Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Jak to na tom světě chodí - "TOP SECRET"

17. dubna 2010 v 23:13 |  Dokumenty
Sexuální otrokyně nastiňují otřesný obrázek poměrů na špičce pyramidy vládců světa.

Dvě Ilumináty mučené ženy s vypláchnutým mozkem a prostitutky, vykreslují neutěšený obraz, jak to na světě skutečně chodí. Obě říkají, že jako děti byly prostitutky světových vůdců.
Tyto informace mohou některé lidi rozčílit nebo dokonce rozzuřit. Mučení a zkaženost, které popisují, jsou trýznivé. I psaní o těchto věcech je těžké.Kráceno

Jsou to Brice Taylor, autorka Thanks for the Memories (1999, Díky za ty vzpomínky) a Cathy O'Brien (spolu s Markem Phillipsem), autorka Trance-Formation of America (Trans-Formace Ameriky, 1995).

Tyto knihy jsou konzistentní a potvrzují odhalení iluminátské programátorky "Svali" ("Illuminati Defector Details Pervasive Conspiracy"), a pokud chcete pochopit svět, musíte si přečíst knihy těchto tří žen.

Pašování drog, bílé otroctví, prostituce a pornografie financují tajné programy.
Elementy v CIA, FBI, Pobřežní stráži, armádě a policii jsou zapojeny rovněž, stejně jako Mafie.

Tyto ženy mohly i nadále mlčet a nalézt více zaslouženého klidu a štěstí. Místo toho velmi riskují, aby varovaly lidstvo před nebezpečím. Budeme jim naslouchat?

Kniha O'Brienové je k dostání přímo u ní. Je rovněž k dostání na amazon.com (hledejte Mark Phillips).Rozhovor s Andy Pero, obětí programovaní"Superman" na základně Montauk

Od Eve Frances Lorgen, M.A
http://educate-yourself.org/mc/andyperointerview13jun00.shtml
June 13, 2000

Exkluzivní rozhovor z Andy Pero, obětí projektu ovládání mysli, s cílem vytvořit"super vojáka" s nadprůměrnými fyzickými a psychickými schopnostmi.

Celý článek zde:

Případ Cathy O´Brian

Mé jméno je Marquart (Mark) Ewing Phillips. Narodil jsem se 17. května 1942 v Nashville ve státě Tennessee. Nemám vedený trestní rejstřík a nikdy jsem nebyl označen a nebo diagnostikován jako duševně nemocný člověk. Nejsem ani spisovatel či lékař zabývající se psychologií a nebo psychiatrií. Na druhé straně jsem ovšem mezinárodně uznávanou kapacitou v rámci výzkumu týkající se tajných výzkumů v oblasti externí kontroly mysli. V první části tohoto materiálu se vám pokusím vysvětlit jakým způsobem jsem se k tomuto výzkumu dostal. A jaký charakter mělo studium přísně tajných technologií, které mohou být společnosti známé jako: "Trauma - based mind control". V posledních letech došlo k odtajnění jistých dokumentů především pod tlakem některých společenských organizací. Na veřejnost se tak dostaly skutečnosti na které muselo americké ministerstvo obrany (DOD) reagovat. Připustilo tak, že skutečnosti týkající se tohoto doslova starověkého mechanismu kontroly je natolik nebezpečný pro jisté vlivné a řídící instituce, že příslušné dokumenty musí zůstat označené jako "TOP SECRET".

Celé zde:


"Pravda žije mnohdy velmi ubohý život, ale vždy přežije lež".

Odkazy na videa
Ovládáni

Jaký je nejefektivnější způsob ovládání světa. - Ovládání mysli.


Architekti ovládání - film


Vědí cos dělal v pátek

Podobně jako se děti nejlépe učí a připravují zábavnou formou hry na život ve světě plném pro ně zatím nepochopitelných složitostí, například na dopravním hřišti. I my dospěláci jsme nenápadně připravováni
na život ve světě, pro většinu zatím nepochopitelné reality. K tomuto účelu jsou nejvhodnější různé reality show.

Televize láká na novou reality show, tentokrát své kandidáty bude hypnotizovat.

Na jaře chystá speciální novinky, které se orientují hlavně na to, aby se diváci
bavili. Špatných zpráv je kolem nás dost, takže se snažíme, aby si diváci
oddechli a trochu se pobavili," řekl generální ředitel…

Od počátku března ,,tv" nachystala pořad Vím, cos dělal v pátek, v němž hraje hlavní roli hypnóza. Soutěžící je na jeden den uveden do hypnózy a hypnotizér mu postupně vsugeruje fakta, která jsou v rozporu s realitou.

Veškeré nové poznatky, jenž nám údajně mají usnadnit žití se mohou, a také se tak děje,
zneužít k opačnému účelu.
Například prostředky,jenž mají údajně zajistit naši bezpečnost, slouží ve skutečnosti k zajištění naši totální kontroly atd. O čem zde píši si prosím zjistěte za domácí úkol.
Nápověda: ,,Vyvolení"

Vím cos dělal v pátek

Zhypnotizovaná žena věří, že hladí imaginární kočku


Hypnoza

Co je to hypnóza?
Hypnóza je stav navozený druhou osobou, lékařem, hypnotizérem. Tento stav umožňuje vynikající komunikaci s nevědomou myslí (s druhým já) hypnotizovaného člověka. K hlavním rysům hypnózy patří zvýrazněná ovlivnitelnost, v níž je možné hypnotizovanému vložit do mysli různé pokyny, ovlivnit jeho vnímání (např. pocit horka), pohyby, paměť.

Všech těchto věcí se využívá při léčbě různých poruch, u kterých lze předpokládat psychické ovlivnění. Hypnóza se zpravidla navozuje sugescí, pracuje s dočasnou ztrátou paměti a ztrátou bolestivosti.

Léčebná hypnóza se používá k léčení mnoha psychických a tělesných potíží a nemocí. Může se ale dobře uplatnit například i při učení cizích jazyků. Hypnotická sugesce pomáhá rovněž při posilování vůle k životu u depresivních pacientů a v řadě závažných onemocnění.

Hypnóza - bleskové uvedení do hypnotického stavu předvádí a komentuje hypnoterapeut Libor Činka.
MP3 nahrávku hypnotické motivace k dosahování cílů můžete stahovat z: http://www.abcentrum-iq-psychologie-k...
Nahrávka byla pořízena při setkání s klientem, který se rozhodl studovat hypnoterapii a přišel s přáním dozvědět se pravdu o metodě používané např. v pořadu: "Vím cos dělal v pátek".

Video:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.