Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Konspiračním znalcům

10. června 2010 v 23:37 |  Moje Maličkosti
Tento článeček bych rád věnoval panu Kaňákovi a jemu podobným, co by reakci na jeho článek ,,Nový Světový Řád:NWO - zde: http://kanak.blog.idnes.cz/c/141683/Novy-Svetovy-Rad-NWO.html (velikost diskusních příspěvků je totiž omezena) Pan A.Huxsley měl krutou pravdu.,,Lidé své otroctví začínají milovat".
Vážený autore článku o NWO a ostatní čtenáři. Patrně dnes nedokážu být stručný.
Udělejte si v klidu kávu, jelikož  svinstvo, skrývající se za tímto pojmem se nedá obsáhnout v jednom článku, jenž by byl naprosto srozumitelný všem.

NWO - New World Order - Nový světový řád:

Pojem, jenž nenápadně nahrazuje jiný, méně evokující. Tzv. ,,globalizaci, mající údajně za cíl sjednotit národy ke vzájemné spolupráci a užitku všech zúčastněných, je ve skutečnosti pozvolné a nenápadné budování angloamerického impéria, kladoucího si za cíl ovládnout Eurásii a tím i celé lidstvo.
Předpokladem úspěchu budovaného impéria, fungujícího a prosperujícího na principech korporativního fašismu, je několik zásadních skutečností, jenž  předchází oficiálnímu plánovanému nastolení NWO. Nejde o nic nového. Historie se neustále opakuje a tak též principy fungování totalitních společností. Zjednodušeně řečeno - každá totalitní říše prochází stále stejnými stupni. Předstupněm, tedy podmínkou pro úspěch při prosazování mocenských zájmů, je udržování občanů v nevědomosti a sběr dat pro následnou selekci na vhodné, přizpůsobivé a nevhodné. Dalším stupněm je vytvoření chaosu, krizí, potravinové a energetické závislosti budoucích ovládaných území. Nejlepším prostředkem jsou války, kdy vyčerpané, hladové a zdecimované obyvatelstvo ochotně uvěří a přijme nabízené řešení mocných.

Reakce autora

Obrázek si udělejte samy. Nechci nikomu vnucovat svůj postoj.

Zde:
Zdravím, jen bych chtěl podotknout, že není dobré chápat mé články doslovně, mají svůj účel...

dodávám, že pokud jde o NWO tak tvrdím, že čím dál větší znalostí systému ve kterém žijeme máme možnost jej lépe hlídat a nabourávat, navíc využít jej samotný k našemu prospěchu a prospěchu mnoha lidí kterým se dá takto pomoci... jen poukazuji, že není pravdou, že by NWO musel být jen špatným...

ps. toto bylo psáno ještě před přečtením Vašeho článku, to abych nezapomněl :)

mimochodem, nenapadlo Vás, že patřím na Vaši stranu a všelijakým balastem o kterém píši se pouze snažím zapadnout a zvýšit svou čtenost, abych následně mohl vkládat jiné než běžné názory? to jen tak na popřemýšlení;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.