Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Květen 2013

Sirius

28. května 2013 v 21:08 Videa
Dlouho očekávaný dokument doktora Stevena Greera, který
velkou měrou přispívá k pozitivní přeměně lidstva.

M. Morés – komentář k dubnovým událostem 2013

28. května 2013 v 16:29 Videa
Témata:
1. Je americká paranoia udržovaná? 00:15 min
2. Zbraně v nemocné společnosti 10:11 min
3. Korea, stín minulosti 13:07 min
4. Kolísavý stupeň důvěry 15:31 min
5. Balkánsky hnisavý vřed 20:11 min
6. Bruselská úžera 23:53 min
Dění kolem nás z jiného úhlu pohledu

Banánistán Teď a Tady

28. května 2013 v 14:59 Moje Maličkosti
AŤ ŽIJE A VZKVÉTÁ EU A JEJÍ BYROKRATICKÝ APARÁT.
... ať vidíme, jak účelně se vynakládají peníze EU.Evropský parlament na zasedání… - Pekelné až vražedné tempo….Produktivita evropského parlamentu… A to s platem 12.000 euro za měsíc!Prasata žerou a ještě při tom mlaskají. Šest otřesných minut s českými titulky.
Budeš mít možnost chvíli sledovat práci akreditovaného novináře ze Spolkové republiky Německo v parlamentu EU. Tento parlament je tvůrce právnich norem a předpisů, které mají řídit a usměrňovat náš život ve sjednocené Evropě…
Srozumitelná odpověď na otázku, zda a proč budoucnost Evropy patří Evropanům nebo těm sympatickým pracovitým důvěryhodným klukům, co zatím bydlí na pískovišti a nutí své holky chodit v hadrech zakrývajích jejich tváře.

Video:


MEU 2013 - aneb, i Ty jsi mohl být poslancem Evropského parlamentu

Díky projektu Model European Union 2013 se i vy můžete stát poslancem Evropského parlamentu, nebo dokonce ministrem v Radě EU. Sice jen na týden, ale i přesto jde o perfektní výzvu. Společně s bandou lidí z celé EU vyrazíte do Štrasburku, kde si můžete vyzkoušet jednu z nejlepších simulací fungování EU v prostorách Evropského parlamentu.
Více zde:
Od Mnichova po Brusel - aneb, tváří v tvář ZRADĚ )))

26. května 2013 v 16:28 Moje Maličkosti
Pro ty, kdo stále ještě (ne)chtějí věřit.


Paměť lidská ráda zapomíná na to špatné. S tím mnoho nenaděláme. Nepříjemné události vytěsňujeme a vzpomínáme většinou jen na věci příjemné a ty si ještě přikrášlujeme a fabulujeme.

Jakýsi vestavěný obranný mechanismus v mozku nám umožňuje zapomínat především na velké otřesy a katastrofy. Zřejmě je to nutné, abychom neskončili život v totální apatii a mohli se vzchopit.

Mnichovská zrada


Byla opravdu ,,o nás bez nás"?

Občasný opravník historicky oblíbených omylů, nepravd, ideologických zkreslení a klišé.
reklama
15. březen a zakázané fotografie
Chceme novou vládu - pokud se chcete dozvědět, zda se současní politici pokoušejí o zákazy fotografií

Sovětská okupace

Pražské jaro 1968
Invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa
(Vstup spojeneckých vojsk, Operace Dunaj)
Jak Češi slavili okupaci (svatbou i vstupem do KSČ)
Už dva roky po invazi Sovětské armády do Československa většina národa odvolala svůj protiokupační postoj ze srpna 1968.
Sametová revoluce

Jak to rozhodně nebylo

Ono to totiž s tím strašákem komunismu tak krásně fungovalo, když bylo třeba."

Řekněte jim, že sametová
Když opominete ideologické zaměření textu, zbude vám nadčasový obsah.

I.

II.
Lisabonská smlouva

V kostce

Lisabonská smlouva vstoupila v platnost dne 1. prosince 2009, čímž se uzavřel několikaletý proces vyjednávání o institucionálních otázkách.
(rozuměj - proces centralizace moci a likvidace státní suverenity)

Evropský parlament nedoporučil výjimku ČR k lisabonské smlouvě

Evropský parlament dnes doporučil členským státům Evropské unie, aby se nezabývaly výjimkou k lisabonské smlouvě související s uplatňováním Listiny základních práv EU, kterou si vymohl Václav Klaus v době, kdy byl českým prezidentem.

Více o LS zde:
LS ve srozumitelštině, zajímavé pasáže,seznam vlastizrádců a další info.Video:
End of nations


Historie je mnohdy učitelkou života. Jen kdyby lidé chtěli občas na tuto paní učitelku dát, vyhnuli by se tak mnohým průšvihům.Dragounská jízda - 31.3.2015


Jízda dragounů aneb ohebný český národ


Vypadá to, že průjezd vojenského konvoje americké armády, který podél silnic vítaly tisíce lidí s nezbytnými americkými vlaječkami, je něčím takovým jako druhé osvobození Plzně a přilehlých oblastí tehdy zanikajícího Protektorátu Čechy a Morava.více zde: http://www.blisty.cz/art/76974.htmll

USA nabízejí mučící balíček dalším zemím

26. května 2013 v 10:19 Dokumenty
WMR (Wayne Madsen Report) se od bývalého agenta americké rozvědky, který sloužil v Iráku, dozvěděl, že se Obamova administrace rozhodla prodat do dalších zemí komplexní balík "únosů pro zadržování a mučení" pro ty, kteří jsou považovány za hrozby národní bezpečnosti.


Během Bushovy administrace vytvořila CIA a Pentagon systém pro intimidaci muslimských vězňů na to, aby se stali informátory a zpravodajskými donašeči pomocí sexuálního ponížení a vyhrožování, že fotografie a videa pak budou poslány jejich příbuzným a přátelům. Jednou z preferovaných taktik sexuálního ponižování bylo tzv."lahvové mučení," při kterém byla do konečníku vězně strčena rozbitá láhev. Vězeňská stráž v Abú Ghraib donutila sedm iráckých vězňů se svléct, nakládat se do lidské pyramidy, masturbovat, a jak bylo nařízeno vydírací částí zpravodajského náborového programu, nechat se tak vyfotit.
Zpráva generálmajora Antonia Taguby z května 2004 o týrání vězňů v Abú Ghraib obsahuje příklady sexuálního obtěžování:
 • Nahrávání a fotografování nahých mužů a vězeňkyň
 • Násilím postavit vězně do několika sexuálních pozic pro fotografování
 • Donucení vězňů se svléct a nechat je po několik dní nahé
 • Donucení mužských vězňů nosit ženské spodní prádlo
 • Donucení skupinek vězňů masturbovat při fotografování a natáčení
 • Dát nahé vězně na hromadu a pak na ně skočit
 • Nastavit nahé vězně na MRE Box s pytlem na hlavě, připnout k jeho prstům, palcům a penisu dráty pro elektrické mučení
 • Napsat na nohu vězně, který údajně pod nátlakem znásilnil 15ti letého spoluvězně, "Jsem násilíník" a pak ho vyfotit nahého
 • Okolo krku mu dát psí řetěz nebo popruh a pak nechat ženu zapózovat na fotografii
 • Soulož dozorce s vězeňkyní
Americká vojenská stráž, která takové sexuální ponížení prováděla, následovala příkazy činitelů, kteří veleli projektu ve jménu CIA, Ministerstva obrany a Buhova Bílého domu. Procedury sexuálního ponižování proti muslimům a Arabům byly napsány kulturními antropology a psychology na výplatní pásce CIA a Pentagonu, kteří zjistili, že muslimské oběti sexuálního mučení budou známky ponížení nosit do smrti a po zveřejnění budou vyloučeni rodinou a komunitou. Z tohoto důvodu spousta souhlasila se stát agenty, než aby jejich rodiny a přátelé viděli fotografie a videa. Ačkoliv byli běžně terčem vydírání muži, byly také sexuálně zneužívány ženy, aby se staly zpravodajskými spojkami a kolaboranty.
Jádro programu Komplexních vyslýchacích technik bylo produktem Johna Bruce Jessena a Jamese Elmera Mitchella, psychology a bývalými činiteli Letectva, kteří během své aktivní služby vytvořili program SERE - Přežití, vyhýbání, odboj, útěk. V roce 2005 vytvořili vlastní firmu Mitchell Jessen and Associates, která byla mezi společnostmi, které nabízely programy komplexního mučení a sexuálního ponižování v zahraničí. Jessen a Mitchell jsou také aktivními v Církvi Ježíše Krista Svatých posledních dnů, nebo také mezi Mormony. Mitchell Jessen and Associates se sídlem ve Spokane ve Washingtonu je od roku 2009 zaznamenaná jako neaktivní.
Ponižovací operace byla součástí vyslýchacího a zpravodajského programu COPPER GREEN. Ponižovací taktiky používáné pro rekrutování muslimských agentů byly známy také jeho MATCHBOX.
Američtí vojenští strážci a vyslýchatelé své sexuální zneužívání maskovali jako "prohlídku dutin." Sexuální ponížení bylo součástí "komplexního vyslýchacího" programu, který složil personál CIA a Ministerstva obrany, a zahrnoval izolaci, extrémní teploty a odepírání spánku. Prezident Obama oficiálně oznámil, že jeho administrace vyslýchací praktiky opustila a místo toho se spoléhá na procedury Polního manuálu pro výslechy.
WMR se dozvěděl, že procedury komplexního výslechu jsou nabízeny kontraktory Ministerstva obrany národům se slabými záznamy lidských práv, to zahrnuje Jordánsko, Austrálii, Polsko, Spojené království, Francii, Řecko, Maroko, Spojené Arabské Emiráty, Itálii, Indii, Singapur, Švédsko, Kanadu, Japonsko a Německo.
Velká část amerického programu "rozšířených výslechů" mířená na Araby a muslimy byla převzata od Izraelců, kteří se takových procedur účastnili v Kampu 1391, který je přezdíván "Izraelské Guantanámo," a stojí mezi Kibbutz Barkai a kibbutz Ma'anit v severním Izraeli.
Níže je překlad zprávy arabského překladatele Titan Corporation o mučení iráckých vězňů. Překladatel byl později Titanem vyhozen. Titan a další podpůrčí kontraktor, CACI, byli známí, pro adoptování některých procedur sexuálního ponižování, které prováděli Izraelci na Palestincích. Obě společnosti údajně využily izraelské sub-kontraktory, kteří byli zapojeni v komplexním vyslýchání zadržovaných v Iráku.
zdroj:

Terorismus a mučeníčko

Manuál humánního mučení

Nulová tolerance – zvykáme si….

26. května 2013 v 9:43 Dokumenty

Nulová tolerance -- aneb zvykáme si na policejní stát


Během devadesátých let se v USA začal vyskytovat zajímavý represivní program: "zákony nulové tolerance". Ve zkratce se jedná o to, že je centrálně definováno "zakázané chování", které musí být trestáno naprosto bez ohledu na okolnosti, motivaci, škodu atd.; tedy o příkaz persekuovat formální aspekt přestupku současně se zákazem přihlížet k tomu materiálnímu (proto zákony nulové tolerance).

To, co se na počátku zdálo být pouze stupidní, politicky korektní buzerací ale nabralo nebývalých otáček.Když se "nulová tolerance" rozšířila z pracovišť (nulová tolerance vůči sexuálnímu obtěžování! Za podržení dveří dámě ztráta bonusů, ať jí to vadilo, nebo ne!) do škol, záhy se přeměnila na kontrolu myšlenek a představivosti dětí: na oficiálně posvěcený thought-crime, jako vystřižený z Orwellova "1984".


Alespoň tak ve svých deseti letech čelí obvinění z trestného činu, přičemž pokud by za něj byla odsouzena, nikdy by nesměla legálně nosit zbraň.
Abyste lépe chápali, co to znamená "nulová tolerance" -- když si desetiletá školačka přinesla ke svačině steak a na něj steakový nůž, dočasně ji vyloučili na 10 dní za "držení zbraně na pozemku školy". Ovšem pozor: to není celé. Učitelé "neměli jinou možnost", než zavolat policii (nemohou přeci nic riskovat!) a policie zase "nemohla nepřijet, když ji zavolali"; takže jelikož se nedovolali rodičům, školačku odvezli do polepšovny. Tito policisté jí dokonce ani nenasadili pouta -- v čemž měla štěstí, jak uvidíme dále --, ale alespoň tak ve svých deseti letech čelí obvinění z trestného činu, přičemž pokud by za něj byla odsouzena, nikdy by nesměla legálně nosit zbraň. Šikovné, že?
A pokud si myslíte, že na tom s plastikovým nožíkem na roztírání másla budete lépe, omyl. I za to vás v jedenácti spoutají, hodí do basy a obviní z trestného činu.
Komentátorka Leah Barkoukis ve svém článku na serveru TownHall.com shromáždila seznam deseti nejvyšinutějších aplikací "nulové tolerance", které ukazují, jak absurdních rozměrů celá ta záležitost nabrala. Ještě výživnější je pak seznam 19 absurdit, za které v USA děti zatýkají.
škola nabídla pomoc psychologa dětem, které by mohly být rozrušeny "incidentem" se sušenkou-zbraní
Jen namátkou: v Marylandu byl dočasně vyloučen sedmiletý školák za to, že vykousal cukroví "do tvaru zbraně". Klučina tvrdil, že se snažil vykousat sušenku do tvaru hory, ale nepovedlo se a okousaná sušenka vypadala jako zbraň. Byl na dva dny vyloučen. Ale co je nejlepší, škola nabídla pomoc psychologa dětem, které by mohly být rozrušeny "incidentem" se sušenkou-zbraní.
To v Coloradu šli dále a podmínečně vyloučili sedmiletého školáka za hození imaginárního granátu. Škola má totiž ve své "zero tolerance policy" zakázány "všechny zbraně, skutečné i imaginární". Klučina samozřejmě nechápe, co udělal tak špatného.
Ještě nehoráznější byl pokus školy podmíněně vyloučit šestiletého žáka za to, že si dovolil ve škole mluvit o hračce-zbrani, plastovém metači gumových tyček v pastelových barvách, kterou si jeho rodina koupila o prázdninách. Jakási žákyně totiž zaběhla za učitelem a žalovala, že klučina mluvil o zbrani a ona se "bojí o své zdraví a bezpečí." Rodina se tomu samozřejmě postavila na odpor a když pohrozila škole oficiálním odvoláním, škola to raději vzdala.
A úplně nejlepší je přístup ke studentům, kteří zamezili zneužití zbraně. Školák, navštěvující pátou třídu, byl na celý rok podmínečně vyloučen za to, že zabavil žiletky svému známému, který vyhrožoval, že s nimi někomu ublíží. A student, který zabránil vraždě, když vyrval nabitou pistoli jinému studentu, který vyhrožoval, že někoho zastřelí, byl za svůj dobrý skutek potrestán podmíněným vyloučením na tři dny.

Chceme absolutní kontrolu

Ale netýká se to jen zbraní. Pětiletý předškolák v Mississippi měl tu smůlu, že neměl boty s černými tkaničkami, jaké si navymýšlela jeho školka. Jeho matka udělala to, co by udělal každý normální rodič: vzala lihovku a tkaničky začernila, aby takovému nesmyslu vyhověla . Jenže to neměla dělat: synka jí ve školce vzali, hodili za mříže dozadu do policejního auta -- tam, kde blijí zločinci -- a dovezli domů jako kriminálníka. Poučení? Když školka řekne "černé tkaničky", tak půjdeš a koupíš černé tkaničky! Žádná improvizace nebo obcházení!
Pětiletý klučina měl ale ještě štěstí. Jakéhosi mladistvého, který byl "v podmínce" za rvačku, poslali za mříže za to, že měl -- cituji -- špatnou barvu ponožek". To by tak bylo, aby se děti mohly svobodně rozhodovat, jaké spodní prádlo budou nosit! To rozhodne stát. Proutek se musí ohýbat, dokud je mladý.
A represe musí být tvrdá! Dětské kriminálníky se špatnou barvou oblečení tak týrali slzným plynem, když se opovážili se ozvat nebo si ve svých špinavých celách stoupnout.
Ve srovnání s tím vypadá Bloombergův zákaz prodeje sušenek -- pro dobro a zdraví dětí, samozřejmě -- jako úplné nic.
Ale sušenky a koláče skutečně jsou zdraví nebezpečné -- akorát jinak, než tvrdí Bloomberg. O tom se přesvědčila šestnáctiletá studentka, která si na kampus přinesla koláče, aby s kamarádkami oslavila své narozeniny. Koláč jí totiž spadl na zem -- takže jej po sobě uklidila. Jenže to už po ní vyjel bezpečák s móresy gestapáka, který ji ještě třikrát donutil, aby po sobě uklidila podlahu "ještě důkladněji", a když už byla hotová a odcházela, vrhnul se na ni a zlomil">zlomil" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="320"> jí ruku. Ale tím to nekončí. Když si její matka šla stěžovat řediteli a chtěla, aby dotyčného bezpečáka nechali zatknout, odpověděli jí, že pokud ona chce, aby byl sekuriťák zatčen, škola nechá ji zatknout za násilné napadení!

Děti, pozor na Thought-Crime!

To, co mne napadalo při čtení těch případů vystihl jeden komentátor pod článkem natvrdo: není to o kreslení zbraní na papír, o nošení hraček-zbraní do školy nebo o zákazu říct "bang-bang". Je to o myšlení dětí.
Celý ten systém usiluje o to, aby získal moc nad tím, co si děti představují, o čem přemýšlejí, co je inspiruje, po čem touží, na co si hrají.
Cílem všech totalit a sociálních inženýrů je absolutní kontrola nad člověkem: chtějí formovat nejen chování, ale i přeprogramovat myšlení, hodnotový systém, to, co má kdo v oblibě atd.
Persekucí vnějcích projevů -- her na četníky a zloděje se střílením, dělání "ratata" nebo kreslení zbraní -- se systém snaží vnutit dětem autocenzuru: udělat z určitých objektů věci tak zakázané a s takovou pachutí "biče", že na ně dítě ani nepomyslí.
Školský systém tak dokončuje svůj přerod v instituci nikoli vzdělávací, nýbrž indoktrinační
Školský systém tak dokončuje svůj přerod v instituci nikoli vzdělávací, nýbrž indoktrinační; v model totalitního, socialistického školství, které má za cíl nikoli dát dětem informace, nýbrž je přeprogramovat na konformní, unifikovanou, new-left politicky korektní masu bez duše a bez osobnosti, která se bude bát policie, protože ta ji bude již v dětství vláčet v poutech přerd davem kamarádů třeba za psaní smyvatelnou fixou po lavici (kdo z vás to nedělal?) nebo za to, že jste se policisty nebáli -- jak podle vlastních slov zamýšlela škola --, ale dovolili jste si se mu vysmeknout, když vás chtěl "zklidnit".

Proutek se musí ohýbat, dokud je mladý

Ze státních škol tak vylézají děti, které prakticky nic neumí, ale za to mají pevně zafixováno několik totalitních zásad: že si nemohou myslet ani kreslit, co chtějí; že policie je může kdykoli a za cokoli odvléct v poutech, oni s tím nic nenadělají a nesmí se bránit; a naopak musí bez řečí a bez přemýšlení poslechnout jakkoli nesmyslný požadavek, který na ně vyštěkne kdokoli v uniformě nebo kdokoli, kdo pracuje pro všemocný Stát. Děti, které jsou zvyklé na to, že nejde žít bez porušování spousty nelegitimních a nepřiměřených sociálně-inženýrských zákonů a které by se měly neustále cítit provinile a bát se policie či libovolných bezpečáků, kteří se již nemohou dočkat, až je budou moci mučit taserem (od toho tasery jsou: policie je ráda používá v situacích, kdy by nikdy nebyla oprávněna ke střelbě ze skutečné zbraně a ráda opakovaně týrá elektrickým proudem oběti, které se opovážily neposlouchat na slovo. Youtube je takových použití plné, zvláště když přijde na silniční kontroly.)
Jak trefně podotýká advokátka dívky zatčené za použití voňavky, "vždycky když se podívám na ten zákon, řeknu si -- pane jo, dneska bych školu nemohla přežít... Nechápu, jak mohou ty děti chodit do školy každý den a přitom neporušit žádný z těch zákonů"
Tím školský systém zároveň vytváří generaci neschopných a nesamostatných "věčných dětí", které neznají koncept zodpovědnosti, neunesou svobodu a pokud se dostanou k "nebezpečným věcem", jsou nebezpečné všem ostatním lidem -- přesně jak varuje NutNFancy. Každé takové zneužití je pak použito k dalšímu utahování šroubů -- a kruh se uzavírá.

Compliance

Jelikož jsou američané zvyklí jak na všemocnost policie, tak na to, že neexistuje žádná hranice, co by někdo v uniformě nesměl udělat, podvolili se.
Tento systém již nese své následky, a ty jsou tragické. Jakýsi mizera volal z telefonních budek do různých podniků, představil se jako policista na následně přikazoval personálu, aby svlékal a posléze sexuálně obtěžoval či de facto znásilňoval (pod rouškou "prohlídky tělních otvorů") mladé zaměstnankyně. Jelikož jsou američané zvyklí jak na všemocnost policie, tak na to, že neexistuje žádná hranice, co by někdo v uniformě nesměl udělat, podvolili se.
Nedávno o tom byl podle jednoho z oněch případů natočen film; záběry z průmyslové kamery, které předlohu zachytily, jsou součástí dokumentu-interview">interview" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="320"> s obětí i neúmyslnými spolupachateli, které velice doporučuji shlédnout.
Jenže jak měla mladá dívka sebrat sebevědomí k postavení se manažerce, která jí předávala příkazy policisty? Vždyť si děti zvykají, že je na letištích osah">osah" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="320">ává, svléká a dov">dov" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="320">ádí k slzám TSA a že drogy implikují okamžitou ztrátu všech občanských práv, takže když mají dospělí sebepitomnější "podezření ohledně drog", mohou jim poručit se svléknout do spodního prádla.

Cesta ven

Je z toho cesta ven? Samozřejmě -- ale málokomu se bude líbit. Jedinou alternativou, jak děti ušetřit státnímu vymývání mozků a excesům, jsou funkční rodina a společenství rozumných lidí. To dětem umožní vyrůstat ve slušném a přátelském prostředí, "postaru", bez socialisticky-progresivních móresů.
Rodina se musí být schopna se v morálně ospravedlněných případech zastat dítěte proti škole i policii (ovšem nepřecházet do excesů britského stylu, kdy mladým fakanům projde úplně všechno) a naneštěstí bude opět muset vychovávat děti v duchu toho, že jiné věci se smí říkat doma a jiné ve škole.
Stejný recept je i lékem na šílenství státních škol: v USA i ČR funguje systém "domácího vzdělávání" kdy děti na prvním stupni (a nově i na stupni druhém) učí doma rodiče či jimi najatí učitelé. Takto vzdělávané děti vykazují ve srovnávacích testech téměř vždy výrazně lepší výsledky, než jejich vrstevních vzdělávání státem; a navíc je možné je tak vychovat s jiným hodnotovým systémem, než jakým se je snaží indoktrinovat stát.
I proto je domácí vzdělávání neustále pod útoky různých new-left intelektuálů, sociologů, psychologů a podobné sebranky, která se je snaží zakázat s krédy jako "děti se potřebují socializovat v kolektivu" (stejně argumentoval proti domácímu vzdělávání Hitler), "doma vzdělávané děti by mohly mít jiné hodnoty, než považuje za správné stát" (německý Ústavní soud doslova prohlásil, že"stát má oprávněný zájem na tom, aby zabránil vzniku skupin, žijících odlišně od většinové společnosti"), "není možné, aby rodiče učili děti stejně kvalitně, jako odborníci ve škole" (co na tom, že srovnávací testy vyhrávají děti vzdělávané doma) apod.
To samozřejmě není zadarmo. Vyžaduje to, aby rodiče své děti nejen živili a vychovávali, ale i vyučovali: aby jeden z rodičů nechodil do práce, ale zůstával s dětmi doma a věnoval se jim "na plný úvazek". Aby je neodkládali ve státní školce a družině, ale umožnili jim "opičit se po sobě". Aby se rodiče sami vzdělávali a učili se všechny ty dávno zapomenuté znalosti ze základní školy, které musejí své potomky naučit. A pokud chtějí rodiče dítě vzdělávat doma i na úrovni druhého stupně, ve většině případů se neobejdou bez kvalifikované pomoci, která není zadarmo.
Je to velká oběť -- ale minimálně v USA to záhy může být jediný způsob, jak své děti zachránit pro jejich budoucí život.
Pěkné na tom je, že americký Nejvyšší soud v roce 1925 v procesu Pierce vs. Society of sisters deklaroval, že děti nepatří státu a rodiče mají právo a povinnost je vychovávat :
"The fundamental theory of liberty upon which all governments in this Union repose excluded any general power of the state to standardize its children by forcing them to accept instruction from public teachers only. The child is not the mere creature of the state; those who nurture him and direct his destiny have the right and the high duty, to recognize and prepare him for additional obligations."
V USA ale domácí vzdělávání nebude pouze záchrana dětí, ale i rodičů, protože Obamovo orwellovské školství vychovává malé udavače, kteří mají "napravovat" nedostatečně Zelené chování rodičů, vytváří databáze školáků a jejich volební historie, navyká žáky na to, že budou sledováni RFID čipy v rámci programů federální vlády atd. Takže pokud doma nechcete mít malého režimního špicla, měli byste si začít opakovat vlastivědu.
My jsme oproti USA "pár let za vopicema" -- v tomto případě naštěstí. Když jsem si ale nedávno četl řád prvního stupně ZŠ, jsou v něm explicitně zakázány všechny zbraně a předměty použitelné ke zranění jiných -- tzn. za švýcarský nožík vám mohou děti vyloučit i zde. Když cestuji metrem, vidím, jak děti ze školek a ZŠ nosí na výpravách Prahou reflexní vesty -- jak je možné, že jsme já a mí spolužáci přežili bez nich? A indoktrinační programy, jako prozatím pozastavený program "sexuální výchovy" s poučeními jako "kdo se nechce sprchovat společně s homosexuály, je špatný", mi bohužel říkají, že o tolik pozadu zase nejsme.
Možná by tedy nebylo od věci, aby na třídních schůzkách či schůzi SRPŠ zazněl i nějaký rozumný hlas, až se tam příště bude řešit "bezpečnost žáků über alles".


zdroj:

Zpověď bývalého operátora zabijáckých dronů

26. května 2013 v 9:39 Dokumenty
Pilot-veterán z Air Force jménem Brandon Bryant (27) podal jedno z mála svědectví o tom, co prožívá obsluha dronů vzdálených tisíce kilometrů od cílů, kam dopadají odpálené rakety. A nezapomeňme, že kolem 80 % obětí těchto teroristických útoků organizovaných vládami západních států jsou nevinní civilisté, často ženy a děti.


Brian zabíjel ze svého klimatizovaného pracoviště někde na americkém Západě a drony řídil několik let. Nyní z armády odešel, žije částečně jako bezdomovec a jeho diagnóza zní "post-traumatic stress disorder". Jinými slovy, jeho psychika je zničená stejným způsobem, jako by byla konfrontovaná s otřesnými frontovými či válečnými zážitky. Popisuje, jak vypadaly útoky odpálených raket. Operátoři viděli zbytky lidských těl rozmetaných po povrchu země. Navíc Brain popisoval, jak operátoři pozorují v přímém přenosu oběti, jejich nohy či ruce byly výbuchem utrženy a které zemřely minutu či několik desítek vteřin poté.

Ve starším zamyšlení Demokracie pro roboty (2008), jsme psali následující varování, které se dnes stalo faktem.

V Afghánistánu, částečně i v Iráku, se vede podivná válka. Zpravodajci ze satelitu a odposlechů vyhodnotí svatbu jako sešlost Al Kaidy. Dají provozní pokyn tisíc kilometrů vzdálenému operátorovi na letadlové lodi, který stiskne knoflík a vypustí raketu, popřípadě tam pošle stíhačku. Pak si oba dají kafe a jdou spát, zítra mají další směnu. Mezitím se v novinách dočtou, že rozhodnutí nebylo ideální. Co se dá dělat, vznikla další kolaterální škoda.Zajímavá věc: demokracii hájí roboti a jejich operátoři, zatímco teroristé pro své vize nasazují vlastní život. A nejen to. V krizových oblastech Afriky reprezentují demokracii a lidskost bídně placení žoldnéři rozvojových zemí, kteří při své službě mnohdy pašují drogy, zneužívají děti a nutí ženy k prostituci za kousek chleba. OSN nemá peníze, služba se ukazuje jako příliš riskantní, vojáků v rozvojových zemích jako Pákistán a Indie je nadbytek, tak proč váhat. Žoldnéři čili profesionální vojáci Západu nesmějí umírat v boji. To by vláda těžko zdůvodnila domácímu obyvatelstvu. Umírat mohou a mají pouze teroristé, popřípadě místní ženy a děti. Jejich hodnota je nulová, nikdo je nezná jménem a jejich rakve nikdo na Západě neuvidí.

Zdroj:


Chemtrails - Stará písnička, nové poznatky!

21. května 2013 v 22:58 Dokumenty
Čím více informací z různých směrů přichází, tím větší a jasnější obraz se před námi objevuje. Chemtrails se z chudého bezzemka Climategate začínají stávat jednou ze zásadních konspiračních teorií a hned první odstavec následujícího článku to plně dokazuje. Šiřte tento článek jak jen to půjde, snad svou jednoduchostí osloví i největší odpůrce. Vždyť to, co se kolem děje je tak zřejmé! LFProč by někdo potřeboval hliníku odolná semena? To je otázka, která by měla být položena Monsantu (http://cs.wikipedia.org/wiki/Monsanto), kde se právě taková semena vyvíjejí! Tuto informaci se přidejte ke skutečnosti, že vlády zakazují a omezují naši schopnost pěstování vlastního jídla a okamžitě si musíte udělat jasný obrázek toho, o co tady jde.
Současné testy dešťové vody a sněhu nám poskytují další velkou nápovědu. Testy odhalují přítomnost masivního množství aluminia, baria a stroncia. Kombinace, která mění kyselost půdy a zabíjí svět rostlin a živočichů kvůli kontaminované vodě a zemi. Vše co k růstu potřebuje kyselou půdu začíná umírat. Pokud dovolíme, aby taková kontaminace pokračovala, budeme stát tváří v tvář smrti všech volně žijících a rostoucích organismů. To znamená, žádné bio jídlo, bylinná léčiva a smrt mnoha druhů se kterými sdílíme tuto planetu. Svět ve kterém žijeme se navždy změní.
Pojďme se nyní podívat na to, co způsobuje tuto kontaminaci. Jsem si jistý, že každý z nás již viděl pruhy bílých mraků vznikajících za letadly křížem krážem pokrývající celou oblohu, jež někdy promění jasně modrou oblohu v mlhavý opar. Mnoho lidí si myslí, že jde o pouhé kondenzační stopy, které za sebou letadla zanechají. Ale bližší prostudování nám objasní něco jiného. Tyto stopy se nerozptýlí během několika minut, jak by správně měly ale po několik hodin se roztahují po celé obloze. Neexistuje žádná jasnější odpověď na to, co kontaminuje naši planetu. Například vzorek sněhu z vrcholku Mr. Shasta v Kalifornii obsahoval 1200x více hliníku než je normální množství. Odkud jinud mohla kontaminace sněhu na této hoře přijít než seshora. Rostoucí množství důkazů ukazuje prstem na tyto nepřirozené stopy, které za sebou zanechávají letadla, protože tyto stopy JSOU příčinou kontaminace.
David Noble
Související odkazy (anglicky):
 1. Chemtrails are Geoengineering the Planet to Save us All! More Head in the Clouds Pseudo Science
 2. Green Party withdraws from Irish Government
 3. The Weaponisation of Culture Part 2. The Weaponisation of Air: Chemtrails.‏
 4. Pensioner chains herself to gates of Dáil in Chemtrail Protest
 5. PROOF!… Plans to Depopulate the Planet of Humans by 90%!
Zdroj:

Planetární bojiště

16. května 2013 v 11:41 Dokumenty
Kdepak, žádný Hollywood, žádné sci-fi. Žijeme přece v té nejskvělejší době. Nikdy jsme se neměli tak, jako nyní. Co na tom, že jsme v realitě stále vice nehostinnějšího a nebezpečnějšího světa svědky stále většího počtu válek nejrůznějších druhů, od těch dolarových imperiálních, přes měnové po třídní. Iluze o udržitelnosti neudržitelného se trhají jako mraky jen u těch, ke kterým dorazila nouze, válka a utrpení. Ti začínají chápat, že jsou ve válce s extrémisty a fanatiky Nového světového řádu na celém světě, i u nich doma. Že jsou zrazováni těmi, v jejich loajalitu a odpovědnost věřili. U ostatních zatím převládá jev zvaný "kognitivní disonance" nebo přímo primitivismus, vnášející do středu jejich zájmu celebrity showbyznysu a témata bulváru typu "chléb a hry".Tedy, dokud člověk nedostane nějakou tu citelnou facku na válčišti, není ochoten si připustit, že je fackovací panák, ohrnuje nos nad popisy planetární reality a dobrovolně nevnímá vše, na co prosystémový panák pověsil visačku "konspirační teorie". Jeho touha po klidu, jeho "mne se to netýká", jeho egoismus odmítá vnímat i existenci událostí, které by přes 10 a více lety byly nemyslitelné. Minulost, poučení z minulosti, prostě není "in". Jakoby v myslích dominantní části občanstva Západu existovala pojistka, co v okamžiku konfliktu reality s vysněným obrazem světa kolem automaticky vypíná mozek. U některých to vypadá, že jim pojistka vyhodila systém už dávno a o opravě raději ani neuvažují.
Vezměte si Zemi svobody. Nosí na žoldnéřských bodácích světlo Illuminace zvané "demokracie" po celém světě, cítí se oprávněna poučovat ostatní, jak mají žít, co mají jíst, jaké peníze užívat, jak krásně kopírovat americký (narkotický) sen na dluh a přitom:
Město Boston se nedávno změnilo ve velké cvičiště bezpečnostních složek s cílem prověřit připravenost systému na vyhlášení stanného práva. Několikamilionové město bylo odříznuto od světa, byl vyhlášen zákaz vycházení, zrušena lidská, sociální a občanská práva, suspendován celý právní systém a tisíce po zuby vyzbrojených goril vstupovalo do cizích objektů bez povolení, s vyrážením dveří, chováním lovců hodných heydrichiády ve snaze najít viníka - devatenáctiletého mladíka, jehož podíl na explozi papiňáků je zpochybnitelný asi více než závěry řady analytiků, že to byla opět akce typu 911, tentokrát v režii FBI a DHS. Když cvičení neslavně skončilo, díky udání řádného občana, bylo pár mrtvých, zraněných, zatčených, spousta podezřelých a podezřelých skutečností, politicky nekorektních videozáznamů, shod okolností, výskytů bezpečnostních složek tam, kde měli řádit údajní teroristé, prokázaná poprava jednoho z podezřelých a zmatek a důkazy nekompetentnosti a zbytečné brutality přemotivovaných ozbrojených strážců Svobody. A pak již jen mainstreamové záběry lidí, kterým bylo dovoleno po dnech izolace vyjít na ulice, se slzami v očích děkujícím svým terminátorům za záchranu. Jakoby vytrženo ze stránek historie 30. let - po řádění SA a SS v ulicích vděční občané Německa obětovali na oltář vlasti poslední zbytky občanských svobod. Heil Hitler. Heil Svoboda.
Akce Boston představuje progresi ve výstavbě policejního státu (diktatury elit), přestože, decentně řečeno, z hlediska operativního provedení to byl organizační, realizační a PR debakl. Jedním z mála pozitiv bylo, že se ověřilo, že i občanstvo z kolébky US nezávislosti proslavené, mimo jiné, Bostonskou Tea Party, je snadno manipulovatelným a stupidním stádem, které na zcela evidentně fašistickou show prakticky nereagovalo. Za příslib "bezpečí" spálí Ústavu USA. Druhým významným výsledkem je skutečnost, že velká městská aglomerace se všemi jejími negativními bezpečnostními faktory nepředstavuje problém odporu v případě vyhlášení stanného práva. Vesnice nebo New York, podstata je v myšlení a neaktivitě jedince, jeho indukované i individuální neschopnosti a neochotě se sdružovat nad rámec pouličního gangu. To je, de facto zdokumentovaný a prokázaný konec americké revoluce proti Rothschildům, jeho Bank of England a jeho anglickému králíčkovi. USA je opět kolonie s koloniálním myšlením rabů. Socha Svobody, nebýt plechová, by asi emigrovala do Venezuely.
Nemylme se, toto cvičení nebylo náhodné a souvisí přímo nejen s Patriot Act, korporátním státem, soukromými armádami a špicly, rozdrbáním Ústavy, prezidentskými direktivami obírajícími Američany o poslední občanská práva, umožňující věznění na neomezenou dobu, použití armády na území USA apod., ale i s vývojem ekonomické situace, zejména ožebračováním střední třídy. Blíží se okamžik, kdy likvidace životní úrovně, konfiskace úspor, penzijních fondů a jiného majetku spolu s inflací (zvyšováním cen životně nutných artiklů) a vysokou nezaměstnaností (23 %) vymete jídelní stůl střední třídy a ona bude podvody, zlodějinou, nespravedlností a terorem systému vyhnána do ulic, vzteklá a pomstychtivá. A ono 1 % se připravuje a trénuje na podobný lokální výbuch frustrace.
Trénink si tudíž elita musí zorganizovat sama (nemůže spoléhat na nějaké magory), v termínech a za okolností k tomu vhodných, a zvyšující se frekvence podobných tréninků, pěstování atmosféry neustálého strachu občanstva z budoucnosti v médiích a další projevy naznačují dvě věci - buď nahoře nastoupila panika, něco je doslova za dveřmi, a nebude to pěkné,anebo trajektorie vývoje společnosti je tak jasná, že pánové tvorstva ztrácejí kontrolu nad vším, kromě svých bodáků, a proto je potřeba je "nabrousit". A připravit stádo psychologicky na věci příští. Bučet může, DHS monitoruje, uchovává jakýkoli projev neloajality a FEMA campy jsou připravené pro 1,5 milionu lidských jednotek, avšak vyrazit k ostnatému drátu začíná být asi tak nebezpečné jako v Treblince.
Události v Bostonu lze interpretovat i tak, že 1 % elit ukázalo na obrazovkách TV zbylým 99 procentům, kdo je šerifem ve městě, kdo je boss, a čeho je schopen, pokud se stádo vzepře. Řada autorů komentovala správně, že Bostonský incident jakoby vylezl ze scénáristické dílny, která stvořila Terminátora. Nikdo ale nezaznamenal, že podobnosti s Orwellovou "Animal Farm" jsou ještě významnější. Prasata vypouštějí zlé psy k zajištění svinského pořádku…
V konfliktu výše uvedeného s oficiální verzí bostonských událostí, se všechny poudačky o Čečencích, spících buňkách nepřátel USA, informační podpoře Rusů, zlých těch i oněch na Středním Východě zdají tragikomedií velmi pokleslé intelektuální úrovně. Otázku: "K čemu to bylo dobré a pro koho?" nikdo raději neklade.
Zastavme se na chvíli u fenoménu avíza uvažovaných změn, vyslání "kontrolního", ověřovacího chrousta, a když to projde, masivní nasazení již natrénované a ověřené medicíny.
Není pravda, že bychom nebyli otevřeně informováni o úmyslu Pánů světa. Vlastní tento svět, přes svých 6 rodin ovládají planetární média, a nelze je obvinit z toho, že by všechno podstatné zatajovali. Naopak, u akcí, které mají systémový význam, testují nejdříve terén na pečlivě zvoleném vzorku, hodnotí dopady a rizika, a teprve když znají alespoň v hrubém rámci reakci občanského stáda, přicházejí natvrdo s deformou systému, z jejich pohledu vylepšením kriminálního řízení světa posunutím letopočtu o desítky až stovky let společenského vývoje zpět.
Opusťme fašistické kulisy bostonské a vraťme se na slunný Kypr. Stalo se tam v historii světa něco nevídaného. Attila nikde, a bankéři vykradli banky na příkaz banksterské EU. Předtím dovolili oligarchům, aby svoje digitální peníze "ulili" do Londýna a Bernu. Jak krásně nadnárodně třídní a ohleduplné! Systém založený na důvěře střadatelů v banky, v měnu, kopl tuto důvěru do zadele konfiskací úspor klientů bank ve prospěch akcionářů bank a... čekal, jak to dopadne. Finanční slovník obohatili o pojem "bail-in" - synonymem je banksterská exekuce majetku podvedeného. Celou historii lemují pomníky tisíců zbankrotovaných bank, runů na banky, podvodníků a podvedených, ale co je novum - co se dřív týkalo jen pár lidí, co bylo nesystémové a systémem bylo postihováno, se nyní stává úzusem, "zákonným", systémovým řešením dluhů banksterských pánů v globálním měřítku. Úžeru nestačí okrádat stádo po kouskách, v čase, graduálně - jako po celou dosavadní historie - úžer tvrdí - my vlastníme stát, my vlastníme zákon, my vlastníme systém - exekucí získáme zbytek, váš osobní a soukromý majetek a hned. Nemáte práva, nemáte ochranu. Bude-li to potřeba …… nebudete mít vůbec nic. Jako by ESM nestačilo pro stejný účel.
Jeden Holanďan-ministr financí prohlásil, že na Kypru proběhla generální zkouška na aplikaci této exekuce v měřítku EU. Pak to dementoval. Uběhlo pár týdnů od té doby, a nyní je PROKÁZÁNO, že kyperský experiment proběhl ve skutečnosti za řízení a dohledu amerického Fedu (prostřednictvím jeho EU pobočky), že proběhl na základě US scénáře, připravovaného zákona Spojených států amerických, který je již součástí práva Kanady, Nového Zélandu a čtyř dalších zemí světa. Kypr byl testovacím chroustem. Proletěl se bez větších problémů a nyní už víme, co bude dál. Přijde globalizace chroustího letu. Jdeme do globálního finále. Ohledy, důvěra v systém - k čemu, když držím bouchačku u hlavy oponenta.
Svět se plní jevy, jež mají atributy desperace elit, akty proti selskému rozumu, útoky proti stabilitě systému, parazit ztrácí hlavu, o to více napíná svaly a mává imperiálním klackem. Zapomeneme-li na chvilku na politické aspekty, nesmyslné války, intervence, ve kterých zbraně demokracie vyzbrojují teroristickou internacionálu, bojující za peníze svobodných imperiální konflikty (viz např. Libye a Sýrie), v epicentru impéria zlodějů stojí obrana světové měny - US dolaru. Příkladem, kdy se obrana dolaru a pokračování systému "Extend a Pretend" (prodluž zlodějinu a předstírej, že je všechno legální a OK) stává sebevražednou misí, svého druhu Pyrrhovou bitvou, je poslední útok americké centrální banky (a jejích pěšáků) na zlato. "Papírové" zlato, nikoli to fyzické. Utajená většině veřejnosti (investiční zlato představuj zlomek procenta celkového investičního trhu), proběhla akce, kdy útočník (JP Morgan and Co.) vrhl na trh přes 500 tun fyzicky neexistujícího zlata v jednom z historicky nevětších podvodných útoků systémových institucí s požehnáním korporátního státu na jakoukoli komoditu. Manipulace trhem, co má, teoreticky, objektivně stanovovat tržní cenu majetku. (Ještě věříte na tržní hospodářství a jeho autoregulaci a férovost?). Co se nestalo. Papírové zlato na COMEXu i v LMBM padlo, sice dramaticky, avšak zdaleka ne tak, jak se dalo očekávat z hlediska síly útoku. US dolar tím na čas posílil a hlupáci z toho vyvodili, že US dolar je bezpečnou měnou, spolehlivým přístavem pro zahraniční investice.
Akce splnila účel i v tom ohledu, že drobnější spekulanti podlehli davové psychóze a utekli z trhu, a to podstatné, zbavili se dost podstatné tonáže fyzického zlata, kterého je v systému kriticky málo. Diskonekt s realitou elit však musel přinést šok mozku a údům US FED. Snížená cena papírového zlata vyvolala run na COMEX a LMBM (během 14 dní na cca 25% procentech původního stavu zásob), nárůst požadavků po dodávkách fyzického zlata (a ne vypořádání futures v dolarech), nárůstu marží v prodeji fyzického zlata, suma sumárum bezprecedentní odliv fyzického zlata ze zlatých "bullion banks" do trezorů mimo euroatlantický prostor. Dobře, papírové zlato pokleslo, dolar se na chvíli jakoby zaleskl, ale důsledky? COMEX i LMBM jsou vyprázdněnou skořápkou obchodující zlatem, které nemají, s autoritou a důvěrou, kterou vlastním přičinění ztratily, a je otázkou času, kdy zbankrotují a okradou magory, co spekulují s bezcennými certifikáty bankrotujících pilířů finančního systému Západu. Tato akce, srovnatelná významem s důsledky finanční války proti Íránu, posunuje londýnské a americké finanční trhy nejen do bezvýznamnosti, irelevance, ale za hranici morální akceptovatelnosti zbytkem světa. Finanční trhy stojí na důvěře a dodržování pravidel. Ani jedno páni Západu už nemají a neznají. Jejich pravidla - jako kyperský koncept systémové krádeže - už přestávají zbytek světa interesovat. Tvoří si rychle jiná pravidla, jiné instituce, jinou světovou měnu, utíkají z dolarových rezerv a v dolarech denominovaného obchodu ostošest. Ten relikt minulosti hovoří stále stejnou řečí po 6000 let, a nyní řve KONEC, i když to málokdo vnímá a málokdo tomu řevu rozumí. Zlato, mimo jiné, říká: mým novým domovem a mekkou je Šanghaj.
Jak lze vítěznou bitkou možno ztratit válku - s komplimenty Ben Šalom Bernanke and FED gang.
Nedovolím si ukončit svůj článek bez vážného varování. US FED vypustil nedávno dalšího kontrolního chrousta ústy vyvolenými, jistého tradičního vypouštěče FED chroustů jménem Hilsenrath. Je to novinář, exkluzivní chroustař, který má dlouhou historii správného "předvídání" kroků US FED. Chroust má podobu černé můry ukončení tzv. kvantitativního uvolňování před koncem roku 2013. Asi ta cca 9% reálná inflace při téměř nulových úrokových mírách FEDu začíná vyvádět rotyku. Ergo, černý pátek v dějinami oblíbeném říjnu? Nebo je to jen další cochcárna šalomů u tiskařského stroje, a bouchne to dříve?
Srovnejme si to: přes všechny zaplacené optimistické bláboly globální reálná ekonomika (zahrnující klíčové hráče jako Německo, Japonsko, USA, Británii, Francii) tvrdě brzdí v okamžiku, kdy burzovní indexy letí do výše nových rekordů (DOW přes 15000). Burzovní indexy tlačí nahoru levné peníze, které banky získávají od centrálních bank prakticky zadarmo. Reálná ekonomika brzdí a propouští, a tak všechny ty digitální ničím nekryté bankovky mizí buď v kufrech bankéřů, nebo tlačí indexy nahoru, hodně peněz honí stále méně reálných hodnot. Zisky ze spekulace jsou ale též imaginární, protože znehodnocování měn probíhá rychleji. Výsledkem jsou reálné negativní úrokové míry, snižování ziskovosti, pomalejší obrátka kapitálu, snižující se míry i masa dividend, a zpomalování finančních toků v ekonomice. Tzv. krize likvidity, tedy dle politicky korektního ekonomického slovníku, ve skutečnosti jde o dluhové přetížení a likvidaci vhodných podmínek pro podnikání v reálné ekonomice. Ono se prostě, na rozdíl od šmeliny, přestalo vyplácet. Dokonce ani obchod s Čínou není to, co to bývalo.
Shrňme si grunt - máme ideologii maximalizace zisku za každou cenu. Jejím důsledkem je liberální kasino. Do výroby smysluplného/tvorby nových pracovních příležitostí se nevyplácí investovat. Jakýs takýs reálný zisk (po odečtení reálné inflace) může přinést pouze vysoce riziková spekulace. Práce, státní, municipální a korporátní dluhopisy, celá plejáda tradičních instrumentů prostě nefunguje jako multiplikátor. Celá báze, na níž stojí pojišťovnictví, důchodové a jiné konzervativní investiční fondy … je v háji. To žene volné peníze do hazardu, stávají se plynem, co nafukuje stále nové a stále větší investiční bubliny a v procesu jejich řízeného vybuchování, se tyto volné peníze a další majetek stěhuje do rukou grázlů-majitelů kasina.
Právě teď jsou ti, co ještě něco mají k zcizení, lákáni do další bubliny - akciové bubliny. Každý správný, zpitomělý spekulant vstupuje na trh v okamžiku těsně před střihem ovcí. A to je právě teď. Je jen otázkou času, kdy majitelé kasina šlápnou na tu houbu nasáklou investicemi bezmozků a účelu další bubliny bude dosaženo - transfer majetku mnoha do rukou pár insiderů. Je až neuvěřitelné, jak jsou ti kravaťáci spravující cizí úspory/investice debilizovaní. Kolikrát už dostali "přes dršťku" od dot.com bubliny v roce 2001 - a pořád jedou jak naprogramovaní roboti k destrukci úspor svých klientů. Žádné poučení, žádné závěry, vadný software už ze školy. Goldmani zavelí (doporučí) a manšaft pochoduje správným směrem - ovcestřižna.
Jsme těsně před tzv. "double dip", druhým pádem na burze v rámci velké hospodářské krize, tím horším. A za ním čouhá japonská stagnace v řádu desítek let. Chroust Hilsenrath naznačuje, že ekonomika úžeru má na kahánku, že to dál nejde, že nás do konce roku čekají velké věci, protože se situace vymyká kontrole a pomalu už nebude, koho v kasinu stáhnout. Musí se proto přestavět stoly, nová pravidla, karty či žetony, aby to s novou, jinou důvěrou mohlo šlapat na jiném levelu, v jiném převleku, zase dál pod stejným božím managementem.
Jestli si někdo myslí, že dramaticky se rozevírající nůžky mezi výkonem reálné ekonomiky, koupěschopností obyvatelstva, nenažraností korporátních států a zfetovanými finančními trhy létajícími sebevražedně mezi bouřkovými oblaky, povedou k něčemu jinému než krachu na globálních finančních trzích - ať mne kamenuje.
Abstrahujeme-li od zázraku, prozření bohů, i toho operujícího na Zemi, jsou jen dvě cesty: buď reálná ekonomika začne záhy dosahovat růstu alespoň na úrovni růstu finančních trhů (mají náskok), nebo finanční trhy padnou, a to RÁZEM na bídnou úroveň reálné ekonomiky. To první si v prostředí závislosti na kasinu, jeho managementu, filosofii maximalizace zisku hlava-nehlava nedokáži ani představit. To druhé je od Waterloo rutina.
No posuďte sami : máte tiskárnu peněz. Propagandou nacucáte svůj finanční trh cizími penězi. Pak ho položíte. Spousta debilů přijde o kalhoty, co mělo tržní cenu, najednou nemá žádnou nebo srandovní. To cenné je za babku. Dojdete si se stroji, vytisknete si, co potřebujete, a cenné za babku skoupíte, protože nikdo jiný nemá peníze (žijeme v době zadluženosti, kdy se na dluh i spekuluje). Máte-li k ruce ozbrojence, co vám ten majetek za cizí peníze ještě ochrání, je to na uchechtání.
To stádo bude mít jiné problémy: bail-in bank, zvyšování daní, konfiskace ze zákona, kontrola cen i kapitálových toků (to by tomu bylo, aby někdo ze ždímačky vyskočil), bankovní prázdniny, zavření burz, nedostatek všeho způsobený kolapsem systému založeném na dovozu hadrů z Číny, brambor ze Španělska, a ne na lokálních zdrojích, ceny energií a PHM v troubě, a jinak samá pozitiva, skvělé perspektivy a svobody, kolik člověk unese do lochu.
Přiznám se, že jsem již ze všech těch skopičin nahoře unavený, trvá to moc dlouho, déle než v předcházejících depresích. Double-dip v akciích bude zlý, moc zlý, ale za touhle oponou stojí horší zvíře - megabublina státních obligací celého světa spojená s jinou megabublinou derivátů.
Tady končí i moje představivost. Skončí život, jak ho známe.

"Nejlepší je kupovat, když na ulicích teče krev" - lord Rothschild


Spejblovo politické obludárium

16. května 2013 v 11:20 Knihy - tip

Jak to vidí Spejbl a Hurvínek

Politická situace není cizí ani známým loutkám Spejblovi a Hurvínkovi. Zajímá vás jejich názor?

Kniha Heleny Štáchové Spejblovo politické obludárium je tvořena devětašedesáti sloupky na aktuální společenská a politická témata, na která se díváme očima Spejbla, Hurvínka a jejich dámských protějšků, paní Kateřiny a Máničky.


Najdeme zde kapitoly jako Sexy mozek, Papežovy kondomy, Tahle země není pro starý, Státní maturity nebo Hurvínek for president. Každý sloupek má zhruba dvě stránky, a za ním je ještě vysvětleno, k jaké problematice se vztahuje. Text je často doplněn vtipnými ilustracemi od Jiřího Slívy.
Spejbla a Hurvínka všichni jistě znáte, takže si určitě dokážete představit, že je tato bezmála sto padesáti stránková knížka plná humoru a ironie. A právě díky tomu, že všichni víme, jak tito loutkoví hrdinové vypadají, jak se pohybují a jak mluví, si je dokážeme ve všech situacích bez problémů představit.


Tuto útlou knížečku bych doporučil milovníkům známých loutek, ale i všem, kteří se rádi zasmějí současné politické situaci.

Ukázka z knihy:


Vzdělání škodí

Hurvínek vztekle nakopne školní brašnu, která pamatuje jeho třiaosmdesát zbytečných školních let, zatímco Spejbl netečně pokračuje v luštění křížovky: "Neodbytný člověk na šest písmen," mumlá si, "ááá, už vím - otrava!" "To spíš učitel," opraví ho synáček. Otec zpozorní. "Kluku, co ti zase vadí na škole?" "Na škole nic," odsekne jeho ratolest, "budova je to pěkná, ale s učiteli se nedá vydržet. A to ještě chtějí vyšší platy!" "Synu, být v dnešní době učitelem je rizikové povolání, které si žádá zbrojní pas a nervy ze železa!" "A co my, školáci? Jen se dřeme a nám nedá nikdo nic!" kvílí kluk. "Ty se tak nadřeš," rozzlobí se hlava rodiny, "vždyť nic neumíš!" "Protože mě v té škole nic nenaučili!" vzteká se dál školák. "A jak by taky mohli, když sami nic neumí!" "Jak jsi zase na tohle přišel, Hurvínku?" "Třeba naše učitelka, ta se mě v jednom kuse na něco ptá!" žaluje Hurvajz. "A co ty?" vyzvídá Spejbl. "Nic! Nechám ji, ať si na to přijde sama!" "Ajajaj," zasténá nešťastný rodič v předtuše blížícího se vysvědčení, "to zas bude pohroma! To máš z toho, že se neučíš! Jestlipak víš, co bude z žáka, který se místo učení honí za mičudou?" "Milionář," odpoví chlapeček. "Kluku," vede si svou Spejbl, "prachy jsou sice fajn, ale takové vzdělání je k nezaplacení!" "Taky za něj nikomu pořádně neplatěj. Copak už jsi u nás viděl bohatýho intelektuála?" trumfuje syn…


K objednání zde:

Izrael se chystá zahájit další válku proti Gaze (Anketa)

7. května 2013 v 14:06
"Pouze ti, kteří si naivně mysleli, že dokážou změnit svět, ho opravdu dokázali změnit." Steve Jobs


Izrael se údajně chystá na další válku proti obleženému pásmu Gazy.

Podle izraelské webové stránky Walla [web] se izraelská armáda připravuje na zahájení operace Pilíř obrany 2 proti Gaze s cílem zastavit raketové útoky z palestinského území a to i přes výrazný pokles jejich počtu.
Izraelská internetová stránka uvedla, že v současné době nemá Izrael důvěru v mír v jižní části Izraele a tak chce spustit další vojenskou ofenzívu v Gaze s cílem zničit vojenskou infrastrukturu Hamásu.


Celé zde:
O tom, co se stane v září ( Rozhovor s Jeffem Halperem)


Z Izraele se postupně stane úplně jiná země, ve které určitě nebudu chtít žít.


Celé zde:


video:

Násilí v srdci


Slzy Gazy


celý dokument:

ke stažení :Únos

7. května 2013 v 11:05 Dokumenty
Únos je nezákonné zmocnění se osoby nebo osob zpravidla proti její vůli (řada států vůli nezohledňuje např. u dětí a jedinců s omezenou svéprávností). Zákony často odlišují různé typy únosů, specificky jsou často posuzovány hromadné únosy spočívající v ozbrojeném únosu dopravních prostředků (letadlo, loď, autobus) a únosy dětí.
Únosy mohou mít různé příčiny, z nichž časté jsou:
 • únos dítěte rodičem, který o ně prohrál soudní spor s druhým rodičem, nebo kterému bylo dítě odebráno z péče
 • vzetí rukojmí
 • získání zaměstnanců pro otrockou práci (např. sexuálních otrokyň, tento případ je však ze zmíněné skupiny často vydělován)
 • páchání trestné činnosti na unesené osobě (unesení osoby za účelem jejího sexuálního zneužívání či odebrání a prodeje orgánů)
 • získání výkupného či jako prostředek jiného vydírání
Zajímavé je, že některých událostí jsou plná média a o některých se nedozvíte vůbec.

Co Vám ukáží:
Jsem unesená 10 let, pomozte.

Co Vám neukáží:
Jak to na tom světě chodí - ,,Top secret"

Mámo, táto, přijel on – očkovací kamión!

7. května 2013 v 10:53 Dokumenty
Očkovací kamión, akce, která má za cíl zvýšit prodej vakcíny proti klíšťové encefalitidě. Roadshow zavánějící porušením hned několika právních předpisů i principů humánní medicíny.
V březnu tohoto roku jsem se dozvěděl o vskutku smělém záměru farmaceutické společnosti Baxter prohnat Českou republikou "očkovací kamión" a ve spolupráci s očkovacími centry Avenier a Všeobecnou zdravotní pojišťovnou (VZP) zvýšit prodej vakcíny proti klíšťové encefalitidě FSME-IMMUN. Tato akce mne musela profesionálně zajímat, když porušení právních předpisů ČR a EU při ní hrozilo nejméně v 10 zcela samostatných případech a porušení principů humánní medicíny nejméně ve třech. Nejen tedy z pouhé zvědavosti, vydal jsem se 13. 4. 2013 v Praze na Zličín před obchodní dům IKEA, kde měl být přistaven očkovací kamión. - Byl tam. Čekala mne velmi hezká a inspirativní zážitková sekvence, o jejíž části bych se s vámi rád podělil a v některých momentech ji navázal na díly tohoto seriálu (Kauza očkování - humánní medicína, nebo byznys?) i na teorii.


Celé ZDE:

ČESKEM PROJÍŽDÍ RFID SMRT! ČIPOVACÍ KAMIÓN!!!


Jak být šťastný – programování dorostu NWO

2. května 2013 v 4:26 Moje Maličkosti
Vymývání mozků v USA a zemích "bohatého západu".

Nedávno jsem se optal své dvanáctileté dcerky, proč tráví tak ráda tolik času u PC,
hraním jakési stupidní,,hry". Co že ji na tom tolik baví?
Její odpověď mi vyrazila dech - prý v té hře může beztrestně bořit, škodit a zabíjet.
Což v reálu bohužel nejde. Jedná se přeci,,jen" o virtuální svět.
Naskočila mi husí kůže a nezmohl se na kloudnou odpověď.


Nelze si nevšimnout, kterak jsou z našich zlatíček formou hry vytvářeni nemyslící vojáci. Například tzv. Paintball.


Realita je však mnohem šílenější. - Budeme ji opět popírat?
"Jak být šťastný", aneb propaganda na základních školách.

V USA byrokraté spřažení s NWO rozjeli propagandistickou akci "How to be happy".V důsledku dnešního systému lidského odcizení se rozmáhá deprese všude ve světě a byrokratické i politické kliky NWO si uvědomují, že pokud chtějí předejít depresi a s ní spojenými sebevraždami musí "šířit štěstí" už na základních školách.Více než 20 základních škol v USA již přistoupilo na tento projekt.Jistě, můžete si říct "Co je špatného na tom zabránit smutku a depresi?"-ok, na tom nic špatného.Špatná je, ale podstata jakým způsobem se to děje."Psychologové" a propagátoři NWO se snaží dětem vymýt mozky, aby byli šťastné nikoliv z racionálních a skutečných důvodů, ale z fiktivních důvodů.Nezajišťují skutečně štěstí, jen se ho snaží vsugerovat.
Tento víkend 13.-14.9.2008 proběhne koordinační setkání psychologů s americkým ministerstvem sociálních věcí a ministerstvem školství s cílem zavedení "Celonárodního projektu", aplikace vymývání mozku malých dětí po celých Spojených Státech Amerických.
Šéfem, organizátorem a hlavním tvůrcem tohoto projektu je lékař "pozitivní psychologie" profesor Martin Seligman.
Ve speciálních hodinách jsou 11.leté děti vystavovány "krizovým situacím" s cílem zjištění jejich emočního chování, následně uklidňování a zlepšování psychické kondice vymýváním mozků s cílem dětem vštípit, že nynější status quo i následné zavedení New World Order bude šťastným obdobím lidstva.
Ještě efektivnější, zdá se, nebo se mi to nezdá, je zbavit děti emocí úplně.

Každá generace je ovlivněna hudebními vlivy a módními styly své doby, ve kterých se snadno vzhlíží a snaží jim přiblížit v přirozené touze někam patřit.EMO:
Kde se tedy vzal tento módní trend?

EMO (zkratka výrazu "emoce" - ale z anglického "emotions") je americkýslangový výraz označující subkulturu, která je definována punkově orientovanou módou a emo hudební stylem, teenagerskoupřecitlivělostí a touhou po romantice.[1][2] Její příslušníci si často libují v ponuré romantice, melancholii a důrazu na vlastní prožitky odehrávající se v jejich vnitřním světě. Někteří vyznavači jsou okouzleni temnotou, jsou fascinováni vším, co souvisí se smrtí.[2] EMO získalo na popularitě v první dekádě 21. století.
Na Emo platí Emocuc nebo také na špatně nazývaný polymorf. Emocuc je pozoruhodná bytost, která vysává z Emo emoce. Emo který nemá emoce už pak není Emo, ale jen mo. Samotný Emocuc je jakýmsi způsobem příbuzný s Chuckem Norrisem, ale zatím to nikdo nedokázal.Emo pravidla

1. Buď pravý
2. Buď homosexuál
3. Když nejsi homosexuál buď bisexuál
4. Když nejsi ani jedno, předstírej to
5. Používej oční linky
6. Používej oční stíny
7. Obarvi se na černo
8. Obarvi se na blond
9. Můžeš to i kombinovat - růžová, červená, fialová
10. Musíš mít ofinu, která ti sahá nejmíň do půlky tváře
11. Stále se tvař smutně
12. Když jdeš po ulici, koukej do země
13. Plač při každé možnosti za všech okolností
41. Piš smutné básně o čemkoliv, například o Emo chalpcích z VF
45. Při elektronické komunikaci používej co nejvíc Emo ikonek (:'( x(
46. Místo hahahaha piš spíš hhhh
47. Pravidlo č 13………. 2x si stříkni do očí repelent a mysli na děti v Africe
55. Všude, kde to lidi vidí piš "comment my new pics"
56. Samozřejmě nezapomeň na pravidlo číslo 13!
Nezapomeňte to ovšem brát s obrovskou rezervou . Ať si každý dělá co uzná za vhodné, rozhodně opakuji: "Tento post vážně neberte moc vážně, je tu spíše pro pobavení

Častým stereotypem je asociace ema se sebepoškozováním, zejména pak podřezáním zápěstí, což může být do značné míry způsobeno "emo" texty, které o sebepoškozování nezřídka mluví.


Sebepoškozování (neboli automutilace) je záměrné a opakované ubližování si ve snaze vypořádat se s nepříjemnými duševními stavy. Projevuje se zraňováním vlastního těla a je signálem vážného psychického problému, jenž postižený nedokáže zvládnout jiným způsobem.


Gotici:

Gothic ve své zjednodušené formě je subkultura. Skupina lidí, kteří se cítí dobře ve společnosti podobně orientovaných lidí. Neexistuje však žádná specifická věc, která definuje čím se člověk stává gotikem. Snad jen oblibou "mnohdy závislostí" na černém "temném" oblečení. Lidé v gotické scéně mají odlišné názory na hudbu, jsou různého náboženství, mají rozličná zaměstnání, zájmy a módní vkus. Ale přesto je cosi spojuje. Někteří jsou melancholičtí, citliví a křehcí. Jiní mohou být arogantní, přímočaří a tvrdí ve svých názorech a přesvědčení. Avšak čemu vlastně věří a co vyznávají? Někteří lpí na své temné image, jiní se prostě jen dobře baví.


Většina gotiků se stává gotiky, protože se cítí být "nebo skutečně jsou" odlišní od ostatních. Chtějí žít podle svého vlastního rozhodnutí a mnohdy se nemohou zařadit do "normální" společnosti. Gotici mají svobodnou mysl a neakceptují morální pravidla "stádní" společnosti. Gotici však rádi naslouchají ostatním a potom si vytvářejí vlastní názor. Gotici se také především, proto, že nejsou právě nejsnadněji přijímáni okolím, pro svůj styl oblékání a projevu, rádi shlukují do skupin - "gothic párty". Tato síla, vyplývající ze shromažďování podobně smýšlejících osobností, má dobrý efekt pro obě strany, pro individualitu gotiků i okolní společnost. Mezi gotiky panuje velice přátelská atmosféra, protože jsou jeden druhému oporou a necítí se vedle podobně zaměřených jedinců, tolik odsunutí od společnosti. Utvářejí si tak vlastní menšinovou společnost gotiků.Nemohu nevzpomenout na četnou filmovou produkci o tzv ,,Zombies"


Zombies - den D přichází
,,…že mám příliš bujnou fantazii? - Všímejte si více svých ratolestí."

TAJNÉ SPOLEČNOSTI - válka svobodných zednářů

1. května 2013 v 12:05 Knihy - tip
Jan van Helsing
Věříte, že na světě existuje tajné spiknutí několika lidí? Jste otevřeni myšlence, že několik málo mocných organizací ovlivňuje dějiny lidstva? Na toto téma už byl napsán bezpočet knih, a přece je většina lidí nebere příliš vážně. Spisovatelé jako Jan van Helsing jsou označováni za konspirační teoretiky, kteří vidí strašidla tam, kde nejsou, a balamutí tak řadové občany.
Janu van Helsingovi se podařilo dostat se do kontaktu s aktivním, vysoce postaveným svobodným zednářem a přimět jej k interview. V něm detailně popisuje skryté působení celosvětového tajného společenství - vše se tedy dozvíte z první ruky!1. vydání 2013
400 stran
410 Kč