se snad 25 miliony. Nepříjde vám, že ten systém má problém ? Asi soudruzi z NDR někde udělali chybu ...

2 xy xy | 12. srpna 2010 v 11:16 | Reagovat

O jeho technické výkonnosti svědčí především fakt, že dokáže shromáždit základní osobní údaje ,,6 miliard osob." .. kdyz o kazdem budu mit udaje o velikosti 1kB (coz je na zakladni udaje vic nez dost) budu potrebovat 6 tera dat .. na coz zrovna superpocitac nepotrebuju .. cely to nejak pokulhava tahle konspiracni teorie :)

3 Ivan Ivan | E-mail | 16. srpna 2010 v 20:40 | Reagovat

Další "konspirační" teorie. Vždy mě pobaví, že autoři těchto teorií mají přesné údaje. Např. v této teorii autor mluví o nějakých super PC v Belgii a Lucembursku nebo kde. Prosím o předložení důkazů, že tyto počítače skutečně existují a dělají to, co autor popisuje. Důkazem není odkaz na další pochybný blog. Nevím, jestli se autoři těchto "teorií" baví tím, že některé lidi dokážou zmást nebo svým tvrzením skutečně věří. To první bych ještě pochopil jako pubertální humor, druhou variantu bych si raději nepřipouštěl, protože si nechci představit, jak hrozný život musí daný "věřící" mít. Jako teorie dobrá, ale víc jsem se pobavil u teorie, že letadla rozprašují v atmosféře sloučeniny stříbra a dalších kovů, aby zabránily globálnímu oteplování. To byl u mně zatím bláblo No.1.

4 zž | 16. srpna 2010 v 23:52 | Reagovat

Je to s prominutím kravina...
A proč čipovat, když má každej občanku, resp. rodný číslo...:)) Jinak úplnej souhlas s "xy"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.