Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Baxter kontra prasacia chrípka

18. dubna 2012 v 9:20 |  Dokumenty

Baxter kontra prasacia chrípka (e-mail, adresovaný Poslaneckej snemovni Parlamentu ČR)

17.04.2012 09:54
Ing. Jana Karásková
Dobrý den,

dne 17. listopadu 2011 jsem se na Staroměstském náměstí osobně dotazovala některých politiků (p. Dientsbiera, Sobotky, Filipa) na to, jestli vědí o tom, že farmaceutická firma Baxter byla zažalována v Rakousku za pokus o genocidu - rozeslala totiž počátkem roku 2009 do ČR a dalších 15 evropských laboratoří vakcíny, obsahující živé viry ptačí chřipky.Ani jeden z nich o tom nevěděl, a všichni mi řekli, abych jim zaslala bližší informace. Činím tak tedy nyní vaším prostřednictvím a žádám vás, abyste tyto informace předali všem poslancům ČR.
Situace mohla mít pro náš národ, Evropu i celý svět tragické následky (ptačí chřipka měla 60% úmrtnost, proto byly ohroženy miliony lidí na životě).
Informace o tom, že rozeslaná vakcína byla kontaminována, sice proběhly médii, avšak další zprávy - o tom, že firma Baxter čelí žalobě za genocidu se již do masmédií nedostaly. Náš premiér a vláda nedlouho poté firmu Baxter dokonce vybrali jako dodavatele vakcín pro všechny občany ČR!
To, že parlament - naši poslanci nebyli a nebývají jak se zdá nadále o tak závažných věcech informováni, je vysoce nebezpečné pro naši budoucnost.
Rozsah cenzury v masmédiích je obrovský. Týká se nejen farmaceutických firem (např. jsou cenzurovány informace o tom, jak byl zavlečen virus HIV a rakoviny do vakcín firmy Merck - přitom to dosvědčil vynálezce 8 vakcín a dlouholetý zaměstnanec firmy Merck Maurice Hilleman), ale mnoha dalších oblastí. Lidé si musí hledat jiné alternativní zdroje informací, a na to má málokdo čas.
Myslím si, že se by měla o cenzuru informací ve veřejných médiích více zajímat i Rada ČT. Pokud se k veřejnosti ani politikům nedostávají tak závažná fakta, může to přece mít dalekosáhlé následky.
Vláda M. Topolánka se v květnu 2009 zachovala podle mého názoru velmi nezodpvědně. S firmou Baxter předběžně uzavřela smlouvu o odběru 12 milionů dávek vakciny proti prasečí chřipce, a to přesto, že o incidentu s infikovanými vakcínami věděla.
Dle mého názoru měla ČR firmu Baxter hned v roce 2009 zažalovat. Firma Baxter vystavila občany ČR obecnému ohrožení. Jak je vidět, tak o tom mnozí poslanci ani nevěděli, tak to ani udělat nemohli.
Žádám tímto poslance, aby tak dodatečně učinili, nebo aby požádali vládu, aby v zastoupení našich občanů zažalovala firmu Baxter ona.
Jinak se můžeme dočkat i toho, že nám za miliardy odvedené z daní premiér a ministři objednají smrt. ... (od firmy, která bude zproštěna povinnosti platit postiženým jakékoli kompenzace... jak je zvykem v době pandemií)
Základní informace o případu viz níže.

Děkuji
Ing. Jana Karásková
Dukelských bojovníků 2184
39003 Tábor

P.S.: Pokud by měl někdo z poslanců zájem, ráda jim o desítkách cenzurovaných závažných informacích udělám přednášku, nebo se stanu jejich poradcem. Na studium jsem měla na rozdíl od nich asi více času, jsem dlouhodobě nezaměstnaná.- Vakcíny proti prasečí chřipce dodá firma, která poslala nakažené vzorky

- Je to obchodní tajemství, odmítá firma komentovat únik smrtelné vakcíny

- Díra v zákonech


Více ZDE:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.