Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Mámo, táto, přijel on – očkovací kamión!

7. května 2013 v 10:53 |  Dokumenty
Očkovací kamión, akce, která má za cíl zvýšit prodej vakcíny proti klíšťové encefalitidě. Roadshow zavánějící porušením hned několika právních předpisů i principů humánní medicíny.
V březnu tohoto roku jsem se dozvěděl o vskutku smělém záměru farmaceutické společnosti Baxter prohnat Českou republikou "očkovací kamión" a ve spolupráci s očkovacími centry Avenier a Všeobecnou zdravotní pojišťovnou (VZP) zvýšit prodej vakcíny proti klíšťové encefalitidě FSME-IMMUN. Tato akce mne musela profesionálně zajímat, když porušení právních předpisů ČR a EU při ní hrozilo nejméně v 10 zcela samostatných případech a porušení principů humánní medicíny nejméně ve třech. Nejen tedy z pouhé zvědavosti, vydal jsem se 13. 4. 2013 v Praze na Zličín před obchodní dům IKEA, kde měl být přistaven očkovací kamión. - Byl tam. Čekala mne velmi hezká a inspirativní zážitková sekvence, o jejíž části bych se s vámi rád podělil a v některých momentech ji navázal na díly tohoto seriálu (Kauza očkování - humánní medicína, nebo byznys?) i na teorii.


Celé ZDE:

ČESKEM PROJÍŽDÍ RFID SMRT! ČIPOVACÍ KAMIÓN!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Poděšený Občan Poděšený Občan | E-mail | 13. května 2013 v 17:12 | Reagovat

Je na čase odhalit PRAVDU! Za nevolnost pana prezidenta nemůže viróza. A alkohol už vůbec ne! Pravda je taková, že Miloše Zemana chytili židozednáři a NAINSTALOVALI MU DO HLAVY ČIP!!!!!!!!!!

2 Janina Janina | 14. května 2013 v 14:15 | Reagovat

To jako myslíte ten kamión s červenou karkulkou? Já děti radši vůbec nepouštím ven aby je ti karkulkáči nechytili a neočipovali. A nosím sebou pepřový sprej: Ať si zkusej mě chytit!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.