Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Květen 2012

Dievča, ktoré umlčalo svet na šesť minút

31. května 2012 v 20:02 Videa
Toto je prejav dvanásťročnej Severn Suzuki, ktorá vystúpila v roku 1992 na Summite OSN. Jej slová natoľko zapôsobili na najväčších svetových vodcov, že na konferencie OSN chodí pravideľne.


Homo politicus parasitus

26. května 2012 v 12:49 Dokumenty
) Antropologové objevili nový druh člověka (
Je to biologický objev století, světová vědecká obec prožívá euforii. Tým českých antropologů objevil nový poddruh moderního člověka! V něco podobného nevěřili už ani největší optimisté. Vědci nový poddruh Homo sapiens sapiens neobjevili ani v nekonečné Amazonii, ani v zelených hlubinách Subsaharské Afriky, ani v neprobádaných džunglích odlehlých oceánských ostrovů, ale přímo v srdci Evopy - v České republice. Antropologové nově objeveného příslušníka rodu Homo nazvali Homo politicus parasitus čili Člověk politický cizopasný, jinak také politik český - obecný.
"Je to další potvrzení Darwinovy teorie, jak může prostředí formovat živočišný druh. Českého politika za posledních 20 let peníze a touha po moci tak zdeformovaly, že jsme se s kolegy zprvu zdráhali přiřadit jej vůbec do rodiny Homo," neskrývá nadšení profesor Holatý. "Ač vypadá jako Homo sapiens sapiens, má řadu znaků shodných s jinými živočichy. Např. podobně jako bezobratlí nemá žádnou páteř. Celou řadu vlastností má shodných zase s ptáky. Jako vynikající příklad bych uvedl páva modrého z čeledi hrabavých, který nejen že výborně hrabe, ale navíc se umí i znamenitě naparovat. S vrabcem jej pojí zase rozhazovačnost z cizího a se strakou hromadění kradených předmětů. A pak tady máme ještě křečka," vysvětluje vědec a ihned upozorňuje na jeden důležitý rozdíl. "Zatímco všichni ostatní živočichové se podle potřeby a možností nakrmí a pak jistou dobu v klidu tráví, tento druh trpí nevídanou chorobnou žravostí a nemá nikdy dost. Je dokonce horší než proslulé biblické kobylky. Zatímco sarančata vám sežerou jen jednu úrodu, tento druh vám vybílí státní kasu každoročně."
Podle výzkumného týmu byly u nového hominida největší vývojové změny zaznamenány na mozku, který se postupně zmenšuje a měkne. "Dosud jsme si mysleli, že evoluční vlivy jsou na organismech patrné v horizontu tisíciletí, nyní ale vidíme, že stačí pár let a u druhu Homo politikus došlo k totální degeneraci některých mozkových center," tvrdí profesor a ukazuje na umělohmotném modelu mozku nejmarkantnější rozdíly. "Např. centrum mravních charakterových vlastností, jako jsou třeba čestnost a pravdomluvnost, prakticky zcela zmizelo, podobně jako centrum svědomí, pracovitosti a altruismu. Naopak se v obou hemisférách fatálně zvětšily oblasti egoismu, podlosti, lenivosti, prolhanosti, domýšlivosti a zejména chamtivosti."
U Člověka politického došlo i k významné evoluční obměně genetické výbavy. "Objevili jsme u něj celý nový řetězec genů zodpovědných za sklony k trestné činnosti, různým deviacím, arogantnímu chování a korupčnímu jednání," říká genetik a evoluční biolog Evžen Chalupa a podotýká, že nový druh se vyznačuje zejména parazitickým způsobem života. "Jedná se o největšího cizopasníka na planetě. Jelikož čeští politici patří mezi savce, vysávají finanční prostředky, podobně jako Romové, ze státního rozpočtu, dále z evropských fondů, státem vlastněných firem apod."
Dále už jen ve zkratce několik primárních informací o životě, zvycích a výskytu.
Homo politicus parasitus si staví okázalá a honosná sídla. Někteří dominantní samci několikrát za život mění samici za mladší a hýčkaná mláďata posílají do soukromých škol. Typickou vlastností je marnivost.
S Homo sapiens sapiens pojí Člověka politického řada společných znaků, především schopnost řeči. Dokud nepromluví, může si jej laik lehce splést s normálním člověkem. Ačkoliv mluví dobře česky, běžní občané mu nerozumí, protože něco jiného říká a něco jiného dělá. S obyčejnými lidmi se nestýká. Pouze v období voleb se probouzí z letargie a začne předstírat zájem o problémy spoluobčanů. To pak hodně mluví, ale jako obvykle o ničem.
Zástupci nově objeveného druhu nejsou povětšinou příliš inteligentní, mnozí jsou duševně malátní, někteří dokonce vykazují známky lehké demence, což si kompenzují nákupem maturitních vysvědčení a vysokoškolských diplomů na českých, popř. slovenských, školách.
Člověk politický se vyskytuje pouze v České republice, ponejvíce v Praze, a to v těchto centrech: obě komory parlamentu, všechna ministerstva, sídlo vlády, pražský hrad, pražský magistrát a pražské radnice. Jinde pak na krajských hejtmanstvích.
Homo politikus se sdružuje do početných politických smeček, které mezi sebou bojují o kořist, často velmi nevybíravými způsoby. Příslušníci těchto uskupení se dále dělí na tzv. frakce, které mezi sebou rovněž neustále zápolí o podíl na moci. Na svých shromaždištích ve sněmovně a senátu se pak dále sdružují do různých výborů, podvýborů, klubů, grémií, užších a širších partajních vedení apod. Vůbec nejlépe se jim daří v různých sněmovních kuloárech a stranických sekretariátech, na schůzích a kongresech v luxusních podnicích, v levných státních bufetech na sněmovní půdě apod.
Je pozoruhodnné, že i takto cynický druh hominida se o své vysloužilé, nepohodlné, zkompromitované, trestané, vykroužkované či přestárlé členy smeček i nadále stará rozdáváním tzv. "trafik", takže se práce nemusejí do konce života obávat.
Někteří jedinci bývají často velice agresivní a nebezpeční. Ačkoliv se jedná o celospolečensky extrémně škodlivý druh, je v ČR nepostižitelný, navíc přísně chráněný, a to i při způsobení miliardových škod.
Obyvatelstvo celoroční hájení ostře kritizuje a žádá razantní snížení početních stavů odchytem a internací. Množí se ovšem i radikálnější hlasy. Např. dobrodruh a lovec kožešin Jaromil Slunéčko, který má doma sbírku vycpaných lidožravých bestií z celého světa, navrhuje: "Ty nejškodlivější vůdčí kusy, které plundrují stát od začátku devadesátých let a nelze je pořád odtrhnout od koryta, bude asi nutné už odlovit, jinak se jich nikdy nezbavíme!"

Konec státnosti ČR - ,,schváleno“

25. května 2012 v 17:15 Moje Maličkosti
Chodí pešek okolo, nedívej se na něho. Kdo se na něj koukne, toho pešek bouchne.
Tolik, stará dětská říkačka z mateřinky. - A proč ji sem cpu? - Je to prosté.
Ze všech stran slyšet jen kouzelné slovíčko ,,korupce" a hlavním tématem ve všech médiích, tedy i všech diskusí, je právě aktuální nová kauza, či dobře načasovaná a prodaná aféra.
Mezitím se v tichosti, za minimální pozornosti médií i občanů, schválí nová legislativa.
Tolik ten pešek, na kterého není radno pohlédnout. Pokud si snad přeci jenom někdo dovolí otočit hlavu nežádoucím směrem, či dokonce peška kritizovat, může si být jist, že jej pešek (Brusel),bouchne. - (CHÁPANDO?),,Návrh na přístup k Úmluvě o ochraně finančních zájmů Evropských společenství, vypracované na základě článku K.3 Smlouvy o Evropské unii (Brusel, 26. července 1995), k Protokolu k Úmluvě o ochraně finančních zájmů Evropských společenství, vypracovanému na základě článku K.3 Smlouvy o Evropské unii (Dublin, 27. září 1996), Druhému protokolu k Úmluvě o ochraně finančních zájmů Evropských společenství, vypracovanému na základě článku K.3 Smlouvy o Evropské unii (Brusel, 19. června 1997), a k Protokolu o výkladu Úmluvy o ochraně finančních zájmů Evropských společenství Soudním dvorem Evropských společenství prostřednictvím rozhodnutí o předběžné otázce, vypracovanému na základě článku K.3 Smlouvy o Evropské unii (Brusel, 29. listopadu 1996)
č.j. 444/12
Předkládají: ministr spravedlnosti a 1. místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí
Výsledek jednání vlády: Schváleno."
Zdroj:Bezpeněžní zóna

21. května 2012 v 21:58 Pozvánky na AKCE
Na Žižkově opět ožije Bezpeněžní zóna
Po úspěšně proběhlé Bezpeněžní zóně v ulicích pražského Žižkova v mnoha lidech zůstal blažený pocit uspokojení a ochota v této aktivitě pokračovat. Bezpeněžní zóna byla v českém prostředí zcela novým druhem experimentu, u kterého nebylo dopředu jasné, jaký bude jeho výsledek. Výsledek byl uspokojivý a i proto na neděli 10. června 2012 plánujeme pokračování.
Více ZDE:

začalo odstraňování nepohodlných

16. května 2012 v 11:22 Dokumenty
Středočeský hejtman Rath (ČSSD) byl v pondělí večer zadržen policií přímo při páchání trestné činnosti spojené s korupcí a dnes dopoledne již proti němu bylo vzneseno obvinění, alespoň tak to uvádí všechny české mainstreamové deníky.
Evropský rozhled ale obdržel od vysoce postaveného informátora pro zdravotnictví zprávu, že zatčení Davida Ratha má souvislost s eHealth a IZIP. Poslanec projekt elektronických zdravotních knížek IZIP kritizoval a upozorňoval, že se jedná o tunel. Tento týden údajně začalo odstraňování nepohodlných.

Hejtman IZIP ostře kritizoval už jako ministr zdravotnictví. Už tehdy podle něj panovalo podezření, že přes projekt dochází k tunelování VZP. "Při auditech se ale ukázalo, že smlouva je samozřejmě udělaná velmi nevýhodně pro VZP, čili nešlo ji rychle ukončit," řekl dnes na tiskové konferenci. Celý proces ukončování smlouvy podle hejtmana nakonec skončil fiaskem. Přerušil ho právě Šnajdr (ODS), který se stal předsedou správní rady VZP a před tím byl náměstek ministra zdravotnictví Tomáše Julínka (ODS).

Stejně tak informátor upozorňuje, že současné nahrazení systému elektronických zdravotních knížek IZIP celonárodním systémem vstupování do zdravotní dokumentace pacientů slouží k shromažďování dat o občanech a "je potřeba informovat českou veřejnost, že tato data budou v budoucnosti proti nim zneužita."

Informátor ER byl v minulosti spolupracovníkem bývalé ministryně zdravotnictví Doc. MUDr. Milady Emmerové, CSc. Mezi jeho VIP pacienty patří někteří současní ministři a leadeři neparlamentních politických stran. Nepřeje si zveřejnit své jméno.
Zdroj:

související:

Rath není idiot, tak proč děláte idioty z nás?
Davida Ratha rád nemám. Několikrát převlékl politický kabát, byl dokonce v ODS, ale především se choval před kamerami jako hulvát.
Dělal jsem s ním několik materiálů do různých novin včetně poměrně dlouhého rozhovoru. A byl jsem překvapen, když jsme seděli po obědě u stolu, jeho příjemným a kultivovaným chováním. Byl to zcela jiný Rath, nežli když vystupoval v parlamentu. Byl však velice, a to prosím zdůrazňuji, velice inteligentní. Málokdo z politiků, a že jsem jich zpovídal několik, se tak chytře dokázalo vyvléci z nepříjemné otázky, jako on.

Celé zde:Velká parlamentní loupež ve stínu RathaDoktorů s titulem MUDr. je hodně, ale lékařů žalostně málo

12. května 2012 v 19:25 Dokumenty
Dopis poslankyni

,,Doktorů s titulem MUDr. je hodně, ale lékařů žalostně málo!"
Pro: MUDr. Gabriela Pecková
Poslankyně (?)
Dolní sněmovna Parlamentu České republiky
Sněmovní ulice
PRAHA
Paní doktorko,
po Vašem vystoupení ve sněmovně dne 4. května 2012 jsem si položil otázku, zda člověk Vašich morálních kvalit má právo na tak vysokou funkci. Proto ten otazník v adrese. Žena, lékařka, poslankyně prezentuje názor, který by nebyl akceptovatelný ani v případě nevzdělaného primitiva, jemuž jsou zcela cizí pojmy humanita, empatie, ohleduplnost - a především schopnost prokázat úctu stáří.
Je mi osmašedesát let. Nikdy jsem nebyl v žádné politické straně. Po roce 1989 jsem vykonával funkci tiskového mluvčího v takových institucích jako je Fakultní nemocnice Ostrava (11 let) a Fakulta zdravotnických studií (dnes Fakulta lékařská) Ostravské univerzity v Ostravě. Díky tomu jsem poznal řadu skvělých lékařů, ale rovněž lékařů, kteří etiku tohoto výsostně humánního povolání svým chováním a přístupem k nemocným deklasovali na úroveň těch, kdo byli schopni zabíjet v koncentračních táborech za Druhé světové války. Jeden můj příbuzný, MUDr. Vladimír Neuwirth, svého času primář interny Vítkovické nemocnice, mi řekl: "Hochu, doktorů s titulem MUDr. je hodně, ale lékařů žalostně málo!" Konec citace. Netušíte, jak často jsem si na jeho slova vzpomenul, naposledy ihned po Vašem vystoupení ve Sněmovně. Jako novinář a publicista si zachovávám odstup od politiků, v programových prohlášeních hledám logiku, odpovědnost a realistický pohled na možnosti. Nikdy však nevolím strany, které mají na svědomí prorůstání mafie do státní moci a korupci.
Patřím rovněž do kategorie důchodců, které zejména poválečná léta poznamenala. Ke konci války mi byl jeden rok, takže z toho si mnoho nepamatuji. Ovšem pak jsem zažil hlad, nedostatek obuvi, oblečení, protože vše bylo "na lístky". A Vy si dovolíte urážet staré lidi, z nichž velká většina bojuje dnes o přežití, aniž byste měla osobní zkušenost?! Jako lékařka patříte k sociální skupině finančně dostatečně zabezpečené. Jako členka Dolní sněmovny PČR rovněž pobíráte nadstandardní příjmy a navíc máte požitky, o jejichž výši lidé většinou mají pouze mlhavé tušení. Pokud chcete, respektive se vůbec odvážíte namítnout, že děti se mají postarat o rodiče, pak Vám musím zdůraznit a připomenout, že složité existenční problémy má rovněž velká řada mladých rodin. Zřejmě dnes platí to, co řekl jeden z velkých filozofů: "Dvacáté století ještě patřilo k období jaguárů a pardálů, století jedenadvacáté bude patřit hyenám a šakalům." Konec citace.
Divoká privatizace, rozprodávání majetku státu hluboko pod cenou (např. těžební pole na Karvinsku v hodnotě 200 miliard korun, jež bylo státem prodáno za 4 miliardy Kč!!! Zdroj: Veřejné prohlášení RNDr. Radoslava Štědroně v průběhu akce Holešovská výzva.), nekončící korupce, jejíž výše se ročně odhaduje mezi 100-200 miliardy korun, nehorázné plýtvání ministerstev - nákup pandurů, padáků, kauza PROMOPRO, Lesy České republiky, ČEZ, MUS, etc., etc. To vše stálo Českou republiku a občany ohromný objem financí, jež se odhaduje v řádu bilionů!!! Tyto ztráty jdou na konto politiků - jich především! A Vy máte tu drzost poslat ještě do větší chudoby ty nejpotřebnější, z nichž mnozí zaplatili zdravím výkon povolání horníků, hutníků, stavbařů, zemědělců, lesníků a dalších zaměstnání, bez nichž byste neměla k dispozici ten komfort, na nějž jste zvyklá - stejně jako ostatní politici, kteří k tomuto stavu přispěli po roce 1989.
Zdá se, že morální pokles, k němuž jste vy, politici, převážnou mírou přispěli, vůbec nevnímáte. Hluboce pohrdáte řadovými občany, hluboce deklasujete etiku, k níž lidstvo spělo a o kterou usilovalo zejména v posledních dvou stoletích. Tato etika byla tkaná díky zkušenostem obou světových válek, těch zejména. A je, jak je vidět, velice křehká! Nebylo snad už dost barbarství? Jako lékařka byste měla mít na paměti, že jste jen a jen shluk biologických vlastností živého organizmu, který - jako každý jiný - podléhá fyziologickým změnám, nemocem a stárnutí. Vaše dnešní privilegované postavení je pouze dočasné, nevíte dne ani hodiny. Tak prosím nezvedejte svou hlavu tak vysoko a třeba si znovu pročtěte řecké filozofy. A začtěte se i do filozofů moderních. Rozhodně byste mohla priority svých životních hodnot znovu zvážit.
Hluboce Vámi pohrdám, jsem zhnusen, když si uvědomím, jací lidé ovládají tento stát. Rok 1989 jsem uvítal, očekával jsem změnu nejen režimu, ale především obrození morálních hodnot. Přestože nemíním všechny politiky dávat do jednoho pytle, jsem přesvědčen, že těch, kdo chtěli skutečně sloužit národu (Podle hesla Jana Lucemburského - "Ich dien! Sloužím!), je tak pramálo, že jejich snaha je v zárodku udušena karikaturami bytostí, jež se snaží navenek vypadat jako lidé. Pokud ventiluji svůj názor, pak tak činím v zájmu mladé generace, která začíná tušit, co ji - díky lidem Vám podobným - v budoucnu čeká.
S pozdravem
Štěpán Neuwirth
spisovatel


))) Občané - ,,Rozejděte se“! (((

8. května 2012 v 8:40 Dokumenty

Add 1) Frankfurt: Zákaz protestov

Orgány města Frankfurt vydaly 4. května 2012 tiskové prohlášení, že se od 16. do 19. května zakazují všechny plánované akce Blockupy Frankfurt aliance. Oznamující strany více než patnácti akcí byly přímo informovány o tomto rozhodnutí.

Toto rozhodnutí zcela zakazuje protesty proti politickým opatřením,, které mají hluboký dopad na životy milionů lidí v Evropě. Během akčních dnů plánuje Aliance protesty proti úsporným opatřením evropských vlád a trojky (ECB, Evropské komise a MMF) a požádala město o povolení, jak je ze zákona povinno.

Tento zákaz je otevřeným porušením ústavního práva na demonstraci. Trváme na tom, že protest proti krizovým opatřením se může v okrese Frankfurt - finančním centru a sídle ECB- uskutečnit, protože je to v souladu s jurisdikcí Německého spolkového ústavního soudu.

Všichni demokraté musí být velmi zděšeni tímto nelegitimním a nedemokratickým jednáním a požadovat okamžité zrušení zákazu. Co bylo možné na náměstí Tahrir v Káhiře, na Puerta del Sol v Madridu nebo v Zucotti Parku v New Yorku, musí být možné i ve Frankfurtu nad Mohanem!
Podepište, prosím, protestní petici.


Add 2 ) Teplice v Čechách


Momentálně jsem zjistil, že jsme dostali od TP magistrátu ZÁKAZ pořádat stanový tábor.


Occupy Teplice
http://occupy.czweb.org/
 
na webu: http://demonstrace.xf.cz/
 
Na Facebooku: http://www.facebook.com/SDT.TP.UL
 
 
Occupy Praha - Městská policie se snaží najít záminku k vyklizení kempu Occupy 17.5.2012
 

Vraťte nám stát !

8. května 2012 v 8:39 Pozvánky na AKCE
Žijeme v systému, kde si nejsme před zákonem rovni - někteří jsou rovnější. Mafiáni jsou chráněni zákonem, obyčejní občané ne. Právě propojení politiků s mafiány, kryté policií a justicí, umožnilo rozkrádání v obrovském měřítku. Jedinou cestou, jak s tím něco udělat, je rozkrýt tyto struktury a pozavírat je. Aby se to neopakovalo, musíme změnit pravidla a zajistit jejich dodržováníCelé ZDE:

VYHOĎTE TELEVIZE

4. května 2012 v 14:04 Dokumenty
TELEVIZE - prostředek kontroly naší frekvence

Zdroj:
Vloženo dne 22. 4. 2012 od Marie88
Již se blížím k ročnímu výročí mého nejdůležitějšího životního rozhodnutí a tím je - vyhození všech televizí z našeho domova.

I přes to, že jsem dávno roky před tím věděla o faktu, jak televize manipuluje s naší myslí a jak určuje trávení našeho času a okrádá nás o kreativitu a o vlastní úsudek, nakonec to byla úplně jiná informace, která mě ze dne na den přinutila televizi vypnout ze sítě a následně věnovat těm, kterým udělá radost…Jistě vás bude zajímat, která slova mně takto obrátila život?

Tak to si nechám nakonec tohoto článku.


Nejdříve začneme věcmi, které jsou víceméně dostupné a svým způsobem v laboratořích i prověřené.

Jakmile je televize zapnutá, celá levá strana mozku má tendenci upadat do hladiny Alfa. Tato hladina má spojení s úrovní, ve které se nacházíme v meditativním stavu nebo při usínání. Co tento fakt znamená?
Jenom skutečnost, že do sebe vpouštíme všechny informace a to hluboko do podvědomí, aniž bychom si toho byli vědomi a měli možnost tyto informace nějakým způsobem kriticky zhodnotit.

Překreslovací frekvence televize v lidech navozuje hypnotický stav a tato frekvence souvisí s tím, jakou rychlostí se obnovuje obraz, což činí 50 až 60 krát za vteřinu.
Existuje výzkumný program DARPA, který je dotován US armádou a ten si klade za cíl vyvinout překreslovací frekvenci tak, aby mohla být kdykoliv vpuštěna do televizního vysílání pro navození hypnotického stavu určité části populace.

Ani nebudu klást otázku, co znamená určitá část populace.
Takže, zde máme jedno pěkné vysvětlení toho, proč mnozí, když přijdou večer z práce, se těší, jak si sednou k televizi s něčím dobrým na talíři a během kraťoučké chvilky cítí obrovskou úlevu a zklidnění své nervové soustavy. A běda, že vás bude chtít někdo z tohoto meditativního stavu vytrhnout, třeba takové dotěrné dítě, které zrovna v tu chvíli něco potřebuje. Nebo manželka, pobíhající po kuchyni, která v tu chvíli potřebuje nabrousit nůž.
Stejně tak všichni znáte ten pocit, kdy nakonec na TV jen tupě zíráte a ve skutečnosti ani moc nevíte, co se v ní děje. To je také častý argument těch, kteří sice do obrazovky koukají každý den, ale sami veřejně tvrdí, že ji vlastně ani nepotřebují, protože u ní stejně jenom spí. Ano, oni spí a myslí si, že jsou mimo HRU. Jenomže jejich podvědomá mysl je zapojena mnohem více, než si umějí představit.

A copak naše podvědomá mysl skrze tuto nevinnou bedničku konzumuje?

Skrze všechny reklamy, televizní noviny a dokonce i mnohé nevinně vypadající filmy či dokumenty, nám podsouvají společenský světonázor a systém hodnot.
Televize je v dnešní době nejdůležitější zdroj pro tvorbu názorů lidí a současně s tím je velkou magickou silou "tvorby reality" celé společnosti, skrze "emotivní energii", která je před televizními obrazovkami uvolňována nekontrolovatelnou silou.

Kdo se trošku zaobírá hermetickou vědou, nebo se snaží pochopit vesmírné zákony z jiných zdrojů, velmi dobře chápe, co je tou tvořivou silou.

ANO, jsou to naše lidské "emoce", jedna z nejcennějších věcí v universu.

Když se tato síla před lidmi "skryje" tak, že na ni zapomenou a poté se vytvoří fígle, jak tuto sílu kontrolovat a udávat jí směr, pak je možné na této planetě realizovat cokoliv.

A když se před televizi v jednu chvíli usadí obrovské množství "mocných bohů", jež na svou sílu zapomněli a jejich emoce se jim doslova uloví a nasměrují, pak ten, jemuž se této "emoční tvořivé síly" nedostává, přebírá kontrolu nad těmito lidskými = božskými bytostmi.

Fyzikální způsob, jakým televize ovlivňuje mozek je také perfektním prostředkem pro propagandu určitých požadovaných typů informací.

Oči rostou přímo, jako stonek, z mozku. Tím pádem oči perfektně zajišťují tok informací přímo, do posvátných míst mozku. Zářivé světlo a frekvenční blikání TV způsobí, že mozek se dostane do hladiny Alfa až Théta, ve které jsou vyšší kritické funkce mozku vypnuty.

Kdo zná Silvovu metodu kontroly mysli, velmi dobře ví, co tato slova znamenají.
To, co se dostane hluboko do vašeho podvědomí, vás pak nevědomě ovlivňuje jak tím, co si vybíráte za zboží, či máte chuť na určité typy potravin, nebo tím, jak reagujete na lidi, kteří mají jiný názor než ten oficiálně propagovaný.

Když se k tomu připojí emocionální reakce typu: "Hajzlové, kradou. Zase ti šmejdi, zdražili elektřinu. Už tu vládu postřílejte atd…" pak je vaše tvořivá energie směrována tam, kde má způsobit chaos a zmatek pro ještě větší uvěznění lidských bytostí.
Další z velmi důležitých věcí, které vám každodenně televize programuje, je váš věk dožití. Podsouvá vám, kdy máte začít mít první vrásky, ve kterém věku máte mít problémy s impotencí či inkontinencí, kdy máte dát informace organismu pro rychlé zchátrání pomocí "penzijního připojištění" atd. Možná to zní na první pohled směšně, ale tyto podprahové informace spouštějí podvědomé pochody a pokud nemáte vyvinutou schopnost komunikace se svou DNA, vaše tělo na tyto informace doopravdy reaguje.
Ba co víc, televize je mnohem vynalézavější… Již po 30 vteřinách sledování TV začíná mozek produkovat vlny Alfa, a celá levá strana a všechny její schopnosti jsou vypnuté. Tento stav je podobný lehké hypnóze, která se používá pro "sugestivní terapii".
Současně se vlivem zářivého světla ve vašem těle uvolňují endorfiny, které jsou strukturou stejné jako opium a jeho deriváty (morfin, kodein, heroin, atd.) Činnosti, které napomáhají vyplavovat endorfiny do krve, jsou pro tělo návykové.

A proto lidé, kteří delší dobu nemohou sledovat televizi, zažívají abstinenční příznaky - třeba deprese, jsou podráždění, úzkostní, frustrovaní… Protože sledování televize otupuje levou hemisféru, jsou účinky TV zhoubné pro děti do 2 let, jelikož to má velmi negativní vliv na dětský vývoj jako chybějící motorické dovednosti, řeč, hloubkové vidění, sluch, neschopnost se soustředit, schopnost číst a vnímat text atd… A teď se vrátím k informaci, která mě jako jediná donutila vyhodit televize.
Tato informace se v tuto chvíli nedá jakkoliv vědecky doložit, protože o ní mnoho lidí neví ani z oboru. Souvisí to více méně s utajovanou skutečností, že naše frekvence je po dlouhá tisíciletí odváděna a před námi tajena.
Řekněme, že tyto bytosti můžeme nazvat Bohy a tito Bohové si vznesli právo na to, co jsme my přestali používat a vzdali se toho.
Tímto pokladem je naše tvořivá energie.

Kdysi dávno k tomuto účelu odvádění naší energie sloužily "kostely" - kostel =akumulátor, kříž = anténa.

Dnes k tomuto účelu byla zneužita televize.
Bez tohoto zásahu by mohla tato milá bedýnka sloužit i k dobrým účelům - takové dokumentární pořady o přírodě jsou svou náplní velmi poučné a přívětivé.

Pokud je ale televize používaná na kontrolu naší frekvence, pak se nevinný pohled na krásu přírody stává součástí tisícileté HRY o vaší tvořivou energii.

Mimochodem, tato kontrola frekvence je součástí i rádia. Počítače jsou v tuto chvíli nejbezpečnější zařízení, dokud v nich nebude zabudována televize, což se poslední dobou stává stále více módní.

Tato kontrola frekvence, která vám nedovoluje plně se uvědomit a vyvinout ve svobodné bytosti, je neustále v provozu, i když se na televizi nedíváte. Vaše TV musí být vypnuta úplně ze sítě.

A ve chvíli, kdy si toto uvědomíte, zjistíte, že není důvod ponechávat si televizi jako těžítko doma.

Tato frekvence do vás implantuje nemoci, myšlenkové vzorce a kontroluje a směruje vaše emoce.

Proč se tak děje?

Naše vědomí vysílá elektromagnetické frekvence. Ty se dají určitým způsobem měnit tak, aby vibrovaly a vytvářely potravu. Tak jak můžeme sníst zeleninu různými způsoby, tak může být i snědeno naše vědomí.

Když se jednoho dne rozhodnete, a já nesmírně děkuji Barbaře Marciniak za tyto informace z jejích knih, dostanete se na novou kolej vašeho života.

Pak lidé shledávají, že se během roku jejich život, zdraví i finanční situace zcela změnila k dobrému.

I já to mohu už skoro po roce potvrdit. Jenom díky tomuto kroku jsem vytvořila tyto stránky a s nimi mnoho dalších činů, které mě ve vývoji dostávají o spirálu výše.

Když přijdu někam, kde mají televizi puštěnou, velmi intenzivně vnímám falešný zvuk a zvláštní vycházející frekvenci, která tento zvuk podmalovává. To samé cítím u rádia.

Pokud chcete změnit svůj život a své "záměry uvést do přítomnosti", aby nezůstávaly jen budoucnosti, pak udělejte tento krok:

VYHOĎTE TELEVIZE

NEPOSLOUCHEJTE RÁDIO

A pokud byste k tomuto kroku měli poslední překážku typu, kvůli dětem to nemohu udělat, pak vězte, že je to ta nejvděčnější VÝMLUVA.

Já Jsem Marie

Autor: Marie Špačková

www.jajsem.com

Zdroj:Na počátku bylo světlo

4. května 2012 v 13:53 Videa
dokument rakouského producenta a režiséra P.A. Straubingera o breatharianech, lidech žijících pouze z prany, světla, či vesmírné energie. Straubinger tento dokument točil skoro deset let a je situován do mnoha států světa. Je obohacen několika klinickými testy, včetně jednoho i v Praze. Kdo má rád ke všemu nějaké důkazy, tak tady jsou. Na závěr filmu je tento fenomén předhozen i fyzikům.

Paměti mystika (Eduard Tomáš)

4. května 2012 v 13:51

Doba jedová

2. května 2012 v 0:00 Knihy - tip
Kniha nabízí poutavé čtení o tom, kde všude se můžeme setkat se škodlivými látkami
Doba jedová je praktický pomocník pro každý všední den. Bohužel jedů kolem nás neustále přibývá a výrobci potravin, kosmetiky a léčiv nám neříkají negativa o svých produktech a proto je na nás, abychom jejich triky a nepravdy odhalili a "nezbaštili".


Obsah:


objednat:


Nově: Doba jedová 2