Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Likvidace Československa - předvolební připomínka

16. dubna 2010 v 1:05 |  Aktuálně
Elity to v podstatě nemohly provést lépe. Dlouholetou podporou antikomunistické opozice způsobily pád bývalého režimu a celého ost-bloku. Ano, cinkali jsme na náměstích a doufali, že bude lépe. Netušili jsme, kam nás Havel a jeho parta zavede. Poté elity a loutkovodiči zamakali a navedli 15 milionové Československo k rozdělení, neboť 2 menší státy jsou z hlediska politického ovládnutí lepší než jeden větší. Samozřejmě stanovily, že nic lepšího než EU (NATO) pro nás neexistuje. Pak díky mnoha nařízením a kvótám začaly ničit české zemědělce, podle hesla chcete-li zničit národ, zničte jeho (potravinovou a surovinovou) soběstačnost. Pak následoval průmysl... řízenými krachy přešly mnohé funkční továrny do rukou zahraničního kapitálu, o bankách nemluvě. Pak snížily kurs koruny tak, že to začalo likvidovat naše vývozce a průmysl vůbec . Pak jim řekly: zajistěte se proti vysoké hladině české koruny, výrobci to udělali a splakali nad výdělkem, neboť koruna začala prudce oslabovat. Tím elity dolividovaly další část výrobců a spokojeně si zamnuly ruce.
Klaus v posledních měsících pochopil a prohlédl.. pozdě, leč přece. Nejdříve v těch prasečinkách jel také.. ale teď se v něm částečně probudilo svědomí, částečně byl ke svému jednání přinucen a pokouší se ze zrychlujícího vlaku vystoupit. Bojuje jako o život.. protože mu jde.. ano, o život. :) To, že nás v Bruselu nyní brání "očištění" mafiáni let minulých, trio Klaus - Železný - Bobošíková, je jen smutným paradoxem dějin, resp. připomínkou totálního vyhoření opravdových osobností na domácí scéně

Už tomu začínáte rozumět, co se v dnešní Evropě děje? A stále si myslíte, že je Evropská Unie ta nejlepší varianta pro vás? Opravdu si myslíte, že globalizaci nevymyslela jiná hlava, než mamonem postižená a nemocná hlava? Proč lidé přijali něco, co je pro ně tak zoufale nevýhodné? Stále tomu nemohu věřit... kdo a proč nás stále dokola opíjí rohlíkem? Kdy si přiznáme, že Evropská Unie je okultní organizace fungující na satanských principech, která nám chce přinést socialismus s lidskou tváří? Do kdy budou domácí novináři pod hrozbou (ne)splácení svých hypoték (jedné z nejdokonalejších pastí režimu na občana vůbec) křičet eurooptimisticky, proradarově a vůbec celkově tak nějak pomýleně hurá?
Podle ankety iDnes zhruba 70% procent lidí souhlasí s Klausem, který včera zaútočil ostře na Evropskou Unii. Jsou to pravděpodobně stejní Češi, kteří si před několika lety odhlasovali v referendu vstupu do EU a je to stejný politik, který nás tam, trošku teatrálně v předvečer se svou cestou na Blaník, přivedl a podepsal. Je obrovskou lží, že tenkrát nebyly jiné varianty, než vlézt do EU. Samozřemě byly. Například vytvoření konkurenčního projektu a úzká spolupráce s Ruskem, případně Čínou, Indií a dalšími zeměmi. Také téměř 50% našich čtenářů v naší anketě přiznává, že byli s projektem Evropské Unie naivní (a to díky našemu magazínu velmi dobře věděli o hrozících rizikách, ale nechtěli je vidět).. dobrá, proč ale necháváme ty naivní rozhodovat? Ať již v tzv. "demokratickém systému", nebo na nejvyšších politických postech? Bude vůbec něco platné, že dav politiky, až se krize a události v Praze pořádně rozběhnou, naháže do Vltavy? Možná, že se stihne obvinit Havla, Zemana, Grosse, Klause, Špidlu, Paroubka, Dlouhého, Vondru, Schwarzenberga, Svobodu, Parkanovou, Bursíka a mnohé další z vlastizrady, možná ne. Nepokoje v České republice ve finále způsobí vznik protektorátní zóny a Vltavou rozdělené východní a západní Evropy. Tak pravil špion již někdy v letech 1985. Naplňuje se tento scénář? Co nutí elity zašlapat Čechy (a Slovany) do země?
Nezdá se vám ale, že lidé opakují stále stejné chyby? Lze jim vůbec nějak pomoci? Proč moc vždy uzme úzká skupinka spiklenců, kteří odvedou pozornost, naslibují nemožné, vytvoří pseudorealitu a pseudoproblémy a poté intriky dosáhnou vlastních cílů, které jsou zcela proti (už v té chvíli zírajícím, ale bezbranným) občanům?
Na trůn usedl poslední vůdce, černý papež (ano, samozřejmě že většina proroků špatně vyhlíží svatého otce černocha, ale míněn je právě nastoupivší Barack Obama), konec je tedy otázkou let. Konec čeho a nástup čeho? Je ekonomický a společenský kolaps předzvěstí něčeho ještě většího?
Pouze pokud možno co největší osamostatnění a decentralizace dává jakous takous naději na přežití. Úprk nejen od nadnárodního superstátu v podobě uměle vytvářené Evropské Unie, ale dokonce i prudký odklon od národních států. Jejich zkorumpované vlády nám v tuto chvíli již nepřinášejí nic dobrého, přesně naopak. Ano, zřejmě se brzy dočkáme doby, kdy Brno, Pardubice, nebo Horní dolní vyhlásí nezávislost na České republice, stejně jako Štrasbourg na Francii. A bude to jedině správné, jediné možné. Národní státy jsou v tuto chvíli ve stádiu klinické smrti. Který politik to první pochopí, je z toho schopen pro své šiky vytlouct aspoň na chvíli ještě jakýs takýs kapitál.
Střední a východní Evropa nyní stojí před totálním krachem, říkají někteří ekonomičtí analytici (narozdíl od německých majitelů Mladé Fronty Dnes, kteří se ptají: Jaká krize?). Je to vina politické neprozřetelnosti našich politiků i ekonomů, je to především vina nás všech, kteří jsme neuměli včas posoudit, kam spěje budoucnost. Následky budou takové, že si je jen málo kdo dokáže představit... a konečně budeme mít, co jsme chtěli. Nebo nechtěli?

Evropská analytická skupina GEAB/LEAP, která jako jediná už v roce 2006
předpověděla přesně současný vývoj, definovala již v té době i její
příčiny i možnosti řešení.Bohužel současné vlády a světoví vůdcové
neřeší příčiny globální hospodářsko-politické krize, ale snaží se pouze
potlačit její symptomy - přebytek nekrytých dolarů a v USD
denominovaných aktiv v bankách a na bursách. Tím, že jejich přebytek
nadále zvyšují- tentokrát pro jistotu geometrickou řadou,což je stejné
jako bychom pacienta umírajícího na extrémní horečku strčili do sauny a
pro jistotu za ním zamkli dveře.
Poslední šance zastavit tento infaustní vývoj směřující k exitu je
jednání summitu G 20 v dubnu 2009. Tomu však nikdo příliš nevěří, neboť
současná elita je ve vleku zcela chybných ekonomicko- politických chimér
a vlastní naivních přání. Jiné motivace, o kterých se již běžně hovoří,
zde raději ani nezmiňujeme.

Pokud tedy G 20 za 2 měsíce nebude konstatovat, že systém zcela selhal a
je třeba vybudovat systém zcela nový, a začne provádět v tomto směru
konkrétní kroky - systém nekontrolovatelně a samovolně zkolabuje.
Finanční základ celého poválečného finančně - měnového globálního
systému doslova vymizí .../Disappearance of the financial base (Dollar &
Debt) all over the world/. Začne rozpad světového hospodářství mezi nově
utvářené mocenské bloky a začne hra Chacun pour soi / Každý sám za sebe
/. Nastane naprostá ztráta důvěry k čemukoli, co má jen papírovou
hodnotu / papírové peníze, zápisy v bankách a jiné bankovní instrumenty,
akcie, o derivátech snad ani nemluvě/.

Nejvíce postiženy budou dnes nejvíce imperialistické protektorské a
paternalistické režimy / USA a Velká Británie / , jejichž hegemonie se
jim rozpadne před očima. Stejně tak i jimi chráněné oblasti, státy a
lokální režimy ztratí jejich ochranu a octnou se bez pomoci v
nastávajícím regionálním chaosu ....

Bože, ochraňuj nás ... a naše tisícileté České království ... a věčnou
říši Slovanů

Zdroj:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.