Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Chemtrails - Stará písnička, nové poznatky!

21. května 2013 v 22:58 |  Dokumenty
Čím více informací z různých směrů přichází, tím větší a jasnější obraz se před námi objevuje. Chemtrails se z chudého bezzemka Climategate začínají stávat jednou ze zásadních konspiračních teorií a hned první odstavec následujícího článku to plně dokazuje. Šiřte tento článek jak jen to půjde, snad svou jednoduchostí osloví i největší odpůrce. Vždyť to, co se kolem děje je tak zřejmé! LFProč by někdo potřeboval hliníku odolná semena? To je otázka, která by měla být položena Monsantu (http://cs.wikipedia.org/wiki/Monsanto), kde se právě taková semena vyvíjejí! Tuto informaci se přidejte ke skutečnosti, že vlády zakazují a omezují naši schopnost pěstování vlastního jídla a okamžitě si musíte udělat jasný obrázek toho, o co tady jde.
Současné testy dešťové vody a sněhu nám poskytují další velkou nápovědu. Testy odhalují přítomnost masivního množství aluminia, baria a stroncia. Kombinace, která mění kyselost půdy a zabíjí svět rostlin a živočichů kvůli kontaminované vodě a zemi. Vše co k růstu potřebuje kyselou půdu začíná umírat. Pokud dovolíme, aby taková kontaminace pokračovala, budeme stát tváří v tvář smrti všech volně žijících a rostoucích organismů. To znamená, žádné bio jídlo, bylinná léčiva a smrt mnoha druhů se kterými sdílíme tuto planetu. Svět ve kterém žijeme se navždy změní.
Pojďme se nyní podívat na to, co způsobuje tuto kontaminaci. Jsem si jistý, že každý z nás již viděl pruhy bílých mraků vznikajících za letadly křížem krážem pokrývající celou oblohu, jež někdy promění jasně modrou oblohu v mlhavý opar. Mnoho lidí si myslí, že jde o pouhé kondenzační stopy, které za sebou letadla zanechají. Ale bližší prostudování nám objasní něco jiného. Tyto stopy se nerozptýlí během několika minut, jak by správně měly ale po několik hodin se roztahují po celé obloze. Neexistuje žádná jasnější odpověď na to, co kontaminuje naši planetu. Například vzorek sněhu z vrcholku Mr. Shasta v Kalifornii obsahoval 1200x více hliníku než je normální množství. Odkud jinud mohla kontaminace sněhu na této hoře přijít než seshora. Rostoucí množství důkazů ukazuje prstem na tyto nepřirozené stopy, které za sebou zanechávají letadla, protože tyto stopy JSOU příčinou kontaminace.
David Noble
Související odkazy (anglicky):
  1. Chemtrails are Geoengineering the Planet to Save us All! More Head in the Clouds Pseudo Science
  2. Green Party withdraws from Irish Government
  3. The Weaponisation of Culture Part 2. The Weaponisation of Air: Chemtrails.‏
  4. Pensioner chains herself to gates of Dáil in Chemtrail Protest
  5. PROOF!… Plans to Depopulate the Planet of Humans by 90%!
Zdroj:
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pankin pankin | Web | 17. června 2015 v 13:21 | Reagovat

Bomba sledujte všechny! :D

2 wechsel wechsel | Web | 8. září 2016 v 6:58 | Reagovat

rychlá půjčka akce poplatek 0 :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.