Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Lidstvo už povstaň! Lev se probouzí…

19. října 2010 v 9:59 |  Dokumenty
David Icke završuje již 20. výročí v odhalování šokujících tajemství a potlačených informací na velkolepé celodenní přednášce 25. září v pražském Top Hotelu, která byla i oslavou vydání jeho dosud nejúžasnější nové knihy.
Zabývá se manipulací lidské rasy v naší současné realitě a možná nás přivede k novým úrovním porozumění. Vyzývá lidstvo, aby se zvedlo z kolen a vzalo si svět zpět z otěží zlověstných sítí mocenských rodin a ne-lidských entit, které nás skrytě kontrolují celou věčnost .
Od doby, kdy David prožíval zlomové 'Probuzení' v roce 1990, posunul celosvětové uvědomění už mnohokrát a na své první přednášce v bývalém socialistickém bloku, na kterou Praha čekala dlouhých 20 let, se o to pokusil znovu!

d icke
David Icke je jedním z nejviditelnějších, nejotevřenejších a nejkontroverznejších mluvčí a spisovatelů o dění současného světa či agendě Nového Světového Řádu, který prakticky, pro většinu čtenářů těchto stránek, není třeba představovat.

Video:

Rozhovor

Kdo ovládá pavučinuMalá ukázka z knihy :
Jen nekonečná láska je skutečná
…a vše ostatní je iluze

Většina lidí je někým jiným. Jejich myšlenky jsou názory někoho jiného, jejich životy jsou jen napodobeniny, jejich vášně pouhé citace.
Oscar Wilde

V roce 1990 jsem se vědomě vydal na neuvěřitelnou cestu sebepoznání. Netušil jsem, kam povede, ale i přesto jsem to udělal. Už jsem měl všeho po krk. Tento "svět" mi nikdy nedával smysl: nespravedlnost, hloupost, způsob, jakým systém dělá z lidí trochu víc než stroje, které fungují v cyklu opakujícího se prožitku a chování a hystericky jej pak nazývají "život". My nežijeme život - život žije nás.
Existují výjimky a tuhle knihu si přečte dost lidí, ale většině je sděleno, co si má myslet, kam má jít, co a jak má dělat. Není to tak? Odkud berete "informace", které vás vedou k závěrům, které děláte o vás samotných a světě? Kdo rozhoduje o tom, v kolik hodin se každý pracovní den probouzíte? Kdo rozhoduje, kam jdete a co tam budete dělat?
Kdo rozhoduje o tom, jak to uděláte? Pokud jste jako ta ohromná většina lidí, která v současné době obývá tento snový svět, tato rozhodnutí vůbec nejsou vaše; jsou vložena "systémem", pavučinou moci, která vám diktuje svou vůli a moc nad vaším ´životem´.
Získáváte své ´informace´ z masmédií, která vám každodenně prodávají lži, u nichž se rozhodujete, co si myslet a čemu věřit. Musíte vstávat v určitou hodinu, protože musíte být v práci a nemůžete přijít pozdě. Jdete tam, kam vám řeknou vaši nadřízení a děláte to, co chtějí oni. Pokud se vzbouříte, vyhodí vás a pokud nedostanete výplatu, nemůžete si dovolit dům či dostatek jídla. A nejde jen o vás. Co vaše rodina a ostatní, co jsou na vás závislí?
Pokud nebudete sloužit systému, jaké to bude mít následky pro ně? Abyste pokryli všechny tyto vnímané potřeby a povinnosti, musíte trávit každý den uspokojováním ostatních. Oni zase nadřízení otrocky poslouchají rozkazy těch nad nimi a ani ti se neodvažují vystoupit z řady. I nadřízení mají své nadřízené. Vezměte si farmáře, který zásobuje supermarket jídlem. Ten velí svým zaměstnancům a pokud neskáčou, jak on píská, vyhodí je. On sám však musí udělat, cokoli mu řekne supermarket, nebo přijde o kontrakt a mohl by zkrachovat.
Na další úrovni musí ti, co řídí supermarkety, odpovídat na otázky akcionářům. Mezi akcionáři budou také lidé, kteří slouží svým nadřízeným a nadřízení, kteří slouží zase svým nadřízeným. Tento kruh závislosti a vnucování své vůle se točí pořád dokola.
Otrok jednoho člověka je pánem druhého; ovce jednoho člověka je pastýřem jiného. Takovýmto způsobem je svět záměrně strukturován. Systém chce, aby každý každého ovládal a toto je prováděno na milión způsobů.
To, co nazýváme "svobodnými společnostmi", jsou jinými slovy "Gulagy". Systém neslouží nám - my sloužíme jemu.
Jsme otroky, kteří sami sebe klamou, že jsme svobodní, jelikož nechceme čelit vážnosti skutečné situace.


pavucina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 2. března 2011 v 19:12 | Reagovat

:) :D :)

2 Aneta Aneta | E-mail | 15. února 2014 v 15:24 | Reagovat

David je dobrý člověk který pomáhá .Tak se probudíme

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.