Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Sprostota dne – Viník je určen předem

19. července 2012 v 17:43 |  Aktuálně
Včera došlo v Bulharsku k ošklivému, zatím nevyjasněnému teroristickému činu.
Ačkoli nikdo nic neví, viník je již znám.
 
Necháte se také ohlupovat?
 
 
Výbuch cílený na izraelské turisty, který zabil v autobusu v bulharském Burgasu osm lidí, má pravděpodobně na svědomí sebevražedný atentátník.
19.červenec 2012 - 08:13
Sdělil to ve čtvrtek bulharský ministr vnitra Cvetan Cvetanov, kterého citují agentury AFP a Reuters.

"Výbuch způsobil muž, který při něm zahynul. Jeho identitu zatím neznáme. Měl u sebe falešný řidičský průkaz ze Spojených států," sdělil Cvetanov.

"Obětí je osm - šest Izraelců, jeden Bulhar a sebevražedný atentátník," informoval minstr.

Premiér Izraele Benjamin Netanjahu obvinil z útoku Írán.

Izraelský ministr obrany Ehud Barak řekl, že atentát spáchala libanonská militantní organizace Hizballáh, "která má samozřejmě stálou podporu Íránu". Hizballáh ale již ve středu odpovědnost za výbuch popřel.

Do Bulharska přiletěl speciální tým izraelských záchranářů, lékařů a diplomatů. Do Burgasu zamířil také bulharský prezident, premiér i ministr vnitra.

Útok odsoudily Spojené státy, evropské země i bulharští představitelé. Soustrast rodinám zabitých Izraelců v Burgasu vyjádřil i český premiér Petr Nečas.

Autobus s izraelskými turisty, převážně mladými lidmi včetně dětí, explodoval ve středu odpoledne před letištěm v Burgasu. Kromě osmi mrtvých utrpělo 32 lidí zranění. Mezi zraněnými je i jedenáctiletá dívka a dvě těhotné ženy.

Byl to nejkrvavější útok na Izraelce v zahraničí od roku 2004 a první na bulharském území.

Nálož vybuchla přesně 18 let po bombovém útoku na židovskou komunitu v argentinském Buenos Aires. Tehdy zemřelo 85 lidí a zraněno bylo 300 osob.
 
Zdroj:
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ze-zahranici/atentat-na-izraelce-v-bulharsku-spachal-sebevrah/
 
 
Tvrdá odveta:
 
Teroristé v Bulharsku zabíjeli turisty z Izraele, Netanjahu slíbil tvrdou odvetu
 
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/273585-teroriste-v-bulharsku-zabijeli-turisty-z-izraele-netanjahu-slibil-tvrdou-odvetu.html
 
 
 
Útok v Bulharsku spáchal sebevražedný atentátník s americkým řidičákem (Typický Íránec)
 
http://zpravy.idnes.cz/utok-v-bulharsku-ma-na-svedomi-sebevrazedny-atentatnik-pin-/zahranicni.aspx?c=A120719_073045_zahranicni_ipl
 
 
 
Výroba vrahů na Guantánamu

Stopy vedú k Iránu

Páchateľom stredajšieho bombového útoku na autobus s izraelskými turistami bol muž alžírsko-švédskeho pôvodu, ktorého dva roky zadržiavali v americkom väzení na Guantáname.
Tá osoba mala falošný vodičský preukaz zo Spojených štátov," uviedol bulharský minister Cvetan Cvetanov priamo na letisku. Polícia pritom vyšetrovala, či atentátnik dal bombu do autobusu skôr ako turisti nastúpili, resp. či ju umiestnil medzi batožiny. Svedkovia však hovorili, že do autobusu niekto nastúpil a vozidlo následne vybuchlo.Slovo k masakru v Burgasu


Už 64 let jsou občané Izraele vystaveni teroru

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ze-zahranici/uz-64-let-jsou-obcane-izraele-vystaveni-teroru/

Pravda na tvrdoV září 2003 zaslaly desítky izraelských pilotů vládě společné memorandum, ve kterém už dále odmítají provádět nálety na palestinská města, vesnice a vyhnanecké tábory, prováděné za účelem zabíjení a vraždění nevinných lidí.. Bezmocnost a nemožnost obrany Palestinců, jen zvětšuje krutost izraelské vlády, která se stala loutkou v rukách sionistů.

Vše zde: http://pravda.blatna.cz/sionismus.html

Kdo nás tlačí do války s Íránem?

 
http://afinabul.blog.cz/0812/kdo-nas-tlaci-do-valky-s-iranem

Írán: Budete znát pravdu

http://pravdu.cz/kategorie/iran

video:


Jak žijí Židé v Íránu
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=etKxHEWu7no#!

If London Was Occupied by Israel

https://www.youtube.com/watch?v=h6WyywulOYo&feature=player_embedded

Shalom of Israel

http://www.youtube.com/watch?v=hXaCTKZq7sc&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Etvina%2Esk%2Findex%2Ephp%3Fprogram%3D2%26video%3D864&feature=player_embedded

Skutečný příběh invaze Gazy

http://svetylko.blog.cz/1003/skutecny-pribeh-invaze-gazy-svevolna-agrese-vuci-civilnimu-obyvatelstvu

Tip na knihu: Cíl Írán

http://svetylko.blog.cz/0901/cil-iran

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matess Matess | E-mail | 23. července 2012 v 14:57 | Reagovat

Doufám, že mi admin. promine, ale nedá mi, abych se nepodělil o informaci dnes zachycenou a postřeh z ní vyplývající. Na stránkách    http://dolezite.sk/21_September_2012_the_Keshe_Foundation_36.html     jsem dostal inspiraci co se to vlastně děje. Jestli je kousek pravdy na tomto, pak už chápu proč "Kulturní západ" haraší zbraněmi na obranu petrodolarů a iluminátů. Jestli Írán obeslal svět s touto nabídkou, pak by přeci ztratili dojnou krávu z nás všech a to přeci nesmí připustit. Jen se modlím za to, aby alespoň jeden stát tyto patenty zveřejnil a odstartoval lavinu nové doby. Zatím o tom mlčí i naši političtí lídři. A bodejď ne, vždyť jim jde o to co nejdéle pobírat za žádnou zodpovědnost a malou práci co největší peníze. Pokud by lidem dali to, co jim bylo zdarma nabídnuto, pak by se zcela jasně v záplavě hospodářského a technologického skoku ztratili i se svýma vylhanýma kauzama.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.