Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Listopad 2009

AKT - INFO 112.

28. listopadu 2009 v 19:43 Aktuálně
SEZNAM ZPRÁV V TOMTO VYDÁNÍ
- Klimatické změny probíhají "nad očekávání rychle", tvrdí vědci
- 130 aktivistů za ochranu klimatu bylo zadrženo v australském parlamentu
- Spojené státy jsou pobízeny, aby ratifikovaly dohodu o právech dítěte
- Afghánistán je pro děti nejnebezpečnější zemí světa

KLIMATICKÉ ZMĚNY PROBÍHAJÍ "NAD OČEKÁVÁNÍ RYCHLE", TVRDÍ VĚDCI
Skupina předních vědců vydala varování, že klimatické změny probíhají rychlejším tempem, než se očekávalo. Ve své nové zprávě dvacet šest odborníků uvádí, že hladina světových oceánů by se do roku 2 100 mohla zvednout až o dva metry. Ve zprávě se píše, že "rychlost klimatických změn předčí veškerá očekávání." Mnoho členů této skupiny bylo součástí Mezivládního panelu pro klimatické změny (IPCC) při OSN, který získal Nobelovu cenu a přiměl mnohé národy ke snížení emisí. Toto varování přichází necelé dva týdny před summitem světových představitelů v Kodani s cílem vyjednat smlouvu o ochraně klimatu. Současně nový průzkum veřejného mínění ve Spojených státech prokázal pokles počtu Američanů, kteří věří, že globální oteplování skutečně probíhá. Podle průzkumu veřejného míněni, který prováděl Washington Post a ABC News, pouze 72 procent Američanů, oproti dřívějším 80 procent, věří, že globální oteplování je reálné. Většina populace ovšem stále podporuje snahy o zavedení limitů pro emise skleníkových plynů.
25/11/09

130 AKTIVISTŮ ZA OCHRANU KLIMATU BYLO ZADRŽENO PŘED AUSTRALSKÝM PARLAMENTEM
V pondělí bylo zadrženo více než 130 Australanů , kteří protestovali před australským parlamentem. Protestující požadovali, aby se australská vláda zavázala, že sníží do roku 2020 emise o 40 procent.
24/11/09

SPOJENÉ STÁTY JSOU POBÍZENY, ABY RATIFIKOVALY DOHODU O PRÁVECH DÍTĚTE
Minulý pátek uběhlo dvacet let od podpisu Úmluvy OSN o právech dítěte. Tato úmluva byla ve srovnání s jinými dohodami o lidských právech přijata nejrychleji a největším počtem zemí. Spojené státy a Somálsko jsou jedinými státy, které odmítly tuto dohodu ratifikovat. Jo Becker z organizace Human Rights Watch prohlásial, že postoj americké strany je "trapný" a dodala: "Spojené státy jsou jediným společníkem Somálska, země bez vlády."
20/11/09

AFGHÁNISTÁN JE PRO DĚTI NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ ZEMÍ SVĚTA
Organizace spojených národů oznámila, že Afghánistán je v současnosti nejnebezpečnější zemí pro právě narozené dítě. Podle organizace UNICEF má Afghánistán nejvyšší úmrtnost narozených dětí a 70 procent dětí postrádá přístup k pitné vodě.

Prasečí experiment

23. listopadu 2009 v 10:37 Aktuálně

Listopad 15, 2009 Autor: vanzura


Ptačí chřipka je mrtvá ať žije chřipka prasečí

Není to tak dlouho, co se na nás valila ptačí chřipka, a už tu máme nového nepřítele. Tentokrát je pojmenování ještě údernější. Jedná se o prasečí chřipku a média ovládaná nadnárodními korporacemi se každým dnem snaží rozdmýchávat hysterii, která má vést k obrovskému byznysu, který nedobrovolně zaplatíme my všichni.

Spíš vás zabije blesk, než vás zkosí ptačí chřipka


Pokud se vrátíme k hrozbě ptačí chřipky, stojí za to oprášit jednoduchou statistiku. Podle ní od roku 2003 do roku 2009 zemřelo na tuto formu chřipky (nebo spíše v souvislosti s onemocnění tímto virem) okolo 250 lidí na celém světe. To je asi o padesát lidí méně, než kolik osob zemřelo za stejné období jen v USA po zásahu bleskem. Ať je nafouknutá bublina sebelehčí, dříve či později klesne ke dnu. Je třeba nafouknout další.

Prasečí chřipka aneb nafoukněme tu bublinu

Prasečí bublina je nejnovější strašák, a je třeba říci, že si počíná nadmíru úspěšně. Během krátkého času zvedla Světová zdravotnická organizace stupeň nebezpečí šíření prasečí chřipky na nejvyšší stupeň probíhající pandemie, ačkoliv jedním dechem přiznávala velmi mírný průběh onemocnění. //<![CDATA[ <!-- google_ad_client = "pub-9235850904311259"; /* 234x60, vytvo?eno 10.4.09 */ google_ad_slot = "4501485313"; google_ad_width = 234; google_ad_height = 60; //--> //]]> //<![CDATA[ google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad); //]]>

Rychlost jsou peníze

Důvodem této rychlosti není nic jiného než peníze. Aby mohli farmaceutické společnosti prodávat své vakcíny státům za peníze daňových poplatníků, je třeba je urychleně vyrobit a schválit. V případě nejvyššího stupně ohrožení pak není třeba složitých a dlouhodobých testů na účinnost vakcíny.

Vražedná směsice


Pojďme se nyní podívat, copak nám to vlastně ty chemické koncerny namíchaly.
Tak v prvé řadě tu máme toxické látky, jako je etylén glykol (protimrznoucí účinek), fenol, formaldehyd, hliník, rtuť a antibiotika Neomycin a Streptomycin. Zvláštní pozornost si ovšem zasluhuje squalén. Tato látka se uvádí pod označením ASO3 ve vakcíně od Novartisu a MF59 ve vakcíně od Glaxo Smith Kline.

Na co se můžeme těšit


Jedná se o sloučeninu, která se použila ve vakcínách proti antraxu u veteránů z války v Perském zálivu. Uveďme si některé z potíží, které tato látka v tělech očkovaných vojáků vyvolávala:
arthritida, fibromyalgia, lymphadenopatie, vyrážka, fotosenzitivní vyrážka, chronická únava, chronické bolesti hlavy, ztráta vlasů, nehojící kožní defekty, aftosní vředy, točení hlavy, slabost, ztráty paměti, křeče, změny nálady, neuropsychiatrické poruchy, účinky proti štítné žláze, chudokrevnost, zvýšenou sedimentaci erytrocytů, systémový lupus erytematodes, roztoušenou sklerosu, ALS (amyotrofickou laterální sklerosu), Raynaudův fenomén, Sjorgrenův syndrom, chronické průjmy, noční pocení... //<![CDATA[ <!-- google_ad_client = "pub-9235850904311259"; /* 234x60, vytvo?eno 10.4.09 */ google_ad_slot = "4501485313"; google_ad_width = 234; google_ad_height = 60; //--> //]]> //<![CDATA[ google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad); //]]>

Hloupá Evropa

Těžko se divit, že v USA regulační úřady v řijnu 2009 nepovolily použít squalén do vakcín prasečí ani sezonní chřipky. Co však platí pro USA, neplatí pro Evropu. Naše vakcíny tuto látku obsahovat budou a pokud bude vakcína hromadně použita, bude se jednat o vskutku největší experiment v dějinách lékařství.

Skutečný státní teror

Co se však zdá být největší hrozbou, je úsilí některých "ďáblových advokátů" o povinné očkování pro celou populaci. To by znamenalo pro farmaceutické společnosti a jejich lobbyistické poskoky v politice doslova pohádkové zisky.
Dostáváme se tak skokem do orwelovsky laděného sci-fi děje, o němž by se nikdo nenadál, že nastane v tak brzké době.
Zajímavý je také článek který vyšel v Nature 30 dubna tohoto roku. Autor, virolog zde píše:
"Odkud se, krucipísek, vzaly všechny ty geny (v tom viru), nemáme ponětí."
Detailní rozbor viru odhalil, že obsahuje geny H1N1 původem z chřipky z roku 1918, geny z ptačí chřipky a geny ze dvou nových H3N2 virů z Eurasie. Pokračuje debata, zda je možné, aby vir prasečí chřipky byl sestaven v genetické laboratoři. Dávalo by to celé smysl?

Závěrečné shrnutí


Shrňme si tedy na závěr dostupná fakta:

1. Výroba těchto vakcín byla natolik "urychlena", že nebyla možnost je vyzkoušet na lidech.
2. Tyto vakcíny (verze pro Evropu) obsahují velmi nebezpečný adjuvant, zodpovědný za celou řadu výše jmenovaných potíží.
3. Očkování touto vakcínou může dramaticky zvýšit možnost úmrtí na toto onemocnění, neboť mění, nebo potlačuje odezvy našeho imunitního systému.
4. Při podobné "protichřipkové" vakcinaci v roce 1976 hromadná vakcinace způsobila stovkám lidí nenávratné poškození nervového systému a mnozí byli nakonec paralyzováni. Dodnes lékaři neznají důvody, které k tomu vedly.
5. V případě, že nová vakcína způsobí vaši smrt, výrobci nenesou žádnou odpovědnost. Vlády jim zaručily plnou imunitu pro případy jejího selhání. Výrobci tak nejsou žádným způsobem nuceni zvyšovat bezpečnost této látky.
6. Doposud nebyla vyvinuta žádná vakcína proti chřipce, která by působila alespoň tak účinně, jako prostý vitamín D. To je ovšem fakt, který není příliš dobře finančně využitelný.
7. Ať už se necháte očkovat nebo ne, zaplatíte stejně. Vakcína bude uhrazena z vašich daní.
Chřipka nás nemůže zabít. Zemřít můžeme jen tehdy, selže - li náš imunitní systém. Začněmě tedy přímo u kořene problému. Blíží se chřipkové období a na trhu je
dostatek účinných prostředků, které vaši imunitu posílí.
ETARGET


Video:


AKT_ INFO 111

20. listopadu 2009 v 1:20 Aktuálně
SEZNAM ZPRÁV V TOMTO VYDÁNÍ
- Závazné dohody o klimatických změnách nebudou letos uzavřeny
- Protest proti odložení dohody o klimatu
- Pět Íránců bylo odsouzeno k smrti kvůli demonstracím
- Minulý rok více než čtvrtina dětí ve Spojených státech hladověla
- Americká burza je v tomto roce na cestě k rekordním výnosům
- 58 procent Američanů je proti válce v Afghánistánu

ZÁVAZNÉ DOHODY O KLIMATICKÝCH ZMĚNÁCH NEBUDOU LETOS UZAVŘENY
Americký prezident Barack Obama a někteří světoví představitelé připustili, že závazných dohod o boji proti klimatickým změnám bude dosaženo nejdříve příští rok. Prezident Obama a představitelé zemí v Asii a v Tichém oceánu podporují návrh, aby na nadcházejících rozhovorech o klimatu v Kodani bylo dosaženo pouze prozatímní dohody. Navrhují odložit sporná rozhodnutí o cílových emisích, financování a změnách technologií až na rok 2010. Tato prodleva zklamala ty, kteří cítí, že ubývá čas, ve kterém bychom mohli zamezit nárůstu klimatických změn do katastrofických rozměrů. Rajendra Pachauri, předseda Mezinárodního panelu pro klimatické změny, označil kompromisní řešení za hluboké zklamání. Prohlásil, že vědecký konsensus ohledně klimatických změn vyžaduje okamžitou akci a nikoliv "zdržovací taktiku".
17/11/09

PROTEST PROTI ODLOŽENÍ DOHODY O KLIMATU
Navzdory negativnímu postoji americké vlády vůči závazné dohodě o klimatu z tohoto roku, Obama a čínský prezident Chu Ťin-tchao uvedli ve společném prohlášení možnost, že na summitu o klimatu, který se bude konat příští měsíc v Kodani, navrhnou cílové hodnoty snížení emisí. Americký senát mezitím následoval příklad Obamova odkládání dohody o klimatu dalším odkladným krokem. Předseda většinové strany v americkém senátu Harry Reid prohlásil, že legislativa týkající se klimatu bude nyní odložena až do jara. Tato zpráva přišla právě v době, kdy desítky ministrů životního prostředí již ukončují přípravná setkání v Kodani zaměřená na nadcházející summit. Setkání provázely protesty desítek demonstrantů proti plánům pozdržet právně závaznou dohodu. Aktivisté zinscenovali úmrtí, když zůstali symbolicky nehybně ležet na zemi, aby poukázali na úmrtí lidí způsobená globálním oteplováním. Jeden z demonstrantů k tomu dodal: "Tito ministři spíše rozvíjí mandát odkládání než mandát umožňování věcí. A to je třeba změnit. Důsledkem změny klimatu umírá 300 000 lidí ročně." Dále Africká unie, organizace sdružující státy Afriky, vyzývá průmyslové země, které produkují většinu emisí, aby začaly platit kompenzaci škod chudým zemím. V těch totiž již nyní umírají lidé na následky sucha a jiných katastrof způsobených globálním oteplováním.
18/11/09

PĚT ÍRÁNCŮ BYLO ODSOUZENO K SMRTI KVŮLI DEMONSTRACÍM
Íránská státní média oznámila, že pět lidí bylo odsouzeno k smrti za účast při protestech proti zpochybňovaným volbám, které proběhly v červnu letošního roku. Více než stovka opozičních aktivistů byla souzena za svoji údajnou roli při nepokojích. Přinejmenším tři další lidé byli odsouzeni k smrti.
18/11/09

MINULÝ ROK VÍCE NEŽ ČTVRTINA DĚTÍ VE SPOJENÝCH STÁTECH HLADOVĚLA
Nová zpráva vytvořená na základě vládních statistik ukazuje, že téměř 50 milionů Američanů, včetně čtvrtiny všech dětí, trpělo alespoň část minulého roku nedostatkem potravy. Ministerstvo zemědělství zjistilo, že téměř 17 milionů dětí žilo v domácnostech, které neměly v některých obdobích minulého roku dostatek potravy. Počet hladovějících dětí se tak oproti minulému roku zvýšil o čtyři miliony. Vládní údaje překvapily i ty, kteří se profesionálně zabývají bojem s chudobou. Vicky Escarra, prezidentka humanitární organizace Feeding America, prohlásila: "To je nemyslitelné. Je to, jako bychom žili v zemi třetího světa." Celkový počet hladovějících Američanů je pravděpodobně ještě vyšší. Zpráva je totiž založena na údajích z roku 2008, kdy byla nejvyšší nezaměstnanost 7,2 procent. Od té doby nezaměstnanost ve Spojených státech přesáhla deseti procent.
17/11/09

AMERICKÁ BURZA JE V TOMTO ROCE NA CESTĚ K REKORDNÍM VÝNOSŮM
Podle nově publikovaných údajů americké vlády vše směřuje k tomu, že Wall Street zaznamená tento rok jako nejvýnosnější ve své historii. V úterý Kontrolní úřad v New Yorku prohlásil, že výnosy převýší rekord dosažený před třemi roky, tedy před započetím americké finanční krize. Čtyři největší společnosti - Goldman Sachs, Merrill Lynch, Morgan Stanley and JPMorgan Chase - vykázaly od ledna do září zisky v hodnotě 22,5 miliard amerických dolarů. Šest nejvýznamnějších bank vydalo za stejné období 122 miliard dolarů na platy a bonusy. Newyorský kontrolor Thomas DiNapoli se ve svém prohlášení vyjádřil: "Národní ekonomika se pomalu zlepšuje, ale Wall Street se zotavuje mnohem rychleji, než si kdokoli vůbec představil."
18/11/09

58 PROCENT AMERIČANŮ JE PROTI VÁLCE V AFGHÁNISTÁNU
Minulý týden se americká vláda sešla na klíčové schůzce, kde se jednalo o návrhu poslat až 40 000 dalších vojáků do Afghánistánu. Americký velvyslanec v Afghánistánu ovšem před posíláním dalších vojsk do konfliktu varuje. Velvyslanec Karl Eikenberry kritizoval malé množství financí určených pro pomoc a rozvoj Afghánistánu. Jeho žádost, aby byly nevojenské výdaje navýšeny o 60 procent, zůstala bez povšimnutí vlády. Eikenberryho kritika přichází v okamžiku, kdy nový průzkum veřejného mínění ukázal, že většina Američanů je proti dalšímu posílání vojenských posil do Afghánistánu. Agentura zjišťující veřejné mínění pro CNN uvádí, že 56 procent respondentů je proti navyšování počtu vojáků v Afghánistánu a 58 procent je proti válce v Afghánistánu jako takové.
12/11/09

AKT _ INFO 110

19. listopadu 2009 v 17:53 Aktuálně
SEZNAM ZPRÁV V TOMTO VYDÁNÍ
- Palestinci zbourali část izraelské ochranné zdi
- Čína popravila devět lidí za nepokoje v Sin-ťiangu
- V Afghánistánu bylo při útoku nato zabito devět civilistů
- Protiarabské útoky v USA pokračují
- Kapitalismus neuspěl v průzkumu popularity
- Americký ústavní soud přehodnocuje doživotní tresty pro nezletilé
PALESTINCI ZBOURALI ČÁST IZRAELSKÉ OCHRANNÉ ZDI
Palestinští demonstranti na Západním břehu Jordánu si v pátek připomněli pád Berlínské zdi zbouráním části izraelské zdi, která rozděluje velkou část regionu. Palestinci na zeď pověsili transparent s nápisem "Ať jsou jakkoli vysoké, všechny zdi jednou spadnou." Izraelské jednotky reagovaly použitím slzného plynu a "tchořího spreje", chemické sloučeniny, která páchne jako směs mrtvol a exkrementů.
9/11/09
ČÍNA POPRAVILA DEVĚT LIDÍ ZA NEPOKOJE V SIN-ŤIANGU
V Číně bylo popraveno devět lidí za účast v červencových protestech a nepokojích v oblasti Sin-ťiang. Zřejmě většina a možná všichni popravení byli Ujgurové, převažně muslimská etnická skupina žijící v západní Číně. V červenci bylo v Urumči, hlavním městě oblasti, zabito skoro 200 lidí při konfliktech mezi Ujgury a většinovým čínským etnikem Han. Mezinárodní lidskoprávní organizace Human Rights Watch nedávno přinesla zprávu, že od července zmizelo nejméně třiačtyřicet ujgurských mužů poté, co byli zajati bezpečnostními silami. Ujgurský exilový vůdce Rebiya Kadeer prohlásil: "Skutečnost, že čínští představitelé mají tu drzost provést tyto popravy v předvečer návštěvy prezidenta Baracka Obamy v Číně, ukazuje jejich naprosté pohrdání mezinárodními standardy lidských práv."
10/11/09
V AFGHÁNISTÁNU BYLO PŘI ÚTOKU NATO ZABITO DEVĚT CIVILISTŮ
V Afghánistánu bylo při leteckém úderu sil NATO zabito devět civilistů. Podle místních obyvatel útok v provincii Helmand zasáhl skupinu Afghánců včetně tří dětí pracujících v kukuřičném poli. O několik hodin později pochodovaly stovky rozzlobených občanů ulicemi hlavního města province Lashkar Gah a vystavovaly mrtvá těla. Okupační vojska NATO tvrdí, že případ vyšetřují.
6/11/09
PROTIARABSKÉ ÚTOKY V USA POKRAČUJÍ
Více než 8 let po 11.září 2001 v USA stále ještě pokračují nenávistné útoky na Araby a muslimy. Tento týden byl na Floridě zatčen záložník námořní pěchoty, který zaútočil na řeckého kněze v domnění, že je arabského původu. Kněz Alexios Marakis se před útokem ztratil ve městě Tampa a snažil se ptát kolemjdoucích na cestu. Útočník Jasen Bruce kněze záměrně uhodil montážní pákou na pneumatiky a poté zavolal policii, které oznámil, že se ho muž arabského původu pokusil okrást. Bruce později sdělil policii, že Marakis "je arabský terorista." Podle příslušníků policie měl Bruce v očích slzy, když mu sdělili, že Marakis je ve skutečnosti řecký kněz.
11/11/09
KAPITALISMUS NEUSPĚL V PRŮZKUMU POPULARITY
U příležitosti dvacátého výročí pádu Berlínské zdi zveřejnila BBC výsledky mezinárodního průzkumu, které odhalily celosvětově rozšířené zklamání z kapitalismu a volného trhu. Pouze 11 procent dotázaných se domnívá, že kapitalismus volného trhu funguje dobře. Oproti tomu 23 procent respondentů z celého světa uvedlo, že kapitalismus je zcela chybný a je třeba nový ekonomický systém. Kolem poloviny dotázaných uvedlo, že problémy kapitalismu mohou být vyřešeny dalšími regulacemi a reformami ale bez svržení systému.
10/11/09
AMERICKÝ ÚSTAVNÍ SOUD PŘEHODNOCUJE DOŽIVOTNÍ TRESTY PRO NEZLETILÉ
Americký Ústavní soud v pondělí vyslechl argumenty ve dvou případech, které mají rozhodnout, jestli není proti záměru Ústavy udělovat doživotní tresty bez možnosti propuštění nezletilým delikventům. Momentálně je ve Spojených státech více než 1700 vězňů, kteří by měli strávit celý život za mřížemi za činy, které spáchali jako nezletilí. Některým bylo v té době jen třináct let. V žádné jiné zemi se takoví vězni nenachází.
9/11/09

Baxteriáda

19. listopadu 2009 v 17:35 Dokumenty
Prasečí Baxteriáda půl roku dopředu! Úžasná předvídavost, že? Firma Baxter si podala patent na vakcínu proti prasečí chřipce více než půl roku před jejím vypuknutím. Obdivuhodná předvídavost!

Zajímavá je i chronologie událostí:
28.08.2008 si firma Baxter registruje u amerického patentového úřadu pod číslem
US2009/0060950 A1
patent na několik vakcín, mezi nimi i na vakcínu proti prasečí chřipce
27.02.2009 kanadské noviny Toronto Sun informují o úniku smrtelné kombinace ptačí a lidské chřipky v laboratořích firmy Baxter
18.03.2009 jsou hlášena první onemocnění prasečí chřipkou ve třech oblastech Mexika a u sedmi občanů USA
25.04.2009 obviňuje rakouská novinářka Jane Burgemeister WHO z
masové vraždy, obviňuje také firmu Baxter z předchozího selhání s ptačí chřipkou
30.04.2009 zveřejňuje konzervativní EU portál přehled konspiračních
teorií od Michala Semína
03.05.2009 schválila odstupující Topolánkova vláda nákup 12 milionů vakcín od firmy Baxter
05.05.2009 informuje MF Dnes, že virus začal být doručován firmám ke zkoumání, Baxter má prý náskok díky "lepší technologii"
07.05.2009 sdělil odborný zdravotnický server Medical Tribune,že kanadští vědci přečetli genom viru mexické prasečí chřipky
13.05.2009 se ředitelka české kanceláře Světové zdravotnické organizace (WHO) vyhne přímé odpovědi na to, proč WHO vůbec spolupracuje s firmou Baxter po výše zmíněném skandálu
11.06.2009 vyhlašuje WHO pandemii, poprvé po 40 letec.
16.07.2009 zpravodajský server Aktuálně zveřejní varovnou zprávu,
že na podzim bude v ČR dva miliony nakažených prasečí chřipkou
17.07.2009 tiskové agentury oznamují, že výroba vakcíny v závodě
firmy Baxter v Bohumili u Kolína jede na plné pecky...!!!

Ještě pořád si někdo myslí, že farmaceutické firmy lidstvo opravdu zachraňují?!?
Kdepáááák... hezky na něm- díky svinstvům s vývojem a následným úmyslným únikem bakterií - fantasticky profitují...!!!


POZOR PANDEMIE

16. listopadu 2009 v 17:06 Aktuálně
Očkování proti pandemické chřipce - Mýty a realita aneb proč lidé umírají?
V posledních měsících se téma chřipky stále skloňuje nejen v médiích, ale také na internetu v tzv. sociálních sítích. Kromě pozitivního vlivu se objevují v diskusích od některých odborníků často zavádějící informace, nesmysly, ale často i lži. Jak z toho ven - jedině tím, že si přečteme informace od někoho, kdo očkování a potažmo vakcinaci proti chřipce rozumí.

Výroba pandemické vakcíny je jen byznys pro farmaceutické společnosti - Ano, či Ne?

Aplikace vakcíny proti sezónní a pandemické chřipce - Ano, či Ne?

V pandemické vakcíně jsou jedy - Ano, či Ne?

Po vakcinaci proti pandemické chřipce se umírá - je zemřelých málo nebo moc?

Jde o osobní rozhodnutí a osobní odpovědnost.
Více ZDE:

Na případný ,,strach"jsou nejlepší medicínou ,,objektivní informace".
Ptejte se PROČ tyto informace nejsou v běžných médiích?
PROČ někdo potřebuje abychom se neustále báli jako děti čertů?

NENECHTE SE KLAMAT.

POZOR PANDEMIE - VIDEO:

Přednáška o očkování:
ZDE:
http://www.blip.tv/file/2224472/

Jane Burgermeister o pozadí očkovaní:

Skvělý blog o chřipce,Baxteru a dalším svinstvu:


Klaus podepsal Lisabonskou smlouvu

4. listopadu 2009 v 8:55 Aktuálně
Prezident Václav Klaus v úterý v 15 hodin podepsal Lisabonskou smlouvu. Učinil tak poté, co Ústavní soud dopoledne rozhodl o tom, že dokument, který má reformovat instituce EU, není v rozporu s českým ústavním pořádkem. Klaus patří mezi odpůrce Lisabonu.


"Sděluji, že jsem Lisabonskou smlouvu dnes v 15 hodin podepsal," řekl Klaus na svém odpoledním vystoupení před novináři.
Na Klausův podpis čekala celá Evropská unie.
Prezident prohlásil, že rozhodnutí ústavních soudců očekával a respektuje jej, přestože s jeho obsahem zásadně nesouhlasí. Odůvodnění rozsudku podle něj není neutrální právní analýzou, nýbrž zaujatou politickou obhajobou ze strany jejích příznivců.
"Je to vidět i na zcela neadekvátním konfrontačním způsobu zpracování i prezentace tohoto nálezu," řekl prezident.

Česko ztrácí suverenitu, míní Klaus
Klaus trvá na tom, že Česká republika přestane být suverénním státem. "Tato změna pro dnešek i pro jakoukoliv budoucnost legitimizuje snahy té části naší veřejnosti, které není věc naší národní a státní existence lhostejná a která se s tímto výsledkem nechce smiřovat," uvedl Klaus.
Prezident se také ohradil proti způsobu, jakým jej Ústavní soud vyzval k urychlenému podpisu smlouvy.

Prohlášení Václava Klause k rozhodnutí ÚS a ratifikaci Lisabonské smlouvy
1) Rozhodnutí Ústavního soudu jsem očekával a respektuji ho, i když s jeho obsahem i zdůvodněním zásadně nesouhlasím.
2) Nemohu souhlasit s jeho formou, tedy s jeho právní kvalitou. Nález Ústavního soudu není neutrální právní analýzou, ale zaujatou politickou obhajobou lisabonské smlouvy ze strany jejích stoupenců. Je to vidět i na zcela neadekvátním konfrontačním způsobu zpracování i prezentace tohoto nálezu.
3) Především však nemohu souhlasit s jeho obsahem, neboť vstoupením lisabonské smlouvy v platnost, navzdory politickému názoru Ústavního soudu, Česká republika přestane být suverénním státem. Tato změna - pro dnešek i pro budoucnost - legitimizuje snahy té části naší veřejnosti, které není věc naší národní a státní existence lhostejná a která se s tímto výsledkem nechce smiřovat.
4) Nemohu respektovat, aby Ústavní soud formuloval povinnost prezidenta republiky tuto (i kteroukoliv jinou) mezinárodní smlouvu ratifikovat "bez zbytečného odkladu" s odkazem na zákon o Ústavním soudu. To je zákon, který se zabývá činností Ústavního soudu, nikoli oprávněními prezidenta republiky, která jsou dána jen a jedině Ústavou.
5) Sděluji, že jsem lisabonskou smlouvu dnes v 15:00 podepsal.

Vaše názory :
Názor s nejvíce souhlasnými hlasy (36)
Úterý, 3.listopadu 2009, 16:26:44 | Souhlasím | Nesouhlasím | +36

"Tak, a jde se na pěkně vychlazené české pivo !"

Dokud české pivo neskončí jako český cukr

Názor s nejvíce nesouhlasnými hlasy (7)
Úterý, 3.listopadu 2009, 16:19:12 | Souhlasím | Nesouhlasím | -7
Tak národe Český a Moravský,jsme v řiti....:((((!!!Dialog na téma :LISABONSKÁ SMLOUVA

Dialog na téma :LISABONSKÁ SMLOUVA

4. listopadu 2009 v 8:47 Dialog na téma....
1938 - MNICHOVSKÁ DOHODA

2009 - LISABONSKÁ SMLOUVA

2010 - POTRAVINOVÝ KODEX

Atd,atd,atd,..............................

KDY SE LIDSTVO KONEČNĚ POUČÍ Z HISTORIE ???
Kdo z vás vážení čtenáři plně rozumí textu LS ??? Kdo z vás jej četl ???
Kdo z našich zákonodárců četl a rozumí textu LS??? Pouze Václav Klaus !!!

JEN IDIOT PODEPÍŠE SMLOUVU KTERÉ NEROZUMÍ !!!
Jednali naši nejvyšší IDIOTI z vlastního přesvědčení nebo pod nátlakem?
Jak se v našich zemích říká,že po bitvě je každý generál,dávám Vám zde vážení čtenáři slovo a prostor.Budu se těšit na vaše příspěvky a nestyďte se za své názory.Posílejte prosím vaše vlastní náměty k diskusi.