Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Říjen 2014

Odvetný úder

26. října 2014 v 2:42 Knihy - tip
…,,nikdo nemohl předpokládat", znělo ze sprostých hub po událostech 911.!!!Odvetný úder
Nelson DeMille


Vítejte v Custer Hill! Mezi členy tohoto pánského klubu v luxusní lovecké chatě v Adirondackých horách patří i pár nejvlivnějších amerických podnikatelů, bývalých vojenských důstojníků i vysoce postavených vládních úředníků. Klub je zdánlivě místem určeným k příjemnému odpočinku a posezení se starými přáteli. Ovšem jednoho podzimního víkendu se zde schází výkonný výbor klubu, aby projednal tragické události 11. září 2001 - a odsouhlasil poslední podrobnosti odvetného plánu známého pouze pod krycím jménem ODVETNÝ ÚDER. A téhož víkendu je v lesích nedaleko klubu nalezena mrtvola člena federální protiteroristické jednotky. Odhalení pachatelů záhy zůstane pouze na bedrech detektiva Johna Coreyho a jeho manželky Kate Mayfieldové, agentky FBI. Postupně odkrývají pozadí děsivého spiknutí, jehož nitky se sbíhají v klubu Custer Hill a které má vyvrcholit ohrožením amerických měst jadernými zbraněmi. Corey a Mayfieldová jsou jediní, kdo mohou zabránit stisku osudného tlačítka a rozpoutání celosvětového chaosu…

K objednání např. zde:
Nelson Richard DeMille (1943) se narodil v New Yorku. V dětství se rodina přestěhovala na Long Island. DeMille studoval tři roky na Hofstra University, poté vstoupil do armády a byl přijat do důstojnické školy. Stal se poručíkem americké armády (1966 - 1969) a zúčastnil se bojů ve Vietnamu jako velitel pěchotní čety 1. divize kavalerie. Byl vyznamenán Leteckou medailí, Bronzovou hvězdou a Vietnamským křížem za statečnost. Po návratu do Spojených států znovu nastoupil na Hofstra University a dosáhl univerzitního titulu v oboru politických věd a historie. Rané DeMillovy knihy jsou detektivky z prostředí New Yorku. Jeho prvním velkým románem byl titul By the Rivers of Babylon (1978). DeMille je členem amerického Cechu autorů, organizace Mystery Writers of America a americké Menzy. Je držitelem tří čestných doktorátů: doktor humanitních věd z Hofstra University, doktor literatury z Long Island University a doktor humanitních věd z Dowling College. KNIHA ZLIN připravuje vydání těchto deMillových knih Plum Island (Ostrov Antrax), The Lion´s Game (Hra se Lvem), Night Fall (Noční pád), Wild Fire (Požár) a The Lion (Lev).
Ďábelsky tlustý plán, jak se pomstít za terorismus

Jen těžko se Spojené státy vzpamatovávají ze šoku vyvolaného teroristickým útokem 11. září 2001. Uplynul od něj rok a měsíc a pomsta má nést jméno Odvetný úder.

Další autorova podivná fantazie:

Ostrov Antrax


Tajnosti a pochyby stranou

Dick Cheney: Příští teroristický útok bude "víc smrtící" než 11. září 2001

Americký viceprezident Dick Cheney během téměř dvouhodinového rozhovoru zmínil řadu témat, včetně času, kdy byl ministrem obrany, Války v Zálivu apod. Došlo dokonce i na téma 9/11 (útoky z 11. září 2001) a podle amerického viceprezidenta bude příští velký teroristický útokem mnohem víc smrtící než útoky z 11. září.

SVĚT V KOLIZI:

Třetí část přesného písemného záznamu z průlomové diskuze v japonském parlamentu týkající se pravdivých skutečností ohledně "911" a skutečných okolností "války proti terorismu". Byla odvysílána v přímém přenosu hlavními médii Japonska


Třináct let od 11. září

Třináct let od 11. září: Útoky na WTC nesou stejný rukopis jako zmizení letu MH 370 a sestřelení MH17 nad Doněckem. Nová fakta o podvodu s "dvojčaty". Na řadě je Irák?
PS:Spekulace, konspirace či realita? - Udělejte si konečně jasno!!!)))


Moderní medicína a rakovina

26. října 2014 v 2:14 Dokumenty
Upozorňovali jsme nedávno na druhou sérii filmů Ty Bollingera o hledání léčby rakoviny.
Ty Bollinger ztratil díky rakovině (nebo způsobu její léčby) velkou část rodiny. To ho před lety dovedlo k hlubšímu zájmu o celou problematiku.


Po velkém úspěchu první série filmů před několika měsíci se nyní rozhodl natočit druhou sérii a téma prohloubit. Hovoří v ní s 28 lékaři, 11 vědci, 9 přeživšími a jedním právníkem a zčásti se v ní objevují zcela čerstvé informace, které ještě nebyly nikde publikovány.
------------------------------------------------------------------------------------------------

TY BOLLINGER: HLEDÁNÍ LÉČBY... POKRAČUJE

Abychom pochopili přístup moderní medicíny k rakovině, musíme se vrátit zhruba o sto let zpátky a podívat se, jak jsme se sem dostali.
Před sto lety se nové farmaceutické usilování soustředilo na "ropnou" medicínu. Chemicky se z ropy dá udělat všechno možné.

Rockefellerova a Carnegieova nadace se ujala úlohy eliminovat všechny "neropné" směry v medicíně a etablovat jen jediný: petrochemický. Flexnerova zpráva o stavu medicíny v USA v roce 1910 dospěla k závěru, že mnoho institucí neprovozuje rozumnou medicínu. Jinými slovy: nepodílejí se na zvyšování obratu petrochemické farmacie. A tento stav bylo nutno zásadně změnit.
Carnegie a Rockefeller začali okamžitě zasypávat penězi ty lékařské instituce, které se chtěly podílet na zvyšování obratu petrochemické farmacie. Ostatní školy a zařízení byly postupně ničeny. Tento "očistný" proces se neomezil pouze na USA, ale rozpoutal se i v Evropě a všude jinde. Výsledkem bylo zničení všech ne petrochemicky orientovaných směrů - a samozřejmě i přeměna lékařského vzdělání v tom smyslu, aby se lékař stal obchodníkem s petrochemickými medikamenty.
K čemu tento vývoj vedl, znáte všichni na vlastní kůži: doktor má na vás vymezen určitý čas, pár minut, a většinou vám během této doby předepíše nějakou pilulku (nedívaje se přitom na vás, ale do počítače). Pilulku na to, pilulku na ono, a za nějakou dobu se zase krátce setkáte, nejspíše proto, abyste dostali další nebo jiné pilulky.

Na pacientech s diagnózou rakoviny se odehrává holocaust. Chemoterapie ZPŮSOBUJE rakovinu, mamografie ZPŮSOBUJE rakovinu… to jsou skutečnosti, které jsou nezvratně doložené a v lékařských publikacích zveřejněné, a přesto se rakovinu ZPŮSOBUJÍCÍ postupy nadále používají na "léčení" rakoviny.
P
oselství moderní medicíny je antitezí přírodního přístupu: jako lidská bytost jste "nedokonalí", dokud se nenecháte naočkovat nebo neužíváte nějaké "léky". O úloze kupříkladu výživy se studenti medicíny nedozví vlastně nic.

Co je rakovina? Běžná odpověď by asi zněla, že to je tumor. Medicína bojuje proti tumorům - ale tumor není nemoc, tumor je pouze symptom, podobně jako varovné červené světýlko na palubní desce automobilu: mechanika, který by vymontoval světýlko a tvrdil, že tím opravil váš automobil, byste asi nadále nezaměstnávali. Lékaře, kteří si tak počínají, ale živíte nadále.
Pokud tělo reaguje na cokoliv nějakým symptomem, je to moudrá a smysluplná věc. Horečka je znakem toho, že se tělo snaží očistit. Podobně i rakovina je znakem toho, že se někde něco děje. A pokud nezměníte něco ve svém životě, bude se vracet.

Dobrá tedy. Berete farmaceutické léky. A berete jich více. Čím více léků, tím blíže zdraví? Nedávné výzkumy dokládají, že pokud berete pět nebo více medikamentů, neexistuje způsob, jak předvídat, co to s vámi udělá. Nebylo to nikdy testováno a účinné látky různých medikamentů reagují vzájemně a mnohdy se vzájemně umocňují. Velmi obvyklé je, že během doby dostanete další léky, a sice na symptomy způsobené předešlými léky, a to může být spirála, kterou nelze zastavit.
V podstatě se jedná o postup, jako když máte na podlaze smradlavou skvrnu, a místo abyste ji odstranili, hodíte přes ni koberec. A v případě potřeby pak ještě další koberec.
Celý systém je vystavěn na produkci chronických onemocnění. Protože ze zdravých lidí žádný příjem nekyne.

Co se týče konvenčních přístupů k "léčení" rakoviny - jen 2,1 % pacientů v USA přežijí chemoterapii o pět let (v jiných geografických oblastech jsou čísla obdobná). Chemoterapie ZPŮSOBUJE rakovinu - ozařování ZPŮSOBUJE rakovinu - nezaslepení a zkušení lékaři říkají, že málokterý pacient zemře na rakovinu - převážná většina umírá na následky konvenčních "terapií".

Nové oficiální prognózy hovoří o tom, že v roce 2020 bude v USA polovina rakovinných onemocnění indukována ozařováním (rentgen, mamografie atd.) a medikamenty. Ještě jednou: POLOVINA všech rakovin bude ZPŮSOBENA zdravotnickým systémem. Další nedávné americké prognózy udávají, že jeden ze dvou mužů a jedna ze tří žen bude ve svém životě konfrontována s diagnózou rakoviny.

86 % onkologů udává, že kdyby onemocněli rakovinou, nepodrobili by se chemoterapii, ozařování a operacím - procedurám, které dopřávají svým pacientům.
Shrnutí: stávající systém ZPŮSOBUJE polovinu rakovinných onemocnění. "Léčí" je pak RAKOVINOTVORNÝMI procedurami, které přežije (o 5 let) jen zhruba 2 % nemocných. Zhruba devět z deseti lékařů by se nepodrobilo procedurám, které aplikují na pacientech. Převážná většina pacientů neumírá na rakovinu, ale na následky "léčení".
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zájemci o tématiku se v příštích dnech mají na co těšit :-) Nebude to jen prázdná teorie a informace - tři díly se kupříkladu zabývají osvědčenými protokoly, které tisícům lidí pomohly a pomáhají - a určitě se dozvíte mnoho užitečného pro své zdraví - i v případě, že netrpíte rakovinou.

Texty k jednotlivým epizodám, buď zde http://paprsky1.com/obchod/aktuality/aktuality.html


A pokud chcete upozornit někoho na tento text, můžete použít tento odkaz:Prevence. Čeho se vyvarovat
Rakovinotvorné očkování
Je až neuvěřitelné, že je povoleno vpravovat do těla látky, které nebyly testovány, zda způsobují rakovinu, mutace nebo poruchy imunitního systému, a přitom tvrdit, že jsou bezpečné a neškodí. To se děje při očkování. Existují ale i očkovací látky, na jejichž příbalovém letáčku stojí, že ZPŮSOBUJÍ rakovinu (např. vakcína HPV, používaná k "prevenci rakoviny děložního čípku").
Přepisy všech dílů najdete na samostatné stránce zde: http://paprsky1.com/obchod/bezplatne-oddeleni/ty-bollinger-hledani-lecby-pokracuje.html


Šokující pravda o rakovině


Šokující pravda o rakovině

26. října 2014 v 2:11 Dokumenty
Je smutnou skutečností, že již v roce 1969 během svého veřejného vystoupení na mýtinku s lékaři v Pittsburghu hovořil dr. Richard Day, ředitel organizace "Plánovaného rodičovství", která se zabývá mimo jiné i problematikou eugeniky a která je řízena klanem Rockefellerů, o nadcházející transformaci globální společnosti.
Tento člověk požádal lékaře, aby si zapnuli své diktafony a dělali si poznámky, zatímco četl dlouhý seznam plánovaných akcí, které by měly trvale změnit naši globální společnost. Speciální důraz pak byl kladen na projekty sociálního inženýrství.


Ovšem ne každý z přítomných lékařů si nechal tyto otřesné informace pouze pro sebe, a tak dnes po mnoho desítkách let máme možnost slyšet tato neuvěřitelná fakta.

Nyní o 40 let později můžeme na vlastní oči vidět, jak přesné byly předpovědi dr. Richarda Daye. A proč zmiňuji tuto skutečnost?

Protože na konferenci v roce 1969 dr. Richard Day sdělil mimo jiné i toto: "V současné době jsme schopni vyléčit jakýkoliv typ rakoviny. Veškeré další informace k této věci naleznete v Rockefellerově nadaci."

Zároveň ale uvedl, že vzhledem k populační explozi není nejmenší zájem léčit jedince postižené tímto smrtelným onemocněním.

Day přímo uvedl, že pokud lidé pomalu umírají na rakovinu nebo nějakou jinou stejně nebezpečnou nemoc, může to zpomalit tempo populačního růstu.

Zdá se, že tito lidé vůbec nemají Duši.

Farmaceutické firmy se prý vůbec nemají pokoušet léčit tato onemocnění. Vlastně proč léčit skutečně a pravdivě takové onemocnění, když mohou z důvěřivých lidí vytáhnout neuvěřitelné množství peněz v boji proti symptomům této nemoci.

V tomto případě není nutné sdělovat důvěřivým lidem, že jedy obsažené v chemoterapii mohou zabíjet jak rakovinné, tak i zdravé buňky, což má v mnoha případech za následek urychlení smrti.

Myslím, že uvažujete velmi správně - tady nejde snad ani o peníze, ale elita chce prostě snížit populaci, a proto je nezbytné, aby lidé trpěli a umírali předčasně.

A pokud se lékaři náhle otevírá nějaký efektivní způsob léčby rakoviny, pak se prakticky okamžitě stává obětí nevybíravého útoku různorodých zdravotnických institucí a dalších oficiálních struktur "systému moci". Například Ital dr. Tullio Simoncini.

Tak dlouho se stavěl proti globálním mocenským strukturám, až ho začaly pronásledovat ze všech stran, až nakonec skončil na dobu tří let ve vězení. A to z toho důvodu, že začal úspěšně léčit lidi v posední fázi rakoviny. Jeho proviněním byla skutečnost, že si uvědomil, že za zhoubnými nádory stojí rozvoj houbovité plísně zvané "candida" (kvasinkový typ houby, která má parazitní povahu, žije i v těle zdravých osob, ale kvalitní imunitní systém udržuje tohoto parazita v šachu, ovšem pokud je organismus dlouhodobě oslaben, začne se houba šířit po celém těle a může způsobovat zhoubné nádory).

K této věci se vyjadřuje i můj přítel dr. Mike Lambert z "Shen Clinic":

"Různorodé plísně a houby, především však typu candida, žijí v těle hostitele. Tento organismus, stejně jako jiní paraziti, pro své přežití potřebuje hostitele. Odpadní produkty kvasinek oslabují imunitní systém a vedou k tomu, že se člověk cítí špatně, a to jak psychicky, tak i fyzicky."

Tullio Simoncini říká, že rakovinu způsobuje,rozvoj houby "candida" s tím, že tradiční vysvětlení tohoto onemocnění je zcela mylné.

On sám jako odborník v oboru onkologie a metabolických poruch šel proti intelektuální konformitě tradiční medicíny a proti tradičním metodám "léčení". Prostě se rozhodl říci svým pacientům pravdu, a nikoliv jen opakovat zažité fráze naučené během studií medicíny. V podstatě od chvíle, kdy se začal věnovat lékařské praxi, si dnes a denně uvědomoval, jak lidé postižení tímto onemocněním trpí. "V dětském onkologickém oddělení, kde jsem pracoval, postupně všechny děti zemřely. Svým způsobem jsem tušil, že jim k tomu dopomohlo velkým dílem i ozařování a chemoterapie". Touha pomáhat pacientům ho vedla k hledání nových způsobů jak tuto nemoc léčit.

Proto se Simoncini rozhodl vzdát všeho, co doposud věděl o rakovině, a začal svůj nezávislý výzkum. Postupně zjistil, že všechny nádory se projevují stejně bez ohledu na to, v jakém orgánu nebo tkáni se nádor tvoří. Všechny zhoubné novotvary měly bílou barvu. Simoncini začal přemýšlet, co by to mohlo znamenat. A pak přišel na houbu candida.

Dále si položil otázku:
"To, co tradiční medicína považuje za nekontrolovatelné dělení buněk, může být nějakým procesem, kterým se organismus vlastně chrání proti rozvoji kandidózy?
Pokud vyjdeme z výše uvedených předpokladů, dostaneme se k těmto bodům:

a) Houba Candida, která je za normálních okolností kontrolovaná silným imunitním systémem, se počíná množit a v oslabeném těle vytvářet mohutné kolonie.
b) V tom okamžiku se imunitní systém snaží všemi prostředky zabránit dalšímu šíření tohoto parazita, ale sám nemá dostatek sil.
c) Imunitní systém spustí proces extrémně rychlého množení buněk a tím se snaží vybudovat ochrannou bariéru proti vetřelci.

Tradiční medicína tento stav nazývá rakovinou. Všeobecně se také má zato, že proces šíření metastáz v těle je způsoben roznesením maligních buněk do orgánů a tkání.

Ovšem Simoncini uvádí, že metastázy jsou způsobeny houbou Candida. Houba může zničit buňky normálně fungujícího imunitního systému. Imunitní systém je klíčem buněčné regenerace. Bohužel každým rokem se počet pacientů s rakovinou zvyšuje. Ve skutečnosti jde o velmi dobře naplánovanou válku proti imunitnímu systému.

Imunitní systém se oslabuje nevhodným stravováním, různorodými přidanými potravinářskými látkami, pesticidy a herbicidy, očkováním,elektromagnetickou a mikrovlnou technologií, léky nebo stresem moderního života. Nelze zapomínat také na to, že děti do dvou let věku svého života mnohdy přijmou až 25 různých druhů očkování, ale v této době se právě buduje jejich imunitní sytém. Plán globálního vládnoucího systému je prostý snížit lidskou populaci prostřednictvím oslabeného imunitního systému člověka.

Pokud někde nestačí rozvrácený imunitní systém, tak dílo dokoná chemoterapie nebo radioterapie. Nejúčinnější metody jak zničit buňky v těle. Většina moderních "léků" na rakovinu je postavena na postulátu, že se u pacienta podaří rakovinové buňky zabít dříve než ty zdravé. Ve skutečnosti se má ovšem situace podstatně jinak. Toxické látky během chemoterapie zabíjejí buňky imunitního systému, ale plíseň candida se šíří dále. Fragmenty imunitního systému nejsou schopny ovládat buňky candidy. Houba se šíří do dalších a dalších orgánů a tkání. Rakovina se šíří tělem. Ti, kteří se zdají být po operaci nebo chemoterapii zachráněni, jsou ve skutečnosti časovanou bombou. Imunitní systém je zničen. Takže recidiva je jen otázkou času.

Chemoterapie může být úspěšná v případě ryze infekčních chorob nebo sexuálně přenosných onemocnění. Aby člověk mohl být vyléčen z rakoviny, musí být u něho extrémně posílen imunitní systém, a nikoliv ještě oslabován. Když Simoncini zjistil, že rakovina je v podstatě plísňové onemocnění, začal hledat účinné fungicidní léky.

Jenomže se zároveň ukázalo, že antifungální léky nefungují, jak by měly. Candida rychle mutuje a umí se účinným způsobem přizpůsobit danému léčivu. Lékař nakonec zjistil, že se plíseň nedokáže adaptovat na přítomnost hydrogenuhličitanu sodného, který je hlavní složkou jedlé sody. Z nějakého důvodu se houba nedokáže přizpůsobit prostředí, které aktivuje jmenovaná látka.

Simoncini tak začal svým pacientům vpravovat do těla roztok hydrogenuhličitanu sodného, který byl vstřikován přímo do nádoru prostřednictvím nástroje, který se podobal endoskopu. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. V roce 1983 dr. Simoncini léčil italskou ženu, která se jmenovala Gennaro Sangemano, které lékaři předpověděli smrt během několika měsíců. Trpěla rakovinou plic. V rukách Simonciniho se však v pozoruhodně krátké době uzdravila. Množství následných testů nepotvrdilo přítomnost rakoviny.

Lékař posílen úspěchem začal praktikovat tuto metodu i s ostatními pacienty a opět s velkým úspěchem. Nakonec se rozhodl, že přednese své závěry italskému ministerstvu zdravotnictví v naději, že budou zahájeny oficiální klinické studie. Jaké však bylo Simonciniho překvapení, když italské ministerstvo zdravotnictví nejenže neschválilo požadované klinické testování, ale zároveň ho zažalovalo a připravilo o jeho lékařskou licenci ve smyslu toho, že léčil pacienty neschváleným postupem.

A jsme u podstaty věci. Takže my, lidé, se prostě můžeme nechat léčit pouze metodami, které schvaluje globální mocenský systém. V opačném případě se každý lékař, ale v podstatě kdokoliv vystavuje nebezpečí perzekuce ze strany novodobé mocenské inkvizice.

Masmédia (vlastněná samozřejmě opět jedním a tím samým mocenským systémem) zahájila nevybíravou kampaň zesměšňování, takže v podstatě nebylo dne, aby Simoncini nebyl vláčen v tisku. A vše vyvrcholilo vykonstruovaným případem zabití pacientky, takže tento talentovaný doktor vyfasoval tři roky "na tvrdo". Souběžně vydaly zdravotnické instituce prohlášení, že způsob léčby rakoviny prostřednictvím roztoku hydrogenuhličitanu sodného je "bláznivý" a "nebezpečný". V době, kdy miliony pacientů zemřou bolestivou smrtí "osvědčenou" a "bezpečnou" chemoterapií.

Naštěstí se Tullio Simoncini nenechal zastrašit. Poté, co byl propuštěn z vězení, pokračoval ve své práci. Jeho speciální metoda prý slaví velké úspěchy. V některých případech trvá procedura několik měsíců a v jiných případech (například v případě rakoviny prsu) několik týdnů. Simoncini často radí lidem i po telefonu nebo e-mailem. Je velmi vstřícný ke každé žádosti. Zde je internetová stránka dr. Tullia Simoncini: http://www.curenaturalicancro.com/ Stisknutím záložky "contact" je možné lékaře osobně písemně kontaktovat se svou žádostí.

Pojďme se však vrátit k našemu tématu. Není to totiž zdaleka všechno. Rakovinové buňky obsahují jedinečný biomarkerový enzym "CYP1B1″. Enzymy jsou bílkoviny, které katalyzují chemické reakce. "CYP1B1″ mění chemickou strukturu látky zvané "salvestrol", která se nachází v mnoha druzích ovoce a zeleniny. Chemická reakce převede "salvestrol" do komponentu, který rakovinové buňky zabijí bez poškození těch zdravých.

"CYP1B1″ je tedy enzym, který je produkován pouze v rakovinových buňkách a reaguje se "salvestrolem", který je přítomen v ovoci a zelenině, a tvoří tak látku, která působí pouze na rakovinové buňky".

Toto je velmi důležité zjištění, které zároveň objasňuje, proč je tak důležité pro osoby postižené rakovinovým onemocněním pít čisté šťávy z ovoce a zeleniny!!

Zároveň je důležité vědět, že "salvestrol" vzniká v rostlinách, které jsou samy napadené plísňovým onemocněním. Salvestrol je v podstatě produktem imunitního systému těchto rostlin. Salvestrol je přírodní ochranná látka, která se nachází v ovoci a zelenině. Je velmi úspěšná v boji proti plísňovým parazitům. Je zjištěno, že čím více je plísňové onemocnění v organismu rozšířeno, tím masivněji salvestrol proti danému parazitu působí.

Velmi velké množství této látky obsahují tyto plody těchto rostlin: jahody, borůvky, maliny, hroznové víno, černý rybíz, červený rybíz, ostružiny, brusinky, jablka, broskve, meruňky a dále brokolice, zelí, artyčok, červené a žluté papriky, avokádo, chřest a lilek.


Ale přesně toto nadnárodní zemědělské a farmaceutické korporace řízené globálním vládnoucím systémem velmi dobře vědí. A proto neváhají investovat obrovské peníze do následujících aktivit:

a) Vyvíjejí a produkují chemické fungicidy, které zabíjejí plísně a houby, a zabraňují tak vzniku přirozené ochrany (salvestrolu) v rostlinách v reakci na plísňovou infekci. Salvestrol obsahují pouze plody, které nebyly ošetřeny chemickými fungicidy!!! Zapomeňte tedy na nákup ovoce a zeleniny v klasických obchodním řetězcích, kde je ovoce a zelenina pod režimem kontroly.

b) Prakticky všechny fungicidy blokují produkci "CYP1B1″.

Proto, pokud budete jíst chemicky zpracované ovoce a zeleninu, tak bez potřebných pozitivních účinků.

Myslíte si, že se to všechno děje náhodou?

Podívejte se, jak všechny indicie do sebe přesně zapadají.

Myslíte, že Tullia Simonciniho chtěli zlikvidovat náhodou?

Vládnoucí systém našeho světa chce, aby lidé umírali na rakovinu, a to bez jakékoliv účinné pomoci (možná, že existují světlé výjimky). Možná, že to nyní zní neuvěřitelně, ale přijde doba, kdy tyto skutečnosti vyplují na povrch.
A ještě jedna důležitá informace na závěr:

"Houby a parazitické plísně se začínají množit v těle, když se člověk nachází v tzv. dlouhodobém oxidativním stresu. Hlídejte si, prosím, svou acidobazickou rovnováhu v těle!!"

Autor článku: David Icke

Jak lžeme

25. října 2014 v 0:59 Dokumenty
ROZHOVOR S NOVINÁŘEM PLACENÝM CIA: JAK DĚLÁME PROPAGANDU A LŽEME V NĚMECKÉM MAINSTREAMU

Vůdčí USA financované mozkové trusty a německá tajná služba jsou vzájemné doplňky. Pokusy o potlačení hrozbami žalob. Německé mediální zatmění.
Exkluzivně pro RI, holandský žurnalista Eric van de Beek vedl interview s vedoucím německým redaktorem, který způsobil senzaci tvrzeními, že profesionály německých médií platí CIA, aby překrucovali svá sdělení podle cílů americké vlády. Psali jsme o tom už před dvěma týdny a článek mělvysokou čtenost, takže se stal jedním z nejsledovanějších článků týdne na naší stránce.
Udo Ulfkotte ve svém bestselleru Koupení žurnalisté odhaluje, jak se "naučil lhát, aby zrazoval veřejnost a neříkal jí pravdu."
Tento bývalý redaktor Frankfurter Allgemeine Zeitung, což jsou jedny z největších německých novin, byl na tajné výplatní listině CIA a německé tajné služby, aby překrucoval zprávy způsobem, který je pozitivní ke Spojeným státům a špatný pro jejich oponenty.
Ulfkotte ve svém posledním interview ztvrdí, že některá média nejsou ničím více než jen propagandistickými kanály politických stran, tajných služeb, mezinárodních mozkových trustů a elit velkých financí.
Ulfkotte v lítosti nad svou někdejší kolaborací s různými agenturami a organizacemi při manipulaci zpráv lamentuje: "Stydím se, že jsem toho byl součástí. Bohužel zvrátit to už nemohu."
Některé hlavní body z tohoto interview:
· "Skončil jsem tak, že jsem publikoval články pod svým vlastním jménem sepsané agenty CIA a dalšími zpravodajskými službami, zvláště od německé tajné služby."
· "Většina žurnalistů z velkých a uznávaných mediálních organizací je úzce napojená na německý Marshallův fond, Atlantik-Brücke a na další tzv. transatlantické organizace..., a jakmile se napojíte, tak máte mezi vybranými Američany kamarády. Myslíte si, že jsou to vaši kamarádi a začnete s nimi spolupracovat. Pracují na vašem egu, abyste se cítili jako, že jste důležití. A jednoho dne vás jeden z nich požádá: 'Uděláš mi tuhle laskavost?'..."
· "Když jsem řekl Franfurter Allgemeine, že tuhle knihu napíšu, tak mi jejich právníci poslali dopis s hrozbami všech právních důsledků, pokud vydám jakákoliv jména nebo tajemství mně je to ale jedno."§ "Frankfurter Allgemeine Zeitung mě ale nežaloval. Vědí, že mám na všechno důkazy."
· "Žádný z žurnalistů německého mainstreamu nemá dovoleno o mé knize referovat. V opačném případě by takový nebo taková byli vyhozeni. Takže teď tu máme bestseller, o kterém nesmí žádný německý žurnalista psát nebo mluvit."


"Koupení žurnalisté," kdo to je?
"Mluvíme o loutkách na šňůrkách, žurnalistech, kteří píší nebo říkají cokoliv, co jim jejich páni řeknou, že mají říkat či psát. Když se podíváte, jak média mainstreamu referují o Ukrajinském konfliktu, a když víte, co se tam opravdu děje, tak si uděláte obrázek. Vrchnost za oponou to tlačí do války s Ruskem, a tak si Západní žurnalisté nasazují helmy."
Ale i vy jste býval jedním z nich, a teď to vy jako první vynášíte...
"Stydím se, že jsem toho byl součástí. Bohužel zvrátit to už nemohu. I když to, čeho jsem se dopouštěl, schvalovali moji nadřízení ve Frankfurter Allgemeine Zeitung, stejně nesu vinu. Ale ano, pokud vím, jsem první, kdo sám sebe obvinil, a to dokazuje, že vinu nesou i mnozí ostatní."
Jak jste se vlastně tím koupeným žurnalistou stal?
"Začal jsem s tím velice krátce po zahájení práce u Frankfurter Allgemeine Zeitung. Naučil jsem se považovat luxusní pozvání jako celkem přijatelná a psát na oplátku pozitivní články. Později jsem byl pozván německým Marshallovým fondem Spojených států, abych do těch Spojených států cestoval. Zaplatili mi všechny výdaje a kontaktovali mě s těmi Američany, kteří by se se mnou rádi setkali. Ve skutečnosti má většina žurnalistů z velkých a uznávaných mediálních organizací úzké vazby na německý Marshallův fond, Atlantik-Brücke nebo na další tzv. transatlantické organizace. Mnozí z nich jsou dokonce jejich členy či 'společníky'.
Já jsem společníkem německého Marshallova fondu. Má se to tak, že jakmile se zapojíte, spřátelíte se s vybranými Američany. Myslíte si, že jsou to vaši kamarádi a začnete spolupracovat. Oni pracují na vašem egu, abyste se cítili, jako že jste důležití. A jednoho dne vás jeden z nich požádá: 'Uděláš mi laskavost?' a pak se vás další zeptá, 'Uděláš laskavost i mně?' Kupují si vás a kupují, dokud nemáte úplně vymytý mozek. Skončil jsem tak, že jsem publikoval články pod svým vlastním jménem sepsané agenty CIA a dalšími zpravodajskými službami, zvláště Bundesnachrichtendienst."

Říkal jste, že vám to nadřízení schvalovali?
"To dělali. Podle mého soukromého názoru, podívám-li se na to zpětně, mě dokonce posílali dělat špionáž. Např. v roce 1988 mě strčili doletadla do Iráku, kde jsem cestoval na hranici s Íránem. V těch dnech byl Saddám Hussein ještě považován za dobrého chlapa, blízkého spojence USA. Američané ho ve válce proti Íránu podporovali. Asi 35 kilometrů od hranice v íránském místě zvaném Zubaidad jsem byl svědkem toho, jak Iráčané pozabíjeli a zranili tisíce Íránců jedovatým plynem.
Udělal jsem přesně to, o co mě mí nadřízení požádali, abych udělal. Nadělal jsem fotky těch plynových útoků. Když jsem se objevil zpátky ve Frankfurtu před svými nadřízenými, tak jsem u nich těmito ukrutnostmi, jichž jsem byl svědkem, moc zájmu nevzbudil. Dovolili mi sice, abych o tom nějaký článek napsal, ale tvrdě mu omezili rozsah, jako kdyby to bylo cosi, co není moc důležité. Spolu s tím mě požádali, abych ty fotky, co jsem nadělal, předal německému spolku chemických výrobců ve Frankfurtu, Verband der Chemischen Industrie. Ten jedovatý plyn, co zabil tolika Íránců, byl totiž vyroben v Německu."
Jaký je váš názor na tisková pozvání? Žurnalisté se obvykle vymlouvají, když říkají, že jsou naprosto schopni postupovat jen podle svého vlastního uvážení a nepoddat se ničemu nebo nikomu.
"Byl jsem na tisících tiskových pozváních a nikdy jsem nenapsal nic špatného o těch, kdo mi zaplatili všechny ty výlohy. Nebudete kousat do ruky, která vás krmí. A u toho začíná korupce. A to je i důvod, proč magazíny jako Der Spiegel nedovolují svým žurnalistům, aby přijímali pozvání na tiskové výlety jinak, než když si zaplatí své vlastní výdaje."
Důsledky toho, že se stanete vynašečem, mohou být závažné. Dostal jste od nějakých lidí náznaky, že by zkoušeli vám v publikaci vaší knihy zabránit?
"Když jsem Frankfurter Allgemeine řekl, že tu knihu vydám, poslali mi jejich právníci dopis hrozící všemi právními důsledky, když bych publikoval jakákoliv jména nebo tajemství mně je to ale jedno. Víte, nemám děti, o které bych se musel starat. A musíte vědět, že jsem během toho plynového útoku, jehož jsem byl v roce 1988 v Íránu svědkem, byl vážně zasažen. Takže jsem jediný německý přeživší útoku německým jedovatým plynem. Pořád tím trpím. Už jsem prodělal tři srdeční záchvaty. Nečekám, že budu žít déle než jen pár let."
Ve své knize jste zmínil mnoho jmen koupených žurnalistů. Co ti teď dělají? Vyhodili je? Zkouší nějak očistit svá jména?
"Žádnému německému mainstreamovému žurnalistovi není dovoleno, aby o této knize referoval. V opačném případě by takový nebo taková byli vyhozeni. Takže teď tu máme bestseller, o kterém nesmí žádný německý žurnalista psát nebo mluvit. Co je ještě více šokující: Máme tu uznávané žurnalisty, kteří se do hlubin moře toho svinstva zjevně po dlouhou dobu nořili. To je zajímavá situace. Čekal jsem a doufal, že mě žalují a poženou mě před soud. Oni ale nemají ani ponětí co s tím. Ten uznávaný Frankfurter Allgemeine zrovna oznámil, že vyhodí 200 zaměstnanců, protože velice rychle ve velkém počtu ztrácí předplatitele. Mě ale nezažalují. Vědí, že mám na všechno důkazy."

výpis ze statistiky ČSÚ

25. října 2014 v 0:57 Dokumenty
Materiál ČSÚ, který nikdy nebude zveřejněn v naší televizi. Proč ? ...romové


25% z celkového počtu Romů žije v Severních Čechách

21% z celkového počtu Romů žije na Severní Moravě

47% bytů obývaných Romy není vybaveno ani splachovacím WC, 40 m2
bytové plochy obývá v průměru 6,9 Romů

30% manželství v některých romských skupinách uzavírají příbuzní

6% romských žen poprvé rodí mezi 14 a 16 lety

19% romských žen poprvé rodí v 16 letech, až 4 interrupce v
průměru připadají na jednu romskou ženu

60% dětí umístěných v dětských domovech je romské národnosti

51% romských dětí se učí ve zvláštních školách

22% romských dětí propadá v 1. třídě

25% romských dětí ve věku 6-7 let je v pásmu verbální debility

56% Romů nemá ani základní vzdělání

32,7% Romů má základní vzdělání

8% Romů se vyučí v oboru

2,5% Romů má středoškolské vzdělání

0,8% Romů má vysokoškolské vzdělání

85% Romů je nezaměstnaných

60% Romů je nezaměstnaných déle než 3 roky

30% dospělých Romů se živí nelegálním způsobem

60% dospělých vězňů ve věznicích jsou osoby romské národnosti

75% se Romové podílí na kriminalitě (v některých lokalitách
dosahuje až 95% = kapesní krádeže)

30% pouličních prostitutek má romskou národnost

25% pouličních romských prostitutek má za pasáka svého
příbuzného.


Nejtalentovanější Romka Věra Bílá má naštěstí jediné dítě, přesto
kriminálníka, její muž je rovněž kriminálník, promarnila všechny
šance, které v našem státě nikdo jiný nedostal, je závislá na
automatech a všichni tři berou soc. podporu a jsou přítěží pro
společnost.
( Poznámka - její manžel již zemřel)

Velké množství mladých Romů bere sirotčí důchod. Mladá Romka
většinou uvede jako otce novorozeňátka nejstaršího člena rodiny.

Růst romské populace:

rok 1945 - 10 000 Romů

rok 1959 - 20 000 Romů

rok 1973 - 40 000 Romů

rok 1987 - 80 000 Romů

rok 2001 -160 000 Romů

rok 2015 -320 000 Romů

Každých 14 let se počet Romů zdvojnásobí !!!!

Růst romské populace je největším bezpečnostním rizikem pro Českou
republiku.

Věznění 12 000 romských vězňů nás stojí letos 4 miliardy korun.

Sociální dávky pro Romy 20 miliard.

Obrovské škody na majetku při "sbírání" železa. Nevyčísleno.

Romové jsou jediní, kdo mají zdravotní péči zdarma. MZd není
schopno vyčíslit.

Je to další skrytý příspěvek pracujících ve prospěch nepracujících.

Je pravidlem, že Romovi platí advokáta u soudu stát. Vzhledem k tomu,
že podíl tohoto etnika na zločinu je 75%, jedná se o další obrovskou
zátěž pro státní rozpočet.

Za 14 let se všechny tyto problémy a náklady zdvojnásobí. I riziko,
že budete obětí zločinu bude dvojnásobné!

Kdo chce, ať pošle dál - opravdu to tak musí zůstat?

Češi nemohou udělat nic pro to, aby všechna rizika a nebezpečí eliminovali?
Půjde to tak do nekonečna??? Kdy Romové vybydlí tuto zem???

A pak, že nás zatěžují důchodci?První chápající - video


Poslední velice hrozivý vývoj ve válce na Ukrajině

23. října 2014 v 15:43 Aktuálně
Tohle je jen velice krátký příspěvek, který vás má informovat o posledním vývoji ve válce na Ukrajině.

Poté, co ukrajinští vojáci použili proti Doněcku taktickou balistickou raketu, vyhlásil Zacharčenko, že zastavení palby je v podstatě skončeno.


Strelkov pronesl oficiální prohlášení varující, že podle dostupných informací ukrajinští vojáci shromažďují vojska k přípravě na útok.


celé zde:

 


Starší:


Ukrajinští vojáci zabiti za to, že odmítli střílet do vlastních lidí

 

Čí je ta ponorka?

23. října 2014 v 15:38 Aktuálně
Čí je ta ponorka?


Slyšeli jste, že Švédsko nahání "ponorku" a že ta má být "údajně ruská". Zde je příklad Financial Times z 21. října - které mimochodem také oznamují, že švédský premiér slibuje navýšit výdaje na obranu.
 


více zde:

Kritický bod

23. října 2014 v 15:37 Dokumenty
Pavel Kalenda shrnuje hlavní události, jimiž jsme v posledních letech bombardováni, a na základě vlastního modelu analyzuje, zda budeme bombardováni i něčím jiným


Jako geofyzik, zabývající se prognózou zemětřesení, a tedy nelineárními modely, ve kterých výsledek v oblasti kritického bodu už nebývá závislý na vnějších podnětech a systém se samovolně dostává do mezního stavu, jsem se pokusil o analýzu mezinárodní situace. Zvolil jsem stejný model, jaký používám pro zemětřesení a analyzoval nejdůležitější body modelu - jak daleko je situace od mezního stavu, zda už byl překročen kritický bod a kam směřuje aktuální vývoj.
 


Celé zde:

Co dělat?

23. října 2014 v 15:35 Dokumenty
Co dělat? Nevolit nebo zvolit občanskou neposlušnost?


 
Máme přeci zajímavé možnosti jak místo nic nepřinášející hlasování ve volbách dělat něco, co opravdu pomáhalo vždy a pomáhá i dnes (některá doporučení mohou být trochu "outdated", ale to nic nemění na tom, že v první řadě jde o princip, vyhýbat se železné ruce státu se dá vždy i když různými způsoby).celé zde:
Odmítám !!!))

23. října 2014 v 15:32 Videa
Tibor Eliot Rostas: Odmietam...


 Kniha o Kalouskovi

21. října 2014 v 11:53 Knihy - tip
Kniha o Kalouskovi vydaná Nadačním fondem proti korupci - to je ale čtení !!!
…knížečka o 120 stránkách. Přečtení doporučeno jenom opravdu otrlým jedincům!


Ti, kteří užívají jakékoliv léky, měli by je mít v dosahu - v pohotovostní poloze.

ke stažení v pdf zde:

LETEM SVĚTEM - ebola

21. října 2014 v 11:47 Aktuálně
V západní Africe již prý tento rok zemřelo na zákeřnou chorobu ebola více lidí než na českých silnicích při dopravních nehodách. Čísla jsou pohyblivá - u poloviny obětí se údajně neví, zdali zahynuly na ebolu, u druhé poloviny ano.Problematické jsou testy samy o sobě (nejen u eboly): biochemik Kary Mullis dostal v roce 1993 Nobelovu cenu za chemii a o testech - v daném kontextu šlo o HIV - říká toto: "Kvantitativní PCR je protimluv (...) ačkoliv se má mylně všeobecně za to, že testy počítají množství virů v krvi, nedokážou tyto testy vůbec identifikovat samotné infekční viry; dokážou jen identifikovat proteiny, o nichž se má za to, mnohdy mylně, že jsou jedinečné pro HIV. Testy dokážou identigfikovat genetické virové sekvence, ne viry samotné."
Toto se nevztahuje pouze na HIV, ale na veškeré ostatní virové testy. Na počátku tedy stojí rozhodnutí, že z výskytu určité sekvence lze vyvodit přítomnost určitého viru.
Ilustrujme si to srozumitelně: pečlivou analýzou zjistíte, že babička obsahuje "genetickou" sekvenci "abi". Když budete chtít zjistit, kde všude se babička vyskytuje, musíte vypátrat příslušnou sekvenci a babičku jste našli. Tak přesně fungují testy.
Sice nakonec zjistíte, že i Babiš je Vaše babička, dokonce i každá zápalková krabička, ukáže se též, že zřejmě nemáte jen jednu babičku, ale spousty, že Vašimi předchůdci byli krabi...
Připadá Vám to jako snůška nesmyslů?
Je to platná vědecká metoda!


(Prohloubení tématu v brožurce JAK SE DĚLÁ PANDEMIE zde:Zrovna nedávno jsem dostal k nahlédnutí snůšku výmyslů, tvářících se jako duchovní obsahy - a celé to začínalo slovy: "Vědci zjistili..." A už to koluje po světě a překládá se to z jazyka do jazyka. Při bližším pohledu se ovšem zjistí, že uvádění vědci a uváděné projekty nikdy neexistovaly.
A tak to chodí ve všedním životě: jakmile uvedete nějakou lež slovy "vědci zjistili", vyřadíte tím okamžitě ze hry určité kognitivní schopnosti a pak už můžete lhát, co síly stačí.
Můj velký učitel, letos zesnulý pan Wolfgang Döbereiner, vyprávěl, jak ho za války tatínek učil samostatnému myšlení. Jednou kupříkladu mu ukázal noviny, v nichž stálo, že vědci zjistili, že máslo není zdravé. "Co to znamená?" otázal se otec syna. "No, asi že není dobré jíst moc másla." "Ne, to znamená, že másla je nedostatek a bude jen na příděl na lístky," vysvětlil otec. A tak se skutečně stalo. A kdo chtěl mastit, musel se obsloužit margarínem.
Ostatně, o čtvrt století později vědci zjistili, že margarín je velmi zdravý, několik vědců a politiků, kteří zjistili pravý opak, velmi rychle zemřelo, a od té doby se to prodává legálně v obchodech. (Jejda, kdybych vám vyprávěl, jak jsem kdysi na brigádě v ústecké SETUZE vracel starý margarín do výrobního procesu, aby se z něj zase stal nový...)
Na brzkou shledanou

Zdroj: http://paprsky1.com/

Šokující prohlášení zdravotní sestry z Ghany: Ebola není skutečná

Lidé v západním světě musí vědět, co se děje tady v západní Africe. Oni lžou!!!. Virus "Ebola" neexistuje a "nešíří se". Červený kříž tuto nemoc přivezl do 4 specifických zemí kvůli 4 specifickým důvodům a nakazí se jí pouze ti, kteří dostávají léčbu, nebo injekce od Červeného kříže. To je důvod, proč Liberijci a Nigerijci začali pracovníky Červeného kříže ze země vyhazovat a začali v médiích šířit pravdu.Ebola - než dorazí i k nám, buďte v obraze
Máte slovoPS: Američtí vědci zjistili, že lidé věří všemu, co američtí vědci zjistili.

Majetek státu

21. října 2014 v 11:40 Dokumenty
Lidé nejsou majetkem státu ani vlády

"Přimět někoho platit za porušování jeho vlastní svobody je ve své podstatě jako urážka spojena s bitím. " Benjamin Tucker. Řečeno jinak: Nejsou tvým majetkem, oni a ani jejich životy, tak je nemáš právo komandovat a ani řídit. Plody jejich práce nejsou tvoje, aby si s nimi mohl nakládat.
Nezáleží na tom, jak moudré, nebo nádherné, nebo užitečné by bylo pro ostatní udělat to, co chceš, aby učinili. Nic vám do toho není, zda mají připnuté bezpečnostní pásy, uctívají toho pravého boha, mají sex s nesprávnými lidmi nebo vstupují do výměnných (tržních) transakcí, které na vás působí dráždivě, či odpudivě. Je to jejich volba a ta na vás nezáleží.Jsou lidmi přesně tak jako vy, jste si ve svých přirozených právech rovnocenní. Nemáte nad nimi žádnou legitimní autoritu.Pokud oni samotní nepřekročí hranici a nezačnou ohrožovat jiné lidi považujíce jejich za svůj majetek, potud nemáš žádný etický základ pro to, aby si proti nim zakročil natož schválením někoho jiného, ​​aby tak jednal tvým jménem.

Základní princip civilizovaného společenského styku byl upřesněn v roce 1646 Richardem Overtonem:
Každému jednotlivci je od přírody dáno individuální vlastnictví sebe sama, které nemůže být nárokováno nebo přivlastněno nikým jiným. Každý, jelikož je inteligentní bytostí a tedy sebou samým, má tedy i vlastnictví sebe sama, jinak by nemohl být tím čím je a na základě tohoto, nikdo jiný nemůže zbavit nikoho jiného tohoto práva bez použití násilí a porušení principu samotné přirozenosti a pravidel rovnosti a spravedlnosti mezi lidmi. ... Nikdo nemá pravomoc nad mými právy a svobodami a já také ji nemám nad nimi u někoho jiného. Pokud bych ji měl, byl bych dobyvatelem a útočil bych na práva jiného člověka . ... Každý člověk je od přírody král, kněz, prorok ve svém vlastním přirozeném okruhu a dosahu, kde nemůže působit nikdo jiný, pouze s pověřením zmocněním a svobodným souhlasem toho, kdo má toto právo.

Předpokládám, že fráze: "Lidé nejsou vaším majetkem" a její variace mohou být více než užitečný nástroj intelektuální debaty, než jiné slogany, které obvykle používáme. Proč nereagovat na každý nový návrh útočící na přirozené práva lidí způsobem: "Ale vždyť vy je přece nevlastníte." "Ale vždyť oni nejsou váš majetek"? Alespoň by to přiblížilo problém k jeho základní, primární podstatě.
Dnes mi bylo řečeno, že "máme souhlas ovládaných, protože máme možnost hlasovat ve volbách". Pokud většinové hlasování rovná se souhlasu ovládaných, tak potom znásilnění oběti gangem v parku se rovná sexu, na kterém se všichni dobrovolně shodnou. Však nakonec, většina to odsouhlasila.


Jak se odtrhnout od státu a politiky

"Kdyby tisíc lidí letos nezaplatilo daně státu, nebylo by to tak krvavé a ani násilné opatření jako když je zaplatí a umožní tak státu uskutečňovat násilí a prolévat krev nevinných." Henry David Thoreau
Jak řekl Pierre-Joseph Proudhon: "... stát pro vás nemůže udělat nic. Ale vy pro sebe můžete udělat všechno." Přestaňte se poddávat vašemu vlastnímu zotročování a hledejte řešení a strategie, které neporušují základní principy svobodné společnosti již při úplném počátku o jejich uvažování. Co a jak proti tomu dělat? Poskytneme vám pár nápadů a příkladů.


1. Zaměřte se na vlastní sebezdokonalování Možná to nejdůležitější co může člověk udělat (dříve než začne pomáhat ostatním se zlepšit) je pracovat sám na sobě.Nepoužívejte stát na útoky proti vašemu sousedovi, i když se vám nelíbí jeho pes či barva jeho domu nebo pokožky. Chcete-li zastavit ostatní, aby vykonávali násilí přes "politická řešení", začněte sami sebou s tím, že přestanete přímo či nepřímo podporovat iniciaci násilí přes "politická řešení".


Uhni si z cesty, člověče - FB komunita o osobním růstu2. Přestaňte dotovat svého nepřítele - Přestaňte si půjčovat státní peníze. Přestaňte si myslet, že profitujete z toho, že dostáváte nějakou "jistotu návratu". Nepůjčili byste peníze místnímu zloději aut, abyste viděl jak je již nekrade. Proč tedy státu? Navíc pokud se soustředíme na ostatní, kteří kupují státní dluhopisy, to co kupují je vlastně podpora lupičů. Odtáhněme závěsy a odhalme zločince mezi námi.


3. Přestaňte obchodovat se svým nepřítelem -Neposkytujte výrobky a služby státu. Nepřijímejte státní zakázky. Nepodnikejte se státem. Nepoužívejte státní peníze a ani je nepřijímejte. Nepřijímejte ani státní dotace. Nebuďte ochotným, dychtivým příjemcem zisku ze státní loupeže.


4. Přestaňte obchodovat s lidmi, kteří podporují vašeho nepřítele Bojkotujte podniky, které žijí z veřejných zakázek. Bojkotujte ty, kteří lobují za zákony na jejich ochranu či podporu. Řekněte jim, že nesouhlasíte s tím, že vás okrádají prostřednictvím státu.


5. Podporujte soukromé alternativy ke státním "službám" Kdykoliv můžete, používejte soukromé služby namísto státních. Používejte soukromé dopravce namísto dotovaných státních železnic. Navštěvujte soukromé knihovny či třeba školy namísto státních.


6. Vytvářejte paralelní mechanismy, které by mohly nahradit státní "služby" a programy Pozitivním krokem pro společnost je ukázat, že soukromé podnikání je správná alternativa k státním monopolu. Vytvořením Federal Expressu, Fred Smith udělal víc, odhalením šílenství monopolu státu na poštovní služby, než by dokázali udělat všichni "pro-tržní" politici, kteří kdy mluvili o soukromém poskytování poštovních služeb na půdě Kongresu. Většina jedinců nikdy nepochopí, že všechny služby jsou poskytovány nejlépe na volném trhu. Nemusí pochopit filozofické nebo intelektuální základy pro tento fakt. Jediné, co musí udělat, je použít jedno nebo druhé. Většina lidí, kteří používají Federal Express nechápou, že je lepší než státní "služby", právě proto, že je provozován za účelem zisku a není založen na nátlaku. Prostě vědí, že to funguje.
Používejte svou tvůrčí energii k vytváření produktů a služeb, kterými byste vytvářeli konkurenci těm státním.Vytěsněte je z trhu tím, že zákazníkům poskytnete lepší produkty a služby. Které to jsou? Představte si všechny ty služby, které se nám běžně vynoří v mysli (i díky tomu, jak jsme byli vychováváni), když je řečeno: "Co by měl stát zajišťovat?" Vytvořte lepší podmínky pro vaše domovy, sousedství a osobní bezpečnostní služby, domobrany , lepší nápady a konkrétní projekty na ochranu spotřebitele, bezpečnější peníze, důchodové zabezpečení či vzdělávací příležitosti. Jako stát do sebe násilně absorbuje stále více a více z toho, co bývávalo někdy záležitostí soukromého sektoru, tak se nám paradoxně otevírají dveře stále větších příležitostí pro soutěžení s tímto monopolem. Zákon poptávky a nabídky se nedá oklamat.


7. Odhalte před všemi kdo je vlastně tím škůdcem mezi námi Místo toho, abyste přesvědčovali vaše přátele a sousedy, aby volili, utrácejte svou energii na to, abyste jim objasnili, co to vlastně státní politika je zač. Zasáhněte citlivá místa této hry na spravedlnost. Identifikujte skutečné pachatele škod, kteří podporují stát a jeho sílu tím, že lobbují za dotace, výsady a jiné mainstreamově nazývané "tržní" řešení, nebo politické "podpory trhu" (práce, zemědělství, vzdělání, ...). Odhalte "podnikatele", kteří lobbují za ochrannou legislativu, jednotlivce hledající státní podporu. Nazývejte je tak, jak si zaslouží, resp. tím, co jsou, zloději a podvodníci. Obviňujte je a nezapomínejte při tom, že tyto výhody dostávají zejména proto, že jim to my umožňujeme když podporujeme politiky a jejich "řešení".


8. Staňte se lepšími v problematice komunikace Měli bychom se zdokonalovat a učit komunikaci, abychom dokázali seznámit i ostatní s fakty, které jsou nám známé. Naučte se techniku ​​jak komunikovat a přesvědčovat ostatní v jednoduchých přirovnáních a příkladech. Vzdělávejte i ostatních v tom, jak by měli čelit iracionálním argumentům nebo faktickým chybám u protivníků.


9. Mějte odvahu konfrontovat jiné s realitou a logickými i faktickými chybami v jejich uvažování Pokud někdo prohlásí něco jako: "Nejsem za státní zdravotnictví, ale musíme něco udělat za pomoci státu, abychom pomohli chudým", nebo "i když existují případy zneužívání, legalizace drog není seriózní alternativa, jsme povinni prosazovat protidrogové zákony ", tak bychom nikdy neměli mlčet a ozvat se.


10. Zapojte se do kampaní, které mají za cíl informovat veřejnost a rozproudit povědomí vystupujte proti kriminalizaci činů, u kterých není žádná oběť. Podporujte organizace, které upozorňují na nespravedlnosti v naší společnosti, ale i ve světě. Spolupracujte se skupinami, které mají podobné zájmy jako vy. Vyvíjejte nátlak na ty, kteří podporují státní intervence. Nezapojujte se to politických kampaní a podpory politických stran. Nebojujte proti zločinu tím, že se sami stanete zločinci.


11. Zapojte se do výkonu občanské neposlušnosti a buďte připraveni na důsledky Henry David Thoreau šel do vězení pro odmítání platby daní. Věřil, že občanská neposlušnost byla morální povinností. Jeho vnímání strategického politického řízení jako prostředků změn ve společnosti bylo stručně shrnuto v jeho eseji "Odpor vůči vládě, aneb o povinnosti občanské neposlušnosti". "Jak je v současnosti člověk propojen svým chováním či jednáním s vládou? Odpovím na tuto otázku tak, že bez uzardění s ní spojován být nemůže. "Základní myšlenkou díla je idea důvěry ve vlastní síly (člověk je na tom dobře s morálkou, dokud není na nikom závislý); není nutné fyzicky bojovat s vládou, ale pokud s ní někdo nesouhlasí, nesmí podporovat ji nebo její další podporovatele. Tato esej měla výrazný vliv na mnoho pozdějších protagonistů občanské neposlušnosti.


12. Najděte způsoby jak se vyhýbat placení daní Ořízněte každý kousek povinnosti platit daň, který se jen dá, dělejte výběrčím daní ze života peklo. Zvažte použití fondů, nadací od daní osvobozených investic a neziskovek. Váš úspěch bude motivovat i ostatní a každá koruna, o které se nenecháte okrást státem, tedy zlodějem, vás podpoří a posílí.


13. Pište a rozšiřujte pamflety následujte příklad Paina a Lysander Spoonera. Řekněte lidem jak to je. Zaplavte talk show, noviny a časopisy racionálními argumenty proti státu. Ať všichni ti, kteří mají plné zuby Velkého bratra vědí, že nejsou samotní. ALE ukažte jim, že tu je i jiná cesta jak hlasování ve volbách.


14. Pište literaturu a natáčejte filmy podpořte společnosti a jednotlivce, kteří přinášejí pozitivní poselství k obecenstvu. Může to mít koneckonců větší vliv než celková politická aktivita dosud.


15. Zvažte možnost stát se emigrantem a/nebo člověkem bez státního občanství Přestaňte věřit tomu směšnému kulturnímu žvanění o tom, že "moje země, za každých okolností". Jen to, že jste se narodili na místě kontrolovaném určitou skupinou politiků neznamená, že mají pravdu. Mohou být na světě místa, kde můžete žít šťastněji a svobodněji než tady. Najděte je a "hlasujte tak svýma nohama".

"Zařiďte si své individuální věci tak, že máte co nejméně kontaktů se státem; vyhýbejte se placení daní všude, kde je to možné; vyhýbejte se přijímání služeb od státu nebo vstupování do obchodů se státem kde je to možné; rozšiřujte "černý" trh; zakládejte společnosti a obchodní sítě s podobně smýšlejícími lidmi; rozvíjejte nenásilné prostředky k zajištění služeb, v nichž má dnes stát monopol. Domnívám se, že semínko agorizmu už klíčí v srdci skoro každého člověka. Komu se líbí placení daní? Kdo, při možnosti přiznat menší nebo žádné příjmy bez přichycení, je uvádí pro konfiskaci, protože se domnívá, že je morální nechat si ukrást své bohatství? " - Mike Gogulski

Co dělat? Nevolit nebo zvolit občanskou neposlušnost?
Máme přeci zajímavé možnosti jak místo nic nepřinášející hlasování ve volbách dělat něco, co opravdu pomáhalo vždy a pomáhá i dnes (některá doporučení mohou být trochu "outdated", ale to nic nemění na tom, že v první řadě jde o princip, vyhýbat se železné ruce státu se dá vždy i když různými způsoby).

celé zde:
PS: Prý jediný způsob, jak se bránit zlu, je vystoupit z něj.
Přeložím - prostě tu bestii, jež si sami vytváříme, přestat krmit, kde se jen ještě dá, a ona jednoduše chcípne sama.
V tomto počínání musíme být nikoli jednotni, ale JEDNI !))


více nápovědy ZDE:
 

pro začátek stačí


Odpoutání

POZOR – VERBÍŘI !!!))

21. října 2014 v 11:38 Aktuálně
Novela branného zákona


13.6.2014 • Novela branného zákona je pouze pojistkou pro případ hrozícího nebezpečí, v běžném mírovém stavu se nic nezmění.Novela zákona o branné povinnosti- ke stažení

 


Ženy, půjdete do války?

 


Branná povinnost . co na to právník

 Jsme proti novele branného zákona - petice

 
 


PS: .....a co na to neznámí vojín? - NASRAT!) jó Nasrat!)

Poslední Gambit

21. října 2014 v 11:36 Knihy - tip
"Poslední Gambit" je fiktivní román o skutečných jevech a událostech, úvod do matričního řízení formou mysticko-filozofického dedektivního románu a úvod do některých oblastí Koncepce sociální bezpečnosti populární formou.