Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Cíl – ÍRÁN - aktuálně

19. března 2010 v 18:04 |  Aktuálně
Proč právě Írán?

video:

Podle mediálních zpráv dopravuje americká armáda bomby tzv. bunker-buster na americkou základnu na Diego Garcia v Indickém oceánu. Herald Scotland hlásí, že podle odborníků jsou tyto bomby připravované pro útok na íránská jaderná zařízení. Noviny citují Dana Piesche, ředitele Centra pro mezinárodní studie a diplomacii na londýnské univerzitě: "Totálně zbrojí pro destrukci Íránu."
tank 1
Dalším krokem bude nahraný "teroristický útok", sehraná fraška podobná operaci Northwoods, ze které obviní Írán. Vzhledem k tomu, že íránské vedení už bylo dostatečně démonizováno, tenhle vylhaný útok bude dostatečný pro zajištění veřejné podpory bombardování Íránu v USA a Evropě. Bombardování zahrne více cílů, nejen jaderná zařízení, a bude pokračovat, dokud nebudou Íránci souhlasit se změnou režimu a dosazením loutkové vlády. Zkorumpovaná americká média budou prezentovat tuto loutkovou vládu jako "svobodnou a demokratickou."
Pokud můžeme usuzovat z věci minulých, Američané podvodu podlehnou. V únorovém čísle American Behavioral Scientist argumentuje mediální vědec, profesor Lance DeHaven-Smith, příklady, kdy státem vedeny zločiny proti demokracii, na kterých se podíleli vysocí politikové často společně se zájmovými soukromými skupinami, vyústily v tajné aktivity, jejichž cílem bylo prosazení své agendy. Příklady zahrnují McCarthyismus nebo zfalšované důkazy o infiltraci komunistů, události ze zálivu Tonkin postavené na falešném tvrzení prezidenta Johnsona a šéfa Pentagonu McNamara, že Severní Vietnam zaútočil na americkou loď, vloupání do kanceláří psychiatra Daniela Ellsberga za účelem jeho diskreditace a zfalšování "výzvědných" zpráv, že Irák má ZHN za účelem zdůvodnění americké invaze. (www.mediafreedominternational.org)
Jaká bude záminka?

Obléci příslušníky amerického námořnictva do íránských uniforem?

Americký viceprezident Dick Cheney navrhl tento scénář zahájení války s Íránem: obléci příslušníky amerického námořnictva do íránských uniforem, posadit je do falešných íránských člunů a nechat na ně střílet Američany. Oznámil to známý novinář Seymour Hersh z týdeníku New Yorker v rozhovoru na červencové Konferenci o pokroku v myšlení.
Hershovi tento plán svého šéfa prozradil jeden ze zaměstnanců Cheneyho viceprezidentského úřadu. Hersh o tom na výše zmíněné konferenci řekl: "Existoval tucet návrhů jak vyprovokovat válku. Mne zajímal nejvíc tenhle: 'Proč nepostavíme - v našich loděnicích - čtyři nebo pět člunů, které vypadají jako íránské přístavní čluny. Posaďte do nich námořníky se spoustou zbraní. Jeden z našich člunů pak popluje k Hormuzskému průlivu a začne střílet.' Mohlo by to stát pár životů. Ale bylo to odmítnuto proto, že nelze nutit Američany, aby zabíjeli Američany. To jsou … jen řeči, o čem tu mluvíme. Provokace."
New Yorker však zveřejnění Cheneyho návrhu z Hershova článku vypustil, protože návrh byl odmítnut. Hersh to komentoval: "Můj názor na vydavatele je, že jsou to myši vycvičené, aby byly krysami."
Obviní Írán?
Můžeme každým dnem ,,vyhlížet" další teroristický útok All-Kaidy,potažmo CIA či MOSSADU ?
Jistě nám budou téměř okamžitě prezentovány jasné stopy vedoucí do Íránu.
Nebo postačí nafouknout bubáka o vyvíjení jaderných zbraní v Íránu?
Scénář je stále stejný a tak se ptám - Jak je možné, že to těm Šmejdům stále prochází??? Odpovím si také sám - Díky našemu mlčení a nezájmu.

Ohlédněte se!!!

Irán oznámil zmarenie príprav na prevrat financovaný údajne Američanmi

13. ledna 2009 v 22:02 | afinabul | Ponerológia
Teherán (TASR) - Štyroch Iráncov zatkli za účasť na Američanmi financovanom sprisahaní s cieľom zvrhnúť v krajine islamskú vládu, oznámil dnes iránsky rezort súdnictva.
Cesta za ropou

USA na cestě do Perského zálivu?

Svět se dostal na nesmírně nebezpečnou křižovatku. Amerika, NATO a Izrael se rozhodly pro vojenské dobrodružství.
Bush zahájil se souhlasem kongresu námořní blokádu Íránu, což by mohl být poslední krok k totální válce.
Vojenské zdroje hlásí masivní přesun amerických a spojeneckých plavidel do Perského zálivu, Arabského moře a Rudého moře proti Íránu.

Proč Čechům nejvíc vadí Iráčané a proč máme nejraději sebe?

24. ledna 2009 v 13:38 | afinabul | Ponerológia
Rok se s rokem sešel a je tu zase průzkum o vztahu českých občanů k vybraným národům a národnostem. A zase potvrdil, že nejmenší důvěru máme k převážně muslimským národům, naproti tomu nejlépe hodnotí vlastní národ. Na druhé příčce se umístili Slováci a za nimi Francouzi, Švédi, Angličané, Rakušané a Řekové.
Méně dobrý vztah vyjadřují lidé k národnosti polské, japonské, maďarské, americké, německé, indické a litevské. Málo důvěry respondentů pobírají Srbové, Rusové, Ukrajinci, Izraelci, Číňané, Turci a Kurdové. Nejhorší hodnocení si vysloužili Palestinci, Afghánci a Iráčané.
Snad nebude na škodu, když připomenu výběr z myšlenek profesora Jana Kellera, s nímž jsme si o tom, proč nemáme rádi ty nejvíc zbídačené, povídali zhruba před rokem.
"Moje hypotéza je, že lidé u nás se rozhodují ne čistě podle sympatií a antipatií, ale spíše podle toho, na čím místě by chtěli být, a čí osud by sdílet rozhodně nechtěli. Nejsou to tedy ani tak sympatie jako spíše závist na jedné straně a nechuť na straně druhé," řekl ."Závidíme Francouzům jejich kulturu, Švédům jejich vysokou životní úroveň, Angličanům jejich mateřštinu, díky níž vypadají na konferencích chytřejší, než jsou, Rakušanům a Řekům závidíme krásu přírody. Slováci tvoří výjimku. Ty vnímáme spíše jako svoje bratrance a sestřenice a závidíme jim právě tak málo jako sami sobě.
Do jaké míry mají na hodnocení národů vliv média, která neustále opakují pojmy jako arabský potažmo islámský terorismus a podobně?
Celý článek:
Jak se pomáhá budovat demokracie v zemích,které o to nestojí.
Fakta
- Arabáši sedí na ropě jako žába na prameni.
- Střílí petardy do Izraele.(Asi z dlouhé chvíle)
- Unáší a vraždí nevinné turisty,novináře atd.
(Kdo potají vraždil inženýry podílející se na Íránském jaderném programu?)
…Namísto otevřené války Izrael přistoupil k tajné válce proti Íránu, při níž využívá nájemné zabijáky, sabotáže, falešné firmy a dvojité agenty, kteří mají narušit íránský jaderný program, píše s odvoláním na americké zpravodajské zdroje britský list The Telegraph. Vrcholem této kampaně pak má být fyzická likvidace klíčových postav íránského jaderného programu.

Mossad poľuje na iránskych vedcov

18. února 2009 v 15:45 | afinabul | Bratia
...as normálka...v SMEtiarni...
TEL AVIV. S informáciou, že židovský štát poľuje na arabských jadrových expertov, vyšiel britský denník Daily Telegraph. Odvoláva sa na zdroje z CIA. Izrael tradične odmieta komentovať správy tohto druhu.

Viacerí analytici neboli vôbec prekvapení. Zhodli sa, že Izrael má záujem na spomalení iránskeho jadrového programu, a že podniká operácie na jeho zneškodnenie. Denník Daily Telegraph napísal, že Mossad bol pravdepodobne za záhadnou otravou plynom, na ktorú v roku 2007 zomrel popredný arabský jadrový expert.

Zmizelý íránský jaderný vědec je v USA a pracuje pro CIA
Špičkový íránský jaderný vědec Šahram Amírí, který loni v červnu zmizel při pouti do Mekky, je ve Spojených státech a pracuje pro CIA. Ve středu to uvedla televizní stanice ABC.

Prevence
- ,,Strategický útok" - (dle Letecké doktríny USAF) - Totální devastace infrastruktury,
bombardovat,bombardovat,bombardovat,a pro jistotu ještě uvalit ekonomické sankce.
Prostředky
- Bojové plyny,karcinogení organofosfát Paration,pár stovek tun ochuzeného uranu,
,,Inteligentní zbraně"(etylénový oxid,wolframové granáty a kdo ví co se ještě může hodit)
Gaza
,,Účel světí prostředky"!!!
Komu je to málo,mohu prozradit,že již v roce 2005 USA vypracovaly,,preventivní plán"
pro případnou strategickou invazi do Íránu.US námořnictvo kotví ,,preventivně" poblíž
a Izraelci,,preventivně"bombardují Palestince.Atd.,atd.,……………………………………
- Moc by mne zajímalo,zda v té naši historii byl alespoň jeden jediný den,kdy se na téhle planetě nikde neválčilo.Nechce se mi naivně čekat do svatého Dyndy,až nám dojdou patrony nebo už nebude koho zastřelit.Atd

Američan se přiznal, že pomáhal připravit atentáty v Bombaji
Američan David Headley se ve čtvrtek přiznal, že pomáhal vybírat cíle pro teroristický útok v Bombaji z roku 2008. Při atentátu zahynulo přes 170 lidí. Headlymu, který byl zadržen loni v říjnu a s policií spolupracuje, hrozí doživotní vězení, uvedla agentura Reuters.

Svet nesmie dovoliť USA rozpútať tretiu svetovú vojnu


Priznanie izraelskej veľvyslankyne v OSN Gabriely Shalevovej, ktoré nedávno zaznelo, o tom, že USA a Izrael sa pripravujú na inváziu do Iránu, iba potvrdilo starú pravdu - všetko tajné sa raz stane očividným.

Dôvod tohto verejného demaršu je jasný: Spojené štáty a Izrael nedostali podporu na uskutočnenie vojenskej operácie proti Iránu od svetového spoločenstva (vrátane členov BRIC), v dôsledku čoho Bezpečnostná rada OSN nepovolí realizáciu násilnej akcie proti Iránu. Preto sa Washington a Tel Aviv rozhodli, že budú konať sami.
Tip na knihu:
Propaganda - video:

irndees
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.