Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Replay 911 - II

17. června 2011 v 13:39 |  Moje Maličkosti
Napovídající události:
Mnoho aktuálních událostí napovídá, že se něco chystá a opět nebudeme mít klid.
Nedávno byla ve všech médiích zprávou číslo jedna dopadení a okamžité potrestání, bez řádného procesu, nejhledanějšího bubáka této planety, U.bin Ládina. - Tato akce proběhla v režii US lovců teroristů.
Zrovna tak proběhla médii s několikadenním předstihem zpráva o výhružkách Ládinových kamarádů, pokud by byl dopaden, že rozpoutají jaderné peklo v Evropě.
Pokud Vás tento odstavec netrknul, pak už nevím jak vám lépe napovědět.
Smrt Bin Ladina
Pohádka pro otrlé -,,zadržený naznačil, že je mrtví - úžasné patriotisticky zaměřené dílko"
Dokument ktorý opisuje priebeh akcie zabitia najznámejšieho teroristu na svete - Bin Ladina americkými vojakmi. Objasňuje niektoré otázky, zobrazuje priebeh boja, plánovanie akcie, identifikáciu tela a mnoho ďalšieho .
Ke stažení:
Dovolím si doporučit každému, vytěsnit se svých názorových pohledů všechny ty sprosté lži o vývozu demokracie a ochraně lidských práv a podobné nesmysli, jež nám jsou ustavičně masírovány do hlav imperiální propagandou.
Žádná ideologie a společnost není možná bez dostatku surovinových zdrojů. Těchto je ještě dostatek na pár let právě v islamistických zemích. Tzv. západní demokratický svět se zoufale pokouší najít, či vykonstruovat záminku k celkovému ukořistění těchto zdrojů a tím i získání většinového podílu na trhu, tedy diktatury.
Zde pro názornost několik varovných skutečností k zamyšlení:
14 znamení - kolaps moderního světa již začal
Mnoho lidí věří, že svět, jak ho známe, skončí 23. prosince 2012. Tvrdím, že to je nesmysl. Daleko pravdivější je, že konec světa, jak ho známe, již začal. Přičemž to neznamená konec světa, ale uzavření jedné éry a počátek nové. Jedná se o přechod mezi věky. Tento konkrétní přechod nicméně slibuje, že to bude nejbouřlivější a nejnáročnější přechod, jakému kdy lidstvo čelilo.
Celé zde:
CIA nedosáhla svých cílů v Íránu

Evropské banky v děsu čekají na důsledky nevyřešené řecké dluhové krize

Nepokoje v Evropě
u Madridu se už zase bojuje za nás!
koment
Nespokojení Španělé označovaní jako hnutí "rozhořčených" si na barcelonském náměstí plaza Catalunya vytvořili malé stanové městečko, kde několik dní protestovali proti vysoké nezaměstnanosti a současné politické a ekonomické situaci.
Ked pred 20 rokmi komunisticki policajti takto bili nenasilnych obcanov vyvolalo to revoluciu a zmenu rezimu. Vcera podobnym sposobom bili kapitalisticki policajti nenasilnych obcanov v Spanielsku. DOWN WITH THE SYSTEM!
chátra Španělská! Chodí se to povalovat po náměstích, místo aby šli do práce a vydělávali na splátky IMF! Není divu, že je tam přišla zvednou policie, aby jim připomněla, že ještě není siesta, aby se takhle povalovali po ulicích!
29.5. 2011 - začala Evropská stávková pohotovost
V New Yorku probíhá protiteroristické cvičení se špinavou bombou
dodatek
FEMA - aneb, kdo pak je tak úžasně předvídavý?
O plánované bídě a válce
Lidé zabývající se událostmi z 11.září 2001 si všimli indicií, jež jsme si před událostí nepovšimli.Tyto indicie se objevují i dnes. Neberme je tedy na lehkou váhu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emm ♥ Emm ♥ | Web | 17. června 2011 v 13:47 | Reagovat

Hezký blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.