Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Imigranti - proč to někde jde, a jinde ne!

24. července 2015 v 19:44 |  Moje Maličkosti
Dovolím si dnes malou úvahu k tématu, jež se týká každého, - nejen Evropana.

Společností hýbe současná multikulti agenda.

,,ROZDĚLILA" společnost na tzv. zastánce a odpůrce.

Ti, jež se informují, mají jasno, že se jedná o Trójského koně NWO v podobě záměrně importovaných nemyslících barbarů.
Ti, jež si vystačí s implantovaným názorem propagandy, budou v brzku velmi nemile překvapeni.


Jaký koli nesouhlas s tímto počínáním, jež je pro některé jen výnosný obchod, lhostejný důsledků, je od počátku důsledně potírán.

Jsou však místa, kde jsou nekomromisní řešení tolerována a dost možná i podporována.


Evropa dumá, co s imigranty. Takto si poradili v Austrálii
4. 6. 2015 19:52

EU stále hledá schůdné řešení uprchlické krize a pořád se ne na žádném shodnout. V Austrálii už to vymyšlené mají. Kdo chce nelegálně připlout, má smůlu. Skončí nanejvýš v uprchlických táborech v Nauru či Papui Nové Guineji. Ženy, děti, studovaní, nemajetní, prostě všichni. Bez výjimky.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Evropa-duma-co-s-imigranty-Takto-si-poradili-v-Australii-378215


Proč?
Přestože se o tom moc nemluví, již dávno vznikl za našimi zády Světový parlament, který se schází k jednáním o tomto světě. Na 4. zasedání Světové ústavní a parlamentní asociace /WCPA/ roku 1991 v Portugalsku byla zahájena kampaň pro ratifikování světové ústavy. Samotné sídlo světové vlády a parlamentu je hádankou. USA propaguje současné sídlo OSN v New Yorku, ale ve skrytu se plánuje neutrální půda v Austrálii. Bývalý vysoký úředník vládyPřestože se o tom Austrálie, Peter Sawyer, v úřadu vlády odhalil a zveřejnil, že ústředí světové vlády se připravuje v Canbeře v Austrálii. Již stojí gigantická vládní budova a 20 luxusních rezidencí bylo postaveno v tajnosti v Národní rezervaci, kde se nesmí stavět. Je jasné, že někdo dosti mocný dokáže pro jistý záměr obcházet jakékoliv zákony. Zde má zřejmě sídlit světový parlament. A nenechte se mýlit ideálem svobody. Jen o kousek dál, západně od budovy světového parlamentu, konkrétně v Deakinu /předměstí Canberry/ již mnoho let stojí budova tajného světového výzvědného střediska, kam se sbíhají informace z celého světa, aby zabezpečily kladný průběh a chod globální vlády. Zde se také vyhodnocují z odposlechu telefonů, korespondence i zpravodajských zdrojů informace o politicky či jinak nevyhovujících lidech, kteří mají být pozvolna likvidováni. Ale o tom se ještě dočtete.

více zde:
http://www.czechfreepress.cz/totalitni-svetovlada-rozsirene-a-aktualizovane-vydani/totalitni-svetovlada-fakta-o-soucasne-svetovlade-dil-2.html


Po posledních informacích od p.Fullforda,....
zde:

Porážka Chazarské bankovní mafie vrcholí, nechte vidle ve skříni

http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/kabala-je-systematicky-demontovana-takze-staci-se-jen-divat-na-to-jak-se-to-vyviji-rika-pentagon/...- nabívám přesvědčení, že se právě začala budovat ,,globální armáda," a toto počínání v kontextu aktuálního dění, získává punc nutnosti či líbivosti a tím i náš souhlas. Ta zajistí vytoužený a slibovaný mír, a vyloučí předem každý potencionální odpor.
Nepřítelem není ani Rusko ani USA, ani žádný lokální diktátor, ani nějaká mimozemská entita.


Nepřítelem je ,,Člověk" - My všichni!))


Ať již preferujete kterou koli stranu (téže mince), nebo kteroukoli politickou figurku, která Vám ráda slíbí cokoli chcete slyšet, všimněte si, kterak se všichni ochotně jezdí modlit ke zlatému teleti do Izraele.
Je potřeba se informovat a dokázat přijmout pravdu.

(Jinak se v těch sračkách budeme plácat donekonečna.)Totalitní světovláda
http://svetylko.blog.cz/rubrika/totalitni-svetovlada


Rozprava o dobrovolném otroctví
http://svetylko.blog.cz/1107/rozprava-o-dobrovolnem-otroctvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Josef Švejk Josef Švejk | E-mail | 13. září 2015 v 12:25 | Reagovat

Jezdím po ČR a když vidím někde cikány jak se někde srocují, nebo češou jablka u silnice (nic proti práci cikánů, jen nesmí ohrožovat bezpečný provoz), tak volám 158 a hlásím: „…jsou tady nelegální imigranti a dělají to a to…“
Hned obvykle přijíždí hlídka PČR, cikány legitimuje a zjišťuje, že z nich je v ČR nejméně 50% nelegálně, že přišli ze Slovenska, Maďarska a Rumunska. Pokud je nezajistí a neodvezou do lágru, tak volám 158 znova a hlásím podezření z korupce této hlídky. Mohli bychom tak využít současnou panikou z přistěhovalců ke zbavení se alespoň části cikánů. :good:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.