Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Nostradamus ve zpětném zrcátku II.

4. června 2009 v 10:11 |  Moje Maličkosti
Tendence a trendy do třetího tisíciletí
Informace pro celé tisíciletí 2000 až 2999 :
,,Z Anglie vzejde velká moc. Všemocnému jednomu víc než na 300 let.
Velké síly se budou pohybovat po moři a souši.
Ti kdož mají jasný rozum, nebudou z toho však šťastni."

OSN - očekává dělení na tři části. Nejprve ji opustí islámské státy a další rozkol nastane mezi chudými a bohatými národy. Zásahy OSN budou natolik bojovné, že Nostradamus hovoří o sjednocení poražených.

HLAD VE SVĚTĚ - Nostradamus zmiňuje ,,tuberkulózu" jako příznak tohoto hladu v části arabsko-afrického světa.

PENÍZE - ,,In God We Trust" ( Důvěřujeme bohu ) napsali na své nové peníze zakládající otcové ( převážně svobodní zednáři ) USA. Okrášlili bankovky egyptskými pyramidami, okem boha a mottem : ,,Annuit Coeptis Novus Ordo Seklorum" ( Nový světový pořádek slibuje nový začátek ) Od roku 2140 bude dvakrát opakován pokus zrušit peníze. Prostředek na budování a hromadění bohatství nelze zrušit.

ŽIDOVSKO - KŘESŤANSKÉ SJEDNOCENÍ - Asi v roce 2070 najdou lidé na neobyčejné expedici záznamy, jenž potvrzují staré biblické texty. Pod tíhou nových objevů budou Židé a křesťané korigovat stará dogmata. Spojí se do jediného světového náboženství.

ISLÁM - V průběhu nejbližších 500 let se islám rozšíří po celé jižní Evropě s výjimkou Španělska a Portugalska. Papež přeloží své sídlo do střední Evropy.

VÁLKY - Amerika,Evropa,Asie - ,,Mešita je ponížena, papežství povýšeno". Nostradamus varuje křesťany před vojenskou výpravou pomsty proti muslimům.

ZMĚNY SVĚTOVÉHO NÁZORU - Vznikne nové světové pacifistické hnutí považované za ,,nezdravou polévku".Vznikne ženská sekta ,,vítězné matky", nové náboženství jenž bude mít dva zakladatele. První,,zákonný posel nebe", druhý charakterizován větou,,čtvrtek prohlásí za svůj svátek".
(poznámka : vzpomínáte si někdo na nedávný případ odloženého novorozence v Čechách, jenž byl nalezen v kontejneru na odpadky ? Dostal jméno podle dne v týdnu, kdy byl nelezen nejmenovaným bezdomovcem. Tušíte správně, jmenuje se ,,Čtvrtek".Zmíněný bezdomovec dostal za tento lidský čin přidělený byt a nabídku zaměstnání.Z čehož se následně zbláznil a skončil v psychiatrickém ústavu. Za dobrotu na žebrotu - stále platné. )

VÍCE ZDE : Vendelín Čtvrtek - 13.12.2007Další možné vysvětlení se nabízí díky poselství nejsvětější Panny Marie.
Ta prohlásila, že přišla lidstvo varovat.Hovořila o blízké katastrofě, pokud
mezi lidmi nezavládne mír, láska a vzájemná úcta.
Marie přednesla ještě dvě důležitá proroctví. První se týkalo nadpřirozeného jevu, kdy se vše na světě nakrátko rozzáří světlem. Jeho cílem bude probuzení lidského svědomí.
Druhé proroctví předpovídalo zázrak, jaký se má stát o rok později po nadpřirozené emisi světla
v Garabandalu. San Sebastiano di Garabandal je španělská vesnička v Kantabrijských horách v severozápadním Španělsku.
Vizionářka Conchita Gonzales se o tom zmiňuje :
,, O tom, co se týká zázraku, řekla Panna pouze mně.Zakázala mi však říct, v čem bude spočívat, a datum mi dovolila ohlásit teprve osm dní dopředu.Datum se bude shodovat s oslavami jednoho ze svatých mučedníků Eucharistie a bude to ve čtvrtek ve 20:30 hodin. Stane se to u skupinky piniových stromů (černé borovice).Nemocní se uzdraví a nevěřící uvěří. Nebude pochyb, že jde o Boží zázrak. Znamení zázraku zůstane v místním borovicovém lese navždy.Bude možné jej filmovat, fotit a ukazovat v televizi. Nebude však možné jej chytit nebo změřit."

(zdroj : Třetí proroctví Fatimské - Andrzej Sieradzki - 2004)

VĚDA A ENERGIE - Po velkém Albertu Einsteinovi si bude svět vážit kolem roku 2030 tří vědců, o nichž se bude mluvit ještě tisíc let.Objeví nevyčerpatelný zdroj energie.

GENOVÁ TECHNOLOGIE - Křížením rostlin a zvířat se v budoucnosti získá nová živočišná bílkovina.

PŘÍRODA A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ - Přírodu očekávají drastické změny.
Nostradamus varuje před pálením lesů a amazonských deštných pralesů.

Závěr :

Vyšším kruhům bude velice záležet na tom, aby se navenek i vnitřně otevřely tvořivé Síle, božské inteligenci Světa. Tento nový filozofický proud dostává důležité impulsy především z Východu. Tento zápas o ,,přelom k Bohu" podle Nostradama přinese porozumění stavebních plánů našeho vesmíru, které udělá ze současných střízlivých vědců bezmála kněze, a z kněží zase nadšené zastánce vědy.

Poznámka :

Přes to že nesahám velkému učenci a prorokovi ani po kotníky, jsem přesvědčen, že naplnění jeho vizí máme pouze ve svých rukou. Naše nevědomost a neochota k osobnímu zrání každého jednotlivce nám stále brání vydat se smysluplnější cestou, než-li je vlastní sebedestrukce a násilí, než tou jenž popisuje Nostradamus ve svých proroctvích. Namísto přání dalšího příjemně prožitého dne mi opravdu nezbývá, než dál zoufale volat do všech světových stran své výzvy za zachování zdravého rozumu.Bohužel stále nemám jinou možnost, než-li zakončit své psaní zvoláním - ,,zachraň se kdo můžeš"!!!


Nostradamus - videa :
El Libro Perdido de Nostradamus - El Final esta Cerca (Španělština)

Prophecies of Nostradamus (Angličtina)

Stáhni:

Nostradamus - fakta

Nostradamova ztracená kniha

Zdroj :
NOSTRADAMUS
(- Apokalyptické století,přežijeme rok 2012 ? Co nás čeká v nejbližší budoucnosti ?)
Autor : Manfred DIMDE
Vydavatelství - Natajoga 1994
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.