Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Řecko je zkušebním polygonem

20. února 2010 v 4:58 |  Aktuálně
Řecko je zkušebním polygonem, píše řecký čtenář, NWO chce zcela omezit hotovostní transakce a začít kontrolovat naprosto vše

"Všichni mocní zde mají svoji moc díky odírání Řeků nebo díky vazbě na ty, kteří tak činí."


Christos
(pro www.henrymakow.com)

Je mi 26 let a žiju v Řecku. Píšu tento dopis, abych vás informoval o novém zákonu, který včera Řecko oznámilo.

Řecký ministr financí včera oznámil, že od 1. 1. 2011 budou všechny finanční transakce převyšující 1500 eur zakázány. Pro jakékoliv transakce převyšující 1500 euro bude zákonnými prostředky pouze kreditní karty a šeky. Formálním vysvětlením/zdůvodněním tohoto zákona je, že slouží boji s těmi, kteří neplatí daně. Ale všichni víme, že o to nepůjde…

Zdá se, že nový světový řád si chce z Řecka udělat zkušební polygon pro své nové zákony. V posledních měsících bylo na Řecko útočeno nemilosrdně. Byli jsme nazýváni lháři, podvodníky, podfukáři, zloději. Neustále nám vyhrožují vykázáním z eurozóny a krachem. (Tato obvinění) nejsou pravdivá… Problémem je, na základě jejich obvinění a (virtuálně) špatné situace, že prosadí své experimentální zákony svého nového světového řádu.

Poměrně nová vláda socialistické strany, zvolená před 4 měsíci, zapomněla na všechny své sliby a je odhodlána zavést zákony poskytující ilegálním přistěhovalcům občanství po 5 letech, bez jakékoliv protihodnoty. Je nás tu 10 milionů Řeků a téměř 3 miliony ilegálních přistěhovalců, kteří dostanou řecké občanství a získají právo přivést si sem také své rodiny… V Pákistánu jsou dokonce reklamy hlásající: "Za 5000 euro vás dostaneme do Řecka, kde budete moct zdarma studovat, pracovat, zakládat rodiny a získat pasy EU."…

A teď toto… Předchozí vláda zavedla nové občanky, aby posbírala údaje lidí od narození. Tato vláda zakáže transakce v hotovosti nad 1500 euro, aby nás všechny přiměla mít kreditní karty. Prvním zjevným krokem je zákaz všech hotovostních transakcí, pak sloučit tento nový občanský průkaz s kreditním systémem, pak, no… vložit tuto sloučenou občanku do našich těl…

Morálka našich lidí je nízká, společnost je dezorganizována díky imigraci a propagandě, a nebudeme proti těmto zákonům bojovat. Vy, kteří žijete v západním světě, buďte připraveni, protože totéž plánují pro vás!

POZADÍ

Pokusím se vám poskytnout svůj osobní pohled na podmínky v Řecku.

Především zde neexistuje žádná důvěra v politiky. Většina lidí jim nevěří a ví, že jsou to šmejdi, ale nadále v každých volbách hlasují pro stejné lidi. Děje se tak proto, že slibují výhody, aby získali hlasy. Většina politiků je členem tajných společností a má úzké vazby na americkou a evropskou elitu. Náš současný premiér je dokonce americkým občanem…

Mladý muž žijící v Řecku a nemající žádné konexe je ztracený. Bez konexí ho čekají velké problémy, pokud se chce dostat na dobrou univerzitu (nebo dokončit studium bez úplatků), pokud chce najít práci nebo si vytvořit svoji vlastní aktivitu. Je nucen dát se do armády, zatímco privilegovaní mladí muži s konexemi se tomu nezákonně vyhnou.

A to nemluvím o lásce… Samozřejmě, že krásné ženy si vybírají bohatší muže, ale v Řecku dokonce i ženy s průměrným zevnějškem dávají přednost mužům s plnými kapsami. Upřednostňují dělení se o špičkové muže, než aby měly jednoho muže pouze pro sebe.

A špičkoví muži v Řecku jsou všichni podvodníci. Řecko, mimo několika přírodních zdrojů o odvětví turistiky, nevyrábí nic hodnotného. Korupce je tak velká, že všechny produktivní síly jsou vyčerpány. Takže všichni zdejší mocní muži získávají svoji moc díky odírání Řeků, nebo díky vazbě na ty, kteří tak činí. Ženy (a jejich rodiny) to samozřejmě nezajímá. Dokud je někdo bohatý, je žádoucí, a hodnota člověka je irelevantní.

I přes chatrné ekonomické podmínky (ale ne tak zoufalé, aby si vyžadovaly strašná opatření), mají lidé u moci radost z toho, že útočí na tradiční zvyky, ortodoxní křesťanství a tradiční řecký patriotismus. Chrání ilegální přistěhovalce a zamlčují jejich zločiny. Útočí na křesťanství v médiích, ve školách atd. Odstraňují všechny křesťanské symboly z veřejných míst.

MÉDIA

Řecká média jsou hromadou hnoje. Po většinu dne většina hlavních televizních sítí vysílá show probírající životní styl řeckých "VIP", sexuální vztahy atd. Existuje několik "politických" show a zpravodajství, která se všechna pokouší zakrýt pravdu a odvrátit pozornost lidí na věci triviálního významu. Propaganda je utržená z řetězu. Předešlá vláda byla doslova zničena televizními sítěmi. Ty silně propagovaly současnou vládu, tak silně, že předešlý premiér byl nucen provést nové volby i přesto, že vláda byla u moci pouze 2 roky.

Současný premiér toho nasliboval, ale po zvolení nedodržel NIC. Jen několik dní po volbách začal s plány nového světového řádu. Vytvořil uměle špatnou finanční situaci, aby byl schopen prosadit jakýkoliv zákon, který chce, a navíc dal několika svým přátelům peníze… "Pohrál si" s naším rozpočtem a přesunul některé platby roku 2010 do roku 2009 a příjmy z roku 2009 do roku 2010, aby zvýšil jak náš deficit, tak aby byl v r. 2010 schopen tvrdit, že "zlepšil" naši ekonomiku… To neznamená, že náš předešlý premiér nebyl loutka, jen to, že nebyl schopen vyplnit direktivy nového světového řádu tak, jako nová vláda.

Každý den se objevují velké ekonomické skandály, ale jsou řeckými propagandistickými médii pohřbívány. A většina upřímných lidí je tak zaneprázdněna svými 2 až 3 zaměstnáními, aby mohli nakrmit své rodiny, že s touto korupcí nemohou bojovat. Řekové odpracují v průměru týdně mnohem více hodin, než jak je tomu v jiných zemích EU, dostávají mnohem menší výplaty a platí za stejné produkty více. A díky vlastizrádcům ve vládě nás noviny a média v EU nazývají lenochy. Říkají, že musíme pracovat ještě více a dostávat ještě méně… Samozřejmě, že to není pravda. K odírání Řeků dochází za jejich pomoci. Ale to je dlouhá problematika a nechci se jí zabývat.


ZÁVĚR

Několika slovy… Život v Řecku jde ke dnu. Protože jsem počítačový programátor, mnohokrát jsem přemýšlel, že půjde za lepším do jiné země a budu si vydělávat tam. Ale přesto nechci opustit svůj domov… zatím. Rád bych s tímto systémem bojoval, ale nevidím v tom smysl, protože tento systém je tak dobře zakořeněný, že s ním nemůže bojovat osamocený člověk.

Důvodem, proč jsem vám napsal svůj předešlý dopis, bylo, že tento nový zákon zakazující hotovostní transakce nad 1500 euro je pouze jedním z kroků k bezhotovostní společnosti, a v Řecku je zaváděn jako zkušební fáze. Silně věřím, že je jen otázkou času, než většina západních zemí spatří stejný zákon.

Zdroj translation OSUD.cz 2010
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.