Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Jak být šťastný – programování dorostu NWO

2. května 2013 v 4:26 |  Moje Maličkosti
Vymývání mozků v USA a zemích "bohatého západu".

Nedávno jsem se optal své dvanáctileté dcerky, proč tráví tak ráda tolik času u PC,
hraním jakési stupidní,,hry". Co že ji na tom tolik baví?
Její odpověď mi vyrazila dech - prý v té hře může beztrestně bořit, škodit a zabíjet.
Což v reálu bohužel nejde. Jedná se přeci,,jen" o virtuální svět.
Naskočila mi husí kůže a nezmohl se na kloudnou odpověď.


Nelze si nevšimnout, kterak jsou z našich zlatíček formou hry vytvářeni nemyslící vojáci. Například tzv. Paintball.


Realita je však mnohem šílenější. - Budeme ji opět popírat?
"Jak být šťastný", aneb propaganda na základních školách.

V USA byrokraté spřažení s NWO rozjeli propagandistickou akci "How to be happy".V důsledku dnešního systému lidského odcizení se rozmáhá deprese všude ve světě a byrokratické i politické kliky NWO si uvědomují, že pokud chtějí předejít depresi a s ní spojenými sebevraždami musí "šířit štěstí" už na základních školách.Více než 20 základních škol v USA již přistoupilo na tento projekt.Jistě, můžete si říct "Co je špatného na tom zabránit smutku a depresi?"-ok, na tom nic špatného.Špatná je, ale podstata jakým způsobem se to děje."Psychologové" a propagátoři NWO se snaží dětem vymýt mozky, aby byli šťastné nikoliv z racionálních a skutečných důvodů, ale z fiktivních důvodů.Nezajišťují skutečně štěstí, jen se ho snaží vsugerovat.
Tento víkend 13.-14.9.2008 proběhne koordinační setkání psychologů s americkým ministerstvem sociálních věcí a ministerstvem školství s cílem zavedení "Celonárodního projektu", aplikace vymývání mozku malých dětí po celých Spojených Státech Amerických.
Šéfem, organizátorem a hlavním tvůrcem tohoto projektu je lékař "pozitivní psychologie" profesor Martin Seligman.
Ve speciálních hodinách jsou 11.leté děti vystavovány "krizovým situacím" s cílem zjištění jejich emočního chování, následně uklidňování a zlepšování psychické kondice vymýváním mozků s cílem dětem vštípit, že nynější status quo i následné zavedení New World Order bude šťastným obdobím lidstva.
Ještě efektivnější, zdá se, nebo se mi to nezdá, je zbavit děti emocí úplně.

Každá generace je ovlivněna hudebními vlivy a módními styly své doby, ve kterých se snadno vzhlíží a snaží jim přiblížit v přirozené touze někam patřit.EMO:
Kde se tedy vzal tento módní trend?

EMO (zkratka výrazu "emoce" - ale z anglického "emotions") je americkýslangový výraz označující subkulturu, která je definována punkově orientovanou módou a emo hudební stylem, teenagerskoupřecitlivělostí a touhou po romantice.[1][2] Její příslušníci si často libují v ponuré romantice, melancholii a důrazu na vlastní prožitky odehrávající se v jejich vnitřním světě. Někteří vyznavači jsou okouzleni temnotou, jsou fascinováni vším, co souvisí se smrtí.[2] EMO získalo na popularitě v první dekádě 21. století.
Na Emo platí Emocuc nebo také na špatně nazývaný polymorf. Emocuc je pozoruhodná bytost, která vysává z Emo emoce. Emo který nemá emoce už pak není Emo, ale jen mo. Samotný Emocuc je jakýmsi způsobem příbuzný s Chuckem Norrisem, ale zatím to nikdo nedokázal.Emo pravidla

1. Buď pravý
2. Buď homosexuál
3. Když nejsi homosexuál buď bisexuál
4. Když nejsi ani jedno, předstírej to
5. Používej oční linky
6. Používej oční stíny
7. Obarvi se na černo
8. Obarvi se na blond
9. Můžeš to i kombinovat - růžová, červená, fialová
10. Musíš mít ofinu, která ti sahá nejmíň do půlky tváře
11. Stále se tvař smutně
12. Když jdeš po ulici, koukej do země
13. Plač při každé možnosti za všech okolností
41. Piš smutné básně o čemkoliv, například o Emo chalpcích z VF
45. Při elektronické komunikaci používej co nejvíc Emo ikonek (:'( x(
46. Místo hahahaha piš spíš hhhh
47. Pravidlo č 13………. 2x si stříkni do očí repelent a mysli na děti v Africe
55. Všude, kde to lidi vidí piš "comment my new pics"
56. Samozřejmě nezapomeň na pravidlo číslo 13!
Nezapomeňte to ovšem brát s obrovskou rezervou . Ať si každý dělá co uzná za vhodné, rozhodně opakuji: "Tento post vážně neberte moc vážně, je tu spíše pro pobavení

Častým stereotypem je asociace ema se sebepoškozováním, zejména pak podřezáním zápěstí, což může být do značné míry způsobeno "emo" texty, které o sebepoškozování nezřídka mluví.


Sebepoškozování (neboli automutilace) je záměrné a opakované ubližování si ve snaze vypořádat se s nepříjemnými duševními stavy. Projevuje se zraňováním vlastního těla a je signálem vážného psychického problému, jenž postižený nedokáže zvládnout jiným způsobem.


Gotici:

Gothic ve své zjednodušené formě je subkultura. Skupina lidí, kteří se cítí dobře ve společnosti podobně orientovaných lidí. Neexistuje však žádná specifická věc, která definuje čím se člověk stává gotikem. Snad jen oblibou "mnohdy závislostí" na černém "temném" oblečení. Lidé v gotické scéně mají odlišné názory na hudbu, jsou různého náboženství, mají rozličná zaměstnání, zájmy a módní vkus. Ale přesto je cosi spojuje. Někteří jsou melancholičtí, citliví a křehcí. Jiní mohou být arogantní, přímočaří a tvrdí ve svých názorech a přesvědčení. Avšak čemu vlastně věří a co vyznávají? Někteří lpí na své temné image, jiní se prostě jen dobře baví.


Většina gotiků se stává gotiky, protože se cítí být "nebo skutečně jsou" odlišní od ostatních. Chtějí žít podle svého vlastního rozhodnutí a mnohdy se nemohou zařadit do "normální" společnosti. Gotici mají svobodnou mysl a neakceptují morální pravidla "stádní" společnosti. Gotici však rádi naslouchají ostatním a potom si vytvářejí vlastní názor. Gotici se také především, proto, že nejsou právě nejsnadněji přijímáni okolím, pro svůj styl oblékání a projevu, rádi shlukují do skupin - "gothic párty". Tato síla, vyplývající ze shromažďování podobně smýšlejících osobností, má dobrý efekt pro obě strany, pro individualitu gotiků i okolní společnost. Mezi gotiky panuje velice přátelská atmosféra, protože jsou jeden druhému oporou a necítí se vedle podobně zaměřených jedinců, tolik odsunutí od společnosti. Utvářejí si tak vlastní menšinovou společnost gotiků.Nemohu nevzpomenout na četnou filmovou produkci o tzv ,,Zombies"


Zombies - den D přichází
,,…že mám příliš bujnou fantazii? - Všímejte si více svých ratolestí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Poděšený občan Poděšený občan | E-mail | 13. května 2013 v 17:19 | Reagovat

A vím kdo jsou v ČR největší ilumináti: Gott s Janečkem! Oni si postavili v julděfuldě tu pyramídu, protože to je JEJICH SYMBOL!!! JAKO ILUMINÁTŮ!!! A nechávají píct housky ve tvaru té jejich pyramídy a ty sou všude k dostání! LIDI, NEKUPUJTE TROUHELNÍKOVY HOUSKY, PODPORUJETE TÍM NWO!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.