Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Duben 2011Agenda ke zničení Jesseho Ventury

27. dubna 2011 v 3:36 Videa
Agenda ke zničení Jesseho Ventury
Konspirační teorie s Jesse Venturou
Konspirační teorie s Jesse Venturou - HAARP (CZ Titulky)
Konspirační teorie s Jesse Venturou - 9/11: Útok na Pentagon CZ
Konspirační teorie s Jesse Venturou - Únik ropy v Mexickém zálivu (CZ Titulky)

KANAL CHELEMENDIK

23. dubna 2011 v 13:07 Videa
SERGEJ CHELEMENDIK - videa
AKO A KEDY PADNE EURO
Komunisticky sen sa naplnil - peniaze coskoro nebudu
SERGEJ CHELEMENDIK - PRAVDA O VOJNE V LIBYI
ZIADNA PANIKA - PRIPRAVME SA NA KONEC SVETA 21.12.2011
KANAL CHELEMENDIK NA YOUTUBE
Sergej Chelemendik o konspirologii

ZACHRAŇTE PLANETU ZEMI! - porada mimozemšťanů...

23. dubna 2011 v 13:05 Videa
ZACHRAŇTE PLANETU ZEMI! - porada mimozemšťanů...


„Věřil jsem, že Izraelci představují dobro a Palestinci zlo“

23. dubna 2011 v 0:16 Dokumenty
Rozhovor s významným izraelským novinářem, šéfredaktorem deníku Ha'retz Gideonem Levym. Přímo v Izraeli mu otázky kladla Jana Ridvanová.
Odkud přišli Vaši rodiče do Izraele?
Oba moji rodiče byli uprchlíci. Před válkou utekli z Československa, takže většinu živoata prožili v Izraeli. Moje matka mluvila velice dobře česky. Otec studoval na právnické fakultě v Praze ale v němčině. I když většinu života otec prožil v Izraeli, tak tu nikdy nenašel pravý domov. Díky němu jsem pochopil, co to znamená cítit se jako uprchlík. Zpět domů se otec nikdy nepodíval, protože už tam nebylo nic, jak si to pamatoval. Díky rodičům jsem tedy pochopil bolest uprchlíků.
Když jste sloužil v izraelské armádě, věřil jste, že Izraelci mají větší oprávnění být v Palestině než Palestinci? O jakou šlo logiku?
Ano, v tomto období jsem byl jako každý průměrný Izraelec. Naprosto s vymytým mozkem. Věřil jsem, že Izraelci představují dobro a Palestinci zlo, že my máme všechna práva a Palestinci žádná. Byl jsem naprosto typickým produktem izraelského vzdělávacího systému a médií. Kdybych se dnes slyšel, jak jsem se tehdy vyjadřoval, asi bych se hodně styděl.
Jaké události změnily Váš přístup?
Byl to proces, který začal především tím, že jsem se stal novinářem cestujícím po okupovaných územích. Začal jsem tam jezdit pravidelně a pomalu jsem docházel k závěru, že zde je to největší drama, že zde musím být. Až díky tomu, čeho jsem tam byl roky svědkem, jsem radikálně změnil politické názory.
Na okupovaných územích jste pracoval 25 let. Jak se k Vám jako k izraelskému novináři chovali Palestinci? Ocitnul jste se někdy v ohrožení?
Jednou po mě stříleli, ale byla to izraelské armády. Izraelští vojáci stříleli na naše auto, ale měli jsme štěstí, auto bylo neprůstřelné. Jinak bych tu dnes neseděl. Jsem si téměř jistý, že vojáci nevěděli, kdo v autě byl. Myslím, že po nás prostě stříleli, jako tehdy po všem co se hýbalo. Mimo této příhody jsem během těch 25 let mezi Palestinci nikdy nebyl v žádné nebezpečné situaci. Většina Palestinců nevěděla, kdo jsem. Nicméně vždy mi byli vděční z jednoho prostého doůvodu, že jsem izraelský, židovský novinář, který si přišel vyposlechnout jejich příběh. To byla vždy má tajná zbraň. Vždy byli tak překvapení, že někdo takový vůbec existuje, že je vyslechne Izraelec, který s nimi hovoří jako s lidskými bytostmi. Děti chtěly často vidět moje doklady, protože nevěřili, že jsem Žid. Nikdy před tím neviděly Izraelce, který by s nimi hovořil způsobem, jakým mezi sebou hovoří civilizovaní lidé. Nikdy neviděly Izraelce beze zbraně nebo bez uniformy. A opravdu, během těch let jsem byl u rodin, které ztratily dítě jen den před tím, než jsem se s nimi setkal. Tyto rodiny prošly ohromnými tragédiemi. Rodiče byli ponížení, zmláceni, kořeny jejich olivových stromů byly vytrženy ze země, jejich domy zbourány. Vždy jsem přijel hned po té, co se tyto tragédie odehrály. A vždy jsem byl překvapen, jak vřele mě přijali.
V roce 2003 byla přejeta izraelským buldozerem Rachel Corrie, aktivistka ISM (International Solidarity Movement) ze Spojených států, když se snažila zabránit demolici domu jedné palestinské rodiny. Ve stejném roce byl v Gaze izraelskou armádou zastřelen britský novinář James Miller. Jeho vražda je dokonce natočena v dokumentu s názvem "Death in Gaza" (Smrt v Gaze). Další rok izraelský sniper IDF kulkou do hlavy zabil Toma Hurndalla, britského fotografa, který na sobě měl oranžovou vestu indikující, že je to novinář. Myslíte si, že to byl jakýsi vzkaz nezávislým novinářům a mezinárodním aktivistům, jejichž přílivu na okupovaná území se Izraeli stále nedaří zamezit?
Nevím, jestli to byl vzkaz, ale vypovídá to o velice jasné atmosféře. A atmosféra je taková, že střílejí do kohokoli. Ať jde o Palestince, nebo mezinárodního aktivistu. V tom období tu byla naprostá anarchie v tom, na koho stříleli a proč stříleli. Sledoval jsem tyto tři případy velice pozorně, ale můžu se mýlit. Nicméně si myslím, že nešlo o záměr zabít aktivisty. Myslím, že jim nemohlo být více jedno, že zabíjejí mezinárodní aktivisty. Mezinárodní aktivisté jsou pro ně jako Palestinci. A my víme, že pro ně není nic lehčího a lacinějšího než zabít Palestince. Nezapomeňte, že ve všech těchto případech šlo o místní vojáky. Nebyli pod přímým velením shora. Neměli rozkazy střilet do mezinárodních aktivistů.
Ale co nedávné události na Flotile svobody, kde vojáci byli pod přímým velením z nejvyšších míst a zabili 9 aktivistů? Lidé, co byli na palubě, navíc říkají, že komando po nich začalo střílet dříve, se spustilo na palubu. To by znamenalo, že komando mělo povoleno zabít aktivisty, ještě než šlo do akce.
Myslím si, že je velký rozdíl mezi tím, co se stalo aktivistům v Gaze a těmi, kteří byli na Flotile. Nemyslím si, že by se někdo v Izraeli opravdu na Flotilu připravoval. Kdyby opravdu chtěli zabít aktivisty, tak to mohli udělat mnohem jednoušeji. Myslím si, že šlo především o to, že jim bylo úplně jedno, kdo na lodi je. Šlo o typickou izraelskou aroganci. Prostě tam pošleme nějaké vojáky. Oni se o to postarají a unesou lodě do Ašdotu. Nemyslím, že plánovali zabít ty aktivisty. Doufám, že ne. Myslím si, že když se vojáci slanili na palubu, tak byli překvapení odporem, který aktivisté vyvinuli. Legitimním odporem. Vojákům zřejmě došla trpělivost a začali do lidí střílet. Dokonce i do zad, jak víme z videa. To bylo hrozivé, ale nemyslím si, že tam přišli již se záměrem střílet. To by byli lépe připravení.
Jak si tedy odůvodňujete fakt, že komando, které střílelo na Mavi Marmaře bylo vyzbrojeno ostrými náboji a ostatní komanda nikoli?
To nevím, neznám detaily. Jen vím, že věděli, že na Mavi Marmaře mělo být 600 pasažérů, to je velký rozdíl, než 20, 30 pasažérů. Ale opět, myslím si, že kdyby je chtěli dopředu zabít, tak přišli mnohem lépe vybavení. Co se stalo je pro ně nepříjemné. Ti vojáci byli poníženi, protože se nechali překvapit odporem, s kterým se na Marmaře setkali.

Právě v Izraeli začíná vyšetřování toho, co se na Fltotile stalo. Proces přijeli sledovat dva zahraniční pozorovatele z Kanady a Irska. Jak hodnotíte proces vyšetřování?
Je to vtip, naprostý vtip. Nikdo to nebere vážně. Jednomu vyšetřovateli je 93 let a druhému 86. Začítají tak vlekle, že nemám žádná očekávání. Já respektuji staré lidi, ale toto ukazuje na záměr celé té věci. Je to jen fraška pro Spojené státy, aby Izrael předvedl, že se tím zabývá. Ale já si myslím, že tato komise nedospěje ani k žádným závěrům. A na to Izraelci také spoléhají. Za pár měsícu, za půl roku bude další skandál a svět zapomene na ten předchozí.
Když mluvíme o vyšetřování akcí izraelské vlády a armády, jak byste komentoval odmítavou reakci Izraele ke zprávě OSN soudce Goldstonea zabývající se válečnými zločiny spáchanými během operace Lité olovo v Gaze?
Je to typická reakce někoho, kdo má hodně co skrývat. Je to reakce někoho, kdo se bojí svého kostlivce ve skříni a kdo se zabývá poslem a né poselstvím. Nikdo z nich Goldstoneovu zprávu ani nečetl. Prostě se postavili proti osobě soudce Goldstonea. Nicméně si myslím, že Goldstoneova zpráv bude mít na Izrael enormě pozitivní vliv. Příště snad budou opatrnější, protože za tuto zprávu zapalatí. Zaplatí možná i na osobní úrovni. To bude trvat, ale myslím si, že po operaci Lité olovo se něco změnilo. Myslím, že postoj světa k Izraeli se dramaticky změnil, že svět je teď k Izreli méně tolerantní. Už nemá tolik trpělivosti s izraelským násilím a nebude ho akceptovat. To ale nestačí, protože jsou tu stále silné mocnosti, které Izrael podpoří. Především Spojené státy. Ale stejně si myslím, že jde o mezník, k čemuž přispěl hlavně soudce Goldstone.
Nicméně události na Mavi Marmaře, kde IDF zabila 9 civilistů, nenasvědčují zrovna tomu, že by byl Izrael opatrnější.
To je pravda, ale nemyslím, že by to tak plánovali.
Po uvedení izraelského filmu Valčík s Bašírem, který sklidil velký úspěch jako kritická sebereflexe izraelského vojáka, a který se snaží vyrovnat s událostmi roku 1982, kdy izaelská armáda de facto pomáhala při masakru palestinských uprchlických táborů Sabra a Šatila v Libanonu, jste napsal článek s názvem "Valčík s Bašírem je nic než šaráda". V článku vyjadřujete názor, že autor by se za poselství filmu měl stydět.
Ano, ten film sám o sobě není tak důležitý, ale vyjadřuje charakter Izraele. Především liberálních Izraelců, kteří jsou na sebe morálně pyšní, protože nejsou pro okupaci, nejsou to přeci ti nacionalističtí pravičáci. Připadají si jako představitelé toho krásného Izraele. Jenže když se podíváte z blizka, tak jsou skoro stejní. A tento film je proto tak typický. Jde tu o jedinou oběť. Kdo je v tomto filmu obět? Voják, ne ty opravdové obětí. Libanonci a Palestinci, kteří byli zabijení po stovkách a tisících. To v tomto filmu nejsou oběti. Obětí je voják, který má noční můry. Plakání a zabíjení, zabíjení a plakání. Tento postoj už nemohu dále vystát. To už se raději budu vypořádávat s Izraelecm, který rád zabíjí Araby a myslí si, že na to máme právo. Přístup typu "my máme všechny práva a nikdo nás nezastaví", je alespoň upřímný. Než to šílené pokrytectví pláče a zabíjení, zabíjení a omlouvání se. Zabíjí a cítí se morálně dobře, protože kvuli tomu zabíjení nemůže spát. Podívejte se, jde za psychiatrem. Tohle je opravdu neúnosté. Já opravdu preferuji upřímnost pravičáků, než pokrytectví levičáků, kteří produkují filmy, jako Valčík s Bašírem.
Jak byste popsal Netanyahuovu vizi Izraele?
Nemyslím si, že nějakou má. Neyslím si, že ví, co si přeje. Anikdo na pravici v Izraeli nemá žádnou vizi. To je součást problému. Protože kdyby měli nějakou vizi, i kdyby byla špatná, tak bych s nimi mohl argumentovat, ale oni nevědí, co chtějí. Chtějí všechno a čekají na zázrak. Všichni vědí, že Palestinci potřebují stát. Ale přejí si, aby nejákým způsobem Palestinci prostě zmizeli, vytratli se. Ale to se nestane, tedy nemají odpověď na to, co bude. Může tady dalších 40 let žít 3,5 milionu lidí bez základních občanských práv? Akceptuje to svět, je to akceptovatelné? Dalších 40 let okupace? A když ne, co je alternativa? Dva státy? Je příliš pozdě na dva státy. Kdo bude evakuovat 500 000 osadníků ze Západního břehu? Kdo to udělá? Já si myslím, že vláda myslí na druhý den, týden, měsíc. Nemohou vidět dál, protože se zasekli. Nemají reálnou odpověď na tuto otázku.

Takže si nemyslíte, že je nějaký rozdíl mezi představitelkou opozice Cipi Livniovou a současným premiérem Benjaminem Netanyahuem?
Ani kdybyste si vzala mikrosokop z největším rozlišením, tak nenaleznete rozdí mezi Livniovou, Netanyahuem, Barakem, Stranou práce, nebo Kadimou. Ano rétorika je jiná, temperament se liší. Livniová bude mluvit mírnějším jazykem, bude mluvit o mírovém procesu s Palestinci, ale povede ke stejnému konci. Bohužel tito politici ve skutečnosti příliš neliší. Proto je úlně jedno, koho volíte. Je to jen dojem, že Netanyahu je nejhorší z nejhorších. Kdybychom měli Kadimu, nebo Šimona Perese, nebo Baraka, nebo buhví koho, tak by se věci nezměnily. Tito lidé byli u moci desítky let a neudělali vůbec nic.
Před několika měsíci jsme v Praze měli Normana Finkelsteina, který během jedné přednášky zmínil výrok Cipi Livniové, která po bombardování Gazy vystoupila v izraelské televizi na Kanálu 10 a hrdě prohlásila, že se izraelská armáda v Gaze chovala jako chuligáni. Víte o tom?
Nevím, ale je to možné. Byla tehdy ministryní zahraničí a ona osobně patřila k těm, kteří válku nechtěli zastavit.
Trochu mě překavapilo, že i velká část izraelské veřejnosti nechtěla ukončit bombardování civilního obyvatelstva v Gaze.
To jsou slabá slova. Byla to velká většina Izraelců, kteří celou operaci podporovali od začátku až do konce a nechtěli jí zastavit. Proč také, zaplatili za to snad něco? V Tel Avivu se stále žije krásně.
Co myslíte, že by se muselo stát, aby se tato politika změnila?
Myslím, že něco velice základního. Něco, co bouhužel nevidím, že by se měnilo, protože je to v izraelské společnosti tak hluboce zakořeněno. Izraelci nevnímají Palestince jako rovnocenné lidské bytosti. A to platí pro pravici i levici. Část levice je stejně nacionalistická, jako pravice. Ve finále velice málo Izraelců vnímá Palestince jako rovnocenné lidi. To je základní problém. Pokud se toto nezmění, tak se nezmění nic. Kdyby se toto změnilo, tak vše bude mnohem jednodušší. Nezapomínejte, že teď vstupujeme do éry, kdy Palestinci s Izraelci vůbec nepřijdou do styku. V minulosti existovaly alespoň nějaké příležitosti k setkávání. Ale tomu je teď konec. Průměrný Palestinec nikdy neviděl jiné Izraelce než vojáky, kteří zmlátili a ponížili jeho rodiče. A průměrný Izraelec nikdy nepotkal Palestince. Vidí jen teroristy, které mu ukazují v televizi.
Zaznamenal jste nějaké změny v zahraniční politice USA vůči Izraeli s novým prezidentem Obamou?
Změnila se atmosféra. Je vidět osobní změna v Netanyahuovi, ne v Izraeli. Ale je to příliš málo a příliš pozdě. Až do teď se Obama dopustil všech možných chyb, kterých se dopustit mohl. Promrhal jeden a půl roku k ničemu. Spadnul do izraelské pasti, jednal několik měsíců o zmražení osad, jako kdyby to bylo něco naprosto zásadního. Co se týče Obamy, tak jsem ztratil většinu nadějí. Ale nechci ztratit veškeré naděje, možná se změní. Vím jistě, protože to sám řekl, že si uvědomuje, že udělal monoho chyb. Ale obávám se, že jeho závěry budou opačné, než jaké by měly být. Myslím si, že se teď pokusí Izrael ještě více obejmout. A jestlito udělá, nic se nezmění.

Co byste odpověděl lidem, kteří věří, že být proti anti-semitismu znamená podporovat Izrael ve všech jeho krocích?
Měli bychom jasně rozlišovat mezi tím, co znamená být anti-semitou, anti-sionistou, nebo být kritický k politice Izraele. Myslím si, že pravý přítel Izraele je ten, který se nebojí odsoudit izraelskou okupaci. Myslím si, že opravdový přítel Izraele je ten, který ho kritizuje. Je to stejné, jako v osobních vztazích. Opravdový přítel je ten, který si dovolí vůči vám vyslovit kritiku. A proto jsem mnohem vděčnější těm, kteří Izrael kritizují, než těm, kteří ho ve všem automaticky a slepě podporují. Myslím, že těmto lidem na Izraeli nezáleží. Pro Izrael je velice jednoduché vysvětlit veškerou kritiku jako anti-semitismus. V tomto případě totiž vina padá na celý svět, ale ne na Izrael. Izrael se takto zbavuje odpovědnosti a přenáší jí na okolní svět. Je to naprostá demagogie, protože celý svět, ten "anti-semitský" svět, k Izraeli přistupoval úplně jinak během let vyjednávání v Oslu, kdy to alespoň vypadalo, že Izraeli šlo o mír. Kde byl tehdy anti-seminismus? Nebyl tu, ale netvrdím, že tu dnes není. Samozřejmě, že tu je, ale Izrael by ho měl přestat živit svojí politikou. Izrael by měl být dostatečně statečný a přímý. A připustit si, že tuto kritiku si zřejmě zaslouží. Izraelci si tuto kritiku zaslouží. A bohužel, je jí tolik. Izraelci by měli přestat obviňovat ostatní, protože jim vadí kritika jich samých. Svět má naprosté právo Izrael kritizovat. Dokonce i po Holokaustu a všem, co se v Evropě stalo. Svět má právo kritizovat Izrael a Izrael má povinnost se řídit mezinárodním právem, zásadmi a morálkou.

Ale to se neděje. Tento konflikt je nejdéle trvajícím konfliktem na agendě OSN. Znamená to tedy, že změna může přijít jedině ze shora od Spojených států, na nichž je izraelská okupace naprosto závislá?
Já vždy říkám, že den, kdy se americkým prezidentem stane někdo, kdo bude opravdu chtít izraelskou okupaci zastavit, tak okupace skončí. Ale nechci říci, že svět jsou jen Spojené státy. Celá věc má na Izrael akumulativní efekt. Izrael je více a více izolován a odsuzován Evropou a jinými. A ve finále to bude mít efekt. Ne hned, ne okamžitě, ale bude to mít efekt, protože tato doměnka, že šest, nebo pět miliónů Izraelců má pravdu a šest biliónů lidí na planetě se mýli, je špatná. Tohle nemůže dlouho vydržet.
Můžete říci, co probíhalo v izraelské televizi během událostí na mírové Flotile mířící do Gazy?
Totální vymývaní mozků. Jediné video, které Izraelcům bylo ukázáno, bylo video mluvčího izraelské armády. A tyto videa ukázala jen vojáky, kteří byli mláceni. Neukazovali, jak vojáci zastřelili 9 tureckých aktivisů. Co se stalo od začátku do konce, aby lidé pochopili kontext. Izraelká médi to popisovala jako linčování, i když ani jeden z izraelských vojáku nebyl zabit. Bylo to popisováno velice zkresleně a hodně se přehánělo. Dokonce tvrdili, že tam byli teroristé z al-Kajdy a že aktivisté měli granáty. Což se samozřejmě ukázlo jako propagandistické lži. Vůbec nemluvili o tom, jakým způsobem byli turečtí aktivisté zastřeleni, že to bylo několika kulkami do zad. Izraelské televizi to tvralo týden, než nám řekla, kdo ti lidé, kteří byli popisováni jako teroristé, byli. Až poté jsme se dozvěděli, že šlo o tureckého novináře, šedesátiletého profesora. Byli to různí lidé, ale profil teroristy z al-Kajdy na ně opravdu neseděl. Když veřejnost krmíte takovými dezinformacemi, tak potom nemůžete čekat, že lidé nebudou podporovat vládu a věři, že jejich armáda je ta nejmorálnější na světě. A že Turecko chce jen zničit Izrael. Průměrný Izraelec nemůže dojít k o moc jiným závěrům.
Turecký premiér Erdogan se nechal slyšet, že dalším tureckým lodím s humanitární pomocí pro Gazu poskytne vojenskou ochranu. Myslíte si, že diplomatický konflikt mezi Tureckem a Izraelem by mohl přerůst ve válečný konflikt?
Ne, to si nemyslím. Erdogan zašel daleko, ale nemyslím si, že by zašel dál. Ale nejsem expert na Turecko, jen se domnívám, že Erdogan zná svoje hranice.
Izrael dlouhá léta podpruje turecké popírání arménské a kurdské genocidy. Můžete vysvětlit proč a mění se tento postoj?
Turecko na Izrael velmi tlačilo ohledně popírání této genocidy. Šlo jim především o to, aby Izrael stejným způsobem ovlivnil i Spojené státy. Nidky jsem neporozuměl, proč je pro Turecko tak zásadní tuto genocidu popírat. Kdyby to přiznali, přijali odpovědnost a omluvli se, tak by to pro ně bylo mnohem produktivnější. Stalo se to přeci před 100 lety. Ale oni pokračují v politice popírání. V Izraeli se teď ozývají hlasy, které chtějí diskutovat o arménském a kurdském holokaustu. Ještě k tomu nedoško, ale jestli se tato krize bude prohlubovat a ona se prohlubuje, tak k tomu zřejmě dojde. Ale nemyslím si, že by to bylo nějak efektivní, protože by to bylo velice laciné. Proč by Izrael najednou po desetiletích zajímali Arméni, když je doteď nezajímali? To samé, co se týče Kurdů mimochodem. Izraelci už uveřejnili čísla Kurdů, kteří byli nedávno zabiti.
Video:
Dokážete to pochopit?

Související:

Spojenci masových vrahů

http://www.socsol.cz/2011/solidarita/spojenci-masovych-vrahu


Albert Pike - Plán na třetí světovou válku

23. dubna 2011 v 0:09 Dokumenty
Sunday, 20.03. 2011 - 18:28:09 - Aragorn
Tak a máme tady opět válku ve jménu dobra a bílá holubice s olivovou ratolestí shazuje v Libyi bomby a zabíjí se lidi. Vše pro demokracii. Liga arabských zemí se ovšem staví k této válce poněkud skepticky a svolává vyjímečné zasedání. Podrobnosti ZDE Proto nyní uveřejňuji část dokumentu z dílny Myrona C. Fagana. Kompletní dílo pana Fagana se nazývá Ilumináti a rada pro zahraniční vztahy a měl by si jej přečíst opravdu každý. Celý dokument najdete TADY
V roce 1834 byl italský revoluční vůdce Guiseppe Mazzini vybrán Ilumináty, aby udával směr revolučního programu pro celý svět. V této funkci sloužil až do své smrti v roce 1872, ale několik let před svou smrtí Mazzini zlákal amerického generála jménem Albert Pike do řad Iluminátů. Pike byl fascinovaný myšlenkou jednosvětové vlády a nakonec se stal hlavou tohoto luciferského spiknutí. V letech 1859 až 1871 Pike vypracoval vojenský plán na tři světové války a různé revoluce po celém světě a předpokládal završení spiknutí ve 20. století. Opět připomínám, že tyto konspirátory nikdy nezajímal okamžitý úspěch. Pracovali s dlouhodobou perspektivou. Pike udělal většinu své práce ve svém domově v Little Rocku, Arkansas. Ale o několik let později, kdy iluminátské lóže Velkého Orientu se staly podezřelými a zavrhovanými z důvodu Mazziniho revolučních aktivit v Evropě, Pike zorganizoval něco, co nazval "New and Reformed Palladian Right". Založil tři nejvyšší rady; jednu v Charlestonu, Jižní Karolína; druhou v Římě a třetí v Berlíně. Po Mazzinim převzal 23 revoluční centra, umístěná v strategických oblastech po celém světě, z nichž udělal podřízené rady. Stala se z nich tajná ústředí světového revolučního hnutí.
Dlouho předtím, než Marconi vynalezl rádio, vědci Iluminátů vynalezli prostředky, aby Pike a šéfové jeho rad mohli tajně komunikovat. Byl to objev tohoto tajemství, který zpravodajským důstojníkům umožnil pochopit, jak zjevně na sobě nezávislé incidenty, jako byl atentát na australského následníka trůnu v Srbsku, se současně odehrávaly po celém světě, aby se z nich vyvinuly války nebo revoluce. Pikeho plán byl jednoduchý, ale projevil se jako velmi účinný. Navrhoval, aby byl zorganizován komunismus, nacismus, politický sionismus a další mezinárodní hnutí s cílem podnítit tři globální války a nejméně dvě větší revoluce.
První světová válka Iluminátům umožnila zničit carismus v Rusku, jak vyhrožoval Rothschild poté, co Car torpédoval jeho plán na vídeňském kongresu, a udělat z Ruska pevnost ateistického komunismu. Rozpory mezi německým a britským impériem, povzbuzované agenty Iluminátů, byly použity k rozdmýchání této války. Po skončení této války měl být vybudován komunismus a použit k zničení dalších vlád a k oslabení náboženství.
Druhá světová válka, pokud bude nutná, měla být vyvolána využitím rozporů mezi fašisty a politickými sionisty. Zde poznamenejme, že Hitler byl financován Kruppem, Warburgy, Rothschildy a dalšími mezinárodními bankéři, a že vyvraždění údajně 600.000 Židů Hitlerem vůbec netrápilo židovské mezinárodní bankéře. Toto vraždění bylo nutné k vytvoření celosvětové nenávisti vůči Němcům a k rozpoutání války proti Německu. Stručně řečeno, tato druhá válka byla bojována z důvodu zničení nacismu a zvýšení politické moci politického sionismu, aby mohl být v Palestině založen stát Izrael.
Během 2. světové války měl být posílen mezinárodní komunismus, aby se ve své síle vyrovnal spojenému křesťanstvu. Až by bylo dosaženo tohoto bodu, měl být udržován do té doby, dokud nedojde ke konečné sociální katastrofě. Jak víme nyní, Roosevelt, Churchill a Stalin prováděli přesně tuto politiku a Truman, Eisenhower, Kennedy, Johnson a George Bush pokračovali ve stejné politice. Třetí světová válka má být rozpoutána s použitím rozporů mezi politickými sionisty a vůdci muslimského světa. Tato válka má být vedena takovým způsobem, že se světy islámu a politického sionismu navzájem zničí. Zbylé národy, rozdělené tímto rozporem, budou přinuceny spolu bojovat až do stavu úplného vyčerpání; fyzického, duševního, duchovního a ekonomického.
Může nyní myslící člověk pochybovat o tom, že intriky, které dnes probíhají na Středním a Dálném Východě, jsou konstruovány k dosažení tohoto satanského cíle? Sám Pike toto všechno předpověděl ve své zprávě pro Mazziniho 15. srpna 1871. Pike tvrdil, že po skončení 3. světové války ti, kdo budou usilovat o nespornou světovou nadvládu, vyvolají největší sociální katastrofu, jakou svět ještě nezažil. Citujme nyní z dopisu, který napsal Mazzinimu a který je nyní uložen v Britském muzeu v Londýně. Píše:
"Pustíme z řetězu nihilisty a ateisty a vyprovokujeme největší sociální katastrofu, která v celé své hrůze všem národům jasně ukáže účinky absolutního ateismu, původce většiny ukrutností a krvavých nepokojů. Potom lidé všude na světě budou nuceni se bránit proti menšině světových revolucionářů a vyhladí tyto ničitele civilizace. A davy zklamané křesťanstvím, jehož duch bude v ten moment bez řízení a vedení, budou dychtit po nějakém ideálu, ale bez znalosti, kam upřít svou zbožnost, přijmou pravé světlo skrze univerzální manifestaci čisté nauky Lucifera, nakonec zjevené veřejnosti. Manifestaci, která bude výsledkem všeobecného reakčního hnutí, které bude následovat po zničení křesťanství a ateismu; obojí bude poraženo a vyhlazeno současně."
Když Mazzini v roce 1872 zemřel, Pike udělal dalšího revolučního vůdce, muže jménem Adrian Lemmy, jeho nástupcem. Lemmy byl potom vystřídán Leninem a Trockým, ti byli nahrazeni Stalinem. Revoluční činnost všech těchto mužů byla financována britskými, francouzskými, německými a americkými mezinárodními bankéři; všem z nich dominoval Dům Rothschildů. Očekává se, že budeme věřit tomu, že dnešní mezinárodní bankéři, stejně jako penězoměnci v době Kristově, jsou pouhými nástroji nebo agenty velké konspirace, ale ve skutečnosti jsou vedoucími osobnostmi v pozadí. Všechny masové sdělovací prostředky nás vedou k víře, že komunismus je hnutí takzvaných dělníků, ale pravda je taková, že britští a američtí zpravodajští důstojníci mají věrohodné důkazy o tom, že mezinárodní liberálové, vyvíjející svou činnost prostřednictvím mezinárodních bankovních domů, zvláště Domu Rothschildů, financovali obě strany v každé válce a revoluci od roku 1776.

Zdroj: http://www.budicek.hovnet.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=242


Obama chce zavést internetové občanky pro snadnější identifikaci lidí na webu

23. dubna 2011 v 0:07 Dokumenty

Americký prezident Barack Obama má v plánu zavést unikátní virtuální identifikátory, které by měl každý občan USA. V podstatě by se jednalo o internetové občanské průkazy, taková je alespoň vize hlavy státu. Vyplývá to z oficiálního vyjádření Bílého domu, napsal zahraniční server Cnet.com.

Jak přesně bude vypadat internetový identifikátor a na jakém principu bude pracovat, aktuálně řeší americké ministerstvo obchodu. Finální podoba návrhu takzvané Národní strategie pro důvěryhodnost identit v kybernetickém prostoru by podle ministra obchodu Garyho Lockea měla být zveřejněna během několika následujících měsíců.
Podle Lockeho není cílem této iniciativy svázat svobodu lidí. "Mluvíme o posílení on-line bezpečnosti a soukromí," uvedl ministr obchodu s tím, že nová identifikace by přinesla řadu pozitiv. "Lidé by si s novým systémem nemuseli pamatovat desítky hesel na různé webové služby, ale jednoduše by použili unikátní identifikační systém," dodal.
Podle bezpečnostních odborníků je ale největší problém právě v jediném přístupu. "Pokud by se nějakému hackerovi podařilo kopírovat unikátní elektronickou identitu, rázem by získal přístup ke všem autorizovaným službám. Vedle e-mailu například k bankovním účtům, nejrůznějším fórům a sociálním sítím," upozornil Declan McCullagh ze serveru Cnet.com.
Falešné identity USA dovolí
Přesná podoba Národní strategie pro důvěryhodnost identit v kybernetickém prostoru zatím není jasná. Již nyní se však ví, že budou nejspíše povoleny falešné identity, jak prozradil koordinátor kybernetické bezpečnosti Bílého domu Howard Schmidt.
"Návrh by měl umožňovat vytvoření zcela anonymní identity na internetu. Zakázány by neměly být ani falešné identifikátory," uvedl.
Podle Schmidta budou mít databázi identifikátorů na starosti soukromé firmy. "Zcela vylučuji, že by vznikla národní databáze, která by sdružovala všechny virtuální identity. Tomu by se měl věnovat soukromý sektor," dodal.
Jak přesně budou virtuální občanky fungovat a kdo je bude mít na starosti, se rozhodne až v následujících měsících.

Zdroj: http://www.novinky.cz/internet-a-pc/222158-obama-chce-zavest-internetove-obcanky-pro-snadnejsi-identifikaci-lidi-na-webu.html


Vazby rodiny Baracka H Obamy na CIA

23. dubna 2011 v 0:05 Dokumenty
Autor: SocTraf
Wayne Madsen, Opinion Maker
Vůdce třetího světa, který konkuroval hegemonii Spojených států, který byl obviněn z pokusu získat atomovou zbraň a z napomáhání "osy" nepřátel Ameriky. Nemluvíme ani o Sadámovi Hussainovi ani o Mahmudovi Ahmadinejadovi, ale o indonézském prezidentovi Sukarnovi.
Podpora USA puči v Indonézii a projekt CAMELOT
Lolo Soetoro, nevlastní otec prezidenta Obamy, důstojník indonézské armády v záloze povolaný zpět do služby v armádě v roce 1965 ze svého studia a East-West Center na Havajské univerzitě, na které získal stipendium od CIA, byl pěšákem ve spiknutí generála Suharty, muže kterého CIA určila jako vůdce puče v roce 1965, který svrhl Sukarna a vedl k likvidaci mezi 500 000 až 1 milionem členů Indonézské komunistické strany. Lolo Soetoro byl jedním z asi 4000 důstojníků indonézské armády, který podstoupil výcvik ve Spojených státech v letech 1958 až 1965, a o kterých CIA a Pentagon chtěl mít jistotu, že budou připravení pro dlouho připravované svržení Sukarna. Převážná většina důstojníků indonézské armády, kteří podstoupili výcvik v zahraničí získali výcvik ve Spojených státech, ne v Sovětském svazu nebo Číně. Letectvo bylo naopak považováno za prokomunstické a vliv komunistické strany sahal mezi mladší důstojníky indonézského námořnictva, zvlášť v jihojávské Surabayi.
Indonézská armáda také zahrnovala sympatizanty Indonézské komunistické strany, obzvlášť jednotky v centrální a východní Jávě, což byly oblasti, o které se zajímala Ann Soetorová a její "antropologická polní práce" pro americkou vládu. Policie v centrální a východní Jávě také sympatizovala s komunisty.
Obamova matka, Ann Soetorová byla vyslaná z Havaje do Indonézie v roce 1967 spolu se sedmiletým Barackem Obamou, aby infiltrovala vesnice na Jávě a provedla průzkum politického přesvědčení mezi jávským obyvatelstvem pro CIA. Ti, kteří měli tolik smůly, že byli označení za komunisty, nebo podporovatele Sukarna, byli CIA určeni k likvidaci, a listina s lidmi určených k likvidaci byla předána Suhartovým vojenským důstojníkům, včetně Lola Soetora. V průběhu studené války bylo užití antropologů CIA a Ministerstvem obrany k sběru etnografických a kulturních informací běžné. Moderní kořeny klasifikovaného amerického zpravodajského programu, nazvaného projekt CAMELOT, pochází z roku 1964, tři roky předtím než Dunham Soetorová dorazila do Indonézie. Prvním oblastí pro testování CAMELOTu bylo Čile a bylo zaměřeno na domorodé obyvatelstvo, včetně Mapučských indiánů.
Užití antropologů jako je Dunham Soetorová bylo podporováno granty, které byly proprány skrze nadace Ford, Rockefeller a Carnegie. Mnoho aktivit Dunham Soetorové bylo sponzorováno Ford Foundation.

Kontroverzní rozhovor s Helen Thomasovou pro Playboy Magazine

23. dubna 2011 v 0:04 Dokumenty
Helen Thomasová (* 8. srpna 1920) je americká novinářka, sloupkařka v titulech Hearstovy korporace a členka White House Press Corp. 57 let pracovala pro agenturu United Press International (UPA) a proslula jako korespondentka z Bílého domu, kterou se stala v roce 1961. Za celou dobu kladla své dotazy devíti prezidentům počínaje Johnem Fitzgeraldem Kennedym. Byla nucena ukončit svoji kariéru poté, co prohlásila, že by se židé měli vrátit z okupovaných teritorií v Palestině do Evropy. Kritici zřejmě interpretovali rozhovor tak, že Thomasová je proti existenci Izraele. Její komentáře byly odsouzeny za antisemitské, což Thomasová popírá. Jestli jsou komentáře Thomasové anti-sionistické nebo antisemitské ať posoudí čtenáři sami:
Rozhovor z Playboy Mag z dubna 2011:
PLAYBOY: Vraťme se k něčemu, co jste nedávno řekla. Ve svém projevu v Detroitu, loni v prosinci, k arabské skupině jste řekla, že "Jsme vlastněni propagandisty ženoucími nás proti Arabům. O tom nemůže být sporu. Kongres, Bílý dům, Hollywood a Wall Street jsou vlastněny sionisty. Opět o tom podle mě nemůže být sporu. Svými penězi protlačují svou agendu. Jsme tlačeni zcela špatným směrem." Stojíte si za tímto svým prohlášením?
THOMAS: Ano, stojím. Vím, zní to strašně, ale je to pravda. Řekněte, že to není pravda a já budu ráda vyvedena z omylu. Pouze říkám, že mají používají svou moc. Moc, kterou mají všude možně.
PLAYBOY: Tato stereotypní představa židovské vlády nad světem koluje už více než století. Skutečně si myslíte, že existuje skrytá židovská konspirace pracující v této zemi?
THOMAS: Nikoli skrytá, je velmi dobře vidět. Co myslíte skrytým?
PLAYBOY: No, například vysvětlete mi spojení mezi Hollywoodem a tím, co se zrovna děje Palestincům.
THOMAS: Moc nad Bílým domem, moc nad Kongresem.
PLAYBOY: Jakým způsobem?
THOMAS: Všechny je má v kapse izraelská lobby, která je financovaná bohatými podporovateli, včetně těch z Hollywoodu. To samé platí o finančních trzích. Zcela nás ovládají.
PLAYBOY: Koho konkrétně myslíte? Kteří Židé mají největší vliv?
THOMAS: Nehodlám jmenovat. Mám snad jmenovat investory z Wall Streetu? Ne.
PLAYBOY: Jak tedy můžete tvrdit něco o vládě Židů v této zemi?
THOMAS: Chci abyste se podíval na Kongres, který se zrovna ustanovil. Myslíte, že Schumer a Lehtinen z Floridy budou snad proarabští? Ne. Ale budou přesto velice vlivní. Eric Cantor, předseda Republikánů, myslíte, že on bude proarabský? Sakra, že ne! Říkám vám, že v Kongresu nemůžete dostat ani jeden z 330 hlasů pro nějakou arabskou věc. Nic. Nesouhlasíte-li s tím, pak jste uklizeni jako senátor William Fulbright v 60. letech [po svém prohlášení, že miliony dolarů z odečtu daní amerických filantropů bylo posláno Izraeli a pak nalito zpět do Států k podpoření proizraelské propagandy]. Kongresmen Paul Findley z malého zemědělského okrsku Illinois udělal tu chybu, že si potřásl rukou s Jásirem Arafatem, což ho stálo znovuzvolení. Později napsal knihu s názvem They Dare to Speak Out, o tom jak je nemožné zastávat svou pozici v zemi, tak spjaté s Izraelem. Možná tu je hrstka lidí, kteří mohou, ale většina lidí skutečně nemůže říct ani slovo proti sionistickému hnutí v této zemi.

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=2M1Qo83CoGU&feature=player_embedded

Zdroj: http://srsen.wordpress.com/2011/04/20/kontroverzni-rozhovor-s-helen-thomasovou-pro-playboy-magazine/


Napsal mi čert s hodností vraníka

23. dubna 2011 v 0:02 Dokumenty
Pod tímto článkem:
se dnes objevil komentář od čerta s hodností vraníka. Nevím jestli ho psal Ondřej Vetchý, nebo mu radil Petr Nárožný - to mně je opravdu jedno. Ale ten komentář je napsaný tak brilantně, že mně nezbývá nic jiného, než před pisatelem smeknout. Díky čerte! (pozn. autora blogu: po dodatečné mailové korespondenci je autor(ka) odhalena - Veronika z Ostravska :-)
Hned ze startu, proč skoro nikdo z vás nehledá jádro problému? Jak mi kdo dokáže, že můj volební hlas dostala ta strana, které jsem ho dal??? Byl to ANONYMNÍ kus skoro toaletního papíru, kterého si každý může natisknout co mu je libo!!! Hóóódně naivní by bylo myslet si, že se tak neděje! Trapas, který nám unikl??? Samozřejmě jsou volby zvalšované, tak zvedejme ty naše líné zadky a nenechme už se sebou dále manipulovat! A tady se pak někdo pohoršuje nad nepodepsaným č-l-á-n-k-e-m ?!?!?! Halóóó! Není už náhodou čas na probuzení? Už jen fakt, že volby nejsou povinné, je důkazem vychcanosti, protože vylučují z voleb obrovskou masu pohodlných lidí!

Proč? Protože většina lidí je málo inteligentních. Lopaty hold patří k lopatě - nečekejme, že si vůbec něco pořádného přečtou, natož aby vyvinuli nějakou chytrou aktivitu. Jsou dokonce spokojeni, když jim život režíruje někdo jiný. Menšina lidí je sice inteligentních, avšak zatraceně líných. Málokdo z nich se bude angažovat a plýtvat energií pro dobro "lopat". A to hlavní: drtivá většina všech lidí je naprosto bezpáteřní - a nejhorší je, že ze stejného důvodu si toho vůbec nejsou vědomi, natož aby trpěli výčitkami svědomí!

Neomezený přístup k bohatství by byl ovšem tvrdou zkouškou pro každého z nás, a věřte, většina bychom podlehli. Takovou smečku bestií, jako jsme my lidé, může ovládat a držet na uzdě opravdu jen disciplína nebo STRACH. Snížení naší morální úrovně bylo politicky plánováno a návnadu jsme jim sežrali i s navijákem! Je to normální skutečnost, odpozorovaná z něčeho, z čeho se záměrně a hloupě snažíme vyčlenit: z přírody a faktu, že nejsme pranic jiného, než živočichové s chováním podřízeným svému druhu.

Zabředáváme hlouběji a hlouběji, když se snažíme hledat a vytvářet naprosto zbytečné složitosti při pokusu "dešifrovat" politický problém. On beztak vůbec není složitý. Ba naopak, je trapně jednoduchý, což historie potvrzuje: elita prostě musí mít nefalšovaný zájem o prosperitu země - a naše dnešní situace je důkazem opaku!!! Z pochopitelných důvodú, o nichž se dneska nehodlám rozepisovat, by v politice měla figurovat alespoň 1/3 žen. Nicméne bez "novodobé" monarchie to fungovat pravděpodobně nikdy nebude.

Mám pocit, že právě z tohoto důvodu si ji některé státy dodnes vydržují, alespoň v "okrasné" funkci. Došlo jim, že bez ní by jejich "smečka" ztratila identitu, což by mělo neblahý morální dopad. Masaryk byl sice presidentem, ale na mě působil spíše jako moderní forma krále. Král se nikdy nesměl bát (osobně nasazoval život ve válkách a soubojích), ale rovněž nepotřeboval krást. Proč by také kradl na SVÉM poli??? Král navíc hájil i svou ČEST!

Logicky je jasné, ze přihlouplá lůza nesmí mít velkou sílu, ale ani velký hlad, aby neměla chutě zmocniti se "žezla", a inteligentní menšinu je třeba kvalitně zaměstnat a motivovat, aby nepocítila nutkání použít svou inteligenci proti onomu pomyslnému žezlu. Bohužel, v České zemi se k moci dostaly obě skupiny. Manipulují a vymývají nám mozky opravdu skvěle!

Alespoň si zkusme představit situaci, kdy naprosto všechny vládní kroky by se daly díky kamerám a internetu veřejně, a pod každým rozhodnutím (které by samozřejmě projednala rada znalých osob) by se musel podepsat jeden jediný člověk, který by za ně přebíral zodpovědnost, a kterého by mohli přímo zvolit nebo naopak pro vážné selhání odvolat prostí lidé s následnou ztrátou části majetku nabytého v průběhu funkčního období. Tento člověk by si ovšem mohl naopak sjednat pořádky se svými ministry a ti zase se svými...atd. Takovouto nevděčnou funkci by si asi nelajznul jen tak nějaký hajzl, a samozřejmě model je nechutně stručný :-).

Ano jsou to pohádky, bohužel. Většina (všechny?) z nejdůležitějsích podniků a médií určitě neleží ve státních rukou, nicméně možností je spousta, pokud Česká země ještě patří Čechům a pokud ještě vůbec existují hrdí Češi?! ... o obojím pochybuju.

Ať se vám vše zdá jak chce hloupé, pro průměrné lidi, které nedrží pohromadě ani síla ani víra, je dnešní způsob "vládnutí" osvědčeně kontraproduktivní. Možná se máme zatím nejlíp za celou historii, ale to není způsobeno nynější vládou, to je způsobeno vývojem a pokrokem doby! Ve skutečnosti bychom se mohli mít ale ještě mnohem líp, protože by nám k tomu nepřekáželo naše ovlivněné a zdevastované myšlení, nahlodávající přirozené, vlastenecké vnímání NAŠÍ země! Nic jiného, než naprosto radikální změna, stavící se do opozice veškerým nynějším NEOSVĚDČENÝM politickým systémům, je jedinou nadějí, pro obnovení ČESKÉ REPUBLIKY!!!
Video:
Jak vymýt mozek celému národu

Zdroj: http://atanova-zasuvka.blog.cz/1104/napsal-mi-cert-s-hodnosti-vranika


Odhalení hudebního průmyslu

22. dubna 2011 v 23:59 Videa
Odhalení hudebního průmyslu
Odhalenie hudobného priemyslu

You tube
1 - Odkazy
2 - Prečo tak viditelne?
3 - Kto je Rain Man?
4 - Pokračovanie o Rain Manovi
5 - Noc diablov
6 - Zničenie DMXa
7 - Obetovanie Michaela Jacksona
8 - Vitiligo Michaela Jacksona
9 - Prečo zabili Michaela Jacksona
10 - Eminemová depresia
11 - Transhumanna agenda
Zábavní průmysl odhalen - Icke/Jones/Arizona Wilder
Temná stránka zábavního průmyslu


Výročí masakru v Ludlow

22. dubna 2011 v 23:55 Videa
Výročí masakru v Ludlow
Uplynulo 97 let od masakru v Ludlow, kdy rodina Rockefellerů s pomocí národní gardy krvavě potlačila stávku 12 000 dělníků.