Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Moderní medicína a rakovina

26. října 2014 v 2:14 |  Dokumenty
Upozorňovali jsme nedávno na druhou sérii filmů Ty Bollingera o hledání léčby rakoviny.
Ty Bollinger ztratil díky rakovině (nebo způsobu její léčby) velkou část rodiny. To ho před lety dovedlo k hlubšímu zájmu o celou problematiku.


Po velkém úspěchu první série filmů před několika měsíci se nyní rozhodl natočit druhou sérii a téma prohloubit. Hovoří v ní s 28 lékaři, 11 vědci, 9 přeživšími a jedním právníkem a zčásti se v ní objevují zcela čerstvé informace, které ještě nebyly nikde publikovány.
------------------------------------------------------------------------------------------------

TY BOLLINGER: HLEDÁNÍ LÉČBY... POKRAČUJE

Abychom pochopili přístup moderní medicíny k rakovině, musíme se vrátit zhruba o sto let zpátky a podívat se, jak jsme se sem dostali.
Před sto lety se nové farmaceutické usilování soustředilo na "ropnou" medicínu. Chemicky se z ropy dá udělat všechno možné.

Rockefellerova a Carnegieova nadace se ujala úlohy eliminovat všechny "neropné" směry v medicíně a etablovat jen jediný: petrochemický. Flexnerova zpráva o stavu medicíny v USA v roce 1910 dospěla k závěru, že mnoho institucí neprovozuje rozumnou medicínu. Jinými slovy: nepodílejí se na zvyšování obratu petrochemické farmacie. A tento stav bylo nutno zásadně změnit.
Carnegie a Rockefeller začali okamžitě zasypávat penězi ty lékařské instituce, které se chtěly podílet na zvyšování obratu petrochemické farmacie. Ostatní školy a zařízení byly postupně ničeny. Tento "očistný" proces se neomezil pouze na USA, ale rozpoutal se i v Evropě a všude jinde. Výsledkem bylo zničení všech ne petrochemicky orientovaných směrů - a samozřejmě i přeměna lékařského vzdělání v tom smyslu, aby se lékař stal obchodníkem s petrochemickými medikamenty.
K čemu tento vývoj vedl, znáte všichni na vlastní kůži: doktor má na vás vymezen určitý čas, pár minut, a většinou vám během této doby předepíše nějakou pilulku (nedívaje se přitom na vás, ale do počítače). Pilulku na to, pilulku na ono, a za nějakou dobu se zase krátce setkáte, nejspíše proto, abyste dostali další nebo jiné pilulky.

Na pacientech s diagnózou rakoviny se odehrává holocaust. Chemoterapie ZPŮSOBUJE rakovinu, mamografie ZPŮSOBUJE rakovinu… to jsou skutečnosti, které jsou nezvratně doložené a v lékařských publikacích zveřejněné, a přesto se rakovinu ZPŮSOBUJÍCÍ postupy nadále používají na "léčení" rakoviny.
P
oselství moderní medicíny je antitezí přírodního přístupu: jako lidská bytost jste "nedokonalí", dokud se nenecháte naočkovat nebo neužíváte nějaké "léky". O úloze kupříkladu výživy se studenti medicíny nedozví vlastně nic.

Co je rakovina? Běžná odpověď by asi zněla, že to je tumor. Medicína bojuje proti tumorům - ale tumor není nemoc, tumor je pouze symptom, podobně jako varovné červené světýlko na palubní desce automobilu: mechanika, který by vymontoval světýlko a tvrdil, že tím opravil váš automobil, byste asi nadále nezaměstnávali. Lékaře, kteří si tak počínají, ale živíte nadále.
Pokud tělo reaguje na cokoliv nějakým symptomem, je to moudrá a smysluplná věc. Horečka je znakem toho, že se tělo snaží očistit. Podobně i rakovina je znakem toho, že se někde něco děje. A pokud nezměníte něco ve svém životě, bude se vracet.

Dobrá tedy. Berete farmaceutické léky. A berete jich více. Čím více léků, tím blíže zdraví? Nedávné výzkumy dokládají, že pokud berete pět nebo více medikamentů, neexistuje způsob, jak předvídat, co to s vámi udělá. Nebylo to nikdy testováno a účinné látky různých medikamentů reagují vzájemně a mnohdy se vzájemně umocňují. Velmi obvyklé je, že během doby dostanete další léky, a sice na symptomy způsobené předešlými léky, a to může být spirála, kterou nelze zastavit.
V podstatě se jedná o postup, jako když máte na podlaze smradlavou skvrnu, a místo abyste ji odstranili, hodíte přes ni koberec. A v případě potřeby pak ještě další koberec.
Celý systém je vystavěn na produkci chronických onemocnění. Protože ze zdravých lidí žádný příjem nekyne.

Co se týče konvenčních přístupů k "léčení" rakoviny - jen 2,1 % pacientů v USA přežijí chemoterapii o pět let (v jiných geografických oblastech jsou čísla obdobná). Chemoterapie ZPŮSOBUJE rakovinu - ozařování ZPŮSOBUJE rakovinu - nezaslepení a zkušení lékaři říkají, že málokterý pacient zemře na rakovinu - převážná většina umírá na následky konvenčních "terapií".

Nové oficiální prognózy hovoří o tom, že v roce 2020 bude v USA polovina rakovinných onemocnění indukována ozařováním (rentgen, mamografie atd.) a medikamenty. Ještě jednou: POLOVINA všech rakovin bude ZPŮSOBENA zdravotnickým systémem. Další nedávné americké prognózy udávají, že jeden ze dvou mužů a jedna ze tří žen bude ve svém životě konfrontována s diagnózou rakoviny.

86 % onkologů udává, že kdyby onemocněli rakovinou, nepodrobili by se chemoterapii, ozařování a operacím - procedurám, které dopřávají svým pacientům.
Shrnutí: stávající systém ZPŮSOBUJE polovinu rakovinných onemocnění. "Léčí" je pak RAKOVINOTVORNÝMI procedurami, které přežije (o 5 let) jen zhruba 2 % nemocných. Zhruba devět z deseti lékařů by se nepodrobilo procedurám, které aplikují na pacientech. Převážná většina pacientů neumírá na rakovinu, ale na následky "léčení".
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zájemci o tématiku se v příštích dnech mají na co těšit :-) Nebude to jen prázdná teorie a informace - tři díly se kupříkladu zabývají osvědčenými protokoly, které tisícům lidí pomohly a pomáhají - a určitě se dozvíte mnoho užitečného pro své zdraví - i v případě, že netrpíte rakovinou.

Texty k jednotlivým epizodám, buď zde http://paprsky1.com/obchod/aktuality/aktuality.html


A pokud chcete upozornit někoho na tento text, můžete použít tento odkaz:Prevence. Čeho se vyvarovat
Rakovinotvorné očkování
Je až neuvěřitelné, že je povoleno vpravovat do těla látky, které nebyly testovány, zda způsobují rakovinu, mutace nebo poruchy imunitního systému, a přitom tvrdit, že jsou bezpečné a neškodí. To se děje při očkování. Existují ale i očkovací látky, na jejichž příbalovém letáčku stojí, že ZPŮSOBUJÍ rakovinu (např. vakcína HPV, používaná k "prevenci rakoviny děložního čípku").
Přepisy všech dílů najdete na samostatné stránce zde: http://paprsky1.com/obchod/bezplatne-oddeleni/ty-bollinger-hledani-lecby-pokracuje.html


Šokující pravda o rakovině

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.