Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Návrat honu na čarodejnice

7. března 2010 v 10:47 |  Aktuálně
Cokoliv, co v politice vypadá jako náhoda, je ve skutečnosti dlouze připravováno.
OSUD.cz ve svém článku ze 17. ledna tohoto roku pod názvem: Hlavní Obamův poradce naznačuje počátek konce svobody názorů: Musíme infiltrovat všechny stránky a skupiny zabývající se konspiračními teoriemi přinesl zprávu o tom, že se Obamova administrativa pokusí infiltrovat všechny velké důležité weby, kterým se dostává mezi lidmi stále větší pozornosti.
Včera byl zastřelen v Pentagonu člověk, který údajně obshospodařoval stránky o konspiraci 11/9. Udělají z něj psychicky nemocného a toto pak rozšíří na VŠECHNY, kteří podobně jako on, pochybují o oficiální konspirační teorii z 11. září, která říká, že na Spojené státy zaútočili teroristé z Al-Kajdy. Jméno zastřeleného mi nic neříká, je zajímavé, že se na Wikipedii objevil jen několik hodin po střelbě.. působí to na mne podobně, jako když tajné služby našli pár hodin po pádu budov WTC ve vedlejší ulici pas únosců. :)
Je to poslední pokus "po dobrém" zastavit jejich protistátní činnost a mít volné ruce pro zavedení globálního totalitního řádu, tzv. New Word Order. Pokud se nepovede, budou všechny konspirační weby označeny za teroristické, společensky nebezpečné a zákonem zakázány.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.