Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Prasečí experiment

23. listopadu 2009 v 10:37 |  Aktuálně

Listopad 15, 2009 Autor: vanzura


Ptačí chřipka je mrtvá ať žije chřipka prasečí

Není to tak dlouho, co se na nás valila ptačí chřipka, a už tu máme nového nepřítele. Tentokrát je pojmenování ještě údernější. Jedná se o prasečí chřipku a média ovládaná nadnárodními korporacemi se každým dnem snaží rozdmýchávat hysterii, která má vést k obrovskému byznysu, který nedobrovolně zaplatíme my všichni.

Spíš vás zabije blesk, než vás zkosí ptačí chřipka


Pokud se vrátíme k hrozbě ptačí chřipky, stojí za to oprášit jednoduchou statistiku. Podle ní od roku 2003 do roku 2009 zemřelo na tuto formu chřipky (nebo spíše v souvislosti s onemocnění tímto virem) okolo 250 lidí na celém světe. To je asi o padesát lidí méně, než kolik osob zemřelo za stejné období jen v USA po zásahu bleskem. Ať je nafouknutá bublina sebelehčí, dříve či později klesne ke dnu. Je třeba nafouknout další.

Prasečí chřipka aneb nafoukněme tu bublinu

Prasečí bublina je nejnovější strašák, a je třeba říci, že si počíná nadmíru úspěšně. Během krátkého času zvedla Světová zdravotnická organizace stupeň nebezpečí šíření prasečí chřipky na nejvyšší stupeň probíhající pandemie, ačkoliv jedním dechem přiznávala velmi mírný průběh onemocnění. //<![CDATA[ <!-- google_ad_client = "pub-9235850904311259"; /* 234x60, vytvo?eno 10.4.09 */ google_ad_slot = "4501485313"; google_ad_width = 234; google_ad_height = 60; //--> //]]> //<![CDATA[ google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad); //]]>

Rychlost jsou peníze

Důvodem této rychlosti není nic jiného než peníze. Aby mohli farmaceutické společnosti prodávat své vakcíny státům za peníze daňových poplatníků, je třeba je urychleně vyrobit a schválit. V případě nejvyššího stupně ohrožení pak není třeba složitých a dlouhodobých testů na účinnost vakcíny.

Vražedná směsice


Pojďme se nyní podívat, copak nám to vlastně ty chemické koncerny namíchaly.
Tak v prvé řadě tu máme toxické látky, jako je etylén glykol (protimrznoucí účinek), fenol, formaldehyd, hliník, rtuť a antibiotika Neomycin a Streptomycin. Zvláštní pozornost si ovšem zasluhuje squalén. Tato látka se uvádí pod označením ASO3 ve vakcíně od Novartisu a MF59 ve vakcíně od Glaxo Smith Kline.

Na co se můžeme těšit


Jedná se o sloučeninu, která se použila ve vakcínách proti antraxu u veteránů z války v Perském zálivu. Uveďme si některé z potíží, které tato látka v tělech očkovaných vojáků vyvolávala:
arthritida, fibromyalgia, lymphadenopatie, vyrážka, fotosenzitivní vyrážka, chronická únava, chronické bolesti hlavy, ztráta vlasů, nehojící kožní defekty, aftosní vředy, točení hlavy, slabost, ztráty paměti, křeče, změny nálady, neuropsychiatrické poruchy, účinky proti štítné žláze, chudokrevnost, zvýšenou sedimentaci erytrocytů, systémový lupus erytematodes, roztoušenou sklerosu, ALS (amyotrofickou laterální sklerosu), Raynaudův fenomén, Sjorgrenův syndrom, chronické průjmy, noční pocení... //<![CDATA[ <!-- google_ad_client = "pub-9235850904311259"; /* 234x60, vytvo?eno 10.4.09 */ google_ad_slot = "4501485313"; google_ad_width = 234; google_ad_height = 60; //--> //]]> //<![CDATA[ google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad); //]]>

Hloupá Evropa

Těžko se divit, že v USA regulační úřady v řijnu 2009 nepovolily použít squalén do vakcín prasečí ani sezonní chřipky. Co však platí pro USA, neplatí pro Evropu. Naše vakcíny tuto látku obsahovat budou a pokud bude vakcína hromadně použita, bude se jednat o vskutku největší experiment v dějinách lékařství.

Skutečný státní teror

Co se však zdá být největší hrozbou, je úsilí některých "ďáblových advokátů" o povinné očkování pro celou populaci. To by znamenalo pro farmaceutické společnosti a jejich lobbyistické poskoky v politice doslova pohádkové zisky.
Dostáváme se tak skokem do orwelovsky laděného sci-fi děje, o němž by se nikdo nenadál, že nastane v tak brzké době.
Zajímavý je také článek který vyšel v Nature 30 dubna tohoto roku. Autor, virolog zde píše:
"Odkud se, krucipísek, vzaly všechny ty geny (v tom viru), nemáme ponětí."
Detailní rozbor viru odhalil, že obsahuje geny H1N1 původem z chřipky z roku 1918, geny z ptačí chřipky a geny ze dvou nových H3N2 virů z Eurasie. Pokračuje debata, zda je možné, aby vir prasečí chřipky byl sestaven v genetické laboratoři. Dávalo by to celé smysl?

Závěrečné shrnutí


Shrňme si tedy na závěr dostupná fakta:

1. Výroba těchto vakcín byla natolik "urychlena", že nebyla možnost je vyzkoušet na lidech.
2. Tyto vakcíny (verze pro Evropu) obsahují velmi nebezpečný adjuvant, zodpovědný za celou řadu výše jmenovaných potíží.
3. Očkování touto vakcínou může dramaticky zvýšit možnost úmrtí na toto onemocnění, neboť mění, nebo potlačuje odezvy našeho imunitního systému.
4. Při podobné "protichřipkové" vakcinaci v roce 1976 hromadná vakcinace způsobila stovkám lidí nenávratné poškození nervového systému a mnozí byli nakonec paralyzováni. Dodnes lékaři neznají důvody, které k tomu vedly.
5. V případě, že nová vakcína způsobí vaši smrt, výrobci nenesou žádnou odpovědnost. Vlády jim zaručily plnou imunitu pro případy jejího selhání. Výrobci tak nejsou žádným způsobem nuceni zvyšovat bezpečnost této látky.
6. Doposud nebyla vyvinuta žádná vakcína proti chřipce, která by působila alespoň tak účinně, jako prostý vitamín D. To je ovšem fakt, který není příliš dobře finančně využitelný.
7. Ať už se necháte očkovat nebo ne, zaplatíte stejně. Vakcína bude uhrazena z vašich daní.
Chřipka nás nemůže zabít. Zemřít můžeme jen tehdy, selže - li náš imunitní systém. Začněmě tedy přímo u kořene problému. Blíží se chřipkové období a na trhu je
dostatek účinných prostředků, které vaši imunitu posílí.
ETARGET


Video:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.