Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Duben 2012

CzechOccupy

30. dubna 2012 v 9:40 Pozvánky na AKCE
Occupy Prague: Na Klárově vyrostli stany
Na Klárově vyrostl v sobotu první protestní kemp. Podle organizátorů akce Occupy Prague je to příprava na akci Mezinárodní den Occupy, který se koná ve světě i u nás 12. května. Jde o symboliku dle známého amerického hnutí Occupy Wall Street, které mělo vzor ve španělském hnutí 15M (nebo známém také jako Democracia Real Ya). Stany mají podle organizátorů vyrůst i v jiných českých městech.YouTube kanálOccupy Olomouc

Occupy Teplice

Occupy Kutná hora


Videoreportáž ze zahájení Occupy Prague

Sekta, jež se zmocnila světa

27. dubna 2012 v 8:39 Knihy - tip
dovolujeme si Vas informovat o nove pripravovanem titulu Ilumináti od
Henryho Makowa s podtitulem Sekta, jež se zmocnila světa
ve formátu A5, cca 300 stran.
Na našem eshopu ji můžete odbjednávat již nyní za zvýhodněnou cenu a pro
prvních 200 objednávek máme připravený bonus ve formě knihy Tábor svatých,
která je v zahraničí označována jako druhá bible rasismu a pojednává o
problematice přistěhovalectví.
 
k objednání zde: 
http://bodyartmag.cz/book/44,ilumináti-henry-makow.html
 
 
 
 

Třináct lží české vlády ODS, TOP09, VV

24. dubna 2012 v 20:31 Dokumenty
Profesor Oskar Krejčí
18.4.2012
Lež první: Programové prohlášení koalice: Nezvýšíme daně, ani odvody na sociální pojištění.
Pravda: A co povodňová daň, zdanění stavebního spoření, vyšší daň z nemovitostí, a hlavně zvýšení DPH na 20%? Aktualizováno: nově na 20%, 14% a posléze jednotných 17,5%.
Lež druhá: "ODS v žádném případě nepřipravuje zavedení poplatků ve zdravotnictví" (Nečas - 21. 5. 2006)
Pravda: Přichází leden 2008 a ODS zavádí regulační poplatky ve zdravotnictví.
Lež třetí: Vláda tvrdí, že už za 30 let se dosavadní důchodový systém zhroutí, protože na jednoho pracujícího bude připadat jeden důchodce.
Pravda: Se zohledněním postupně se prodlužující průměrné délky dožití (a posouvání věku odchodu do důchodu), která se v posledních 20 letech podle demografických studií plynule prodlužuje o tři měsíce za rok, by ale počet lidí v produktivním věku na jednoho člověka v důchodovém věku klesl v příštích šedesáti letech podle demografických propočtů jen nepatrně, a to z 2,9:1 na 2,8:1. Nikoli tedy na 1:1 jak lže vláda.
Vyplývá to z expertních propočtů provedených na základě aktualizované prognózy předních českých demografů. (zdroj: Novinky.cz).
Lež čtvrtá: Na celkové pokrytí nákladů důchodové reformy budeme potřebovat až 300 mld. korun
Pravda: Podle finančních expertů by reforma stávajícího prvního
(státního) pilíře a stávajících penzijních fondů přišla na sotva desetinu této částky. Přitom výsledky by byly úplně stejné.
Lež pátá: Bez sjednocení DPH na 20% není možné důchodovou reformu provést.
Pravda: DPH nemá s důchodovou reformou absolutně nic společného. Má pouze zajistit odliv peněz do soukromých kapes a největší tunel v novodobé historii. Potřebné náklady na reformu jsou 20 miliard ročně a to by zcela hravě pokryly příjmy ze zisků ČEZ (20 miliard). K dispozici by mohly být i výnosy ze zdanění hazardu (7 miliard), a zavedení progresivní daně (5 miliard). Navíc má vláda ještě v rukávu možnost čerpat z privatizací a hlavně ušetřit okamžitým zprůhledněním státních zakázek, při kterých mizí stále stovky miliard.
Doplněk: Jak se ukázalo, oněch 20% nebylo vůbec nutných a vláda od nich nakonec couvla.
Lež šestá: Dopady DPH zvýšené na 20% vyčíslila vláda na jednoho obyvatele 250 korunami měsíčně.
Pravda: Podle skutečně reálných propočtů však doplatí na reformu každý občan 1100 korun měsíčně.
Lež sedmá: Nečas: Tento stát má nejlepší prorodinnou politiku v Evropě!
Pravda: Ona prorodinná politika pochází téměř celá ještě z let socialistického státu. Novodobé vlády ji pouze mírně upravovaly.
Podpora rodin s dětmi se v posledních letech naopak snižuje, neexistuje vůbec žádná podpora absolventů středních a vysokých škol při nástupu do zaměstnání.
Lež osmá: Zavedením dalšího pilíře do důchodového systému, tedy soukromých fondů, do nichž se bude dobrovolně spořit 3% z příjmu, se posílí důchodový systém a vyřeší problém s financováním důchodů v příštích letech.
Pravda: Stane se pravý opak. Průběžný důchodový systém přijde nejméně o 20 miliard korun a vedle nyní existujících penzijních fondů vzniknou další soukromé penzijní fondy, které budou dublovat jejich dosavadní funkci. Do jejich spuštění nalije stát miliardy, ale spořit do nich nikdo nebude. Propad v příjmech důchodového systému to v žádném případě nevyřeší. Naopak, jen jej zvýší.
Lež devátá: Miliardy vybrané na zvýšené DPH půjdou rovnou na penzijní účty.
Pravda: To je v podstatě fyzicky nemožné, protože nelze rozeznat, kolik se vybralo DPH právě za zboží, které bylo dosud ve snížené sazbě. Leda, že by každá takto vybraná koruna navíc dostala speciální nálepku, nebo razítko. A to je blbost.
Lež desátá: Po zvýšení DPH na 20% už vláda žádné další zvyšování daní a odvodů nechystá.
Pravda: Pro kompenzaci snížených odvodů firem o 2 % počítá vláda se zvýšením odvodů na zdravotní pojištění zaměstnanců. Při platu 20 000Kč měsíčně by zaměstnanec odváděl o 400 Kč více na daních za měsíc. Ještě hůře by dopadly nízkopříjmové skupiny obyvatel s platem do 11 000 korun.
Lež jedenáctá. Katastrofální zadluženost ČR, která nás žene na úroveň Řecka (Nečas), jinak slavná řecká lež.
Pravda: Při srovnání skutečné míry zadluženosti v evropském kontextu je na tom ČR nadmíru dobře: ČR 35,6 % HDP, Slovensko 35,7 %, Španělsko
53,2 %, Británie 68,1 %, Portugalsko 76,8 %, Francie 77,6 % Německo
73,2 %, Belgie 96,7 % a ono stále omílané Řecko 115,1 %.
Lež dvanáctá: Neustálé tvrzení vládní koalice, že tento stát zadlužily vlády ČSSD
Pravda: V roce 2007 byl schodek veřejných rozpočtů pouhých 0,6% HDP. K náhlému nárůstu zadlužení došlo díky soustavné likvidaci ekonomiky pravicovými vládami, počínaje tou M. Topolánka. Podívejte se, jak narůstalo zadlužení za vlády pravice. Čísla hovoří za vše:
(zdroj: iDNES)
2008
- Zavedení rovné daně - výpadek příjmů státního rozpočtu 20 mld.
- Snížení daně z příjmu právnických osob z 24% na 21% - výpadek 24 mld.
- Zaveden strop odvodů zdravotního a sociálního pojištění - výpadek 17 mld.
2009
- Snížení daně z příjmu právnických osob z 21% na 20% - výpadek 8 mld.
- Snížení sociálního pojištění zaměstnancům z 8% na 6,5% - výpadek 27 mld.
- Snížení sociálního pojištění zaměstnavatelům z 26% na 25% - výpadek 18 mld.
- Zvýšení slev na sociálním pojištění - výpadek - 18 mld.
2010
- Snížení sociálního pojištění a zvýšení paušálních odpočtů pro živnostníky - výpadek 22 mld. korun.
To vše mělo snížit cenu práce, nastartovat rychlejší ekonomický rozvoj země a snížit nezaměstnanost. Nestalo se. Právě naopak, státní kasa zchudla o celých 154 miliard korun.
Lež třináctá: Jsme vládou rozpočtové odpovědnosti a nedovolíme další zadlužování tohoto státu (Nečas)
Pravda: Vládě se jen za první dva měsíce letošního roku povedlo docílit doslova historického schodku ve státním rozpočtu. Zatímco loni byl za stejné období (leden-únor) 10.9 mld., letos vyletěl na více než dvojnásobek, tedy na 22.8 mld. To se v historii ještě nikomu nepodařilo, pouze vládě rozpočtové odpovědnosti! (zdroj: Ministerstvo
financí)
Staré české přísloví říká: kdo lže, ten krade. Proč by to nemělo platit právě u Nečasovy vlády? Korupci a rozkrádání vidíme přes veškeré sliby na každém kroku. Ministerstva nemají na výdaje, ale všechna rozhazují plnými hrstmi stotisícové odměny kamarádíčkům, kterým páni ministři zajistili na svých úřadech teplá křesílka.
Nemocnice nemají na základní zdravotnické pomůcky, ale jejich ředitelé si pořizují paláce za desítky milionů. Školství nemá peníze vůbec na nic, ale zavádí povinné státní maturity za stovky milionů. A tak bychom mohli počítat dál. Není opravdu cosi shnilého ve státě českém?
Zdroj: veřejný internet …. Zapsal Karel ŠLAPOTA, Ostrava - 19.2.2012.
Profesor Krejčí ( více o autorovi > )
Profesor Oskar Krejčí (*1948) je známý český politolog, autor více než dvaceti knih a tisíců článků, analytických statí a studií. Je prorektorem Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů v Praze, přednáší na fakultě politických věd v Banské Bystrici a je vědeckým pracovníkem Ústavu politických věd Slovenské akademie věd v Bratislavě.

Kam tedy ty prostředky jdou?

Už asi po sedmé se bude pokoušet vláda protlačit senátem přijetí Evropského stabilizačního mechanismu, smlouvy, která ukončí naši fiskální suverenitu a zadluží nás na několik pokolení dobředu (350 mld. Kč).

Více zde:

http://www.reformy.cz/zpravy/esm-smlouva-dluh/


Globální index militarizace 2012

21. dubna 2012 v 11:36 Dokumenty
Bonn International Center for Conversion vydal aktualizovaný žebříček militarizace států ve světě, tzv. Globální index militarizace. Ten porovnává význam vojenského aparátu v zemi s celkovým stavem společnosti.
V první desítce se umístily především blízkovýchodní země (Izrael, Sýrie, Jordánsko, Kuvajt, Saudská Arábie), a dále Singapur, Rusko, Kypr, Jižní Korea, a Řecko. Česká republika se nachází v dolní polovině žebříčku na 98. pozici.
Co je Globální index militarizace?
Globální index militarizace (GMI) zachycuje objem a význam vojenského aparátu státu v porovnání se stavem společnosti země. K výpočtu stupně militarizace země používá několik ukazatelů:
· Srovnání podílu výdajů na zbrojení a výdajů na zdravotnictví na hrubém domácím produktu (HDP)
· Počet (polo)vojenských sil a lékařů vzhledem k počtu obyvatel
· Počet těžkých zbraní vzhledem k počtu obyvatel
Letošní GMI (2012) je založený na datech z roku 2010, tj. z nejbližšího roku, pro který byla data dostupná, a zahrnuje 148 států. GMI je vydáván organizací Bonn International Center for Conversion (BICC) za podpory Německého federálního ministerstva ekonomické spolupráce a rozvoje (BMZ). Výpočty vychází z dat Stockholmského institutu pro výzkum míru (SIPRI), Mezinárodního měnového fondu (IMF), Světové zdravotnické organizace (WHO), Mezinárodního institutu pro strategická studia (IISS) a také samotného BICC. Od roku 1990 se snaží popisovat stupeň militarizace 161 zemí a je každoročně aktualizován. Podrobné informace o metodě výpočtu GMI »

Globální index militarizace 2012: první desítka
V roce 2010 se v první desítce umístily státy Izrael, Singapur, Sýrie, Rusko, Jordánsko, Kypr, Jižní Korea, Kuvajt, Řecko a Saúdská Arábie. Pět z těchto států leží na Blízkém východě. Žádný ze států v první desítce se nenachází v Africe ani v Latinské Americe. V porovnání s předchozím rokem (2009) se v první desítce vyskytlo jen minimum změn. Rusko se posunulo ze čtvrtého na páté místo, kde nahradilo Jordánsko. Podobně si vyměnila pozici Jižní Korea s Kyprem a také Řecko s Kuvajtem. Bělorusko první desítku opustilo a bylo nahrazeno Saúdskou Arábií.
Pozn.: Nejsou k dispozici žádné spolehlivé údaje o vojenských výdajích, počtu ozbrojených sil a počtu těžkých zbraňových systémů Severní Koreje. Tím pádem nebylo možné spočítat stupeň její militarizace.
Blízký východ
Pět států z první desítky GMI se nachází na Blízkém východě: Izrael (1. místo), Sýrie (3.), Jordánsko (5.), Kuvajt (8.) a Saúdská Arábie (10.). Ve druhé desítce pak najdeme Omán (12.), Bahrajn (14.) a Spojené arabské emiráty (17.). O vysoké militarizaci regionu plného konfliktů vypovídá fakt, že téměř všechny státy Blízkého východu se umístily v první čtyřicítce žebříčku (nejnižší stupeň militarizace má Katar na 42. místě; Írán najdeme na 32. pozici). Na pozadí Arabského jara, pokračujících nepokojů a politických konfliktů v některých státech, intenzivní militarizace nadále destabilizuje region. Vysoký stupeň militarizace totiž může přispět k tomu, že existující vnitrostátní nebo mezistátní spory přerostou v násilí.
Evropa a USA
Pokud jde o NATO, Rusko a zbytek Evropy, vidíme, že pokračuje trend minulých let. V porovnání se Spojenými státy (30.) vykazuje Rusko (4.) stále vyšší stupeň militarizace i přesto, že vojenský rozpočet Spojených států je v absolutních číslech mnohonásobně vyšší a s 687 miliardami amerických dolarů je stále nejvyšším ve světě. Vysoký index militarizace tolik zadluženého Řecka (9.) bije do očí, zatímco stupeň militarizace Turecka (29.) klesá. Bělorusko (16.) zůstává jedním z nejvíce vyzbrojených států východní Evropy. Německo kleslo ze 73. pozice na 81. Přestože v roce 2010 nebyl znát žádný pokles, v budoucnu se na indexu militarizace západoevropských států pravděpodobně projeví redukce zakázek v oblasti obrany a rozpočtové škrty.
Subsaharská Afrika
Subsaharská Afrika má obecně nízký stupeň militarizace. Výjimkami jsou Angola (31.), Mauritánie (43.) a Džibuti (44.). Pro Eritreu nejsou žádná známá data od roku 2007. Nicméně lze předpokládat, že tento stát je stále vysoce vyzbrojen. I přes několik ozbrojených konfliktů a nepokojů v tomto regionu vykazuje 19 států nízký stupeň militarizace, například Středoafrická republika (97.), Mali (107.) nebo Nigérie (125.). Tzv. Failed State Index (žebříček časopisu Foreign Policy, který srovnává míru nefunkčnosti států) hodnotí situaci ve Středoafrické republice a Nigérii jako kritickou. Tyto okolnosti poukazují na fakt, že obranné aparáty některých států nemusí být schopné zabránit násilí a konfliktům právě kvůli příliš nízkému stupni militarizace.
Asie
Dva státy z horní desítky - Singapur (2.) a Jižní Korea (7.) - se nacházejí v jihovýchodní a východní Asii. Také Brunej (11.) a Vietnam (19.) se v žebříčku umístily vysoko. Pro Severní Koreu nebylo možné spočítat umístění, nicméně lze bezpečně předpokládat, že vykazuje nejvyšší stupeň militarizace ze všech států světa. Celkově vzato se v tomto regionu stupeň militarizace jednotlivých států velice různí. Čína (83.) a Indie (75.) vykazují průměrný stupeň militarizace, vojenské výdaje Číny však vzrostly až na 114 miliard amerických dolarů a již roky stoupají - v současnosti jsou v absolutních částkách druhé nejvyšší ve světě, hned po USA. Stoupající militarizace Číny by se v budoucnu mohla projevit na růstu militarizace ostatních států v regionu. Uvidíme, jak se militarizace v regionu bude vyvíjet na pozadí mnoha nevyřešených územních konfliktů, zakázek v oblasti obrany, a rostoucích vojenských výdajů. Vzhledem ke slabé bezpečnostní architektuře v regionu by mohly potenciál ke konfliktu zvýšit také námořní incidenty.
Střední a Jižní Amerika
Stupeň militarizace je ve většině států Střední Ameriky poměrně nízký. Přesto ani v tomto regionu není jasná a stabilní situace. Například Mexiko, které je sužováno drogovými válkami, se umístilo až na 126. pozici. Vysvětlením může být fakt, že často tím, kdo zasahuje v ozbrojených vnitrostátních konfliktech, není armáda, ale policie, jejíž výlohy se v GMI projevují jen nepatrně.
V Jižní Americe se stupeň militarizace příliš nezměnil, některé ze zemí se však umístily celkem vysoko. Státy s nejvyšším stupněm militarizace v regionu jsou Chile (34.), Ekvádor (36.), Peru (48.) a Kolumbie (49.). Možnými příčinami mohou být nevyřešené územní spory nebo konflikt v Kolumbii. Zatímco Brazílie vykazuje poměrně mírný stupeň militarizace (76.), její neustále rostoucí výdaje na zbrojení byly v roce 2010 přibližně 28 miliard amerických dolarů, cože je více než v celém zbytku Latinské Ameriky dohromady. Nabízí se otázka, jestli zde existuje tendence k regionálnímu závodu ve zbrojení pod vedením Brazílie.
Globální index militarizace 2012
Pořadí
Země
Hodnota indexu
1
Izrael
912.3
2
Singapur
867.99
3
Sýrie
845.04
4
Rusko
830.8
5
Jordánsko
826.03
6
Kypr
810.12
7
Jižní Korea
796.8
8
Kuvajt
791.47
9
Řecko
779.47
10
Saudská Arábie
767.52
11
Brunej
766.71
12
Omán
766.37
13
Libye
765.42
14
Bahrajn
763.69
15
Ázerbájdžán
756.54
16
Bělorusko
756.31
17
Spojené arabské emiráty
754.44
18
Alžírsko
750.14
19
Vietnam
732.59
20
Ukrajina
730.77
98
Česká republika
556.69
146
Panama
228.21
147
Kostarika
212.2
148
Island
187.55


Přípravy na válku

21. dubna 2012 v 10:54 Dokumenty
USA, Izrael a Řecko začali ve čtvrtek 29.března letecké námořní cvičení s názvem "Noble Dina" na Krétě a také ve vodách Turecka a Kypru a na izraelských námořních základnách v Haifa a Ashdod. Americké, izraelské a řecké letky jsou podporovány flotilou Britského námořnictva, která krouží okolo Gibraltaru. Povídá se, že je cvičení vedeno americkou šestou flotilou. A jak to skončí, možná koncem dubna, letadlová loď a bojová skupina zamíří přes Suezský kanál do Rudého moře pak do Perského zálivu, kde zvýší počet lodí čelícím Íránu na tři. Izrael ve cvičení pomáhá loděmi s raketami, ponorkami, stíhačkami a bojovými helikoptérami.
Jak tohle cvičení začalo, tak Rusko obklíčilo Sýrii svými bitevními loděmi, aby zabránilo útok na Sýrii. Na nedávné schůzi "Přátel Sýrie" v Istanbulu Saúdská Arábie a Katar potvrdili, že budou rebelům pomáhat finančně. Rusko to vidí jako další krok k arabskému zasahování v regionu.
Mezitím v neděli 8.dubna proletělo 200 amerických a arabských bombardérů na začátku největšího vojenského cvičení v regionu Perského zálivu. Šlo o znovuotevření Hormuzského průlivu, pokud bude Íránem, který je zaneprázdněn výstavbou námořní základny, uzavřen. 100 letadel vzlétlo s USS Enterprise a USS Abraham Lincoln, cvičení také probíhalo s letectvy Saúdské Arábie, SAE, Kataru, Bahrajnu a Kuvajtu. Cvičení bylo prováděno hlavně u základny páté flotily v Bahrajnu a okolo zálivu.
Rusko staví radar v arménských horách, aby bojovalo s americkým radarem na turecké letecké základně Kurecik. Tento systém posílá USA varování, aby neútočily na Írán. Turecký radar vymění data o přicházejících íránských střelách s americkou stanicí v izraelském Negevu. Ruská stanice bude informace sdílet s Íránem. Ruská armáda do Kaliningradu vyslala střely země-vzduch S-400, do baltské enklávy sousedící s Polskem a Litvou jako odpověď na americké plány pro anti-íránský štít v Evropě a na středním východě. Vypadá to, že budoucnost nebude klidná a bude akorát horší.

Video:

zdroj:
Written by wertyz

http://wertyzreport.com/2012/04/19/pripravy-na-valku/


USA trénují teroristy v kuvajtských táborech

21. dubna 2012 v 10:50 Dokumenty
Armáda spojených států cvičila teroristy na vojenské základně v Kuvajtu, připravovala je na útoky v zemích středního východu.

Rekruty jsou poslány na základnu "Arifjan", kde získali vojenský výcvik, naučili se metody bombových útoků a teroristických operací za tři měsíce, podle zpráv.
Americká armáda pak vycvičení teroristy posílala jako vůdce do Íránu, Iráku a Sýrie, aby uvnitř těchto zemí vytvořili teroristické sítě, prováděli teroristické aktivity a sabotáže s podporou Saúdské Arábie a Kuvajtu.
Americká armáda v současné době ovládá velké části Kuvajtu a jsou zde tisíce vojáků, kteří odešli z Iráku. Loni sem Spojené státy poslaly 15 tisíc vojáků.
Občané do těchto oblasti nesmí vstoupit bez povolení.


Již neexistuje povinnost médií říkat pravdu. Lidé ji ani nepožadují

21. dubna 2012 v 10:48 Dokumenty
Západní společnost ovládá světový tok informací. Světová informační síť je ale v rukou Světa, který si žádá své. Svět se ale dnes sám zamiloval do fikce. Barevná, perfektně provedená fikce filmů a televize je pro zhýčkané konzumenty mnohem lákavější než Pravda.
Lidé si zvykli na kvality perfektně provedené FIKCE a požadují proto, aby dodávaná informace ze Světa byla stejně zábavná a zábavná. Zpravodajství, které by uvádělo holá fakta, se uvádí do aktutního nebezpečí "nudnosti a nezajímavosti", což by ohrozilo jeho existenci.
Dříve lidé viděli očima jen reálné věci, a zprávy se mohly týkat jen toho, co lidé viděli každý den. Dnes je situace jiná tím, že lidé už viděli tisíce falešných zábavných a vzrušujících obrazů, ale realita zůstává stejná jako kdykoliv předtím. Velmi se tedy zvyšuje potávka po "vymyšlené akční pravdě", která je vždy mnohem "zábavnější" než realita.

Mezi informačními zdroji, které se vydávají za zdroje pravdivých informací, začínají převažovat subjekty založené přímo za účelem šíření konspirací a lží

Důvod? Lidé chtějí číst a sledovat to co se jim líbí a zpravodajství je přeci jen "obchod" s konzumováním informací. Když nabídka barevných, lákavých a atraktivních informací na trhu s informacemi mírně převyšuje poptávku, konzumenti informací se nebouří a jsou v klidu. Každý si najde své zdroje, které chce konzumovat.

Velmi se zmenšuje počet lidí, kteří požadují pravdivé informace, a tak si nemá KDO stěžovat na lháře.

Kdo jiný by si mohl stěžovat na to, že média vydávající se za zdroje objektivních pravdivých informací prezentují místo pravdy lži než LIDÉ, OBČANÉ demokracie. Tito lidé ale PRAVDU JIŽ ve většině NEPOŽADUJÍ, protože se pravda nedokáže vyrovnat jimi oblíbené FIKCI. Jistě se najdou vyjímky, ale v průměru to tak opravdu je.
Existuje přitom ale velké množství médií, které by podle platných morálních zákonů mohly být souzeny platným občanským soudem za velezradu na lidech, neboť lživé informace publikují bez jakékoliv zábrany mezi lidi.

Občan dnes nemá šanci podle ničeho poznat, která média chtějí říkat jen pravdu a která jsou lživá. Každý si tak nachází "vlastní pravdu", která se jiným slovem nazývá "iluze"

Obzvláště na internetu není nikdo vůbec nijak zodpovědný za publikované informace. Proto je internet plný informací všeho druhu. Když se někde bojuje, tak pokud člověk chce najít informace že se nebojuje, najde že se nebojuje. Pokud chce najít informace že strana A je špatná a strana B je dobrá, najde je. Pokud chce najít informace že strana B je špatná a strana A je dobrá, najde je. Každý může najít o všem informace, jaké si přeje. Takové to je, když se ze zpravodajství stane obchod se čtivem.
Pokud někdo bude chtít myslet, že američané zabili Bin Ladina v roce 2011, tak na to má "zaručené zprávy" a "zaručené zdroje". Kdo si chce myslet, že zemřel už před 7mi lety, ten na to má také "zaručené zdroje". Prostě světem "zaručené zprávy" jsou dnes již na všechno. A i to je součástí satanovo taktiky na oklamání celého světa.
Boží mocné dílo klamu je tu, Bůh zanechává každého, kdo nepřijal lásku k Pravdě, napospas lžím, bludům a nepravostem. Lidé se zamilují do individuálních a iluzorních "vlastních pravd" a tím sami sebe vyčlení z reality.

Přesně předpovězeno v Bibli, což ale svět interpretuje záměrně špatně, aby neprozrazoval Satanovo plán na oklamání všech lidí

Je tomu tak proto, že Bůh dovolil Satanovo démonům mocně klamat všechny lidi, aby se do lží zamilovali všichni, kdo nepřijali lásku k Pravdě. Aby nikdo neměl výmluvu, že byl dezinformován, jsou konspirace a lži takového typu, že jedna druhou zároveň vyvrací.
Konspirační teorie se snaží zamaskovat, že se jedná o nějaký jev popisovaný v Bibli. Vytváří proto cíleně představy, že klam vyvolávají různé tajemné skupiny lidí, které chtějí lidem vládnout tajně. Je to však nesmysl, vládnout tajně žádného lidského vládce NEBAVÍ.
Konspiračním teoriím jde ale o to, aby nikdo správně nepřisuzoval probíhající jevy Božímu záměru (a probíhajícímu Božímu Soudu nad tímto světem), neboť by tím bylo jasné, že Bible popisuje Pravdu a to by se zase muselo pracně dostávat z myšlení lidí, kteří by si toho všimli.

Cenzura "rozumného státu" už nefunguje. Lež se může propagovat v médiích bez omezení

Neexistuje dnes žádný klíč, podle kterého může běžný člověk rozpoznat, která zpravodajská organizace byla založena proto, aby informovala objektivně a pravdivě, a která byla založena proto aby cíleně lhala. Neexistuje žádná právně vynucená nutnost zveřejňovat fiktivní informace s viditelným označením, že nemusí být vůbec pravdivé.

Člověk si musí uvědomit, že vůbec nikdo se dnes nezačervená, když říká lež lidem, kteří netuší, že by se o lež mohlo jednat

Lžou politici, lžou Církevní Organizace, lžou časopisy, lžou encyklopedie, Věda lže. Lžou obchodní společnosti, lže reklama. I když se často dá lež odhalit už na druhý pohled, nidko se nikomu neomlouvá.
Lidé si naivně mysleli, že se dokážou zabezpečit pomocí dokonalé informační sítě. Teď se z informační sítě stává zdroj jejich vzájemného klamání. Lidé si naivně mysleli, že dokážou sami ovládat svůj vlastní svět a sami sebe. Ale nedokážou. Svět sám sebe odsuzuje tím, že si nezamiloval Pravdu, nepřijal lásku k Pravdě a tudíž ani k Bohu.

Univerzální návod na hledání Pravdy

Většina lidí dá více na doporučení známého než na televizní reklamu. Proto se i televize snaží působit jako kamarád. V čem spočívá větší důvěra v informace od kamaráda oproti informacím od nabízejícího?

Univerzální návod na hledáni Pravdy je přímo prostý: Stačí nedůvěřovat zdrojům, které MAJÍ DŮVOD LHÁT!
Vysvětlení je jednoduché. U vtíravě nabízejícího tušíme potřebu zisku a tudíš, že má důvod lhát a manipulovat s námi. U důvěrného přítele předpokládáme, že nám jen chce pomoci.

Proto univerzální návod na hledání Pravdy je prostý: Stačí nedůvěřovat zdrojům, které MAJÍ DŮVOD LHÁT!

To je primární pravidlo při hledání Pravdy a je nutné jej nekompromisně dodržovat.
Znamená to, že jakmile odhalíme lživé úmysly našeho zdroje informací, je nutné nedůvěřovat informacím, které z tohoto zdroje VZEŠLY. Je totiž jasné, že obsahují klam určený k našemu poškozování. Myšlenky, které nám díky tomu vnuknul lhář, jsou MANIPULACÍ.

Každý kdo začne důvěřovat lháři, JE ZTRACEN V PASTI!

Křesťané se rádi zaobírají výsledky Vědy a hledají v nich "cesty k Bohu". Přitom zrovna tyto vědní obory vychází ze snahy Boha popřít a vysvětlit vše bezbožným způsobem. Zaobírání se myšlenkovými vývody takových učení je tedy pouhé máchání se ve stoce záměrně zmanipulovaných informací. Je ale zbytečné upřímně se máchat ve stoce, kterou někdo připravil ve snaze popřít to, co v ní hledáme.

Na pravdu je světem pořád útočeno, vynechává ji, odvádí od ní pozornost a nebo ji rovnou vylučuje.

Často také Pravdu identifikujete podle toho, že na ni ten, kdo je podezřelý jako podvodník, útočí. Nebo ji zavrhuje stylem: "Nic o tom nevím, ale tohle to jistě nebude." Podobně jako při tvrzení: "Nevíme co stvořilo Vesmír, ale Bůh to rozhodně nebyl", nebo: "Věřím že tam Nahoře něco je, ale Bůh to rozhodně není". Všechny tyto výroky svědčí o tom, že podvodník pravdu zná, jen se ji snaží ignorovat. Příklad manipulativního tvrzení: "Nikdo neví, co znamená fenomén UFO, ale www.odkrytepravdy.cz rozhodně nemá pravdu."

Když tedy poznáte, že vám někdo záměrně lhal, vyvarujte se dalšího přijímání informací od něho!


Manipulátora musíme vyhostit z vlastních řad
Častou chybou křesťanů, kteří se nechali oklamat Satanovým překrouceným podáním Ježíšova výroku o nastavení druhé tváře, je přehlížení nepřátel ve vlastních řadách. Když identifikujeme, že nám někdo opravdu záměrně lhal kvůli manipulaci, nemůžeme to jen tak přejít a nechat si lhát dál. Opravdu to není stejné, jako trvale odpouštět bratru či sestře v Kristu jeho špatnosti. Zde se jedná o vykázání nepřítele z vlastních řad a nikoliv o prominutí zlých skutků bližnímu. Rozvraceč plánovitě pracující ve službě zlému se již rozhodl, komu sloužit. Nebudeme ho tedy nechávat působit, ale vykážeme ho s tím, že víme, o co jde. To mu ostatně dává nejlepší šance na to, aby uvěřil Pravdě a obrátil se.
Zdroj:

Zakladné pravidlá tyranie

21. dubna 2012 v 10:45 Dokumenty
Keď sa pozrieme späť na hrôzy diktatúry a autokracie minulosti, neustále vyvstáva jedna konkrétna otázka. Tou otázkou je, ako bolo možné, aby si obyčajní ľudia zo spomínaných čias, nevšimli, čo sa deje okolo nich? Ako mohli stáť ako sochy, pokiaľ ich kultúry boli zaplavované fašizmom, komunizmom, kolektivizmom, alebo elitárstvom? Samozrejme, dnes máme výhodu retrospektívy, či spätného pohľadu, a sme schopní skúmať a skúmať zločiny minulosti, avšak už v pohodlí dneška. Bohužiaľ, ani takýto pohľad dozadu nás nemusí nutne chrániť pred dlhým tieňom tyranie našej dnešnej doby. Ak chceme rozoznať anomálie dneška, je nutný dar nezvyčajnej a zriedkavej predvídavosti.
V zásade, úspech despotickej vlády, tzv. Big Brother spoločnosti závisí od politického, finančného a kultúrneho vývoja. Prvou podmienkou je dosiahnuť u populácie neochotu obhajovať svoje vlastné slobody, a zvyšovať závislosť na skorumpovanom vedení krajiny. Masy musia byť ľahostajné k osudu svoje krajiny, rovnako sa musia zbaviť pocitu zodpovednosti za svoj osud, a postupne sa premieňať na nemysliace stádo, ktoré však zostáva silne domestikované. Stádo sa nesmie zaujímať o nič, nemalo by však potláčať dominantnú túžbu po zábave a po dosiahnutí okamžitého blaha.
Je to nutný postup, pretože nevšimnúť si prítomnosť krvilačného monštra, ktorého obeťou sa stávame vyžaduje čertovskú mieru nevšímavosti.
Prevalencia apatie a ignorancie vytvára pôdu pre pomalý a veľmi premyslený proces centralizácie. Akonáhle zločinecké vlády dosiahnu stav nečinnosti a pocit vlastnej slabosti u obyvateľstva, jediným obmedzujúcim faktorom zvrátenosti vládneho besnenia, je obloha, alebo fantázia samotných vládnych činiteľov, ktorí uvedomujúc si svoju neobmedzenosť nie sú s dielom zla nikdy hotoví. V nedávnom článku "Základné pravidlá slobody" sme skúmali v podstate nedosiahnuteľný stav psychickej prípravy potrebný na zabezpečenie pokračovania slobodnej spoločnosti. V tomto článku sa pozrime na nástroje tyranov, potom čo sa vydali na šialenú cestu smerujúcu k totálnej kontrole a ovládaniu.
Pravidlo 1: Držte ich v strachu
Ľudia, ktorí sú ľahko vystrašenými sú ľahko ovládateľní. To nie je len zákon politickej vôle, ale aj prírodný zákon. Mnohí mylne predpokladajú, že moc tyranie pochádza čisto z použitia sily. V skutočnosti, despotický režim, ktorý sa spolieha iba na extrémne násilie, je často veľmi neúspešný, a pomerne ľahko zvrhnutý.
Hrubá sila je zrátateľná veličina, ktorá môže byť analyzovaná, a eventuálne konfrontovaná, teda je poraziteľná. Prospievajúce systémy založené na tyranii namiesto toho aby ublížili priamo, využívajú hrozby možného ublíženia. Používajú strach. Strach z možných následkov, ak sa s tichým diktátom vládnej moci nestotožníme, ak neposlúchneme, a vystúpime proti štátu. Našej obrazotvornosti je ponechaný nekonečný priestor, až pokiaľ nevidíme smrť číhať za každým rohom, či už tam je v skutočnosti, alebo nie.
(Preto je ponechaný absolútny priestor konšpiračným teóriám. Jednoducho k indukcii strachu napomáhajú, nie sú tolerované z dôvodu rešpektovania slobody slova, či tlače).
Zaslepené masy sa boja možných represálií ako dôsledku ich neposlušnosti, a v tomto strachu zabúdajú na pôvodnú obavu vyplývajúcu z ich stavu samotného zotročenia. Nepodniknú nič, aby na tom niečo zmenili. Vtedy vládnuca elita vydáva citoslovcia blaha a spokojnosti. Masy boli porazené, spacifikované a sú neškodné.
V iných prípadoch sme zasa svedkami strachu z vyfabrikovaných nepriateľov. Iná rasa, iné náboženstvo, iná politická ideológia. Niekde musí existovať skrytý, zlovestný zloduch, vytvorený z ničoho. Autokrati budú tvrdiť, že ich nutne potrebujeme, aby sme zostali v bezpečí pred iluzórnymi monštrami, ktoré údajne usilujú o naše zničenie. Ako vždy, tento vývoj je ilustrovaný tvrdeniami, že všetky kroky, samozrejme aj tie, ktoré likvidujú naše základné slobody sú nutné, vzhľadom na tzv. vyšší princíp znamenajúci dobro, a nútia nás ponímať veci z nadhľadu.
Dochádza k stavu, keď vydesení ľudia zúžia svoj zmysel pre nezávislosť a majú tendenciu utiekať sa ku komfortu kolektívu, a to aj v prípade, ak je spomínaný kolektív vybudovaný na nemorálnych a nespoľahlivých základoch. Ak spoločnosť prijme mentalitu včelieho úľu, každé zlo môže byť racionalizované, a akákoľvek nespravodlivosť voči jednotlivcovi je jednoducho prehliadnutá kvôli záujmom skupiny.
Pravidlo 2: Držte ich v izolácii
V minulosti elitárske vlády pripravovali zákony a tiež veľmi prísne tresty za ich porušovanie, v oblasti verejného zhromažďovania, v snahe eliminovať možnosť občanov organizovať sa a tiež komunikovať. Presadenie tohto stavu bolo rozhodujúce pre riadenie. V našej technologickej ére, podobná izolácia existuje, ale v podstatne dokonalejších formách. Samotné životné tempo, a denný cirkus priemerného obyvateľa(v západne orientovanej kultúre) stačí na deštrukciu našich pokusov kontaktovať sa s inými, zmysluplným spôsobom. V špeciálnych prípadoch si však ľudia aj napriek tomu nájdu občas cesty k organizovaným formám aktivizmu.
Vďaka spoluprácam rôzneho druhu, sú tyrani schopní smerovať a manipulovať opozičné hnutia. Vytvárajú a administrujú skupiny, ktoré sú orientované proti sebe. Takto sú elity schopné mikro-manažmentu národa, ktorý stojí na prahu revolúcie. Takéto falošné vzory nám dávajú ilúziu proaktívnej organizácie, a falošné nádeje na zmenu systému, v skutočnosti však zabraňujú vo vzájomnom porozumení. Naša energia je tlmená a rozptýlená v nezmyselných žabomyších vojnách medzi ľavým a pravým, alebo napríklad medzi republikánom a demokratom. Iba hnutia, ktoré sa zbavili prázdnych nálepiek politickej príslušnosti, pripravené na často bolestné odhalenia a pravdy, boli schopné priniesť úspešné riešenia vo vzťahu ku katastrofickému dopadu vládnucej tyranie.
V pokročilej forme despotizmu, sú dokonca aj falošné organizácie rozpustené. Vynucujú sa zákazy vychádzania. Bežná komunikácie je zúžená a monitorovaná. Je zavedené rozsiahle, povinné papierovanie. Zavádzajú sa kontrolné body. Praktizovanie slobody reči a tlače je potrestané. Existujúce skupiny aktivizmu sú ovplyvňované spôsobom smerujúcim k ich vzájomnej deštrukcii, alebo zanikajú po zasiatí vysokej miery nedôvery ústiacej do strachu z odhalenia skupiny.
Všetky spomínané opatrenia zavedené tyranmi, slúžia jedinému cieľu, a to je zabrániť občanom v zhromažďovaní, v hľadaní a nájdení akejkoľvek vzájomnej podpory. Ľudia, ktorí sa dobrovoľne organizujú sú nevypočítateľní, a preto sú potenciálnym rizikom pre štát.
Pravidlo 3: Držte ich v stave zúfalstva a beznádeje
V takmer každom prípade kultúrneho úpadku do autokracie, je možno pozorovať, ako agresívna vláda naberá na popularite, po spôsobení ekonomického kolapsu. Vnesme neistotu to procesu zadovažovania najnutnejších životných potrieb, a ľudia bez vedomostí a bez pojmu o sebestačnosti, ľudia bez pevnejších princípov, s radosťou obetujú svoje slobody za omrvinky zo stola tých, ktorí sú za kalamitu zodpovední a priamo ju spôsobili.
Finančné pohromy nie sú nebezpečné z dôvodu chudoby, ktorú zanechávajú vo svojich brázdach, ale z dôvodu pootvorených dverí zlomyseľnosti. Bieda nevedie len k hladu, ale aj ku zločinom, či už občianskom, alebo štátnom prostredí. Zločin vedie k hnevu, nenávisti a strachu. Strach vedie k zúfalstvu. Zúfalstvo vedie k akceptovaniu absolútne hocičoho, čo by mohlo znamenať východisko, dokonca aj akceptovaniu despotizmu.
Autokratické vlády predstierajú preplávanie dilemami hospodárskych dysfunkcií (obyčajne za masívneho procesu, v ktorom sa občan vzdáva svojich práv a slobôd) v zákulisí sa však všemožne snažia udržať úroveň biedy a utrpenia bezo zmeny. Neustála hrozba bezdomovectva a hladu, spoľahlivo udržuje nasmerovanie más iným smerom, ako sú protesty, alebo vyjadrovanie nesúhlasu. Zároveň ich vzniknutý stav prikováva k myšlienke, že vláda je jediné východisko v boji s krízou.
Pravidlo 4: Pošlite na nich "kocúrov v čižmách"
Čo je jeden z hlavných príznakov často asociovaných s totalitou? Trpíme utkvelou predstavou o tom, ako vyzerá fašistická vláda, a to až tak veľmi, že prehliadame iné formy tyranie, ktoré máme rovno pred nosom. Niektorí ľudia veria, že pokiaľ im uniformovaní naničhodníci vo vysokých čižmách nebúchajú na dvere, musia ešte stále žiť v slobodnej krajine. Samozrejme tu ide o naivnú predstavu. Pravdou je, že bezpečnostné zložky a tajné polície sa stávajú prominentnými v každom zlyhanom národe, obyčajne v čase, keď je verejnosť omráčená či fascinovaná víziami vojny, depresie, hyper-inflácie, terorizmu a podobne.
Keď polícia, alebo iné zložky prestanú slúžiť ľuďom, a stanú sa agentmi vlády, ktorú zaujíma iba vlastná nadradenosť, začnú sa odvíjať vážne krízové situácie. Sú obmedzené kontroly, ktoré boli zárukou rovnováhy v minulosti. Pokyny, ktorých dodržiavanie bolo voľakedy záväzné prestanú existovať, a náhle sa objavuje filozofia nadradenosti, a arogantnej exkluzivity, ktorá živí odstup medzi zložkami reprezentujúcimi zákon a verejnosťou. V konečnom dôsledku polícia prestáva vidieť samú seba v úlohe ochrancov obyvateľstva, a mení sa na väzenskú stráž, ktorá nás má udržať podriadených a prisluhujúcich.
S rastom tyranie, je takýto druh správania mocenských zložiek podporovaný. Všetko dobré je zo systému odfiltrované. Všetko úzkoprsé, a bezcitné sa dožíva povýšenia.
Principiálne, policajný štát sa pokúsi maskovať identitu väčšiny agentov a úradníkov, ktorí sa budú schovávať za administratívu všeobecne, nakoľko ich zločiny v mene štátu sa stanú tak početné a sadistické, že osobná pomsta zo strany obetí začne predstavovať každodenný problém.
Pravidlo 5: Obviňte zo všetkého hľadačov pravdy
Tyrani sú väčšinou ľudia s odfiltrovaným svedomím. V snahe zlikvidovať opozíciu, sú ochotní použiť akékoľvek prostriedky. V skorých fázach vzostupu ich moci, je nutné obhajovať bezohľadnosť svojich postupov pred verejnosťou. Aby zabránili vlastnému odhaleniu, mašinéria propagandy sa točí na plné obrátky, ktokoľvek, či už osoba, alebo skupina, ktorá sa odváži pochybovať, alebo spochybňovať autoritu, či legitímnosť štátu, bude predmetom démonizácie v mysliach širokých más.
Všetky katastrofy, všetky násilné trestné činy, všetky neduhy sveta, budú prenesené na plecia aktivistických skupín a politických rivalov. Títo sú falošne spájaní s okrajovými, nepopulárnymi elementmi v spoločnosti ako sú rasisti, teroristi, extrémisti, atď. Falošný konsenzus je vytvorený prostredníctvom bábkových médií v snahe, presvedčiť verejnosť, že každý musí zdieľať štátny pohľad na vec, a ak si niekto myslí niečo iné, musel sa zblázniť, alebo musí ísť o extrémistu. Zkorumpovaný systém organizuje udalosti pre tých, ktorí požadujú transparentnosť a slobodu. Cieľom je priviesť proti totalistické organizácie k vlastnej vnútornej cenzúre. Namiesto ich priameho umlčovania, štát spôsobí, že aktivisti sa umlčia sami.
Tyranské mocenské štruktúry nemôžu fungovať bez obetných baránkov. Nepolapiteľný strašiak musí byť vždy pod posteľou každého občana, inak by občan mohol precitnúť a obrátiť svoj hnev proti skutočnej príčine jeho utrpenia. Procesom obetovania stevardov pravdy, štát potom zabíja dve muchy jednou ranou.
Pravidlo 6: Podporte špiónov medzi občanmi
Životnosť totalitnej vlády, nie predlžovaná vládou ako takou, ale samotnými ľuďmi, ktorých tyranizuje a podmaňuje. Občianska špionáž je lepidlom každého policajného štátu, a naše sklony pchať nos tam kam by sme nemali, sú vysoko oceňované byrokraciou po celom svete. Existuje veľa dôvodov, prečo sa ľudia na tejto odpornej činnosti podieľajú. Niektorí sa stali závislými na pocite, že sa takto stávajú súčasťou kolektívu, a toto sú ich služby. Bohužiaľ je to jediný spôsob, ktorým dokázali dať svojim zúfalým životom zmysel. Niektorí sú pomstychtiví, chladní a bezduchí, s potrebou zničiť iných. A nakoniec, podobne ako elity sú tu tí, ktorí túžia po moci, a neštítia sa ničoho, aby získali možnosť diktovať osud niekomu neznámemu.
Občianska špionáž bola takmer vždy označovaná za občiansku povinnosť, a ako akt hrdinstva a statočnosti. Špiónom sú ponúkané vyznamenania a ocenenia ako aj sprchy chvály z vyšších vrstiev ich komunít. Ľudia, ktorí sa priklonili k takejto činnosti, sú často fyzicky a mentálne neschopní vnútorne a zvonka neimpresívni. Pre priemerného morálneho a emocionálneho slabocha, s pretrvávajúcim pocitom nedostatočnosti, ide však o lákadlo, v podobe hrdinského statusu (statusu založenom na lži) a pätnásť minútovej slávy, ktorému nemožno odolať. Začínajú vidieť "extrémistov" a "teroristov" kam sa len pohnú. Ľudia sa potom obávajú cudzích uší úplne všade, v supermarkete, vo vlastnej záhrade, či v interakcii s rodinnými príslušníkmi. A tak je sloboda prejavu efektívne neutralizovaná.
Pravidlo 7: Prinúťte ich prijať neprijateľné
A nakoniec, ani všetko spomenuté nie je dosť pre vládu poháňanú hnilobným kalom neprávosti v snahe dominovať a vládnuť. V určitom bode, sa pokúsi ovplyvniť nás, primknúť k upusteniu od najvýznamnejších, a nám naj-vlastnejších zásad. Tyraniu menej zaujíma ako žijeme, potrpí si viac na dominantnosť v oblasti nášho myslenia. Ak môžu našu slušnosť a morálku, časťou ktorej je rozlišovať dobré a zlé, nakaziť chorobnou plesňou, tak môžu vládnuť bez časového obmedzenia a bez opozície.
Samozrejme, že prvky nášho svedomia sú vrodené, a nepodliehajú nátlaku životného prostredia, pokiaľ sme schopní uvedomovať si sami seba. Svedomie môže byť ale manipulované, ak sme stratili vlastnú identitu, či stratili seba. Ak sme nikdy neobjavili svoje silné stránky a nedostatky, a takých ľudí je dnes veľa.
Lži sa stávajú nutnosťou k ochrane štátu. Vojna sa stáva mierovým nástrojom. Mučenie je odporné, ale užitočné k žmýkaniu informácií. Policajná brutalita sa predáva ako naturálna reakcia na zvýšenú kriminalitu. Predávanie zatknutých do krajín, kde mučenie nie je protizákonné je bežná prax, pokiaľ nesiete nálepku - terorista. Atentáty a vraždenie na objednávku je legálne, a mohutne sa využíva, ako prostriedok k záchrane životov. Genocídy sa prevádzajú diskrétne, no každý vie, že sa dejú. Jednoducho o tom nehovoríme.
Systém vyznačujúci sa tyraniou, závisí v prvom rade od apatie a morálneho relativizmu obyvateľstva. Totalitný systém nemôže fungovať bez spolupráce verejnosti. Skutočnou a jedinou otázkou je, KOĽKO z vyššie uvedených krokov bude nutné absolvovať pred tým, ako sa KONEČNE odmietneme podriadiť. V ktorom bode sa každý z nás, muž či žena, rozhodne oslobodiť a zísť z temnej cesty bezprávia a neurčita. Podniknúť kroky vedúce k našej nezávislosti.
Kto nájde odvahu na rozvoj vlastných komunít, a alternatívnych ekonomík? Guráž na vybudovanie vlastného, vzájomného obranného systému, keď už raz mimo územia oficiálneho establishmentu (teda stojac k nemu paralelne)? Kto sa zlomí pod tlakom a utečie? Kto zostane?
Voľbou každého Američana, voľbou každej ľudskej bytosti na planéte, ktorá sa rozhodne stáť nepohnute, tvárou v tvár k absolútne najhoršiemu, čoho ľudstvo bolo schopné, sa priblížime bližšie k vdýchnutiu života tomu najlepšiemu, čo je v nás všetkých.

Ako sa vytvárajú peniaze

21. dubna 2012 v 8:12 Videa
George Washington v dopise Jabezovi Bowenovi, Rhode Island, dňa 9.1.1787 poznamenal: papierové peniaze svojím efektom zruinujú obchod, utlačia spravodlivých a otvoria dvere akejkoľvek nespravodlivosti a podvodom.


Moey as Debt 2ke stažení:

Moey as Debt
První díl ZDE: Maney as debt

Moey as Debt 2
Titulky sk:


Prorocká vize totality

20. dubna 2012 v 23:36 Videa
,,…mysleli, že myslí…"


Interview Fulford a David Rockefeller

20. dubna 2012 v 23:32 Videa
Interview Fulford a David Rockefeller


O starodávných mimozemšťanech

20. dubna 2012 v 23:29 Videa
Giorgia Tsoukalose, který se proslavil dokumentem Vetřelci dávnověku - Ancient Aliens. Giorgio totiž téměř všechny současné a starověké technologické vynálezy přisuzuje mimozemským civilizacím. Mysleli jste si, že žárovku vynalezl Edison? Ale kdepak! Pro vás, které toto téma zajímá, leží na YouTube celé epizody tohoto seriálu a vy ostatní se můžete zasmát některým bizarním výrokům ještě bizarnějšího vědce.Janeček se rozpovídal

20. dubna 2012 v 12:37 Dokumenty
Jiří Janeček se rozpovídal o politických tlacích na veřejnoprávní TV.


Soubor ke stažení zde:

Zelený fašismus

20. dubna 2012 v 12:36 Dokumenty
Jak to dopadá, když Zelení dostanou trochu moci


Michigan rozpoutává ozbrojené nájezdy na malé farmáře pěstující prasata, sedláky nutí, aby všechna svá prasátka postříleli
Mike Adams
NaturalNews
April 16, 2012
NaturalNews může nyní potvrdit, že Michiganské ministerstvo přírodních zdrojů (DNR) v rozporu se Čtvrtým dodatkem provedlo v tomto státě dva ozbrojené nájezdy na vepřové farmy, jeden v kraji Kalkaska u Fife Lake a další v kraji Cheboygan. K uspořádání razií patřilo šest vozidel a deset ozbrojených mužů, DNR se tím dopustilo protiústavního, ilegálního a dokazatelně zločinného ozbrojeného nájezdu na tyto farmy se záměrem postřílet farmářům všechna prasata na základě nové bizarní "Vyhlášky o invazivních druzích" (ISO), která náhle vyhlásila tradiční chovný dobytek za invazivní druhy.
[img]http://3.bp.blogspot.com/-KLZ059O8f6c/Tz25F8xwooI/AAAAAAAAPtQ/clomVmKoNrY/s1600/pig-farm.jpg[/img]

Viz naše předchozí zpráva o tomto na:
A poslechněte si moje interview s Markem Barkerem, který vede jednu z těchto farem, na kterou Michiganská vláda zaútočila, na:
Vyhláška ISO rovněž tyto farmáře, co si pěstují prasata, odsuzuje jako těžké zločince a činitelé DNR jsou připraveni na místě provést zatčení a farmáře odvléct, aby byli obžalováni jako kriminálníci těžkého kalibru.
Farmáři byli donuceni, aby si chladnokrevně postříleli svá vlastní cucající selátka
"Myslím si, že tahle vyhláška je protiústavní, tyto akce DNR překračují všechny meze," řekl NaturalNews prokurátor Jofef O'Leary v dnešním interview. Ten zastupuje jednoho z farmářů, co byli cílem těchto nájezdů. "Vezměte si, co bylo před šesti měsíci zcela legální aktivitou a najednou jsou lidé kvůli tomu těžcí zločinci. Nepěstují drogy, nepašují zbraně ani nikoho nezabíjí, chovají zvířata v souladu s předpisy USDA a vyhláškami státu Michigan. Neudělali tu nic zlého a DNR s nimi zachází jako s nejtěžšími zločinci."
V očekávání DNR vpádu jeden z postižených farmářů provedl to, co popsal jako srdce rvoucí úkol - postřílet si svá vlastní prasátka, jedno po druhém, včetně cucajících selátek, než přijeli DNR. To, aby se vyhnul zatčení jako těžký zločinec. Jeho živobytí je nyní naprosto zničeno, jelikož stát Michigan jej zbavil jeho podniku. I když tento farmář informoval DNR, že zničil celé své stádo vepřů, DNR přesto dále nezákonně vyžadovalo příkaz k prohlídce na základě falešných informací soudu, a pak provedlo ozbrojený nájezd na jeho ranč, aby ověřilo, že opravdu celé stádo prasat bylo postříleno. To proběhlo, aby to ukojilo DNR, které se nyní předvádí při provádění likvidací vybraných zemědělských podniků ve stylu násilných přepadů, aby mohlo provádět svou agendu masového vyvražďování na malých vepřových farmách v Michiganu.
"Je to pro něj velice traumatizující. Tito lidé jsou farmáři a vím, jak měl ta svoje zvířata rád, a nyní s nimi DNR zachází, jako by šlo o nějaké druhy plevele, který je třeba vyhubit, místo aby šlo o zvířata, na kterých lidem záleží," říká O'Leary.
Jeden z nájezdů zaútočil na ranch Rona McKendricka z Renegade v kraji Cheboygan. Na jeho ranč udeřili v soboru ráno a agenti DNR údajně vyslýchali i jeho zákazníky a jeho 75-letého staršího zaměstnance.
NaturalNews apeluje, aby ozbrojení občané zatkli agenty DNR v Michiganu
Na základě této akce DNR jsem přesvědčen, že DNR je surový gang zločinců, ač jsou tito hulváti od vlády, tak vraždí dobytek, ničí životy farmářů, porušují ústavní práva občanů Michiganu a zapojují se do odporných akcí ke zničení soukromého majetku.
Jakožto šéfredaktor NaturalNews zde apeluji na ozbrojené občany, aby zatkli činitele DNR, kteří musí být za své zločiny proti Michiganským farmářům postaveni před spravedlnost. Každý agent, co se účastnil DNR nájezdů musí být předveden před spravedlnost, aby se zodpovídal ze svých zločinů. Bude-li třeba uplatnit násilí, aby se naplnil zákon a zákonné uvěznění těchto zločinných vládních agentů Michiganu, tak je toto násilí zcela v souladu s Úsatavou Spojených států stejně jako v souladu s Ústavou státu Michigan. V Texasu státní Ústava dokonce uvádí, že farmáři mají právo použít smrtící sílu, aby komukoliv zabránili páchat těžký zločin proti jejich majetku. Do toho patří např. střílení zlodějů koní a dělají dobře, když to tak činí.
Ač si nejsem jist tím, že by ústava Michiganu poskytovala takovouto ochranu soukromému majetku, žádná vláda nemá právo terorizovat své občany způsobem, jakého jsme zde svědky u DNR v Michiganu. Tito lidé se zcela vymkli kontrole, vedou si soukromou ozbrojenou válku proti vybraným cílům, zneužívají peněz daňových poplatníků, aby ničili životy produktivních občanů Michiganu. Tito agenti DNS jsou nebezpeční a zjevně psychologicky nevyvážení. Je zoufalé nutné uštědřit jim lekci o vládě zákona a o právech občanů. Potřebují být zatčeni a strávit dost času, během něhož si budou moci znovu promyslet své zločiny proti Lidu Michiganu.
Ačkoliv nepodněcuji použití násilí k řešení problémů s vládou, když jsou nevinní farmáři konfrontováni s přepady kriminálních gangů surových vládních operativců, kteří je nutí zničit si veškeré své chovy zvířat, tak už není jiná možnost než vzít pušky a zatknout zločince se zbraní v ruce a předvést je před spravedlnost v soudním systému, kde musí čelit obvinění ze spiknutí, ničení soukromého majetku, porušení občanských práv soukromých občanů, ilegálního vstupu na soukromý majetek a mnoha dalším. Tohle je mimochodem celý smysl Druhého dodatku: Poskytnout Lidu určitou protiváhu moci, aby se mohli bránit proti přehnaně fanatickým, tyranským agendám vlád vymykajících se kontrole, které budou nevyhnutelně zkoušet Lid ovládat jako násilní diktátoři.Další:
Velké Zelené ropácké prachy


To přeci není možné?)))

19. dubna 2012 v 10:02
Klimatická válka neboli počasí jako zbraň


Chemtrails - sucast klimatickej zbrane?

Německá stanice N-TV ve svém vysílání 1.3.2012 jako první z německý myšlenkotvorných médií nezaškatulkovala chemtrails mezi hloupé konspirace. Chemtrails není možné zpochybnit, už se jen spekuluje, na co se používá a jak to funguje.

http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=chemtrails-sucast-klimatickej-zbrane&cisloclanku=2012040082

další info:

Geoinženýring: Útok na naše prostředí

http://svetylko.blog.cz/1111/geoinzenyring-utok-na-nase-prostredi

odkud fouká chemtrails - tzv. konspirace

http://svetylko.blog.cz/1111/odkud-fouka-chemtrailsVladimír Putin odhaluje „The New World Order“

18. dubna 2012 v 9:22 Dokumenty
Vladimír Putin na mnichovské konferenci o bezpečnosti ve svém projevu oznámil, že Spojené státy americké usilují o monopolární světovládu, která se vyznačuje tím, že existuje podle jejich přání jen jediné centrum síly, moci a rozhodování. Poukázal také na to, že takový svět s jedním vládcem a s jedním systémem nic nemá společného s demokracií. Podle něho patří k demokracii nejen moc většiny, ale také respektování menšin.

Více zde: