Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Banánistán Teď a Tady

28. května 2013 v 14:59 |  Moje Maličkosti
AŤ ŽIJE A VZKVÉTÁ EU A JEJÍ BYROKRATICKÝ APARÁT.
... ať vidíme, jak účelně se vynakládají peníze EU.Evropský parlament na zasedání… - Pekelné až vražedné tempo….Produktivita evropského parlamentu… A to s platem 12.000 euro za měsíc!Prasata žerou a ještě při tom mlaskají. Šest otřesných minut s českými titulky.
Budeš mít možnost chvíli sledovat práci akreditovaného novináře ze Spolkové republiky Německo v parlamentu EU. Tento parlament je tvůrce právnich norem a předpisů, které mají řídit a usměrňovat náš život ve sjednocené Evropě…
Srozumitelná odpověď na otázku, zda a proč budoucnost Evropy patří Evropanům nebo těm sympatickým pracovitým důvěryhodným klukům, co zatím bydlí na pískovišti a nutí své holky chodit v hadrech zakrývajích jejich tváře.

Video:


MEU 2013 - aneb, i Ty jsi mohl být poslancem Evropského parlamentu

Díky projektu Model European Union 2013 se i vy můžete stát poslancem Evropského parlamentu, nebo dokonce ministrem v Radě EU. Sice jen na týden, ale i přesto jde o perfektní výzvu. Společně s bandou lidí z celé EU vyrazíte do Štrasburku, kde si můžete vyzkoušet jednu z nejlepších simulací fungování EU v prostorách Evropského parlamentu.
Více zde: 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.