Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Bilderberg 2010

16. dubna 2010 v 23:44 |  Aktuálně
Letošní setkání elit se uskuteční ve Španělsku ve dnech 3-6. června.

Setkání Bilderbergu bude následovat svou bratrskou skupinu Trilaterální komisi, která bude mít shromáždění ve Four Seasons v Dublinu 6-10. května. Lídři ze skupiny Bilderberg se rovněž zúčastňují setkání Trilaterální komise, aby naplánovali svoje společné záměry. Asi 300 lidí se zúčastní setkání Trilaterální komise, tajná jednání se budou konat v hlídaných patrech hotelu. Z těchto lidí se pak asi 100 ještě zúčastní setkání Bilderbergu. Celá oblast bude hlídána četou uniformovaných policistů a soukromými bezpečnostními službami.

Bilderberg doufá, že udrží globální recesi po dobu ještě alespoň jednoho roku, jak řekl jeden mezinárodní finanční konzultant, který se zná osobně z mnoha členy. A to proto (mimo mnoho dalších důvodu), že Bilderberg stále doufá ve vytvoření globálního "ministerstva financí" pod patronou OSN. Bilderberg si poprvé dal tento závazek při svém zasedání v Řecku, ale snaha byla zablokována nacionalisty v Evropě a ve Spojených státech. Nacionalisté (toto slovo je bráno jako sprosté slovo v Bilderbergu) se odmítli vzdát své suverenity ve prospěch OSN.

AmericanFreePress zdroj ukázal na slova francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho, který v projevu pro levicovou Columbijskou Univerzitu řekl: "Měli bychom vymyslet nový globální finanční řád."

Jasně přitom odkazoval na nedávno navržené globální "ministerstvo financí".

Konečný cíl Bilderbergu je stále stejný: Přeměnit OSN do globální vlády, ve kterém budou jednotlivé státy představovat pouze zeměpisné údaje. Evropská unie se má stát jednotnou politickou entitou, následovaná Americkou unii a konečně Asijsko-pacifickou unii. Do Americké unie má patřit celá západní polokoule společně s Kubou a dalšími pobřežními státy.

Při centralizaci moci se stává občan stále méně a méně důležitým, jeho hlas je stále menším procentem v celku. Všudypřítomná korupce a prospěchářství vede k tvorbě zákonů vyhovujícím hlavně dobře platícím sponzorům, korporacím. Demokracie se tak stává pouhou fraškou, zvolení zástupci neobhajují naše zájmy.

Jeden by mohl namítnout, že je potřeba tvořit takovéto velké celky, jako obranu před nebezpečími, třeba čínskou ekonomikou a jejich levnými výrobky. Je to však pouze na občanech, zda budou podporovat sebe, nebo někoho jiného.

Vytvořením jednotné celosvětové vlády by se ukončily všechny války. Ale kdo vede války v dnešním světě? Korporace a jejich političtí sluhové, kteří zmanipulováním obyvatelstva zabíjí obyvatele jiných států kvůli jejich nerostnému bohatství.

Terorismus jako prostředek ke kontrole obyvatelstva.

http://www.americanfreepress.net/html/bilderberg_found_217.html

bild.2010
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.