Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Chemtrails, bohužel pravda

5. června 2012 v 11:39 |  Dokumenty
Ve svých minulých postojích a názorech na téma chemtrails jsem projevil značnou neznalost a bezohlednost. Celý problém jsem bagatelizoval, snažil jsem se poučovat své oponenty o vzniku, vývoji a trvání kondenzačních pruhů za letadly (contrails). Zcela jsem opomíjel, že chemtrails nejsou contrails. Zcela jsem vylučoval, že by se mohl najít někdo, kdo by financoval aktivity, které mají za cíl takto ovlivňovat počasí, podnebí, životní prostředí a dokonce i zdraví člověka.
Přesto mi to nedalo a pátral jsem. Hledal jsem někoho, kdo by potvrdil, že rozprašování baria, hliníku a jiných prvků, popřípadě jejich sloučenin, opravu probíhá. Ve světě, v Evropě a dokonce i v Česku. Včera jsem strávil dlouhé odpoledne v diskusi s kapitánem dopravního letadla K. M. Létal u různých českých společností, které provozují osobní i nákladní leteckou přepravu. Přesně popsal jak, kdy a za jakých podmínek utajení jsou plněny speciální nádrže v letadlech. Na jednu misi se jedná maximálně o 75 kg směsi, samotný akt rozprašování trvá až 7,5 minuty. Tyto hodnoty jsou natolik nízké, že jsou jen těžko dohledávány důkazy. Navíc je součástí mise sofistikované užití předpovědi počasí tak, aby došlo k významnému promíchání contrails a chemtrails. Zdroj financí je pro mě i pro něj stále nejasný. Pro všechny zúčastněné se však jedná o tak zajímavý "přivýdělek", že, cituji: "Nemají zájem na odhalení a zastavení těchto výzkumů".

Omlouvám se všem, kdo na tento problém upozorňují již mnoho let. Zhroutil se mi můj odborný svět. Už nikdy nechci slyšet nic o chemtrails.
Chemtrails jsou prý globální skrytou operací pro totální kontrolu

Clifford E. Carnicom je od roku 1999 uznávaným expertem na globální skryté operace rozprašování aerosolu do atmosféry známé jako "chemtrails".

http://www.matrix-2012.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1486:chemtrails-jsou-pry-globalni-skrytou-operaci&catid=77:tajna-technologie&Itemid=94Související?:

Klaus podepsal zvyšování poplatků za znečištění ovzduší


PODOZRENIE. Veroniku nakazila biologická zbraň, leží na Kramároch


video:

Chemtrails - Nilkola Aleksič a lidé vyjdou do ulic proti otravování planety.
Odkud fouká chemtrailsPro skeptiky:


Materiály Světové meteorologické organizace o modifikacích počasí


Vše o civilních programech, experimentech a laboratorním i polním testování modifikací počasí si můžete přečíst na stránkách WMO - Světové meteorologické organizace http://www.wmo.int/pages/prog/arep/wmp/weathermod.html.

V USA může modifikovat počasí kdokoli


Ovlivňování počasí na celém světě je v plném proudu a není na něm v podstatě nic tajného, jenom se o to stále nikdo na světě nezajímá. Hlavně ne média a čeští meteorologové. (Asi jim vadí, že nebyli přizváni k modifikačním programům, které organizují např. i evropské univerzity ... holt jim stát neposkytl finance, které by do toho vložili ... tak zůstali mimo světové trendy. Takže schválně teď vše ohledně úprav počasí vehementně popírají (:-))), protože není možné, aby opravdu nevěděli... )Přihlaste se na konferenci o plánovaných a neúmyslných modifikacích počasí v lednu 2013
 
http://orgo-net.blogspot.cz/2012/06/prihlaste-se-na-konferenci-o.html
 
 
Sundejte růžové brýle, řeknu vám pravdu. 
 
http://czechnewstv.cz/veteranka-vojenskeho-letectva-odhalila-informace-o-chemickem-postrikovani-lidstva/
 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 janek janek | 5. června 2012 v 13:36 | Reagovat

Článek Tadima Tolasze - sice dobrý, ale až na to, že je to tam dáváno jako "apríl". Škoda.

2 cendas cendas | 5. června 2012 v 14:06 | Reagovat

Děkuji za koment. – dovolím si pro vás přidat něco na příštího apríla.: http://www.ulozto.cz/9169171/s-cip-avi

3 Matess Matess | E-mail | 24. července 2012 v 18:32 | Reagovat

Mně snad více zaráží fakt, že na postřikování se podílí spousta lidí z pozemního i leteckého personálu. To pro kus žvance jsou ochotni zaprodat svoji budoucnost a budoucnost svejch dětí? To mi nejde na rozum. To si neuvědomují, že tím čím se zabývají ubližují v první řadě sami sobě a nedokážou se vzepřít? To jen kvůli penězům, které stejně utratí a dlouho jim nevydrží? Musejí si být vědomi toho, co dělají, neříkejte mi, že nevědí, co nakládají do nádrží, že ruka, která zmáčkne vypínač od rozprašovače není někoho kdo má dole rodinu? Jestli je to tak jednoduché, pak Pán Bůh s námi, nezasloužíme si žít a mít tu čest obývat tuto planetu.

4 Poděšený občan Poděšený občan | 14. května 2013 v 14:49 | Reagovat

WMO! To je jasné! Když se prohoděj písmena a místo M se dá N, je to NWO!!!! Hrůza! Jsou všude!

5 zdenek zdenek | E-mail | 18. března 2020 v 12:34 | Reagovat

http://girlssnapshots.com - horke divky z vaseho okoli

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.