Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Tajné Gorbačovovy záznamy odhalují agendu globalistů

23. května 2010 v 17:44 |  Dokumenty
gorb
V r. 1999 Moskevská kancelář Gorbačovovy nadace umožnila přístup ke svým rozsáhlým digitálním archivům omezenému počtu prověřených ruských výzkumníků historie. Jedním z nich byl Pavel Strojlov. Části archivu byly chráněny heslem, ale Strojlov si povšiml, že může vidět heslo, kdykoliv archivář kanceláře zpustil systém. Zapamatoval si ho a po několika návštěvách se mu podařilo ho použít a získat přístup k tajným kopiím záznamů čítajících 50,000 dokumentů.


Strojlov tomu, co četl, nemohl uvěřit. Tyto dokumenty s omezeným přístupem byly přepisy KGB soukromé a tajné konverzace Michaila Gorbačova během doby, kdy vedl Sovětský svaz (1985-1992).

V nedávném rozhovoru s časopisem City Journal řekl, že "vypráví zcela nový příběh o konci studené války. "Běžně akceptovaná" verze historie tohoto období se skládá téměř zcela z mýtů. Tyto dokumenty jsou schopny zničit jakýkoliv z těchto mýtů.

Strojlov se rozhodl, že tato fakta musí být přístupná veřejnosti. Emigroval do Londýna, kdy věděl, že by byl v Rusku pronásledován. Nemýlil se. Co však neočekával bylo, že žádný vydavatel nebo médium nebude mít na zveřejnění Gorbačovových archivů zájem. Nechce je použít žádná knihovna, nebo financovat jejich překlad. "V podstatě nemůže sehnat nikoho, kdo by se o to vůbec nějak více zajímal."

Důvodem je, že odhalují rozdíly mezi mýtem a skutečnou agendou NWO.

Mýtem je, že ekonomika Sovětského svazu zkolabovala pod masivní vahou vojenských výdajů a neefektivní byrokracie. Většina Evropanů věřila, že sovětská ekonomika se západnímu kapitalismu nevyrovnala. Většina Američanů stále věří, že bývalý hollywoodský herec bez pomoci donutil sověty k bankrotu tím, že zesílil závody ve zbrojení.
EUSSR

Sovětské přepisy konverzací z r. 1989 mezi Gorbačovem a současným španělským EU komisařem pro ekonomické a peněžní záležitosti Joaquin Almunia dokazují podporu sjednocení Německa přes zadní vrátka, jako krok k socialistické unifikaci celé Evropy. Almunia slíbil postavit se proti trvající nezávislosti pobaltských států a Ukrajiny.

V jedné konverzaci Gorbačov Almuniovi důvěrně sdělil, že "úspěch perestrojky znamená pouze jednu věc - úspěch socialistické revoluce v současných podmínkách. A že to je přesně to, co reakcionáři neakceptují."

Vedoucí rozhovoru Claire Berlinski poznamenává: "Je nemožné si představit, že postavy, které se těšily tak úzkým vztahům s nacistickou stranou - či Ku Klux Klanem nebo jihoafrickým režimem apartheidu - se budou těšit vrcholovým postům v dnešní Evropě. Pro komunistické souputníky jsou pravidla očividně jiná."

Strojlov odpověděl: "Nyní máme v EU nevolenou socialistickou stranu, která řídí Evropu. Vsaďte se, že tomu KGB nemůže uvěřit."

Co mají všichni tito socialisté a fašisté společného? Jsou to zednáři - ilumináti.

Tato vize světového komunistického státu je součástí dlouhodobého plánu. Ve slavném dokumentu "Rudá symfonie" Rakovsky poukázal na plán iluminátů smíchat komunismus a kapitalismus. V každém případě budou ilumináti (tj. "oni") kontrolovat bohatství a moc.

"V Moskvě je komunismus: v New Yorku kapitalismus. Je to vše stejné, jako teze a antiteze. Analyzujte obojí. Moskva zaujímá komunismus, ale (objektivně) státní kapitalismus. New York: zaujímá kapitalismus, ale komunistický cíl. Osobní syntéza, pravda: finančníci, mezinárodníci, kapitalisté, komunisté, jedno a totéž. "Oni". (str. 276)

Centrální banky a ekonomiky jako vchodu, tak západu jsou vlastněny stejnými iluminátskými židovskými rodinami. Komunismus a kapitalismus jsou jen fasády. Vše, co zůstává, je strhnout oponu: NWO.

To odráží šokující připuštění prezidenta Fordovy nadace H. Rowana Gaithera výzkumníkovi výboru pro neamerickou činnost Normanu Doddovi v r. 1953: "Používáme naši svoji rozhodující moc, abychom změnili život ve Spojených státech, aby je bylo možné pohodlně sloučit se Sovětským svazem." Gaither byl také spoluzakladatelem RAND Corporation, vojensko-výzvědného mozkového trustu, založeného v r. 1959.

Punkrocková skupina jednou odvysílala pravdu v písni s předpovídajícím názvem: "Stěny spadly": "Nemyslím, že existují nějací Rusové, a nejsou žádní Yankeeové, jen korporátní zločinci, hrající si s tanky".

Sovětský socialismus a mezinárodní korporátní kapitalismus byly celou doby výpalnictvím.

Výše uvedené odstavce naznačují plánovanou expanzi "mýtu o sovětském socialismu" směrem ke globálnímu socialismu - který není ani ruský, nebo americký, nebo židovsko-sionistický - ale ještě mnohem exkluzivnější a hrozivější.


MÝTUS O SOVĚTSKÉM SOCIALISMU

Autor Ruské socialistické strany Vladimir Sirotin sovětskou maškarádu vysvětluje.

"Sovětský socialismus je byrokratický státní kapitalismus. Převážná část výrobců výrobní prostředky nevlastní, a tak byli nuceni prodávat svoji práci skutečným vlastníkům těchto výrobních prostředků - zvláštní skupině zvané "nomenklatura". Členové této skupiny patřili k hierarchicky organizovanému systému pro vyvlastňování a distribuci přebytkových hodnot. Vládnoucí třídou Sovětského svazu byla proto státní buržoazie. Byla to vykořisťovatelská třída, která prostřednictvím vlastnictví státní moci, vlastníci výrobní prostředky, celou tak zvanou "národní ekonomiku"." - Opět zdůrazňuji, že moc nespočívá ve vlastnictví, ale v právu rozhodovat o využití a alokaci zdrojů - Luboš.

"Podobně jako fašismus, byl sovětský socialismus řízen prostřednictvím obrovského počtu nevolených byrokratů a kontrolou médií. "Spoléhali se na starodávné tradice ruského impéria, a ze setrvačnosti pokračovali ve formálním a pokryteckém používání pseudo-socialistických, pseudo-komunistických, pseudo-levicových a pseudo-marxistických sloganů. Takové slogany byly pohodlnými prostředky maskování jejich skutečných cílů, a hráli na upřímnou víru mnoha lidí, jak uvnitř země, tak v zahraničí."
eussr

ZÁVĚR

Podívejte se na časové rozvržení. Perestrojka, či rozmontování sovětské příkazové ekonomiky a "demokratizace" se odehrály v letech 1988-1991. K pádu berlínské zdi a znovusjednocení Německa došlo v letech 1989-90. Maastrichtská smlouva z r. 1992 zavedla euro. Nyní můžeme vidět, že tyto události byly všechny zinscenovány ilumináty, aby integrovali východ a západ. Byly určeny k tomu, aby prosadily EUSSR a nakonec komunisticko-kapitalistickou (iluminátskou) diktaturu světové vlády.

Jediným trnem v evropské "jednotě" byli nacionalističtí Poláci. No, víme, co se s nimi stalo…

Vedoucí rozhovoru Claire Berlinski poznamenává, že "není široce známo, že komunismus byl ve dvacátém století zodpovědný za smrt 150 milionů lidských bytostí. Svět zůstává ohledně nejsmrtelnější ideologie v historii nevysvětlitelně lhostejný a nezvídavý."

Skutečně, vysvětlení existuje. Komunismus je okultní satanismus. Je to ideologie kabalistických centrálních bankéřů, kteří kontrolují naši politiku, ekonomiku a prostředky komunikace. Naši vůdci jsou jejich komplicové.

Po "pádu" sovětského socialismu Gorbačov bez problémů postoupil na mocenské pozice nad suverénními vládami. Za Clintonovy vlády žil v Presidio v San Francisku, dokonce na své rezidenci vyvěsil zelený kříž Maltézských rytířů. Jeho rolí u OSN bylo prosazovat "zelené" náboženství NWO, upřednostňované OSN pro masy. Spolu s takovými postavičkami jako Maurice Strong a Al Gore napsal Gorbačov "Chartu Země", která má nahradit deset přikázání.

Tento plán je na zastřený světový komunistický policejní stát. Vzhledem k jejich historii, je těžké být ohledně vyhlídek lidstva optimistický.


VIDEO:

Evropská komise

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.