Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Srpen 2010

USA dosáhly bankrotu

24. srpna 2010 v 11:31 Aktuálně
Žádné další zvýšení výdajů, žádné další snižování daní nepomůže Spojeným státům získat zdroje na splacení svých dluhů. Pro permanentní uzavření fiskální mezery potřebují od této chvíle každoročně 14 procent hrubého domácího produktu. To je v podstatě celá příjmová strana dnešního rozpočtu, jelikož federální příjmy dosahují 14,9 procenta HDP. Spojené státy jsou prostě v reálném bankrotu," uvádí ve svém komentáři pro agenturu Bloomberg profesor ekonomie na Bostonské univerzitě Laurence J. Kotlikoff.
Spojené státy musí podle profesora razantně zjednodušit a reformovat daňový systém, zdravotnictví, penzijní systém i finanční systém, z nichž každý je podle něho v "pořádném průšvihu". To je podle Kotlikoffa však stále ještě ta dobrý zpráva, protože toto je možné. V červenci MMF zveřejnil výroční zprávu o americké hospodářské politice. Profesor z ní vybírá dva body, které říkají že "ke stabilizaci poměru dluhu k HDP budou potřeba výrazně vyšší než započtené úspory v rozpočtu" a že "uzavření fiskální mezery vyžaduje permanentní roční zdroje v rozpočtu v rozsahu 14 procent HDP Spojených států". Fiskální mezeru definuje jako současnou hodnotu mezi projektovanými výdaji včetně těch na obsluhu oficiálního dluhu a projektovanými příjmy ve všech následujících letech.
Dnešní příjmy amerického rozpočtu činí 14,9 % HDP. "MMF tedy říká, že uzavření fiskální mezery na příjmové straně znamená bez obalu řečeno okamžité zdvojnásobení příjmových daní jak u osob tak firem a zdvojnásobení všech federálních daní," říká profesor. Takový krok by podle něj umožnil USA realizovat letošní přebytek rozpočtu na úrovni 5 % HDP místo 9% deficitu. "MMF říká, že takové přebytky Spojené státy musejí v příštích letech realizovat, pokud chtějí ovládnout vývoj dluhu. A také říká, že čím déle budou čekat, tím bolestnější následná náprava bude," uvedl profesor.
dolarbankrot

,,Předzvěst“ 9/11 ve filmu z roku 1996

24. srpna 2010 v 11:21 Dokumenty
Zlý agent CIA ve filmu Dlouhý polibek na dobrou noc z roku 1996 odhaluje zajatým protagonistům plán CIA toho, jak dostat z amerického kongresu finance. Zděšeným hrdinům řekne, že se CIA chystá provést bombový útok na Světové obchodní centrum a následně útok svést na muslimy ("blame it on the muslims, of course"). "Nemůžete fingovat smrt 4000 lidí, proto to budeme muset udělat doopravdy", říká záporný hrdina.
Ať už jsou všechny shody se skutečností náhodné či nikoli (nevylučuji žádnou možnost), je zajímavé zmínit propojenost CIA a Hollywoodu
"Bývalý agent CIA Bob Baer nám řekl, "Existuje symbióza mezi CIA a Hollywoodem" a odhalil, že bývalý ředitel CIA George Tenet je v současnosti "konzultuje studia v Holywoodu." (Matthew Alford and Robbie Graham, Lights, Camera… Covert Action: The Deep Politics of Hollywood, Global Research, January 31, 2009).
Kultura násilí v dnešních filmech nepochybně není náhodná. Některé filmy vypadají skoro jako dělané na objednávku vojensko-průmyslového komplexu. Z těch málo trháků co jsem viděl, se mi vybavuje např. film Iron Man. Zde je vidět hodně negativních referencí k muslimům, hlavní (super) hrdina bojuje po boku americké armády proti teroristům (navíc celá "válka s terorem" dává ve filmu smysl…), film ukazuje zbraně a výbuchy jako něco úžasného, krásného, sofistikovaného… Co je horšího než násilí je celková dehumanizace a odtrženost od reality (zajímavý dokumentární film o tom, jak filmy ukazující toto dehumanizované násilí (podobně se sexem) získávají mírnější hodnocení přístupnosti: This Film Is Not Yet Rated).
Klasický příklad spolupráce vojensko-průmyslového komplexu a zábavního průmyslu je Disneyho klip se Sněhurkou a sedmi trpaslíky vybízející ke kupování válečných dluhopisů, to samé uvidíme např. se Supermanem, na rozdíl od komunistických zemí uměli v Americe dělat zábavnou propagandu (více zde: Top 10 Propaganda Videos). Disney byl donašeč a měl styky s tehdejším ředitelem CIA J E Hooverem. Dost bizarní je, že se ani pod zákonem o svobodě informací nedostaly všechny stránky spisů na veřejnost pod záminkou národní bezpečnosti - co mohl producent kreslených filmů udělat kromě toho, že udal pár komunistů? Dále byla Disneyho společnost přistižena s podprahovými zprávami. V současné době se představenstvo korporace Disney prolíná s Boeingem (Interlocking Directorate) -  jedním z hlavních výrobců zbraní v USA.
Závěrem: konkrétních či skrytých narážek na 9/11 ve filmech najdeme mnoho (viz video Jak Illuminati řídí Hollywood). Diabolické můžou být nejen "false-flag" útoky na civilisty, ilegální války a zabíjení nevinných, finanční krize ožebračující nespočet lidí a ze kterých těží jen vyvolení… dost možná se nám "vyvolení" vysmívají, i když trávíme sobotní večer v kině, nebo u televize.Denverský expres do apokalyptické budoucnosti

24. srpna 2010 v 11:20 Dokumenty
Na každou událost na světě se můžeme dívat skrze optiku oficiálních prohlášení, klišé o svobodě, která jediná ovlivňuje kroky vlád, a mediální obraz v podstatě konfirmující politický kurz. Anebo můžeme hledat dále (bez pokušení propadnout druhému zjednodušení - vidět čerta všude), všímat si významu a nuancí, které jsou trvale přehlíženy nebo zamlžovány. Průměrný člověk, jehož jedinou zábavu tvoří seriály a večer zprávy na Nově, je přesně tím konzumentem, jehož lze krmit téměř jakoukoliv propagandou a manipulovat ho v limitech, které jsou vytýčeny. Takový jedinec nezkoumá, co vězí za projektem eura, boje proti terorismu, nezajímá ho, že pár týdnů před ropnou katastrofou v Mexickém zálivu vlastníci BP prodávali své podíly a že už před únikem se vědělo o desítkách závad na ropném zařízení. Takhle by se dalo pokračovat téměř do nekonečna. Pojďme se však podívat na to, co nás může svým způsobem šokovat a zároveň mnohé napovědět.

Pojďme se podívat na mezinárodní letiště v americkém Denveru a jeho velké fresky (věcí hodných pozornosti je na tomto místě více, ale nechám na čtenáři, zda si sám o tom bude chtít zjistit další informace). Na velké a nepřehlédnutelné ploše stěn přímo v hale letiště zobrazují v barevném podání dvě hlavní témata: orgie ničení, války a kataklyzmat a šťastné budoucí sjednocené lidstvo. Jednomu obrazu dominuje obrovitá postava vojáka s lebkou místo hlavy disproporčně čnící nad ostatní. Voják zkázy drží v ruce šavli, kterou zabíjí bílou holubici- nepochybný symbol konce míru a počátku války. Jeho figuru zčásti rámují plačící ženy držící v ruce mrtvá mimina. Kromě toho se na freskách nacházejí mrtvé postavy žluté, černé a indiánské rasy včetně bílé dívky s křížkem na hrudi. Nenápadným, avšak významným elementem na obrazu je postava mayské dívky držící kalendář (mayský kalendář se vyznačuje nebývalou sofistikovaností a přesností a nyní se připomíná v souvislosti s datem, kdy končí stejně jako "starý svět"- 21.12.2012).
Další vyobrazení obsahuje už motiv sjednoceného lidstva ve formě různorasových postav zabalených ve vlajkách (jako americká, izraelská, britská...), které vypadají až exaltovaně. Panuje mír a všeobecné štěstí z konečně unifikované civilizace.

Proč a kdo instaloval tyto obrazy, které jako by vypadly z nějaké galerie socialistického realismu nebo ze sbírky nacistického umění, na veřejné místo, kudy prochází denně tisíce pasažérů? Jde o plán pacifikace nesourodého lidstva prostřednictvím válek a přírodních katastrof, aby nadešel kýžený nový řád světa pod jednou vládou? Nebo jen nějaký umělec v rauši stvořil apokalyptickou vizi a vedení letiště nemohlo odolat a tak neváhalo a dalo to veřejnosti na odiv? Stěží. Není od věci uvést, že bývalí zaměstnanci letiště hovoří o obrovských tajných podzemních prostorách a hangárech, které pravděpodobně byly předmětem "rekonstrukce" vzdušného přístavu před několika lety, kdy povrchové haly zůstaly prakticky beze změny.

Ve státě Georgia, v malém městě Elberton, nechal v osmdesátých letech kdosi vztyčit dvacetitunové cca 7 metrů vysoké obelisky z žuly inspirované starobylým Stonehenge. Svou orientací a symboly vytvářejí astronomickou základnu pro sledování slunce, kalendář apod. Obsahují instrukce a vize budoucí civilizace po apokalypse. Nápisy tvoří osm jazyků- od angličtiny, přes hebrejštinu, ruštinu, španělštinu, čínštinu po svahilštinu. Význam nápisů jako by kopíroval postuláty hnutí New Age. Nicméně za pozornost stojí instrukce pro přeživší lidi v postapokalyptickém období a údaj, že optimálním počtem lidí na zemi je kolem pěti set miliónů. Ať chceme nebo ne, kdosi, kdo zůstává zatím ve skrytu (nikdo neví, kdo monument nechal vztyčit), nám tím chce něco sdělit. A v každém případě to není vzkaz pozitivní, naopak dává pocit nevyhnutelnosti dějů, které už v podstatě započaly. Jakoby denverské fresky i georgijský monument říkaly: Má se stát toto a vy nám do toho nezasahujte, je to v zájmu lidstva. Vskutku rafinované poselství- vždyť kdo by to už dnes zbaštil novému Hitlerovi nebo Stalinovi? Totalitářské metody se nemají šanci nyní ujmout, takže chce-li někdo dosáhnout nového světového pořádku, musí na to jinak.

Kdo chce, nechť hledá střípky významů tohoto světa; a kdo chce nechť věří, že vše je jen výsledkem shody náhod.
denver
video:

Záhady letiště v Denveru
Chameneí varuje, důsledky útoku budou celosvětové

20. srpna 2010 v 22:35 Aktuálně
Nejvyšší íránský duchovní vůdce ajatolláh Alí Chameneí odmítl jednat se Spojenými státy o jaderném programu jeho země. 


Rovněž řekl, že důsledky útoku na íránská jaderná zařízení by nenesly jen státy na Blízkém východě, informuje ve čtvrtek agentura Reuters.

"Prohlašují, že náš prezident a další říkají, že budeme vyjednávat. Ano budeme, ale ne s Amerikou, protože Amerika nevyjednává čestně," řekl Chameneí v televizním projevu.

Podle něj Írán zasedne k jednacímu stolu, ale pouze tehdy, až budou zrušeny sankce vůči Teheránu za jeho jaderný program. "Jestliže nám chtějí velmoci vyhrožovat a uvalovat na nás sankce a na druhou stranu chtějí zasednout k jednacímu stolu, tak to podle nás není vyjednávání a s nikým proto takto jednat nebudeme," řekl duchovní vůdce.

V souvislosti s íránským jaderným programem, který je podle Západu zaměřen k výrobě jaderných zbraní, se často spekuluje o preventivním úderu Spojených států, který nikdy Washington nevyloučil. Spojené státy však nedávno uvedly, že se nadále budou snažit tuto otázku vyřešit prostřednictvím diplomacie a případně i sankcí.

"Je nepravděpodobné, že by (Spojené státy) udělaly takovou hloupost. Všichni by ale měli vědět, že v případě útoku nedopadne reakce íránského národa jen region (Blízkého východu), ale bude mít širší dosah," řekl Chameneí.

Rovněž Izrael, který má v Teheránu dlouholetého nepřítele, dal v minulosti několikrát najevo, že počítá s možností útoku na íránská jaderná zařízení.

V úterý americký velvyslanec při OSN John Bolton řekl, že Jeruzalému však zbývá k takovému útoku už jen několik dní, protože v sobotu má být spuštěn první reaktor v íránské jaderné elektrárně Búšehr. Pokud by Izraelci podle něj na elektrárnu zaútočili kdykoliv poté, riskovali by obrovskou katastrofu. "Riskovali by, že by se při útoku na reaktor uvolnila radiace do vzduchu," řekl Bolton.


Bůh pomož Americe

20. srpna 2010 v 22:34 Dokumenty
Zajímavý rozhovor s bývalým šéfem pakistánské tajné služby gen. Hamidem Gulem, o kterém se po zveřejnění tajných dokumentů americké armády serverem Wikileaks  v západních médiích mluví jako o údajném konspirátorovi proti USA. Přidávám také narychlo sepsané, volné shrnutí rozhovoru.
The Alex Jones Show, 16. 8. 2010
Gen. Hamid Gul v rozhovoru mluví o tom, proč ho nenechají vyjádřit se v amerických médiích, přestože byl spojencem USA po mnoho let a destabilizaci Pakistánu soukromími vojenskými kontraktory (Black Water alis Xi) - bez souhlasu kongresu - které mají zájem na rozšiřování války a na jejím pokračování. Tradiční zákon cti Paštunů vede k pomstě za masakry na civilním obyvatelstvu, s čímž firmy operující na zakázku USA počítají a spoléhají tak na prodloužení konfliktu. Mluví také o protiamerické agendě v některých elitních kruzích v Londýně a Izraeli.
Dalším tématem jsou nařčení, které vyplývají z dokumentů nedávno zveřejněných serverem Wikileaks (jde také o hlášení, která jsou dodávány kontraktory), podle kterých měl gen. Gul spolupracovat s Talibanem v odboji proti Americkým silám. Toto Gul odmítá jako dezinformaci ze strany afgánských vládních složek, jejich členy jsou z části komunisté, proti kterým Gul a CIA bojovaly při invazi Rusů. Zájem na dezinformaci může mít i Indie, která je s Pakistánem znepřátelena. Gul říká že je absurdní, aby on, z pozice vysloužilého generála v důchodu, organizoval odboj, který poráží nejsilnější armádu na světě.
Američané mají poslední šanci urovnat věci v Afganistánu, odejít se ctí a nezanechat za sebou nepřátelský stát a obyvatelstvo, které nenávidí Ameriku.
Obama kličkuje ve zdůvodnění války, původním účelem bylo chycení Usama bin Ladia a zničení al Kaidy, dnes je to "zastavení momenta Talibanu", který dříve spolupracoval s USA (mujahedin). Tito lidé v obou válkách bránili svůj způsob života a svou svobodu - nejdřív před komunisty, nyní před Západem. Zájem Západu v této oblasti jsou nerostné suroviny.
V dalším segmentu rozhovoru gen. Gul upřesňuje, jak soukromé firmy placené americkým daňovým poplatníkem destabilizují Pakistán: jde o sabotáže a pokusy přesvědčit obyvatelstvo, aby se bouřili proti vládě. Destabilizace Pakistánu není v národním zájmu USA, konflikt v mnoha zemích nemůže americká armáda vyhrát. Podpora teroristických organizací v Baluchistánu má za účel destabilizaci Pakistánu a Íránu. Tyto operace vede asi 5000 žoldáků z najatých firem. Gul popírá, že by Írán v Pákistánu řídil podvratné akce, jak naznačují někteří západní analytici.
Gul důrazně varuje před pokusy Izraele zatáhnout USA do širšího konfliktu na Blízkém východě. Konsekvence by mohly být katastrofální, kdyby do konfliktu byly zataženy další země, bylo by to skutečné "inferno".
Alex Jones v rozhovoru několikrát zmiňuje teroristický útok v Mumbai a spojení CIA s ním (David Headley), Gul pouze komentuje slovy, že se jedná o jasný "false-flag", kerý měl znesvářit Indii a Pakistán. Upozorňuje na nesrovnalosti v oficiální verzi o útocích na Dvojčata 11. září 2001, například že Usama bin Ladin nebyl dosud oficiálně obžalován pro nedostatek důkazů.
Dalším tématem jsou Pakistánské jaderné zbraně. Na Pakistán - na rozdíl od Indie - stále není pohlíženo jako na člena "jaderného klubu". Pokud na Pakistán bude vyvinut příliš velký tlak, aby se jaderných zbraní vzdal, mohl by vyhlásit globální džihád a použít jaderné zbraně.
Následuje moc hezký komentář na ideu střetu civilizací: islamisté nejsou z principu proti judaizmu a křesťanství, sdílejí stejné základy. Amerika potřebuje nové proti-válečné hnutí, jako během války ve Vietnamu.
V závěru se Jones a Gul věnují vraždě Bénazir Bhuttové. Ta podle generála Gula byla zavražděna americkými žoldáky, protože pohlédla plány, které byly v rozporu se zájmy Pakistánu.
PS: Je zvláštní, že se Jones v rozhovoru neptá, jak je to s údajnou podporou ISI Talibanu. Jak známo, ISI je "prodlouženou rukou CIA" (Chossudowsky), podpora Talibanu ISI tedy vyvolává vážné otázky, ohledně zákulisních akcí CIA. Generál Gul neguje svůj podíl na podvratných akcích proti americké armádě, otázka podílu ISI na úspěších Talibanu je však mnohem závažnější… možná se Gul ve vlastním zájmu rozhodl o tomto nemluvit (?).
Video:


Svoboda odpojena

20. srpna 2010 v 22:33 Videa
The Arrivals (24/51) - Jak to jen lidem říctNeviditelná říše

20. srpna 2010 v 13:21 Videa
Nový světový řád definován

Tento film se obecně zaobírá všemi aspekty Nového světového řádu od finanční krize, přes terorizmus po globální oteplování.

Ukázka:

Objednat možno zde:

Írán vs Izrael: co média něchtějí abyste si pamatovali

16. srpna 2010 v 11:08 Aktuálně
Korporátním médiím bylo nařízeno zaměřit svoji pozornost zpět na Írán.

Zde je souhrn toho na co byste měli zapomenout:

Jane Burgermeister – Hra o přežití pokračuje

9. srpna 2010 v 3:32 Aktuálně
Před rokem nás varovala před riziky očkování proti prasečí chřipce.
Letos čelí soudnímu stíhání.
Jakou pak pandemii nám přinese letošní podzimní chřipkové období?
Více vám poví
Jane sama v následujícím videu.

Video:


Ahmadinežád vyzval Obamu k rozhovoru z očí do očí

8. srpna 2010 v 21:25 Videa
"Navrhuji, abychom se setkali, prezident Obama a já, za přítomnosti reportérů k diskuzi o řešení problémů světa," řekl Ahmadinežád, který bude ve Spojených státech 20.-22. září. Do USA přijede aby se zúčastnil Valného shromáždění OSN. Ahmadinežád by rád hovořil s americkým prezidentem ještě před zasedáním OSN.Lež o dvou věžích

8. srpna 2010 v 21:18 Pozvánky na AKCE
Střežit je nutno jen malá tajemství. Velká tajemství bude střežit sama veřejnost tím, že jim odmítne věřit. (Marshall McLuhan)

Poučme se z historie

Z požáru Říšského sněmu
obvinila goebbelsovská propaganda komunisty. Nacisté potřebovali záminku, aby se mohli vypořádat s konkurenčním systémem,který je zjevně neohrožoval,jenž však
potřebovali brzy napadnout. Nejlepší cestou, jak zmanipulovat veřejné mínění, byla inscenace dechberoucího divadla, útoku na symbol německé státnosti. Představa, že tento čin zorganizovala sama nacistická mašinérie, byla pro vlastenecké cítění nemyslitelná. Veřejnost živená pocitem ohrožení bez výhrad přijala verzi, kterou státní moc nabídla.

Stejně postupovali komunisté. Totalitní moc vytvořila
fikci protistátního spiknutí organizovaného ze zahraničí. které údajně
usilovalo o násilné svržení nejspravedlivějšího společenského uspořádání.
Statisíce lidí ochotně podepisovalo rezoluce žádající smrt pro zrádce. Sama zmanipulovaná veřejnost vytvořila zeď mezi realitou a lží.

Vytvoří -li inscenátor - nejlépe státní moc, dostatečně šokující představení
které překročí míru uvěřitelnosti, veřejnost sama zabrání identifikaci pravého viníka. V instinktivní sebezáchovné emocionální reakci obklopí veškeré racionální pochybnosti hradbou iracionální důvěry v oficiální verzi.
Opak by znamenal připustit, že se státní moc vymkla veřejné kontrole, a že tedy všechny jistoty, na nichž dané společenské uspořádání spočívá, jsou jenom fikce. Odhalení se tak stává prakticky nemožné, i kdyby bylo jasné, že událost tak jak byla
prezentována se prostě nemohla odehrát.
Každý kdo se opováží tvrdit, že se jedná o podvod, je označen nálepkou bláznů či popíračů, byť svá tvrzení může podložit racionálními fakty. Na rozdíl od oficiální verze.

,,Události z 11. září 2001, tak jak nám byli prezentovány a zafixovány, se prostě nemohli stát".

Když pomineme všechna racionální fakta o průběhu události, jenž si může každý čtenář snadno vyhledat, jasnou odpověď nám dávají důsledky následující po 11. září.
Pokud by byla pravdivá oficiální verze, pak by se Amerika poníženě uzavřela světu a zabývala se přebudováním svého aparátu tajných služeb a nedostižné US armády, jenž 11. září roku 2001 katastrofálně selhali při zajištění ,,národní bezpečnosti", co by důvodu pro všemožná omezení,opatření, zvyšující
se výdaje na zbrojení a vojenskou přítomnost v každém koutku zeměkoule.
Stal se totiž pravý opak. Všechny následující události a opatření, mají nepopiratelné znaky útoku,
a to především na svobodu a životy prostých občanů nejen v samotných státech amerických.

Který systém či společenské zřízení je dnes konkurencí, díky níž bylo nutné zinscenovat tak nelidskou záminku? Ten, který vlastní velké množství surovinových zdrojů a jiné smýšlení, jež se nedalo zničit materialismem. Jiné smýšlení než je žádoucí je největší konkurencí všech minulých i budoucích parazitů lidstva bažících po moci,nejlépe absolutní a neomezené.


Probíráme se odtajněnými archivy a shledáváme, jak to tehdy vlastně bylo skutečně.
Mnoho událostí bylo zinscenováno vlastně primitivně, lidé tomu věřili a vědomě spolupracovali, navzdory absurditě celé věci. Nám by se přeci nic takového přihodit nemohlo. ???

A jedenácté září ?

Bylo výjimečné oproti minulým útokům pod falešnou vlajkou, nebo se opakuje stále stejný osvědčený scénář? Necháme se opět klamat a nahnat na další nesmyslná jatka pro zájmy několika psychopatů s neukojitelnou chamtivostí,postrádajících jakékoli zbytky morálky a empatií?¨

Zodpovězte si samy vážení čtenáři několik nezodpovězených otázek:

V čí prospěch se to všechno událo?

Má vůbec nějaký význam pídit se za pravdou?

Ovlivnilo jedenácté září naše životy nebo jste přesvědčeni, že se nás nikterak nedotkli?

Jde o uzavřenou kapitolu naši minulosti, nebo o počátek a odůvodnění něčeho většího?

Přimhouří budoucí generace shovívavě oči nad naši naivitou a důvěřivostí v post demokratický systém, nebo nás budou nenávidět za naši pasivitu a mlčení,díky důsledkům, které se díky těmto událostem rýsují pro jejich budoucnost?

Přijde Vám zodpovězení těchto otázek nepodstatné? Nebo vás dokonce obtěžují?
Pak mám pro vás na závěr jednu opravdu lehounkou:

Vzpomenete si, kde vás zastihla 11. září zpráva o útoku na newyorská dvojčata a co jste v tu chvíli dělali a pociťovali? - Velmi jednoduché, že se nepletu? Kde se vzala ta úžasná kolektivní paměť?
Kdo potřebuje
abychom na tento den dlouho, nejlépe nikdy nezapomněli?

Pokud není k dispozici aktuální nepřítel, musí být stvořen, třeba jen virtuálně, nejlépe v přímém přenosu. Jinak by byl totiž na světě mír, z čehož neplynou žádné mocenské zisky.

Z pochopitelných sebeobranných důvodů není pro nikoho jednoduché připustit si skutečnost, že jej vlády a média podvádějí. To by znamenalo ztrátu zaběhnutých jistot a smyslu žití v současném, tzv. demokratickém zřízení. Tímto je paralyzována možnost odhalení velkých podvodů a manipulací.
Čím větších, tím nepravděpodobnějších. Neexistuje riziko náhodného odhalení, díky pochopitelnému strachu z nebezpečí úplné změny paradigmatu a ohrožení sporných a pochybných jistot.
Proto ani poznání a zveřejnění zásadních informací nic nemění na ideové podstatě a praktických důsledcích celé události.

Stejně tak, jak rychle jsme kolektivně a to proti své vůli, přijali tuto lež za nepopiratelný fakt,
musíme dokázat překonat svoji emocionální obranou bariéru, a to nejlépe také kolektivně,
abychom zabránili realizaci dalších událostí podobného charakteru, nepochybně větších důsledků
než měli události ze dne 11. září roku 2001.

NECHÁME SE DÁL KLAMAT ???

Použitá literatura: Smrt ve středu (velký dík patří autorovi - p. Petru Hájkovi)

Video:

Doktrína šoku:


Přítomnost nanotermitu v troskách WTC vědecky prokázána:


Související články:Bývalí představitelé CIA: Ano, falšovali jsme videa s bin Ladinem a Sadámem Hussajnem


Inkvizice 21. Století


Aktuálně:


SOUDNÍ PROCES TÝKAJÍCÍ SE AMERICKÉHO SEZNAMU PLÁNOVANÝCH POPRAV BEZ PROCESU
…a dalšíDokážeme překonat bariéru strachu z nejistoty, nebo oddaně přijmeme totalitní jistotu - Nového světového řádu?

PS: (Bez Vás to nejde)


"Větší než obvykle"
Větší než malé množství pravdy nejen o 11. září 2001.

ZDE:

Čeká nás deficit 175 miliard

6. srpna 2010 v 23:06 Dokumenty
Petr Mach

Čeká nás deficit 175 miliard korun a vyrovnání rozpočtu je v nedohlednu

Navzdory proklamacím typu "buďme konečně dobrými hospodáři" a "vláda rozpočtové odpovědnosti" se NIC nemění. Česká republika se dál řítí do stále větších dluhů. Příští rok stoupne dluh státu o dalších 175 miliard korun.
Přesto lze vhodným politickým marketingem přesvědčovat veřejnost, že dluh, který poroste, bude klesat:
"Díky nižším dluhům bude platit Nečasova vláda také nižší úroky ze státního dluhu. Koaliční experti spočítali, že ušetří na úrocích 4 miliardy korun.", napsaly např. Hospodářské noviny.
Stačí zamotat pojmy deficit a dluh: Dluh poroste, ale budeme hovořit o klesajícím deficitu a občas to zaměníme se slovem klesající dluh. Protože ani deficit nebude klesat, ale vzroste, stanovíme si fiktivní benčmark: Řekneme, že deficit poklesne oproti deficitu, který by jinak hrozil. Dále zúžíme pojem "deficit veřejných financí" na pojem "deficit státního rozpočtu" a podstatnou část deficitu skryjeme do mimorozpočtových fondů: Státnímu fondu dopravní infrastruktury umožníme vydávat dluhopisy, které se nebudou jmenovat státní dluhopisy.
Místo růstu dluhu o 4,6 % HDP (o 175 miliard) tak budeme veřejnosti prodávat deficit státního rozpočtu ve výši 3,6 % HDP (135 miliard) a budeme to prezentovat jako pokles deficitu, nebo dokonce jako pokles dluhu.
Aby se neřeklo, slibuje Nečasova vláda "vyrovnaný rozpočet" - ale až od roku 2016 - dva roky poté, co mandát této vlády skončí: Naplnění slibu bude na někom jiném a pro toho někoho jiného to bude velice nesnadné, protože Nečasova vláda míní po sobě zanechat státní dluh o více než půl bilionu vyšší, než je teď.
a úrocích z dluhů zaplatíme za 4 roky Nečasovy vlády 344 miliard, o 70 miliard více, než kdybychom od příštího roku připravili vyrovnaný rozpočet. A to jsou čísla "optimistická", za předpokladu, že strany budou plnit své volební programy.
Tyto fiskální úvahy Nečasovy vlády vychází z programu ODS Vize 2020, podle kterého má být deficit rozpočtu v roce 2012 stále 3 % HDP (120 miliard), "abychom se od roku 2015 mohli stát členem eurozóny".
Hájím zájmy voličů, kteří nechtějí ani růst dluhu, ani euro.
Hospodaření bez dluhů a zachování koruny tak zůstává politickým programem Svobodných pro volby v roce 2014.
Petr Mach je ekonom a předseda Svobodných.


AKT-INFO 142

6. srpna 2010 v 23:05 Aktuálně
Zprávy, které nejsou, ale měly by být v běžných médiích

SEZNAM ZPRÁV V TOMTO VYDÁNÍ
- Místní afghánská média jsou placena za šíření americké propagandy
- Únik ropy v Mexickém zálivu se odhaduje na téměř pět milionů barelů
- Soudní proces týkající se amerického seznamu plánovaných poprav bez procesu
- Dobrovolník serveru WikiLeaks byl zadržen a vyslýchán ohledně záznamů z války v Afghánistánu

MÍSTNÍ AFGHÁNSKÁ MÉDIA JSOU PLACENA ZA ŠÍŘENÍ AMERICKÉ PROPAGANDY
Server Yahoo! News zveřejnil uniklé záznamy z války v Afghánistánu včetně důkazů, že Spojené státy platí místním afghánským médiím, aby publikovala americkou vládní propagandu. Záznamy zahrnují také několik reportáží z psychologických operací armádních jednotek, které odhalují, že místní afghánské rozhlasové stanice jsou smluvně zavázány vysílat program vytvořený Spojenými státy. Jiné záznamy zachycují americké vojáky, jak se očividně obracejí na afghánské reportéry jako na "naše žurnalisty" a nařizují jim, jak mají dělat svou práci. Pentagon uplatňoval podobný program v Iráku, kde najal soukromou společnost Lincoln Group, aby platila iráckým novinám za publikování příběhů napsaných americkými vojáky.
29/7/2010

ÚNIK ROPY V MEXICKÉM ZÁLIVU SE ODHADUJE NA TÉMĚŘ 5 MILIONŮ BARELŮ
Vědečtí odborníci pracující pro americkou vládu vypočítali, že než firma BP uzavřela svůj ropný vrt 15. července alespoň prozatímním uzávěrem,
dostalo se z něho do Mexického zálivu téměř 5 milionů barelů ropy. Takovéto množství uniklé ropy je zatím největší v historii. Podle odborníků v nejkritičtějším období vytékalo denně z vrtu až 62 000 barelů ropy, což je dvanáctkrát více, než jaké byly původní odhady vlády. Vrt se firma BP chystá úplně uzavřít tento týden.
3/8/2010

SOUDNÍ PROCES TÝKAJÍCÍ SE AMERICKÉHO SEZNAMU PLÁNOVANÝCH POPRAV BEZ PROCESU
Americká vláda se potýká s právní komplikací, týkající se postupů schvalování poprav amerických občanů obviněných z terorismu bez soudního řízení. V úterý americké lidskoprávní organizace Centrum pro ústavní práva a Americká unie občanských svobod zažalovaly vládu za to, že odmítla povolit soudní proces proti zmíněným postupům. Žalobu podal otec klerika Anwara al-Awlakiho, amerického občana žijícího v Jemenu, který je prvním americkým občanem uvedeným na seznamu CIA jako člověk, který má být zajat a zabit. Minulý měsíc byl al-Awlaki označen za "mimořádného globálního teroristu", důsledkem čehož je trestné ho zastupovat jako právník u soudu. Bill Quigley z Centra pro ústavní práva řekl, že al-Awlaki má nárok na slyšení u soudu stejně jako jakákoli jiná osoba obviněná ze zločinu: "Podívejme se, americká vláda chce popravit amerického občana, protože vláda tvrdí, že je to terorista. Naším cílem je soudně zpochybnit tyto kroky. V současné době však musíme od vlády vůbec získat povolení opravňující nás u soudu vystupovat a hovořit o obviněné osobě. Podle našeho názoru je toto protiústavní. Žádáme tedy, aby soud toto pravidlo změnil a také nám povolil věnovat se jádru věci, to znamená za jakých okolností může vláda popravit někoho bez soudního rozsudku."
4/8/2010

DOBROVOLNÍK SERVERU WIKILEAKS BYL ZADRŽEN A VYSLÝCHÁN OHLEDNĚ ZÁZNAMŮ Z VÁLKY V AFGHÁNISTÁNU
V průběhu amerického vládního vyšetřování serveru WikiLeaks a nedávného úniku více než 90 000 tajných vojenských záznamů došlo k několika událostem. Ve čtvrtek letištní úřady v Newarku zadržely a vyslýchaly sedmadvacetiletého dobrovolníka serveru WikiLeaks Jacoba Appelbauma. Jmenovaný byl tři hodiny vyslýchán a byl mu zabaven jeho laptop a tři mobilní telefony. Appelbaum je občanem Spojených států, jenž přiletěl do Newarku mezinárodní leteckou linkou. Vyšetřovatelé vojenského kriminálního oddělení mezitím podle zpravodajů vyslýchali dva studenty v Bostonu ohledně jejich vazeb na WikiLeaks a vojáka Bradleyho Manninga, hlavního podezřelého v tomto případu. Hacker Adrian Lamo, který Manninga udal, se nechal slyšet, že tito dva studenti se mu přiznali k asistenci Manningovi při stahování a distribuci těchto dokumentů.
2/8/2010

=============================================
Poznámka: Naše rubrika mezinárodních zpráv vám přináší souhrn zpráv programu DemocracyNow televizní stanice Pacifica. Videozáznamy těchto zpráv můžete shlédnout s pomocí programu RealPlayer. Vložte adresu http://www.democracynow.org/recent.pl do vyhledávače a vyberte si zprávy v angličtině podle data.
=============================================
   
INFORMACE:
Akt-info je alternativní zpravodajský servis. Poskytujeme informace, které nejsou, ale měly by být v běžných médiích. Redaktoři jsou nezávislou skupinou novinářů a přátel. Akt-info je zcela neziskový projekt. Pokud jste členem organizace nebo neformální skupinou, aktivní v našich prioritních tématech (lidská práva, obrana skutečné demokracie, sociální spravedlnost a mírové řešení konfliktů), můžete prostřednictvím našeho servisu informovat širší veřejnost o vašich aktivitách. Vaše případné dotazy a připomínky můžete zasílat na: akt-info@seznam.cz.

ROZŠIŘUJTE INFORMACE DÁL:
Pošlete informaci o Akt-info svým kamarádům a dejte jim vědět, jak se mohou přihlásit. Zprávy z akt-info přinášíme jen jednou týdně a náš systém je zabezpečen, takže se nikdo nemusí obávat spamů. Přihlásit se může každý sám. Stačí jen poslat e-mail s předmětem "přihlásit" na adresu: akt-info@seznam.cz.

JAK POMOCI:
Všimli jste si, že běžná nebo "mainstreamová" média neinformují objektivně nebo dostatečně o tématech, která Vás zajímají? My také. Už Vás štve, že dostáváte jen politicky vhodné informace o světě kolem vás? Nás také. Potřebujeme překladatele z angličtiny do češtiny. Také potřebujeme české korektury. Vždy uvítáme zprávy z alternativních zdrojů. Pokud můžete pomoci, zkontaktujete nás na: akt-info@seznam.cz