Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Replay 911

17. června 2011 v 13:42 |  Moje Maličkosti
Chystá se nové jedenácté září? Ačkoli tato myšlenka zavání čirou spekulací, mnohé napovídá, že události z 11. září roku 2001 nebyly poslední z kategorie operací pod falešnou vlajkou. Nebo snad ještě někdo věří oficiální verzi, nepodložené jediným nepochybným argumentem? Jsou naše obavy opodstatněné? Budeme doufat, že tentokrát se mýlíme a odevzdáme se poslušně do rukou několika všehoschopných a neuvěřitelně zvrácených jedinců? Nebo uděláme vše pro to, aby se zločin z 9/11 už nikdy nemohl opakovat?
,, Lidská mysl je schopna odhalit pravdy, k nimž nemůže dojít žádný…mechanický proces"
(Kurt Gödel 1906 - 1984)
Kdo se alespoň malinko zajímá o dění kolem sebe, již alespoň tuší, že s tímto světem to jde rychle z kopečka. Kde je tedy chyba a jak z toho ven dříve, než zbude jen spálená země?
Kdo si vystačí s tím, co mu kdo nabulíkuje, ten by měl velmi zpozornět.
Lidem, kteří usilovně hledají pravdu o světě kolem sebe a snaží se mu porozumět, se nevím proč, (vlastně vím - a Vy?) říká konspirační teoretici. Poukazují na příklad na skutečnost, že mechanismy našeho neustálého klamání jsou stále stejné, neuvěřitelně jednoduché a stále účinné. Ačkoli se s odstupem času prokáže, že byla nějaká zásadní událost zinscenována lidmi, kteří se staví do role našich ochránců a spasitelů, přesto se nepoučíme a stále jim tu habaďůru věříme. Sami si nalháváme, že minulost už to nezmění a nyní je přeci vše jinak.)))
Nabízím Vám novinku na poli konspiračních teorií. Tedy, úvahu ( konspiraci) k událostem, které ještě nenastaly. Jaká je pravděpodobnost, že k nim dojde? Troufám si tvrdit, že veliká.
Můžete si ťukat na čelo a myslet něco o fantasmagorických myšlenkách autora.
Stejný efekt jako události z 911 nemusí mít nutně jen další zinscenovaná teroristická akce pod falešnou vlajkou. Stejný dopad může mít také rapidní náhlá devalvace či rovnou kolaps měnového systému. Nabízí se i jiné spouštěče. Například uměle vytvořená energetická krize či nějaká pandemie apod. Vše co odůvodní zpřísněná bezpečnostní opatření se náramně hodí do krámu. (komu?)
Účelem není nic jiného, než dobrovolné odevzdání našich svobod do rukou nekontrolovatelného aparátu.
Kde je tedy příčina našeho neporozumění?
Kamenem úrazu současné společnosti jsou,,informace". Ty se na nás valí nonstop ze všech médií. Tyto nám jsou filtrovány a překrucovány, zprostředkovávají iluzorní obraz o dění kolem nás a říkají nám, co si máme myslet. (případně, co si máme koupit) Tedy, co je žádoucí, abychom si mysleli.
Klíčem k řešení všech problémů tohoto světa, jsou opět ,,informace". Tedy ty pravdivé, objektivní, nefiltrované, či uschované pod všudypřítomnou záminkou o zájmu o naši, potažmo státní bezpečnost. Ke správnému vyhodnocení takovýchto informací, stačí prostý vlastní úsudek. Pouze pokud se nedáme opětovně oklamat, bude celá totalitní agenda Nového světového pořádku bez šance na úspěch.
Zapomeňte chvíli na všechny levice i pravice, na všechny možné ideologie, i na to, jak právě válí Sparta. Vše je totiž dávno mimo mísu.
"Předpovědi jsou těžké - zvláště do budoucna."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.