Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Kto má Prsty Namočené v Chemtrails?

2. února 2011 v 14:17 |  Dokumenty
Zásadní chybějící dílek ohromné konspirace byl nalezen díky opilému pilotovi. V malém městečku 30 mil východně od Tichého oceánu v Oregonu je centrum hlavní globální operace. V baru v McMinnville, v Oregonu se opilý pilot pokoušel udělat dojem na jednu z hezkých dam, vyprávěním příběhů o jeho tajných misích. Pilotův smutný pokus vykreslit se jako Sean Connery nebo Daniel Craig ho tak rozžhavil, že zaplatil celou útratu a vyzradil tajemství aktivit CIA v mezinárodní letecké společností Evergreen.
chemtrails nal.
Nezřetelná odhalení potvrdila podezření, že Evergreen je součástí velkého chemického spiknutí, rozsévajícím jedy po celé planetě. Chemtrails vyrobené z hliníku, baria a jiných ingrediencí přispívají k respiračním onemocněním a mění kyselost půdy.

Evergreen funguje na více než 100 základnách a zaměstnává 4500 lidí. Soukromý vlastník společnosti je Delford Smith. Připustili, že "slouží" pro CIA.

Evergreenu byla zadána neveřejná nabídka, která jim dala k dispozici všechna zařízení v Maraně v Arizoně, která předtím patřila CIA jako Air America (Letecký park Pinal v Arizoně).

Bezpečnost v Pinal je přirovnávána k té v Area 51. Funguje jako vojenská základna, kde byl jeden ztracený pilot okamžitě eskortován armádními prostředky mimo dosah základny. Pilot s desetiletými zkušenostmi řekl, že to bylo něco, co nikdy v životě předtím neviděl.

Evergreen se chlubí svými letadly, které mají 7x větší kapacitu než ostatní hasičská letadla. Jedno unese 20000 galonů. Hasičská… Jasně… a příště nám řeknou, že chemtrails fungují jako prevence globálního oteplování zatímco miliony dalších občanů pokročí k předčasné smrti.
Letecká společnost Evergreen má výjimky ze zákona, které jsou inzerované na jejich webu. Mohou letět kamkoliv a nemusejí zůstat na plánované trase. Vydláždili snad cestu členové CFR? Lidé jako Philip Lader a John Wheeler III… byli v pozici, ze které by mohli.

Mluvčí společnosti Evergreen je řízený skupinou WPP (http://en.wikipedia.org/wiki/WPP_Group), kterou vede člen CFR Philip Lader. Pracoval pod současnou hlavou CIA … Leonem Panettou jako zástupce náčelníka štábu Bílého domu za Billa Clintona.

Philip Lader je "zasvěcená" autorita mezinárodních vztahů a obchodu. Je ne-výkonný předseda WPP Group, hlavní poradce u Morgan Stanley international, a člen představenstva think-tanku RAND Corporation. Je také členem správní rady UC Rusal (největší společností na výrobu hliníku na světě) a kurátorem nadace Britského muzea a svatopavelské katedrály.

Philip Lader je klíčovým hráčem směřujícím ke světové vládě. Nejenom, že vede PR pro leteckou společnost Evergreen, Lader je také ředitel v UC Rusal, což je největší výrobce hliníku na světě, který sídlí v Moskvě, Švédsku, Itálii a Austrálii. Nathaniel

Rothschild je jeho velký investor.
Při eugenických (http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/eugenika) práškovacích operacích asistovala společnost Mitre, nezisková společnost, která řídí Celostátní leteckou administrativu (FAA), Domobranu a IRS (finanční úřad). IRS je součástí Federal Reserve, což je hlavní hnací řemen, který řídí tuto konspiraci.

Laderův komplic a člen CFR John P Wheeler III, byl nedávno (http://en.wikipedia.org/wiki/John_P._Wheeler_III#Death) vyhozen na skládku ve Wilmingtonu, Delaware. Wheler III byl soudním konzultantem Mitre ohledně letových standardů FAA.
Byl John P. Wheeler III. příliš přecitlivělý na to, aby žil s vědomím vraha? A byl zabit Společností? CIA je násilnická paže CFR. Mitre příhodně sídlí v McLean ve Virginii, domovu CIA.

Díky opilému pilotovi a jeho prostořekosti… se Svobodní lidé světa mohou zaměřit na zločince, kteří otravují naše ovzduší a naši vodu. Můžeme začít v našich městech a okresech aplikovat Air Purity Act, který se nachází na AirCrap.com.


Související:

Poručíme větru dešti

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KORINA KORINA | E-mail | 18. ledna 2014 v 18:12 | Reagovat

ŠIROKÉ NEROZPADÁVAJÍCÍ ČÁRY ZA LETADLY JSEM VIDĚLA V SEVERNÍCH ČECHÁCH I V PRAZE V ŠÁRCE. BYLY ZA VELKÝMI ŠEDIVÝMI LETADLY NE ZA DOPRAVNÍMI, CO STARTOVALY Z RUZYNĚ. JELIKOŽ AMERIČANI DOSTALI POVOLENÍ PŘELÉTÁVAT NAD ČESKOU REPUBLIKOU S VOJENSKÝMI LETADLY, TAK JE TU TAKÉ NEBEZPEČÍ Z JEJICH ČINNOSTI.

2 murdoch murdoch | Web | 20. června 2015 v 4:41 | Reagovat

petr svoboda půjčky :-D

3 unsuspicious unsuspicious | Web | 9. září 2016 v 8:49 | Reagovat

půjčky bez registru a ručení :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.