Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Aktuálně

V USA odhadli šance na úspěch ve válce s Ruskem a Čínou

10. října 2018 v 8:40

Americká armáda pravděpodobně nebude schopna se současně úspěšně účastnit dvou hlavních konfliktů.


Tento závěr je obsažen ve zprávě strategického výzkumného institutu Heritage Foundation ve Washingtonu.Podle dokumentu schopnost Spojených států vést souběžné nepřátelské operace se dvěma velkými zeměmi, například s Ruskem a Čínou, získala "okrajové" ohodnocení, tedy nikterak efektivní.


Autoři studie podtrhují vysokou míru ohrožení národních zájmů USA, způsobenou, jak formuluje Pentagon, "hrozbami 4 + 1" - Ruskem, Čínou, KLDR, Íránem a terorismem.


Ve zprávách nadace Heritage Foundation schopnost, možnost a připravenost americké armády reagovat na hrozby obdržela jeden z pěti indexů: "velmi slabou", "slabou", "okrajovou", "silnou" a "velmi silnou".


Nedávno se americký zdroj specializující na vojenské záležitosti We are the Mighty vysvětlili nemožnost dobýt Rusko drsnými klimatickými podmínkami, rozsáhlým územím a armádou, ale také zvláštnosti národní identity. "Rusové raději svoji zemi zničí, než ji nechají jakémukoliv útočníkovi," uvedl článek. Útočníci by si měli pamatovat, že budou muset bojovat s "každým Rusem v 11 časových pásmech", uvedla publikace.


Nemožnost dobýt Čínu vysvětlila publikace 1,3 miliardami obyvatel země. Dalšími faktory se považuje velká rozloha státu, rozptýlenost obyvatelstva, stejně jako rozvinutá ekonomika, která kopíruje technologický pokrok jiných zemí, což může vést k silným ozbrojeným silám.
V Pentagonu řekli, jakou válku plánují s Ruskem a Čínou!


Zástupce předsedy náčelníků generálního štábu generál letectva USA, "druhá osoba v Pentagonu" Paul Selva, řekl, jaké mohou být války USA s Ruskem a Čínou, napsal Defense News.


"Jedná se o dva jedinečné střety, s nimiž se musíme vypořádat, některé prvky se překrývají, ale nejsou stejné," řekl na akci organizované skupinou Writers Group.


Podle něj s Čínou by to byla především konfrontace na moři a ve vzduchu, armáda a námořní pěchota by hrály druhotnou roli. V konfliktu s Ruskem by se hlavně podílely letectvo a armáda, ačkoli by důležitou roli hrála i "námořní složka", protože "se nemůžete dostat do Ruska bez překročení severního Atlantiku".


Selva zdůraznil, že v souladu s vývojem Strategie národní obrany Pentagonu je Rusko považováno za "globální" hrozbu. Podle něj je to úmyslný odklon od myšlenky, že Rusko je výlučně evropským problémem.


Mluvil také o dalších výzvách, kterým by USA mohly čelit. S KLDR je vše mnohem jednodušší, protože téměř veškeré vojenské vybavení Pchjongjang nakupuje v Rusku a Číně, takže strategie pro tyto dvě země zahrnuje Severní Koreu.


Situace s Íránem je složitější, zdůraznil, Selva: geografie této země je tak odlišná od toho, s jakým se Spojené státy zvykly zabývat, že Pentagon možná bude muset přemýšlet o samostatné variantě


Selva řekl, že Pentagon vyvíjí "globální plán" pro střet Ruska a USA, ale přijít na to, jaký scénář by byl nejpravděpodobnější, stejně jako rozložení investic na základě těchto informací - je vážnou výzvou pro americkou armádu. To vše se vezme v úvahu v nové strategii národní obrany, kterou se bude Pentagon vyvíjet do konce roku.


Zdá se otřesným faktem, že se dnes už nikdo nepozastavuje nad tím, že v podstatě jen Spojené státy veřejně plánují další války, včetně té globální.
Padesát osm "přiznaných" útoků pod falešnou vlajkou

DONALDOVA ŠACHOVÁ PARTIE

9. dubna 2017 v 12:24 | PETR ŠTĚPÁNEK
Je naprosto jasné, že syrský prezident Asad by musel být dokonalý idiot, kdyby nařídil onen plynový útok. A to za situace, kdy v občanské válce pomalu vítězí, ba dokonce těsně poté, co se Spojené státy vyjádřily, že jejich prioritou již není jeho odstranění. Asad je dozajista všechno možné (a ze všeho nejvíc - stejně jako jeho papínek - diktátor), ale idiot to není. Co se to tedy v Sýrii aktuálně odehrává?


Sledujeme klasickou "false flag operation", operaci pod falešnou vlajkou. Není to poprvé. Záminkou k napadení Iráku byly Saddámovy (ne)nalezené zbraně hromadného ničení, záminkou k repete studené války a protiruským sankcím letadlo (ne)sestřelené "proruskými separatisty". Že se žádné zbraně hromadného ničení nenašly? Že nikdo žádný nezpochybnitelný důkaz o sestřelení letadla nepředložil? To je přece vedlejší. Záminka splnila svůj účel. A politických a mediálních nadšenců i prosťáčků, do omrzení papouškujících "false flag" verzi, se vždycky najde dostatek.

Proč tedy raketový útok USA na syrskou základnu? Proč změna Trumpovy rétoriky vůči Asadovi? Musíme zůstat ve Spojených státech. Trump k efektivnímu vládnutí potřebuje parlamentní většinu. Má ji? Nemá. Při hlasování o zrušení Obamacare dostal košem. Od koho? Kdyby jen od demokratů. Také od části svých vlastních republikánských kongresmanů. Za krkem mu také sedí antiruská a antiputinovská lobby na čele se senátorem McCainem.

Jak z toho ven? Je třeba upustit páru z kotle. Udělat vstřícný krok nejen vůči své vnitrostranické opozici. Americký prezident je sice mocný muž, ale není to diktátor. Musí brát ohledy na své okolí i na politickou a společenskou atmosféru ve své zemi.

A tak upustil páru z kotle. Pod falešnou záminkou. Politických a mediálních nadšenců i prosťáčků, do omrzení papouškujících "false flag" verzi, se opět najde dostatek. A výsledek? Trumpa najednou chválí i jeho nejzatvrzelejší odpůrci.

A jak se to celé možná odehrálo? Moc vtipně to na facebooku shrnul přítel Igor Hrazdil:

V Kremlu zvoní telefon: "Zděs Putin…" "Tady Donald. Vladimíre, doma už to mám skoro neudržitelný. Všichni po mně jdou. Nejvíc ti pitomci z Pentagonu, co potřebují zase vystřílet nějakou munici, aby mohli nakoupit další a měli prémie. Tak jsem jim musel podepsat, aby si mohli zastřílet v Sýrii. Jinde není kde! Severní Korea neprojde, to by nám Čína udělala pěknej bordel. Irák je málo, tam už také není moc cílů. Prosím tě, ráno po 2. hodině odpálí asi 60 tomahawků ze Středozemního moře na tu syrskou základnu, jak ji používáte také. Takže se stáhněte i se Syřanama a nechte tam nějaký šrot, aby bylo vidět alespoň něco. A nějakou starou munici, ať to má efekt, jo? Fakt - nezlob se, ale musím. Jinak ta schůzka pozítří platí, jo?" "Da, Donald. Charašo. Vsjo charašo…"

Ve skutečnosti to takhle jednoduché samozřejmě není. Ale dělat okamžité závěry, že Trump obrátil a opustil své předvolební sliby, je omyl. Šachová partie se nehraje na dva tahy. A ať už se hraje s černými nebo bílými, král kolem sebe potřebuje další figury. Sám nezmůže nic. Ani Trump.

Navíc. V Sýrii se vyhrát nedá. Stačí remíza. Obama zpackal, na co sáhnul. Teď jsme ve střední hře. Je třeba posílit postavení. Důležitá bude koncovka. A tu sehrají Trump a Putin.

zdroj: http://pravyprostor.cz/donaldova-sachova-partie/

Dost ošklivá čísla.

3. ledna 2017 v 20:13
Německo:
Za 9 měsíců roku 2016 spáchali migranti 214.600 trestných činů. Z toho 6 % vyústilo ve zranění německého občana a 1,3 % tvořila sexuální napadení či znásilnění.
6 % z 214.600 = 12.840 zraněných Němců za 9 měsíců.
Za jeden měsíc to znamená 1.427 zraněných Němců. Denně tedy migranti zraní 48 Němců.
1,3 % sexuálních trestných činů z 214.600 = 2.790 sexuálních trestných činů za 9 měsíců.
Za jeden měsíc to znamená 310 sexuálních trestných činů.
Denně tedy migranti spáchají v Německu 10 sexuálních trestných činů.
Za rok 2015 bylo migranty spácháno 114.238 trestných činů:zdroj: http://www.quintus-sertorius.net/news/dost-oskliva-cisla/

Velká Dohoda

6. května 2016 v 6:12
VD. Velká Dohoda. Oddělme zrno od plev.

JEDNOTNĚ PRO BUDOUCNOST NÁRODA


http://e-petice.cz/petitions/vd-velka-dohoda-oddelme-zrno-od-plev-zvitezi-ego-jednotlivcu-nebo-odpovednost-za-zivot-nas-vse-.html


Referendum a Kniha lidu

22. února 2016 v 10:43
Hlavně aby se vlk (občan) nažral a koza (korýtka) zůstala celá))
Budeš stále hrát podle samozvaných pravidel, občane!?))
Každé celostátní referendum by muselo být opřené o vlastní zákon, obdobně jako když Češi hlasovali v roce 2003 o vstupu do Evropské unie. Nově by ale politici měli povinnost takový zákon připravit, pokud je k tomu občané vyzvou.
Zapovězený by byl také zásah do právní úpravy nebo správy daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění a k rozhodnutí o státním rozpočtu. Lidé by nemohli přímo také vyměnit konkrétního člověka v jeho funkci, zasahovat do řízení, které rozhoduje o právech a povinnostech osob nebo do výkonu moci ústavodárné či zákonodárné.
A nepřípustné by podle návrhu bylo i vyjádření k bezpečnostním otázkám státu nebo zásahy do působnosti České národní banky a Nejvyššího kontrolního úřadu.

http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/vlada-schvalila-zakon-o-referendu-na-jeho-vyhlaseni-bude-stacit-250-tisic-podpisu.html

Návrh na vyvolání veřejného jednání o otázkách referenda a Kniha lidu:

audio:
Referendum a Občanský tribunál
http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/?p=1977

Referendum jako počátek všeho?
http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/?p=3360

Kniha lidu o referendu
http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/?p=4316

Z_Ponert a opět referendum
http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/?p=4566

Jak s referendem?
http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/?p=5603

Referendum po x-té
http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/?p=5860

Uprchlíci a referendum
http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/?p=5868

Kniha lidu:
Kniha lidu od Z.Ponerta - tato kniha vznikla jako další sofistikovanější pokus Z.Ponerta o vzkříšení poznání mezi všemi občany České i Slovenské republiky.

Vy, všichni, kteří máte pocit, že je nutné pozvat na pomoc našeho prezidenta, aby učinil to, co slíbil - Vy všichni si tuto knihu pořiďte a shánějte podpisy, ať prezident dostane mandát k zahájení celospolečenské diskuze, za účasti kamer ČT, o podmínkách referenda!

http://www.narodnirada-skde.cz/


V jakém případě nelze konat krajské referendum?
Krajské referendum nelze konat o otázkách, které jsou zákonem taxativně stanoveny, a to:

o ukládání pokut a o rozpočtu kraje,
o zřízení nebo zrušení orgánů kraje a o jejich vnitřním uspořádání,
o volbě a odvolání hejtmana, jeho náměstků a členů rady kraje, jakož i volených nebo jmenovaných členů dalších orgánů kraje,
jestliže by otázka položená v krajském referendu byla v rozporu s právními předpisy nebo jestliže by rozhodnutí v krajském referendu mohlo být v rozporu s právními předpisy,
v případech, kdy se o položené otázce rozhoduje ve zvláštním řízení,
o schválení, změně nebo zrušení obecně závazné vyhlášky kraje, nebo
jestliže od platného rozhodnutí v krajském referendu do podání návrhu na konání krajského referenda v téže věci neuplynulo 24 měsíců.

http://www.mvcr.cz/clanek/obcanske-aktivity-118893.aspx?q=Y2hudW09Mg%3d%3d

3 pilíře Islámu

25. října 2015 v 23:54
Analýza: Integrace muslimů do Evropy je předem odsouzena k nezdaru. Migranti se nikdy nevzdají 3 pilířů Islámu!

Pokud si zapnete televizi nebo rádio, uslyšíte z mainstreamu neustálé opakování základní mantry o potřebě integrace muslimů do západní civilizace v Evropě na straně jedné a důsledné zamlčování faktů, jak ta integrace už dnes vypadá ve velkých evropských městech a některých státech západní Evropy a Skandinávie na straně druhé. K problematice imigrace se vyjadřují nejrůznější pseudoexperti a zaměstnanci neziskovek, kteří sledují pouze ekonomický zájem svých penězovodů a ve skutečnosti provádí práci, která jde proti zájmům vlastní země. Pokud si opravdu někdo položí otázku, zda-li je možné muslimy integrovat do evropské společnosti, měl by se seznámit s pohledem odborníka na arabistiku. Poslouchal jsem včera tady na německém rádiu rozhovor s panem doktorem Bassamem Tibim a jeho zásadní myšlenky si zaslouží, aby se s nimi seznámili i čtenáři v Česku.

celé zde:
http://aeronet.cz/news/analyza-integrace-muslimu-do-evropy-je-predem-odsouzena-k-nezdaru-migranti-se-nikdy-nevzdaji-3-piliru-islamu/


Islamizace - videa

Běžte se těm uprchlíkům podívat do očí!
www.youtube.com/watch?v=TJkk87vFeFM


Šokující svědectví z nemocnice v Německu
www.youtube.com/watch?v=nYm3LfIN0GQ


Tři fáze islamizace
www.youtube.com/watch?v=1Bxj1r7BbJg


Temná staletí


1400 let zabíjení a loupení ve zkratce.

Islám znamená ,,podřízení".
Očekává, že se podřídíme, a My se podřizujeme.

www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA


ŠOKUJÍCÍ FOTKY A VIDEA NALEZENY V TELEFONECH UPRCHLÍKŮ! MÁME SE NA CO TĚŠIT : http://otherside.cz/?p=1242

Dramatikcé zábery utečencov, ktoré neuvidíte v TV
http://gloria.tv/media/ZKE3jJV2NDZ

Poslední velice hrozivý vývoj ve válce na Ukrajině

23. října 2014 v 15:43
Tohle je jen velice krátký příspěvek, který vás má informovat o posledním vývoji ve válce na Ukrajině.

Poté, co ukrajinští vojáci použili proti Doněcku taktickou balistickou raketu, vyhlásil Zacharčenko, že zastavení palby je v podstatě skončeno.


Strelkov pronesl oficiální prohlášení varující, že podle dostupných informací ukrajinští vojáci shromažďují vojska k přípravě na útok.


celé zde:

 


Starší:


Ukrajinští vojáci zabiti za to, že odmítli střílet do vlastních lidí

 

Čí je ta ponorka?

23. října 2014 v 15:38
Čí je ta ponorka?


Slyšeli jste, že Švédsko nahání "ponorku" a že ta má být "údajně ruská". Zde je příklad Financial Times z 21. října - které mimochodem také oznamují, že švédský premiér slibuje navýšit výdaje na obranu.
 


více zde:

LETEM SVĚTEM - ebola

21. října 2014 v 11:47
V západní Africe již prý tento rok zemřelo na zákeřnou chorobu ebola více lidí než na českých silnicích při dopravních nehodách. Čísla jsou pohyblivá - u poloviny obětí se údajně neví, zdali zahynuly na ebolu, u druhé poloviny ano.Problematické jsou testy samy o sobě (nejen u eboly): biochemik Kary Mullis dostal v roce 1993 Nobelovu cenu za chemii a o testech - v daném kontextu šlo o HIV - říká toto: "Kvantitativní PCR je protimluv (...) ačkoliv se má mylně všeobecně za to, že testy počítají množství virů v krvi, nedokážou tyto testy vůbec identifikovat samotné infekční viry; dokážou jen identifikovat proteiny, o nichž se má za to, mnohdy mylně, že jsou jedinečné pro HIV. Testy dokážou identigfikovat genetické virové sekvence, ne viry samotné."
Toto se nevztahuje pouze na HIV, ale na veškeré ostatní virové testy. Na počátku tedy stojí rozhodnutí, že z výskytu určité sekvence lze vyvodit přítomnost určitého viru.
Ilustrujme si to srozumitelně: pečlivou analýzou zjistíte, že babička obsahuje "genetickou" sekvenci "abi". Když budete chtít zjistit, kde všude se babička vyskytuje, musíte vypátrat příslušnou sekvenci a babičku jste našli. Tak přesně fungují testy.
Sice nakonec zjistíte, že i Babiš je Vaše babička, dokonce i každá zápalková krabička, ukáže se též, že zřejmě nemáte jen jednu babičku, ale spousty, že Vašimi předchůdci byli krabi...
Připadá Vám to jako snůška nesmyslů?
Je to platná vědecká metoda!


(Prohloubení tématu v brožurce JAK SE DĚLÁ PANDEMIE zde:Zrovna nedávno jsem dostal k nahlédnutí snůšku výmyslů, tvářících se jako duchovní obsahy - a celé to začínalo slovy: "Vědci zjistili..." A už to koluje po světě a překládá se to z jazyka do jazyka. Při bližším pohledu se ovšem zjistí, že uvádění vědci a uváděné projekty nikdy neexistovaly.
A tak to chodí ve všedním životě: jakmile uvedete nějakou lež slovy "vědci zjistili", vyřadíte tím okamžitě ze hry určité kognitivní schopnosti a pak už můžete lhát, co síly stačí.
Můj velký učitel, letos zesnulý pan Wolfgang Döbereiner, vyprávěl, jak ho za války tatínek učil samostatnému myšlení. Jednou kupříkladu mu ukázal noviny, v nichž stálo, že vědci zjistili, že máslo není zdravé. "Co to znamená?" otázal se otec syna. "No, asi že není dobré jíst moc másla." "Ne, to znamená, že másla je nedostatek a bude jen na příděl na lístky," vysvětlil otec. A tak se skutečně stalo. A kdo chtěl mastit, musel se obsloužit margarínem.
Ostatně, o čtvrt století později vědci zjistili, že margarín je velmi zdravý, několik vědců a politiků, kteří zjistili pravý opak, velmi rychle zemřelo, a od té doby se to prodává legálně v obchodech. (Jejda, kdybych vám vyprávěl, jak jsem kdysi na brigádě v ústecké SETUZE vracel starý margarín do výrobního procesu, aby se z něj zase stal nový...)
Na brzkou shledanou

Zdroj: http://paprsky1.com/

Šokující prohlášení zdravotní sestry z Ghany: Ebola není skutečná

Lidé v západním světě musí vědět, co se děje tady v západní Africe. Oni lžou!!!. Virus "Ebola" neexistuje a "nešíří se". Červený kříž tuto nemoc přivezl do 4 specifických zemí kvůli 4 specifickým důvodům a nakazí se jí pouze ti, kteří dostávají léčbu, nebo injekce od Červeného kříže. To je důvod, proč Liberijci a Nigerijci začali pracovníky Červeného kříže ze země vyhazovat a začali v médiích šířit pravdu.Ebola - než dorazí i k nám, buďte v obraze
Máte slovoPS: Američtí vědci zjistili, že lidé věří všemu, co američtí vědci zjistili.

POZOR – VERBÍŘI !!!))

21. října 2014 v 11:38
Novela branného zákona


13.6.2014 • Novela branného zákona je pouze pojistkou pro případ hrozícího nebezpečí, v běžném mírovém stavu se nic nezmění.Novela zákona o branné povinnosti- ke stažení

 


Ženy, půjdete do války?

 


Branná povinnost . co na to právník

 Jsme proti novele branného zákona - petice

 
 


PS: .....a co na to neznámí vojín? - NASRAT!) jó Nasrat!)

Prosba

14. dubna 2013 v 21:56
PODPIS TÉTO PETICE BY MĚL BÝT TÉMĚŘ POVINNÝ.
NIKDO NEVÍ, KDY SI SÁM SOBĚ PODĚKUJE, ŽE JI PODEPSAL.http://www.hlasprozivot.cz/


Hlas pro život

Každý třetí člověk během života onemocní rakovinou a každý pátý bohužel zhoubnému nádoru podlehne. Lékaři desítky let čekali na pokrok v technologii, který posune hranice léčby. Posledním výrazným posunem se stala možnost rozšířit medicínské využití protonových částic, které dokáží zničit nádor a přitom jsou šetrné k okolním zdravým tkáním.

V Praze vloni zahájilo činnost protonové centrum, které může doplnit současný systém onkologické léčby. Dětští pacienti se zde mohou léčit bez dopadu na zdravý vývoj, muži po léčbě rakoviny prostaty neztrácejí potenci a nenesou si další nepříjemné následky. A přesto - koho dnes centrum léčí? Převážně cizince. U českých zdravotních pojišťoven totiž centrum zatím bojuje o své místo na slunci.

Ministerstvo zdravotnictví nejmodernější zdravotnické zařízení na světě zcela ignoruje. Ředitel největší tuzemské zdravotní pojišťovny VZP Zdeněk Kabátek hromadně zamítá žádosti pacientů o uhrazení jejich léčby. Pacienti čekají a ubíhá jim čas…

Hlas pro život je hlasem těch, kteří chtějí podpořit existenci moderní léčby a nárok českých pacientů na ní. Pokud nejste lhostejní k osudu druhých a souhlasíte s naší peticí, dejte nám prosím svůj hlas.

Petici již podepsalo: 39042 lidí.
· Protonové centrum je připraveno na léčbu - jak pro koho)))

Proton Therapy Center (PTC) kontaktují stovky pacientů, kteří mají zájem o nejmodernější dostupnou léčbu rakoviny. V poslední době jsou uváděni v nejistotu kampaní Všeobecné zdravotní pojišťovny z hlediska dostupnosti protonové léčby. Proto cítíme povinnost se k některým zavádějícím informacím, která se objevily v prohlášeních VZP a následně v médiích, vyjádřit.

Celé zde:
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/tiskovezpravy/Protonove-centrum-je-pripraveno-na-lecbu-ceskych-pacientu-264252

Protonová léčba a pojišťovny

Rakovina se dá vyléčit

Poprdeli – Šmírovací zákon je na světě

20. července 2012 v 9:29
Poslanecká sněmovna schválila novelu zákona o elektronických komunikacích, přezdívanou šmírovací zákon. Každý z nás tak bude opět na každém kroku sledován, aniž by se čímkoliv provinil. Stojí za zmínku, že sněmovna schválila šmírovací zákon všemi přítomnými poslanci, jichž bylo celkem 154, tedy víc než ústavní většina.


Přitom ODS se předtím vydávala za stranu chránící soukromí, a opoziční ČSSD se několikrát vyjádřila pro nutnost omezit sledování. Vládní strany nalezly vzácnou shodu s opozicí - zdá se, že pokud jde o šmírování občanů, politické elity všech barev vykazují pozoruhodnou jednotu. A to je varovné.
Šmírovací zákon v České republice není žádnou novinkou. Zavedla ho již v roce 2006, jenže v březnu minulého roku byl zrušen Ústavním soudem z důvodu, že překračoval ústavněprávní limity. Stálá snaha o zavedení zákona pravděpodobně plyne z přesvědčení, že plošné omezování soukromí obyvatel je ospravedlnitelné v případě, že napomůže posílení bezpečnosti.
Zákon nařizuje všem poskytovatelům veřejného připojení k internetu a telefonním operátorům uchovávat lokalizační a provozní údaje jejich uživatelů po dobu šesti měsíců a následně je na požádání předat oprávněným orgánům, mezi které patří Policie ČR, ČNB, BIS a tajné služby. Zákon v určitých případech umožňuje Policii a ČNB přístup k těmto datům bez soudní kontroly, kterou dostatečně neřeší ani u zpravodajských služeb. Lidé se navíc nedozví, že si úřady jejich data vyžádaly, a nemohou se tak proti tomuto postupu bránit u soudu. Rozšířit se má i okruh ukládaných dat, který jde nejen nad rámec nadřízené evropské směrnice, ale i vyhlášky zrušené Ústavním soudem a koneckonců i nad rámec technických možností operátorů.
Česká republika v této věci musí řídit evropskou legislativou, která i přes odpor evropských ochránců soukromí stále obsahuje povinnost tato data uchovávat. Jeden z hlavních kritiků zákona o data retention, právník Jan Vobořil ze sdružení Iuridicum Remedium, tvrdí, že plošné preventivní sledování občanů je zcela neproporcionálním zásahem do práva na soukromí. Policie není schopná statisticky doložit nějakou změnu v míře kriminality nebo její objasněnosti po zavedení těchto opatření a po zaslání desítek tisíc žádostí o poskytnutí těchto údajů.
Šmírovací směrnice byla zavedena v roce 2006 v reakci na teroristické útoky v New Yorku, Londýně a Madridu. Směrnice měla posílit akceschopnost států v boji proti terorismu, ale místo toho byla zneužívána k policejnímu špehování. Jenomže to neospravedlňuje plošné sledování celého obyvatelstva. Fakt, že technické prostředky toto sledování a ukládání dat teoreticky umožňují, v žádném případě neospravedlňuje, aby takové sledování zákon zavedl. Moderní technologie by neměly být zneužívány k vytváření společnosti, ve které se občané musí vzdát svých práv ve jménu údajné bezpečnosti. Nejde jen o zavádění presumpce viny, což je právní situace až dosud obecně považovaná za naprosto nepřijatelnou. Jak výstižně napsal na webových Pirátských novinách Jakub Michálek: "Kompromis mezi bezpečím a svobodou je zdánlivě dosažen. Člověk nemá ani svobodu, ani osobní bezpečí, neboť předběžné sledování zločinům nepředchází, pokud může pomoci v usvědčení jejich pachatelů až potom, co je spáchali." Trochu to připomíná slavný Spielbergův film Minority report. Tam také existovala instituce, která mohla - pomocí předběžného sledování - monitorovat zločinné úmysly obyvatel. Jak se ovšem ukázalo, za touto bohulibou fasádou stál zcela obyčejný kšeft.
Když se zamyslíme, dojdeme rychle k výčtu těch, jimž může přijetí šmírovacího zákona být užitečné: jsou to jednak firmy investující do komunikačních technologií, a pak také třeba agentury provozující byznys s kopírovacími právy. To je jedna, ta banálnější stránka celé věci. Druhá, mnohem hrozivější, vede k zavedení skutečné, faktické, nikoli jen mechanické totality. Jak v onom citovaném Spielbergovi, tak ve slovutném Orwellově románu 1984 či Huxleyho sci-fi Konec civilizace najdeme hodně působivých a ani trochu nereálných příkladů toho, jak dopadne systém, který vytěsní soukromí občanů a nahradí je sledováním a rozhodováním za ně. Společnost dohledu je formou policejního státu a jednoznačnou cestou zpět k temnějším kapitolám dějin. A důkazem toho, že politické elity jsou zjevně nepoučitelné.
Vysíláno na ČRo 6, publikováno na www.rozhlas.cz/cro6

Zdroj:

Sprostota dne 20.7.2012

20. července 2012 v 9:26
Klaus napsal Mečiarovi, že rozdělení Československa pomohlo všem
Vláda nechá rozhodnutí o zvýšení platů ústavních činitelů na poslancích
Klaus napsal Mečiarovi, že rozdělení Československa pomohlo všem


Sprostota dne – Viník je určen předem

19. července 2012 v 17:43
Včera došlo v Bulharsku k ošklivému, zatím nevyjasněnému teroristickému činu.
Ačkoli nikdo nic neví, viník je již znám.
 
Necháte se také ohlupovat?
 
 
Výbuch cílený na izraelské turisty, který zabil v autobusu v bulharském Burgasu osm lidí, má pravděpodobně na svědomí sebevražedný atentátník.
19.červenec 2012 - 08:13
Sdělil to ve čtvrtek bulharský ministr vnitra Cvetan Cvetanov, kterého citují agentury AFP a Reuters.

"Výbuch způsobil muž, který při něm zahynul. Jeho identitu zatím neznáme. Měl u sebe falešný řidičský průkaz ze Spojených států," sdělil Cvetanov.

"Obětí je osm - šest Izraelců, jeden Bulhar a sebevražedný atentátník," informoval minstr.

Premiér Izraele Benjamin Netanjahu obvinil z útoku Írán.

Izraelský ministr obrany Ehud Barak řekl, že atentát spáchala libanonská militantní organizace Hizballáh, "která má samozřejmě stálou podporu Íránu". Hizballáh ale již ve středu odpovědnost za výbuch popřel.

Do Bulharska přiletěl speciální tým izraelských záchranářů, lékařů a diplomatů. Do Burgasu zamířil také bulharský prezident, premiér i ministr vnitra.

Útok odsoudily Spojené státy, evropské země i bulharští představitelé. Soustrast rodinám zabitých Izraelců v Burgasu vyjádřil i český premiér Petr Nečas.

Autobus s izraelskými turisty, převážně mladými lidmi včetně dětí, explodoval ve středu odpoledne před letištěm v Burgasu. Kromě osmi mrtvých utrpělo 32 lidí zranění. Mezi zraněnými je i jedenáctiletá dívka a dvě těhotné ženy.

Byl to nejkrvavější útok na Izraelce v zahraničí od roku 2004 a první na bulharském území.

Nálož vybuchla přesně 18 let po bombovém útoku na židovskou komunitu v argentinském Buenos Aires. Tehdy zemřelo 85 lidí a zraněno bylo 300 osob.
 
Zdroj:
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ze-zahranici/atentat-na-izraelce-v-bulharsku-spachal-sebevrah/
 
 
Tvrdá odveta:
 
Teroristé v Bulharsku zabíjeli turisty z Izraele, Netanjahu slíbil tvrdou odvetu
 
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/273585-teroriste-v-bulharsku-zabijeli-turisty-z-izraele-netanjahu-slibil-tvrdou-odvetu.html
 
 
 
Útok v Bulharsku spáchal sebevražedný atentátník s americkým řidičákem (Typický Íránec)
 
http://zpravy.idnes.cz/utok-v-bulharsku-ma-na-svedomi-sebevrazedny-atentatnik-pin-/zahranicni.aspx?c=A120719_073045_zahranicni_ipl
 
 
 
Výroba vrahů na Guantánamu

Stopy vedú k Iránu

Páchateľom stredajšieho bombového útoku na autobus s izraelskými turistami bol muž alžírsko-švédskeho pôvodu, ktorého dva roky zadržiavali v americkom väzení na Guantáname.
Tá osoba mala falošný vodičský preukaz zo Spojených štátov," uviedol bulharský minister Cvetan Cvetanov priamo na letisku. Polícia pritom vyšetrovala, či atentátnik dal bombu do autobusu skôr ako turisti nastúpili, resp. či ju umiestnil medzi batožiny. Svedkovia však hovorili, že do autobusu niekto nastúpil a vozidlo následne vybuchlo.Slovo k masakru v Burgasu


Už 64 let jsou občané Izraele vystaveni teroru

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ze-zahranici/uz-64-let-jsou-obcane-izraele-vystaveni-teroru/

Pravda na tvrdoV září 2003 zaslaly desítky izraelských pilotů vládě společné memorandum, ve kterém už dále odmítají provádět nálety na palestinská města, vesnice a vyhnanecké tábory, prováděné za účelem zabíjení a vraždění nevinných lidí.. Bezmocnost a nemožnost obrany Palestinců, jen zvětšuje krutost izraelské vlády, která se stala loutkou v rukách sionistů.

Vše zde: http://pravda.blatna.cz/sionismus.html

Kdo nás tlačí do války s Íránem?

 
http://afinabul.blog.cz/0812/kdo-nas-tlaci-do-valky-s-iranem

Írán: Budete znát pravdu

http://pravdu.cz/kategorie/iran

video:


Jak žijí Židé v Íránu
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=etKxHEWu7no#!

If London Was Occupied by Israel

https://www.youtube.com/watch?v=h6WyywulOYo&feature=player_embedded

Shalom of Israel

http://www.youtube.com/watch?v=hXaCTKZq7sc&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Etvina%2Esk%2Findex%2Ephp%3Fprogram%3D2%26video%3D864&feature=player_embedded

Skutečný příběh invaze Gazy

http://svetylko.blog.cz/1003/skutecny-pribeh-invaze-gazy-svevolna-agrese-vuci-civilnimu-obyvatelstvu

Tip na knihu: Cíl Írán

http://svetylko.blog.cz/0901/cil-iran

Sprostota dne - Drábek navrhuje zvýšení platů politiků

18. července 2012 v 13:32
V době, kdy vláda škrtá, snižuje valorizaci důchodů i platy ve státní správě a zvedá daně, 
ministerstvo práce navrhlo zvýšit platy ústavních činitelů a soudců. 
Ačkoli v roce 2010 krátce po nástupu vlády Petra Nečase politici slibovali, že jejich platy 
zůstanou zmrazeny nejméně do roku 2014, od ledna příštího roku by mělo přijetím tohoto 
návrhu zmrazení skončit, a navíc by měly platy poskočit i o desetitisíce korun měsíčně výš.
 
Předpokládá to návrh novely platového zákona, který na čtvrteční jednání vlády poslal ministr práce 
a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09). Předlohu tohoto návrhu má Právo k dispozici.
 

Poslanci, jejichž nynější základní hrubý plat je 55 900 korun, by měli brát 66 700 korun. Ministr by si z dnešních 106 600 polepšil na 127 200 Kč a premiérův plat by se zvýšil ze 150 100 na 179 tisíc korun. Nejvyšší změnu by měl zaznamenat na svém účtu prezident, který by místo 186 300 korun měl dostávat 222 200 Kč.
Úměrně tomu vzrostou i zdaňované náhrady těchto činitelů. U zákonodárců se nyní pohybují mezi 29 000 a 39 400 korunami, zvednout se mají na 34 600 až 47 000 korun. Ministr má místo 15 600 dostávat 18 600 Kč, premiér místo 19 200 Kč napříště 22 900 korun. Prezidentovi bude náležet již nikoli 173 300, ale 206 800 korun.

Soudci si tolik nepolepší
Také soudci, jejichž úspěšné stížnosti k Ústavnímu soudu se staly záminkou k nové úpravě platů nejen jejich, ale i politiků, mají dostat víc. Jejich růst nebude tak pronikavý, jako u politiků, neboť na základě stížností jednotlivých soudců Ústavní soud již loni rozhodl, že stát musí jejich snížené platy dorovnat na úroveň roku předcházejícího.
Po případném schválení návrhu ministra Drábka by se platy soudců, které se nyní pohybují od 51 900 do 88 600 Kč, zvedly na rozpětí od 54 400 po 113 400 korun. Náhrady soudci nemají, náleží jim jen příspěvek na literaturu, který se jim zvýší o dvě stovky na 3400 korun.

Prý za to může Ústavní soud
Platy ústavních činitelů a soudců se již 17 let vypočítávají jako trojnásobek mzdy v nepodnikatelské sféře. Od loňska je to již jen 2,5násobek. Právě toto snížení ale soudci napadli u Ústavního soudu. Ten jim dal za pravdu a snížení, které bylo přijato v rámci úsporných opatření vlády a mělo platit až do konce roku 2014, zrušil. Ponechal na vládě, aby navrhla jiný poměr, a odložil účinnost svého rozhodnutí až do konce letošního roku.
Drábkův úřad proto nyní přichází - podle něj - s přijatelným kompromisem: platy ústavních činitelů i soudců se od 1. ledna 2013 budou vypočítávat pro všechny stejně - jako 2,7násobek mzdy v nepodnikatelské sféře.
"Takové řešení lze považovat za krajní pro udržení společné právní úpravy a vyjádření rovnosti všech tří státních mocí v oblasti platů," tvrdí Drábkův úřad v odůvodnění návrhu.

Platový základ 61 tisíc
Pro příští rok by tak měla být platová základna, od které se různými koeficienty, stanovenými zákonem, vypočítávají základní hrubé platy poslanců a senátorů, členů vlády, prezidenta republiky, soudců obecných i Ústavního soudu a třeba i členů NKÚ, mediální rady či Rady Českého telekomunikačního úřadu, pevně stanovena na 61 713,90 Kč.
Nyní je to u politiků o deset tisíc korun méně, u soudců o pět tisíc méně.
Rozmrazení platů bude do budoucna znamenat postupný růst platů těchto všech lidí, neboť nastoupí jejich každoroční valorizace na základě vývoje mezd v nepodnikatelské sféře.
Soudci tak svými stížnostmi a neústupností, se kterou brání své platy, de facto pomohou k vyšším platům i politikům, kteří se s nimi "svezou".

Soudci jsou dál nespokojení
S Drábkovým návrhem i přes "kompromisní řešení" nesouhlasí ministerstvo spravedlnosti, a nelíbí se ani soudcům. "MS nesouhlasí s 2,7násobkem průměrné nominální měsíční mzdy fyzických osob v nepodnikatelské sféře, ale požaduje pro soudce trojnásobek této veličiny. Tato připomínka zůstává předmětem rozporu," uvádí Drábkova předkládací zpráva pro vládu.
Za stanoviskem ministerstva, které vypracoval úřad ještě pod vedením Jiřího Pospíšila, stojí také Soudcovská unie, místopředseda Nejvyššího soudu i prezidentka Unie státních zástupců. "Ve svých stanoviscích podpořili MS, avšak zdůraznili prioritu zachování společné právní úpravy platů představitelů všech tří státních mocí na shodných principech," dodává Drábek.
Soudci argumentují, že na rozdíl od politiků nemohou nijak zvyšovat své příjmy např. podnikáním. Není tedy vyloučeno, že se proto opět budou v následujících letech domáhat dorovnání svých platů u Ústavního soudu a vláda i parlament se budou muset k této otázce opět vracet.
Ministerstvo práce nepřistoupilo ani na návrh vicepremiérky Karolíny Peake (LIDEM), která žádala do zákona vložit pojistku proti snížení platů soudců v případě, že by klesla úroveň mezd v nepodnikatelské sféře. "Založilo by to možnost rozdílné výše platové základny pro soudce a ostatní představitele státní moci v jednom zákoně," tvrdí Drábek.
 
Zdroj:
http://www.novinky.cz/domaci/273500-drabek-navrhuje-zvyseni-platu-politiku-a-soudcu-az-o-desetitisice-mesicne.html
 

Pravda o chemtrails

4. července 2012 v 19:25

Aktualizováno o:

Chemtrails jsou prý globální skrytou operací pro totální kontrolu

Clifford E. Carnicom je od roku 1999 uznávaným expertem na globální skryté operace rozprašování aerosolu do atmosféry známé jako "chemtrails".

Chemtrails, bohužel pravda

Čtěte pozorně ZDE:

http://svetylko.blog.cz/1206/chemtrails-bohuzel-pravda


Pentagon:vojenská operace proti Íránu je připravena

4. července 2012 v 19:09
Vojenská operace proti Íránu je rozpracována a připravena na realizaci, prohlásil ministr obrany USA Leon Panettav neděliv interview pro relaci "This Week" televizního kanálu ABC News.
"Tím hlavním předpokladem je, že ani USA, ani světové společenství nehodlají Íránu dovolit rozpracování jaderných zbraní", prohlásil Panetta.
"Bylo byvíce žádoucí urovnat tento problém diplomaticky a za pomocí nátlaku, než za použitívojenské síly", řekl. "To ale neznamená, že podobná možnost není přístupná. Je nejen přístupná, je hotova". Podle slov Panetty, jsou USA připraveny na jakákoliv překvapenív této části světa
Zdroj:

Zapomeňte na volební výsledky

21. června 2012 v 15:28
Zapomeňte na volební výsledky - Řecko je i tak zatracené a to je i zbytek Evropy
Volební výsledky Řecka jsou tu a síly, co jsou pro výkup z dluhů, zvítězily, ale jen tak, tak. Projekce jsou, že strana Nové demokracie, co je pro výkup z dluhů, bude mít asi 130 sedadel v 300-členném parlamentu a Pasok (druhá strana, co je pro výkup) bude mít kolem 33 sedadel. Tyto dvě strany se střídaly desítky let v Řecku u moci a vypadá to pravděpodobně, že tyto sestaví koaliční vládu, která Řecko podrží v euru. V pondělí pravděpodobně uvidíme, jak finanční trhy po celém světě oslavují. Pravdou ale je, že se ve skutečnosti nic nezměnilo. Řecko je pořád v depresi. Řecká ekonomika poklesla během posledních čtyř let skoro o 25 procent, a teď se pořád drží na té samé cestě, jako dosud.


Zbídačování bude pokračovat ve šrotování zbytků řecké ekonomiky a ze země se bude velmi rychlým tempem odlévat ještě více peněz. Řecko se pořád potápí do dluhů a je zcela závislé na vnější pomoci, aby se vyhnulo bankrotu. Mezitím se věci ve Španělsku a Itálii rychle zhoršují. Kde je tedy v této rovnici nějaké místo pro optimismus?
Zrovna teď se v Evropě rozvíjí všechny ingredience pro "perfektní bouři". Po celém kontinentu byly osekány vládní výdaje, monetární politika ECB je velice přísná, nové regulace a zhoršování ekonomických podmínek nutí hlavní banky couvat z půjček a ve vzduchu je panika.
Nedojde-li k dramatické změně, věci se budou nadále zhoršovat.
Ano, výsledky řeckých voleb znamenají, že Řecko zůstane v euro - přinejmenším prozatím.
Je to ale pro Řecko skutečný důvod k oslavě?
Zrovna teď je v Řecku asi 22 procentní nezaměstnanost. Podniky se nadále udivujícím tempem zavírají a sebevraždy se vrší.
Tento měsíc bylo zatím z řeckých bank vybráno asi 500 milionů euro. Celý řecký bankovní systém je na pokraji kolapsu.
Mezi tím řecká vláda pořád zabředává do dalších dluhů. Projekce řeckého rozpočtového deficitu jsou pro tento rok asi 7 procent HDP.
Řekové však šli k volbám, aby hlasovali pro více toho samého.
Zbláznili se snad?
Někdo kdysi řekl, že definicí šílenosti je dělat tu samou věc zas a znovu a očekávat jiný výsledek.
Bohužel to vypadá, že věci po dost dlouhou dobu budou v Řecku zhoršovat.
A zbytek Evropy směřuje k velice chmurné ekonomické budoucnosti zrovna tak.
V tomto okamžiku je nezaměstnanost v eurozóně na rekordní výši.
Většina analytiků předpokládá, že se vyšplhá ještě výš.
Říci, že Španělsko má problém s nezaměstnaností, by bylo ohromným podceněním. Míra nezaměstnanosti je ve Španělsku ještě vyšší než míra nezaměstnanosti v Řecku. Ve skutečnosti je nezaměstnanost ve Španělsku vyšší, než kdy byly od zavedení eura.
Španělský bankovní systém je v tomto okamžiku naprostou a totální katastrofou. Španělská vláda už požádala pro své banky o výkup z dluhů ve výši 100 miliard euro.
To ale nemusí být skoro všechno.
Španělsko čelí kolapsu trhu s nemovitostmi podobnému, jaký proběhl ve Spojených státech v letech 2008 a 2009. Zrovna teď se ceny domů ve Španělsku naprosto hroutí
Čerstvá data ze včerejška ukazují, jak se ta krize ve Španělsku stává zoufalá. Pád hodnoty majetku se zrychluje. Ceny domů padají rychlostí 12,6% během prvního kvartálu letošního roku v porovnání s 11,2% v předchozím čtvrtletí a 7,4% v dalším čtvrtletí před tím. Ceny od svého vrcholu spadly o 26%.
"Základní ukazatele naznačují další 25% sestup," řekla ve čtvrtek ve své zprávě Standard & Poor's. Může trvat další čtyři roky, než se vyčistí přebytečný jeden milion domů, co zbývají po stavebním boomu.
Mezi tím se ze španělských bank alarmující rychlostí vytahují peníze. Jak se šíří panika, vidíme pomalu se rozvíjející výběrové nájezdy na banky po celé Evropě. Během posledních několika měsíců se od národů v potížích přesunuly do "bezpečných útočišť", jako je Švýcarsko či Německo.
Investoři začínají být velice nervózní a požadované výnosy z italských a španělských dluhů opět skáčou nahoru.
Výnosy ze Špěnělského dluhu minulý týden dosáhly své nejvyšší úrovně od zavedení eura. Bez masivních intervencí ECB by výnos z 10-letých španělských obligací téměř určitě dost prorazil nebezpečnou 7 procentní hranici.
Agentury kreditního ratingu indikují, že před námi je nebezpečí. Moody's nedávno srazily španělský dluh jen jeden stupeň nad stavem braku na trhu cenných papírů. Španělsko míří s kopce po té samé cestě, po které se vydalo Řecko.
Situace v Evropě je velice chmurná.
Řecko bude potřebovat vykupovat z dluhů v tak dlouhém výhledu, kam až oko dohlédne.
Španělsko bude také téměř určitě potřebovat ohromný výkup z dluhů.
I Itálie bude téměř určitě potřebovat ohromný výkup z dluhů.
I Irsko a Portugalsko vypadají, že budou potřebovat více peněz.
Francie už také vypadá, že je v ohrožení a Francois Hollande se zdá, že nemá žádné reálné řešení, co by šlo vytáhnout z rukávu.
Jak už jsem řekl mnohokrát před tím, bacha na Evropu.
Každých pár týdnů se objeví nadpisy vyhlašující, že "Evropa už byla zachráněna," ale věci se jen nadále zhoršují.
Guvernér Bank of England Mervyn King před několika týdny řekl následující …
"Naši největší obchodní partneři se bez zjevných příčin rozpadají."
A to je pravda. Pro problémy v Evropě neexistuje žádné viditelné řešení. Politici to mohou ještě chvíli držet nad vodou i bez řešení, ale konec je nevyhnutelný i ty útrapy, co přijdou.
Ta rovnice popisující dění v Evropě, kterou jsem už před tím uváděl, pořád platí …
Brutální zbídačování + toxická úroveň vládního zadlužení + nedostatek důvěry ve finanční systém + banky jsou nesmírně kapitálově nepřiměřené + ohromné zhroucení dostupnosti úvěrů = Finanční imploze historických proporcí
Sledujeme finanční vlak, jak se pomalým pohybem vykolejuje do propasti, a co je absolutně bezprecedentní, ač se nám to děje zrovna teď před našima očima, jsou politici naprosto bezmocní, aby to zastavili.
Tohle bude pro evropský finanční systém dlouhé, horké léto.
V Řecku byla v den voleb neuvěřitelně chmurná nálada. Místo aby oslavovali, vypadá to, že Řekové rezignovali a trpně čekají velice drsnou budoucnost. Článek v the Telegraphpopisuje, jak se celý národ zadírá při poruchovém zastavení…
Tohle jsou volby, od kterých se očekává, že rozhodnou, zda Řecko zůstane v euru. Ovšem spolu s tím Evropa zažije svůj moment, kdy se střetne s Katrinou, převažujícím pocitem tu není panika, nebo strach, nebo ani naděje - ale tato země už suspendovala chuť k životu, zadírá se při poruchovém zastavení …
Nákupní centrum Srdce Atén na jižním předměstí je vyleštěné, plné velkých značek, ale téměř úplně prázdné, postrádá zákazníky. "Máme tu pět prodejů za den," říká Steryiani Vlachakou, prodavač v obchodě se sportovním oblečením Champion. "Pořád se hodně a hodně zhoršuje."
Bohužel to není jen Řecko, které je zatracené.
Pravdou je, že je to celá Evropa, která je zatracená, a až bude Evropa padat, pocítí to celá planeta.
Připravte se tedy na nadcházející těžké časy. Nadcházející utrpení bude hrozné a většina lidí si ani nevšimne, co to vlastně přichází.

EURO se zhroutilo, opakuji, EURO se zhroutilo.“

21. června 2012 v 13:38

Mezinárodní bankéř: Euro se zhroutilo !

Včera jste uveřejnili poplach od mezinárodního bankovního kontaktu přes Steva Quayleho, který doporučuje čtenářům, aby zavřeli všechny své majetkové účty a ihned opustili trh.


O 24 hodin později mezinárodní bankéř opět kontaktoval Steva, tentokrát s poplachem, že se euro neoficiálně zhroutilo!
Zdroj uvádí, že Řekové dnes stahují 3,5 miliard eur každý den, ne 1 miliardu, jak je hlášeno. Podobná čísla mají další země PIIGS.
Říká, že je regulace kapitálu na místě, aby se udrželo zdání kontroly na dalších 4 až 6 měsíců, než bude kolaps oficiálně přiznán. Čtenář musí ihned stáhnout všechny své peníze z účtů a zajistit se fyzickými drahými kovy.
Steve Quayle učinil bezprecedentní krok, umístil na celý svůj web červenou obrazovkou jako rudý poplach.
EURO se zhroutilo, opakuji, EURO se zhroutilo."
Steve Quayle:
"S obavami píšu…euro se neoficiálně zhroutilo. Peníze jsou mimo Řecko, Španělsko, Portugalsko, Irsko, Itálii, Francii, Belgii a německé elity začaly přesouvat svá bohatství do těžkých aktiv a drahých kovů. RBS dala rozkaz k uzavření dvou svých hlavních akciových sektorů, zmizí tisíce pracovních míst během dalších pár dní/týdnů. Credit Sussie vyzvala top investory, aby odešli švýcarského bezpečného přístavu a do diverzifikovaných portfolií tvrdých aktiv.
Na místě je regulace kapitálu, aby se udrželo zdání kontroly na dalších 4 až 6 měsíců, než bude kolaps oficiálně přiznán. Steve…to je ono. Euro se zhroutilo a nikdo si toho nevšiml. Řecké runy na banky šplhají k 3,5 miliardám eur za den ne k 1 miliardě dolarů, jak je ohlašováno. Zbytek zemí PIIGS je na tom stejně. Uzavírací dny v bankách hrozí celé kontinentální Evropě během příštích dnů a týdnů. Jde o divadelní hru, jak u plebejců udržet zdání kontroly.
Prosím, varujte své posluchače, aby vybrali ze svých bankovních účtů vše, co potřebují. Uchovávejte si peníze pouze pro každodenní výdaje. Pokud máte místo (pozemek), kam jít, tak takto učiňte. Steve, nevím, jak dlouho Vám ještě budu moct psát. Vše se nyní stává nebezpečným.
Euro se zhroutilo…Opakuji, Euro se zhroutilo. Neoficiálně."
Překlad článku RED ALERT from International Banker: Euro Has Collapsed!
http://www.silverdoctors.com/red-alert-from-international-banker-euro-has-collapsed/

Zdroj:

http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/mezinarodni-banker-euro-se-zhroutilo

Odkud fouká chemtrails

15. listopadu 2011 v 13:07
Co je zas tohle za blbou konspiračku?

Podivné kondenzační stopy za letadly a naše ochrana?!

Před čím jako?


Chemtrails:


Texty:


Tajemství chemtrails

chemtrails stručně

Kdo má prsty v chemtrails


Chemtrails, bohužel pravda


Související?:

Klaus podepsal zvyšování poplatků za znečištění ovzduší

PODOZRENIE. Veroniku nakazila biologická zbraň, leží na Kramároch

http://orgo-net.blogspot.cz/search?updated-max=2012-05-30T13:23:00%2B02:00&max-results=10&start=10&by-date=false
Zvýšený obsah hliníku v Česku

aktuálně:

USA oficiálně přiznává "kolosální geoinženýrské manipulace" atmosféry
Audio:
O chemtrails na dnbradiu

videa:
Chemtrails - podezření

Chemtrails zevnitř i zvenčí

Chemtrails a morgellony

HAARP - jak pracuje

delší videa:
Co to na svět sprejují?

Aerosolové zločiny

Poručíme větru dešti

HAARP a díry v nebi


Odkud fouká chemtrailsJak léčit morgelonovou vyrážku


Aktuálně:

Obamův tajný rozpočet na chemtrails vyšel najevo
17 let jsem vyvíjel směsi pro chemtrails

Biochemik: "17 let jsem vyvíjel různé chemické produkty pro chemtrails. Můžete se mě zeptat téměř na co chcete."

http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/biochemik-17-let-jsem-vyvijel-smesi-pro.html

PS: Myslím, že na prvotní šok je toho až moc. Dopřejte si čas na strávení.
Ptejte se svých zastupitelů:

Dotaz k chemtrails

Zastupitelstvu města ……………………..(zde uveďte svůj region):
Vzhledem k tomu, že již několik let nad Českou republikou vypouštějí různá letadla ze svých útrob chemické a biologické substance, které pak vytvářejí mlhavou šedou oblohu a pomalu se snáší na obyvatelstvo národa, na naši půdu, lesy, zvířata a dostávají se do našich vod, a vzhledem k nedávné informaci o zvýšené míře radioaktivního jodu nad ČR, která může mít s těmito chemtrails souvislost;
  • žádáme urgentně policii ČR o zahájení vyšetřování tohoto problému a zastupitelstvo o podání jasných a konkrétních informací občanům České republiky:
1) chceme znát konstruktéry a objednavatele těchto chemtrails
2) letecké či jiné firmy, které toto provádějí a jejich vyjádření
3) činitele, jež k tomu nad vzdušným prostorem ČR dali souhlas
4) vyjádření Ministerstva životního prostředí a Ministerstva obrany
5) důvody, proč obyvatelé ČR dosud nebyli oficiálně o ničem informováni
6) obsah těchto aerosolů a jejich působení na živý organismus a životní prostředí

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŽÁDOST O POSKYTNUTÍ INFORMACÍ A PODÁNÍ TRESTNÍHO OZNÁMENÍ NA (NE)ZNÁMÉHO PACHATELE
Ministerstvu životního prostředí, prezidentu republiky Václavu Klausovi a policii ČR:
Vzhledem k tomu, že již několik let nad Českou republikou vypouštějí různá letadla ze svých útrob chemické a biologické substance, které pak vytvářejí mlhavou šedou oblohu a pomalu se snáší na obyvatelstvo národa, na naši půdu, lesy, zvířata a dostávají se do našich vod, a vzhledem k nedávné informaci o zvýšené míře radioaktivního jodu nad ČR, která může mít s těmito chemtrails souvislost; a vzhledem k tomu, že americká vláda již přiznala, jmenovitě J.P. Holdren, že "testují" manipulace zemské atmosféry solemi baria, dioxidu aluminia a dalšími toxickými komponenty; a vzhledem k tomu, že na satelitních snímcích ČHÚ jsou tyto chemické stopy každodenně jasně patrné:
žádáme urgentně policii ČR o zahájení vyšetřování tohoto problému a ministerstvo/prezidenta o neprodlené podání jasných a konkrétních informací občanům České republiky:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Celé texty ke stažení
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kontakty:
Ministerstvo životního prostředí ČR
Policie ČR
Prezidentská kancelář ČR

PS: Uznáte-li za vhodné, přidejte klidně i odkaz na tento článek.

DÍKY MOC - cendas

aktuálně:
Největší hrozbu veřejnému zdraví už nelze dále popírat

 
 

Reklama