Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Nový papež obviněn z obchodu s dětmi a dalších zločinů.

16. března 2013 v 20:55 |  Dokumenty
Papežem byl v rekordním čase dvoudenního konkláve zvolen člověk obviněný ze zločinů, který se stal prvním jezuitským papežem v historii.
Bývalý kardinál a zvolený papež "František I.", Jorge Mario Bergoglio, je obviněn z napomáhání únosům během tzv. "Špinavé války" za argentinské vojenské junty v 70. letech, a z obchodu s dětmi http://www.eldia.com.ar/edis/20110502/acusan-cardenal-bergoglio-robo-bebes-durante-dictadura-20110502214006.htm , a to právníky a členy skupiny pro lidská práva Plaza de Mayo (Los Angeles Times, April 17, 2005, "Argentine Cardinal Named in Kidnapping Lawsuit".
Kromě své osobní kriminality Bergoglio jako jezuita zastupuje skupinu nejvíce odpovědnou za zločiny proti lidství a za genocidu prováděné po celá staletí, za něž byl jezuitský hlavní představitel shledán vinným 25. února 2013, společně s Josefem Ratzingerem a dalšími představiteli Vatikánu.
Jezuitský řád vytvořil v severní Americe v polovině 19. století vražedný systém internátního školství pro Indiány, a od svého založení v 16. století vedl ničení a zabíjení miliónů nekatolíků po celém světě.
Pod tajnou přísahou http://www.biblebelievers.org.au/jesuits.htm povinnou pro každého člena jsou jezuité oprávněni a podněcováni k zabíjení, mučení a svržení každého oponenta Vatikánu a papeže.
Tato fakta, obvinění v Argentině a jeho účast na globální konspiraci proti dětem, vyhlášená v kanonickém právu jako Crimen Sollicitationis, činí nového papeže způsobilým pro okamžité zatčení a odsouzení dle mezinárodního práva a verdiktu Soudu občanského práva z 25. února 2013.
ITCCS chápe volbu papeže tak, že zvolení Bergoglia bylo rychlým a nepopiratelně domluveným plánem, jak je evidentní z rychlého provedení - během dvou dnů, což je rekordní rychlost volby.
Zvolení Bergoglia činí obvinění Vatikánu a jeho nejvyšších představitelů ze zločinů proti lidskosti ještě závažnějšími. Nový papež, jako hlavní zmocněnec Vatikánu, přebírá tuto vinu a odpovědnost.
Bergoglia se proto týká okamžité zatčení dle znění nařízení Soudu pro občanské právo z 5. května 2013, vydaného Mezinárodním občanským právním a soudním dvorem pod autoritou "ius gentium" , Práva nárdů a Římského statutu mezinárodního soudního dvora.
V souladu s tím náš tribunál vydává Mezinárodní občanský zatykač na nového římského pontifika Jorge Maria Bergoglia - papeže Františka I., za zločiny proti lidskosti a účast na globální zločinné konspiraci se základnou v Římě.
ITCCS brzy zveřejní další důkazy o genocidálních cílech a činech jezuitského řádu v souvislosti s probíhajícími zločiny, které jsme zdokumentovali, a důkazy o zločinech, z nichž je Bergoglio podezřelý v Argentině.
13. března 2013
Centrála ITCCS, Brusel
Zatykač vydaný 15. 3. 2013:Zdroj:
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 loan loan | 17. března 2013 v 17:00 | Reagovat

takový mindfuck k pohledání...

2 udivený čtenář udivený čtenář | 11. dubna 2013 v 9:55 | Reagovat

Docela jsem se pobavil čtením, hlavně ten řádek o nařízení z května 2013, když teďka je teprve duben...:D

3 Jana Pavelová Jana Pavelová | E-mail | 21. října 2014 v 11:45 | Reagovat

Je to totální nesmysl,zrovna jako obviňování jezuitského řádu.Kdo nezná historii a je plný jedu,tak je schopen napsat cokoliv.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.