Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

UPOMÍNKA - Přijďte všichni

20. května 2010 v 15:41 |  Aktuálně
Volební systém v naší zemi není jednoduchý a navíc je za léta demokracie opředen celou řadou předsudků a zavádějících informací. Valná část voličů nejde k volbám proto, že jsou znechuceni stávajícími politiky a tím i politikou celkově. Nevěří, že by mohli cokoliv ovlivnit či změnit. Mimo jiné proto, že ze všech stran slyšeli: "nemá smysl volit 'malé' strany, protože ty se stejně do sněmovny nedostanou.Ať již tedy půjdete vhodit svůj platný hlas do volební urny či nikoliv,ať už máte jasno kterým zástupcům dáte či nedáte důvěru, nebo stále váháte,dovolím si osvěžit Vám malinko naši děravou paměť.


Ze všech stran se na nás obracejí usměvavé tváře nových i staronových kandidátů plné optimismu,slibů a universálních řešení,uzurpující si přímo patent na rozum.Vesměs nás lákají na kosmetické úpravy byrokratického soukolí,jenž potřebuje již pořádnou generální opravu,nejlépe výměnu za nové,jednodušší,plně funkční a spolehlivé.Je až neuvěřitelné jaké bludy se ozývají z mediálního éteru.Uvedu zde jeden příklad za všechny,kdy z rozhlasu při diskusi na téma pravice nebo levice,se k mému nevěřícímu sluchu dostalo nové politické moudro.Kdosi tam zcela vážně tvrdil,že pojem levice je od slova ulevovat.Pak si zákonitě domýšlím,že pojem pravice bude patrně od slova upravovat.
Chci věřit,že se ještě najdou výjimky jenž z vlastního přesvědčení dávají ze sebe to nejlepší ve prospěch celku.Tyto výjimky jsou však velmi těžce rozpoznatelné v tom dravém proudu plném morálního bahna, valícího se na nás z médií přímo v HD kvalitě.Přes všechny vznešené cíle bývaj často pohlceny, zdiskreditovány či jinak vyšachovány.V lepším případě odcházejí znechuceně samy do ústraní.

Vážení spoluobčané.Důrazně Vás vyzývám, zvedněte zadky a volte s rozumem v hrsti.
Neseďte nečinně doma za pecí s falešným přesvědčením,že si na konec korýtkáři stejně udělají co již mají dávno v plánu.Nečekejte že se v některém pohne svědomí, když povětšinou žádné nevlastní.Nikdo jiný než-li ,,MY" jim nemůže zabránit v další demolici našeho Česka.
Ohlédněte se malinko zpátky a všímejte si faktů. - Zjistíte,že jsme dali svoji důvěru několika Jidášům,jenž své choré názory šíří na nic netušící okolí.
Nechci zde propagovat ani hanět některý politický subjekt či jednotlivce.Nabádám vás ve vlastním zájmu,začněte se zajímat a ověřte si,kdo skutečně hájí naše zájmy a kdo leští kliky například v Bruselu, vyhlížejíc nějaký ten drobeček v tom neprůhledném toku financí.
Žádejte objektivní informace a nenechte se ohlupovat bulvárem.Čeká vás nejedno překvapení.

Stejní lidé jenž nám nyní mažou med kolem pusy,pro ,,nás" v nedávné minulosti prosadili následující:


Zatím co jsme nechali úspěšně odvést naši pozornost na atraktivní,avšak nepodstatná témata,
byla úspěšně a povětšinou šeptem či v naprosté tichosti přijata legislativa omezující naše osobní svobody.Pakliže je Vám tento pojem již cizí a upřednostňujete raději slevy na vybrané zboží,
pak ani nečtěte dál.

Jen malý výčet pro připomenutí:
EUSSSR
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.