Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

LETEM SVĚTEM - ebola

21. října 2014 v 11:47 |  Aktuálně
V západní Africe již prý tento rok zemřelo na zákeřnou chorobu ebola více lidí než na českých silnicích při dopravních nehodách. Čísla jsou pohyblivá - u poloviny obětí se údajně neví, zdali zahynuly na ebolu, u druhé poloviny ano.Problematické jsou testy samy o sobě (nejen u eboly): biochemik Kary Mullis dostal v roce 1993 Nobelovu cenu za chemii a o testech - v daném kontextu šlo o HIV - říká toto: "Kvantitativní PCR je protimluv (...) ačkoliv se má mylně všeobecně za to, že testy počítají množství virů v krvi, nedokážou tyto testy vůbec identifikovat samotné infekční viry; dokážou jen identifikovat proteiny, o nichž se má za to, mnohdy mylně, že jsou jedinečné pro HIV. Testy dokážou identigfikovat genetické virové sekvence, ne viry samotné."
Toto se nevztahuje pouze na HIV, ale na veškeré ostatní virové testy. Na počátku tedy stojí rozhodnutí, že z výskytu určité sekvence lze vyvodit přítomnost určitého viru.
Ilustrujme si to srozumitelně: pečlivou analýzou zjistíte, že babička obsahuje "genetickou" sekvenci "abi". Když budete chtít zjistit, kde všude se babička vyskytuje, musíte vypátrat příslušnou sekvenci a babičku jste našli. Tak přesně fungují testy.
Sice nakonec zjistíte, že i Babiš je Vaše babička, dokonce i každá zápalková krabička, ukáže se též, že zřejmě nemáte jen jednu babičku, ale spousty, že Vašimi předchůdci byli krabi...
Připadá Vám to jako snůška nesmyslů?
Je to platná vědecká metoda!


(Prohloubení tématu v brožurce JAK SE DĚLÁ PANDEMIE zde:Zrovna nedávno jsem dostal k nahlédnutí snůšku výmyslů, tvářících se jako duchovní obsahy - a celé to začínalo slovy: "Vědci zjistili..." A už to koluje po světě a překládá se to z jazyka do jazyka. Při bližším pohledu se ovšem zjistí, že uvádění vědci a uváděné projekty nikdy neexistovaly.
A tak to chodí ve všedním životě: jakmile uvedete nějakou lež slovy "vědci zjistili", vyřadíte tím okamžitě ze hry určité kognitivní schopnosti a pak už můžete lhát, co síly stačí.
Můj velký učitel, letos zesnulý pan Wolfgang Döbereiner, vyprávěl, jak ho za války tatínek učil samostatnému myšlení. Jednou kupříkladu mu ukázal noviny, v nichž stálo, že vědci zjistili, že máslo není zdravé. "Co to znamená?" otázal se otec syna. "No, asi že není dobré jíst moc másla." "Ne, to znamená, že másla je nedostatek a bude jen na příděl na lístky," vysvětlil otec. A tak se skutečně stalo. A kdo chtěl mastit, musel se obsloužit margarínem.
Ostatně, o čtvrt století později vědci zjistili, že margarín je velmi zdravý, několik vědců a politiků, kteří zjistili pravý opak, velmi rychle zemřelo, a od té doby se to prodává legálně v obchodech. (Jejda, kdybych vám vyprávěl, jak jsem kdysi na brigádě v ústecké SETUZE vracel starý margarín do výrobního procesu, aby se z něj zase stal nový...)
Na brzkou shledanou

Zdroj: http://paprsky1.com/

Šokující prohlášení zdravotní sestry z Ghany: Ebola není skutečná

Lidé v západním světě musí vědět, co se děje tady v západní Africe. Oni lžou!!!. Virus "Ebola" neexistuje a "nešíří se". Červený kříž tuto nemoc přivezl do 4 specifických zemí kvůli 4 specifickým důvodům a nakazí se jí pouze ti, kteří dostávají léčbu, nebo injekce od Červeného kříže. To je důvod, proč Liberijci a Nigerijci začali pracovníky Červeného kříže ze země vyhazovat a začali v médiích šířit pravdu.Ebola - než dorazí i k nám, buďte v obraze
Máte slovoPS: Američtí vědci zjistili, že lidé věří všemu, co američtí vědci zjistili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.