Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Haiti – pomoc nebo okupace ???

21. ledna 2010 v 13:41 |  Aktuálně
Po týdnu přebírají řízení pomoci USA, vedení Haiti je neschopné

Situace na Haiti šokovala celý svět. Lékaři jsou zděšeni stavem zraněných, o které se nikdo nestará a jimž nakonec může zachránit život jen amputace, protože se končetinami šíří sněť. Pomoc se k většině potřebných stále nedostává, trosky, které nikdo neuklízí, pořád blokují ulice města, které ovládly zločinecké gangy. Zemi de facto nikdo nevládne, což brzdí poskytování pomoci.Americké oddíly obsadily prezidentský palác v HaitiTimes Online dnes přinesl článek US troops take over palace as Haiti aid effort steps up a gear - Americké oddíly obsadily prezidentský palác v Haiti, pomoc nabírá obrátky. V článku se uvádí, že se zhruba stovka vojáků amerických paraoddílů dostala do paláce stylem Rambo - spustila se tam po lanech z nejméně čtyř helikoptér Black Hawk. A že se to mnohým Haiťanům silně nelíbí, protože prezidentský palác vnímají jako symbol suverenity Haiti.

"Neviděl jsem, že by Američané rozdělovali jídlo a vodu na ulicích. Teď je vidím v prezidentském paláci," řekl náhodný kolemjdoucí Wilson Guillaume, zatímco někteří bezdomovci v provizorních stanech na náměstí Champ de Mars pokřikovali na Američany nadávky.

"Je to okupace. Ten palác je ztělesnění naši moci, naše tvář, naše hrdost," dodal muž vedle, který se představil jako Feodor Desanges,

píše se v článku.

Video z paláca:


Iraq, Afghanistan -- and now Haiti for US troopsDid HAARP weapon cause Haiti Earthquake killing thousands ?


Francie obvinila Spojené státy z "okupace" Haiti

Zatímco tisíce amerických vojáků přistává na Haiti, aby převzaly kontrolu nad pomocí a bezpečnosti, obvinila v pondělí Francie Spojené státy z "okupace".

Proč právě Haiti ?


O zkorumpovaném Červeném Kříži.
Charita - výnosný kšeft
Hnus,hnus a jen samí další hnus……..Chávez: zemětřesení na Haiti vyvolala tektonická zbraň USA
Ničivé zemětřesení na Haiti, které si vyžádalo na 200 000 obětí, vyvolal podle venezuelského prezidenta Huga Cháveze test americké tektonické zbraně. Projevil tak podle webu Livescience.com překvapivé znalosti sci-fi.
Celý článek zde :

Poznámka:
V roku 1997, bývalý americký ministr obrany William Cohen urobil nasledujúce vyhlásenie:

Teroristi sa zapájajú aj do eko terorizmu, ktoré umožňuje meniť klímu, spustiť zemetrasenia, sopečné erupcie na diaľku pomocou elektromagnetických vĺn ... Je to reálne, a to je dôvod, prečo musíme posilniť naše protiteroristické úsilie.

Cohen hovoril o pozdĺžnej vlny interferometre EM (LWI) technológie (tiež známej ako Tesla húfnice). LWI vlny môžu bez námahy prechádzať oceán a krajinu. Experti tvrdia, LWI vlny môžu v skutočnosti prechádzať krajinou a objaviť sa na druhej strane. Spojené štáty a Rusko majú k dispozícii túto technológiu po celé desaťročia.

VĚŘTE - NEVĚŘTE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.