Za tolik hanby plakat nedovedu.
Tlučení na výra je slovo.
Tak špatná pravda a tak krásná řeč.
(Jan Skácel)

Pozvánky na AKCE

Petice: Podpořte trestní oznámení na Miroslava Kalouska

8. prosince 2012 v 12:23

Pozvánka na Václavák – 11.9.2012 (11.00 hod)

7. září 2012 v 15:40
Pozvánka na 11. září 2012, kdy se pokusíme zabránit České televizi, aby se opět dopustila porušení Zákona o České televizi cenzurou faktů o 11. září 2001.

Video by mělo být dostupné cca kolem 16:30


 
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZdD0au-YW7U

Bezpeněžní zóna

21. května 2012 v 21:58
Na Žižkově opět ožije Bezpeněžní zóna
Po úspěšně proběhlé Bezpeněžní zóně v ulicích pražského Žižkova v mnoha lidech zůstal blažený pocit uspokojení a ochota v této aktivitě pokračovat. Bezpeněžní zóna byla v českém prostředí zcela novým druhem experimentu, u kterého nebylo dopředu jasné, jaký bude jeho výsledek. Výsledek byl uspokojivý a i proto na neděli 10. června 2012 plánujeme pokračování.
Více ZDE:

Vraťte nám stát !

8. května 2012 v 8:39
Žijeme v systému, kde si nejsme před zákonem rovni - někteří jsou rovnější. Mafiáni jsou chráněni zákonem, obyčejní občané ne. Právě propojení politiků s mafiány, kryté policií a justicí, umožnilo rozkrádání v obrovském měřítku. Jedinou cestou, jak s tím něco udělat, je rozkrýt tyto struktury a pozavírat je. Aby se to neopakovalo, musíme změnit pravidla a zajistit jejich dodržováníCelé ZDE:

CzechOccupy

30. dubna 2012 v 9:40
Occupy Prague: Na Klárově vyrostli stany
Na Klárově vyrostl v sobotu první protestní kemp. Podle organizátorů akce Occupy Prague je to příprava na akci Mezinárodní den Occupy, který se koná ve světě i u nás 12. května. Jde o symboliku dle známého amerického hnutí Occupy Wall Street, které mělo vzor ve španělském hnutí 15M (nebo známém také jako Democracia Real Ya). Stany mají podle organizátorů vyrůst i v jiných českých městech.YouTube kanálOccupy Olomouc

Occupy Teplice

Occupy Kutná hora


Videoreportáž ze zahájení Occupy Prague

Proč ještě lidé nejsou v ulicích?!

20. února 2012 v 13:00
Často si kladu otázku, co dostane lidi konečně do ulic. Stejnou otázku jsem si kladl i v druhé polovině osmdesátých let minulého století. Všude kolem to už vřelo, jen v tehdejším Československu stále nic. V osmdesátém sedmém, osmém se jen pár lidí dokolečka prošlo 10. prosince kolem Husa na Staromáku či v dolní části Václaváku u dnešního obchodu s hadrama New Yorker.
Estébáků a policajtů s kamerami tam však bývalo více než protestujících. Možná to ale bylo způsobeno i neschopností tehdejší opozice, nebo jak ji nazývá J. Wolf "disidentské šlechty", která se spíše vyžívala v nekonečných mejdanech za peníze určené pro politické vězně, strádající v komunistických kriminálech. Pak přišla první povolená demonstrace opozice na Žižkově, kde jsem ale nebyl, no a první větší akce čítající pár tisícovek demonstrantů byla až na výročí upálení Jana Palacha 15. ledna 1989, kdy tehdejší státní komunistická moc naplno odkryla svou represivní tvář. Účastnili se jí kromě disidentů hlavně studenti jako já, a i to spíše z recese.
Tehdy došlo i na vodní děla a slzný plyn, ale hlavně na dlouhé bílé a pěkně tvrdé obušky. Před jedním takovým bílým obuškem jsem jeden večer prchal až do Státní opery, kde v ten večer právě hráli nějaký kousek od Verdiho. Ještě teď slyším dunění těžkých vojenských bot (tzv. kanady) a funění těžkooděnců na svých zádech. Uvaděčka vědoma si toho, co se právě na Václaváku děje, mě rychle nasměrovala nahoru po schodech, kde jsem se nakonec před bílým obuškem ukryl v nějaké lóži. Samozřejmě, že příslušník zásahové jednotky to vzdal již někde při Federálním shromáždění, ale já byl vyděšen tak, že bych uběhl i další tři kilometry a to nejspíš pod deset minut.
Teď si uvědomuji, že to bylo vlastně poprvé, co jsem operu zhlédl z lóže a snad podruhé, co jsem vůbec vzhlédl nějakou operu naživo. Dalo by se tak s trochou nadsázky říct, že mě režim donutil ke kulturnímu vyžití. Abyste mi rozuměli, ani do té doby jsem nebyl žádný kulturní ignorant, vždyť mám vystudovanou konzervatoř, ale raději jsem měl koncerty, teda spíše rockové, jazzové nebo kytarové všeho typu. Ale pravdou je, že operu nemusím dodnes. Prostě na ní téměř pokaždé usnu. Ovšem s baletem jsem na tom ještě hůř. Kromě několika piv s Vlastíkem Harapesem na Krakovci jsem s baletem do živého kontaktu vlastně ani nepřišel. Vlastík totiž má nebo měl nedaleko Krakovce chalupu a já tam nějaký čas stejně jako mistr Jan Hus pobýval.
Palachův týden byla vlastně první větší akce Charty 77. Tehdy však pro nás mladé studenty byli lidé jako Havel, Dienstbier, Devátý, Ruml, Vondra a další hrdinové. V té době však ještě nerozkrádali státní majetek, nevysílali české vojáky do okupačních misí po celém světě a nepodporovali "humanitarní bombardování" pro USA nepohodlných režimů.
Ale zpátky k Palachovu týdnu. Třeba Standa Devátý byl tehdy zcela jasně rozpoznatelný tím, že se vždy při zásahu těžkooděnců pravidelně pokládal do horizontální polohy a nechával se odnést příslušníky až do přistaveného Antonu. Bohužel ani tehdejší několikadenní protesty s mlčící většinou nehnuly. Říkal jsem si, co se musí ještě asi stát, aby lidé konečně vyšli do ulic a zasadili smrtelnou ránu skomírajícímu režimu. Problém byl v tom, že tehdejší média o tom vůbec nebo jen zkresleně informovala. Mám samozřejmě na mysli tehdejší komunistická média. Je bez debaty, že Lída Rakušanová se na Svobodné Evropě zajíkávala štěštím při nekonečném referování o komunistických represích.
Neznaje toho, co vím dnes, jsem si tehdy ještě myslel, že v "komunismu" budeme hnít ještě dalších několik let a ani ve snu by mě nenapadlo, že studentská akce, která začala tak nevinně, bude tou roznětkou ke svržení režimu. Pár studentů z českých vysokých škol se tehdy domluvilo na demonstraci k 17. listopadu, rozdělilo si rajóny k výlepu a bylo to. Po pár týdnech se k nim přidali svazáci (mladí komunisté), jenž změnili původně domluvenou trasu, poté na Národní třídě dostali výprask a lavina se spustila. Mimochodem tehdy jsem se výprasku vyhnul, protože jsem se s malou skupinkou z Albertova vracel po původní trase přes Karlovo náměstí. Svazáci dav donutili jít po nábřeží, no a na Národní to již propuklo.
V této souvislosti mě napadá, že svazáci mohli být se zásahovými jednotkami domluveni, aby je navedli na to správné místo, kde mělo k výprasku dojít. Navíc i fakt, že estébák Zifčák si v tomto absurdním divadle zahrál roli mrtvého studenta Šmída a i to, že o všem pak obšírně referovala komunistická Zelenkova televize, bylo podezřelé.
Co se za těch pár měsíců od "Palacha" k 17. listopadu změnilo? Proč režim z ničeho nic začal demontovat sám sebe, a to po nějaké studenstké demonstraci k výročí 17. listopadu?
Je možné, že v lednu 1989 ještě režim neměl vyjednány podmínky svého odchodu. Proto si nejdříve na pár měsíců komunisté pozvali lídra opozice VH na jednání do Ruzyně a až poté, co byla dojednána jejich beztrestnost a ekonomické zajištění, mohlo dojít k předání moci.
Ostatně celý další průběh "revoluce" a transformace nasvědčuje tomu, že šlo o předem domluvený kuhhandl. Následná srdceryvná prohlášení a projevy z Melantrichu byla jen trapným divadelním představením v podání mistrů absurdního divadla, kterému jsme jako trdla s klíčema v ruce asistovali.
Ale budiž. Tehdy byl nepřítel jasný a vlastně i cíl. Demontáž totalitního režimu a nastolení demokracie no a posléze kapitalismu. Kapitalismus však v té době, kdy ještě soupeřil s komunismem, měl vedle tržních principů i výraznou sociální linii, která ho i pro nás činila přitažlivým. Plné obchody, v podstatě plná zaměstnanost, široká a hluboká sociální síť a hlavně svoboda projevu, pohybu a neomezené možnosti pro ty schopné v podnikání a vydělávání skutečných peněz. Zatímco v komunismu jsme za mizernou práci byli mizerně a všichni stejně odměňováni bezcennými nekonvertibilními kupóny, za které jsme si mohli koupit jen zboží nevalné kvality i vzhledu, a i to po dlouhém a ponižujícím čekání v nekonečných frontách na všechno. A to se raději ani nezmiňuji o svobodě projevu a pohybu.
Avšak dneska, kdy se dostal celý systém liberální demokracie do systémové krize a tržní kapitalismus odkryl svoji pravou tvář, je sice nepřítel rovněž jasný, ale není jasný cíl. Neexistuje totiž vedle tohoto systému jiný, který by mohl ten současný porouchaný zítra či pozítří nahradit. Lidé tápou, neví a vymýšlejí nevyzkoušené alternativy. A i když vědí, že demokratické volby nic nevyřeší, neví co dál. Pokaždé se odněkud vynoří falešný mesiáš, lidé ve volbách naletí, ten vylíže smetanu a nic se nezmění. A frustrace lidu tak narůstá. Přichází se s koncepty přímé demokracie, jiní navrhují ekonomickou demokracii, další návrat k nové totalitě, nejlépe globální, no a je nemálo takových, kterým by stačil jen takový "facelifting" toho současného systému, který by ho trochu omladil a polidštil. Problém je ale v tom, že má-li být současný systém nahrazen, měl by být nahrazen systémem životaschopnějším, který již prokázal, že funguje lépe, než ten předchozí a ten bohužel dneska neexistuje.
I dnes jsou mladí lidé schopni zaplnit Václavák, například když jde třeba o legalizaci marihuany. Na protivládní demonstraci však přijde jen pár set lidí povětšinou důchodců nebo odborářů a i to je tam musí navozit zdarma autobusy z celého Česka. Nakonec mladí lidé mají pravdu. Co se změní, když ODS nahradí ČSSD nebo Véčka vystřídá ANO 2011? Pro drtivou většinu vůbec nic. To je pro dnešní mládež už opravdu lepší mít u sebe legálního jointa a žít si svůj alternativní život v konopném rauši.
Zdroj:

Tisíc bubnů proti politikům

6. listopadu 2011 v 22:12
Akce "Tisíc bubnů proti politikům" začnou po celé republice
Akce "Tisíc bubnů proti politikům" začnou po celé republice

Pokud máte organizační schopnosti, umíte vést druhé, uspořádejte bubnování
na náměstí města, kde žijete.Stačí k tomu několik bubnů, megafon a
oznámení na radnici o konání shromáždění
/aby policie nemohla shromáždění rozehnat/.

Podle zákona má právo uspořádat demonstraci i fyzická osoba,
je pouze třeba oznámit akci nejméně pět dnů dopředu
na příslušném odboru městského úřadu.

Účastníci budou za doprovodu bubnů skandovat slovo D E M I S I.
Další průběh záleží na fantazii a možnostech organizátorů.
Je důležité vyhnout se projevům nenávisti a násilí .
Abychom dosáhli cíle, t.j. odchodu současných politiků,
pádu tohoto korupčního režimu, musí demonstrace začít po celé zemi.
Zpočátku vždy první sobotu v měsíci ve 14.00, pak, pokud bude o ně zájem,
KAŽDOU SOBOTU VE 14:00 na centrálních náměstích měst.

www.opona2009zacit.cz Slávek Popelka
Richard Georgiev
Erik Schmidt
Žádáme ty z vás ,kteří jsou ochotní a schopní šířit tento text ,aby to jakýmkoliv způsobem udělali.
Děkujeme za pomoc. Rada Nápravy.

Hudbou proti teroru

Světový týden za mír a nenásilí

2. listopadu 2011 v 19:57
Milí přátelé,

příští týden, od 7. do 13. listopadu 2011, se uskuteční
Světový týden za mír a nenásilí - týden akcí, které budou probíhat po celém světě a navážou na Světový pochod z roku 2009. Při této příležitosti bychom vás chtěli pozvat na naše nové webové stránky www.svetbezvalek.cz a především na akce, které se budou v rámci Světového týdne konat v Praze a Brně:

PRAHA - AKČNÍ WORKSHOPY

Připravili jsme pět odpoledních workshopů, protože chceme nastartovat dlouhodobé a intenzivní kampaně v těchto oblastech:
· Konflikty za naše pohodlí (pondělí 7. 11.)
· Výchova k nenásilí (úterý 8. 11.)
· Jaderné odzbrojení (středa 9. 11.)
· Nesmyslnost rasismu a xenofobie (čtvrtek 10. 11.)
Shodnete se s námi v pohledu na jednotlivá témata? Chcete se aktivně zapojit a společně s ostatními se pokusit něco změnit? Přijďte se pobavit o tom, co můžeme podniknout, aby se situace v dané oblasti zlepšila. Naplánujeme konkrétní akce a vytvoříme pracovní skupinky, které se budou tématu dlouhodobě věnovat. Více na webu nebo na e-mailu praha@svetbezvalek.cz.

BRNO - PŘEDNÁŠKOVÉ VEČERY
· Konflikty o zdroje (pondělí 7. 11.)
Na diskusních večerech vystoupí každý den jiní řečníci a jiná hudební skupina, která večer bude kulturně doprovázet. Světový týden v Brně podpoří svojí přednáškou i akademikové, mezi nimiž nebude chybět například Doc. Ing. Ivan Němec, CSc., Ing. Otakar J. Mika, CSc., Ing. Pavel Častulík, CSc. nebo PhDr. Marek Pavka Ph.D.

O víkendu se potom bude konat workshop pro ty, kdo by se chtěli zapojit do aktivit brněnského týmu Světa bez válek a násilí.

Více na webu nebo na e-mailu brno@svetbezvalek.cz.


Na viděnou na Světovém týdnu a s přáním krásného dne
Svět bez válek a násilí

Bez cenzury

21. října 2011 v 10:27
DNBradio
Stránky rádia: www.dnbradio.cz


Náměty k vysílání a komentování pište sem do komentářů.

Cesty, jak být v kontaktu s posluchači:
Diskuze a posílání příspěvků přes FB zde:
http://www.facebook.com/event.php?eid=267054273334014
Další možnost je Skype chat nwoo.bezcenzury nebo email: bezcenzury@nwoo.org

Neváhejte poskytnout zpětnou vazbu, která nás vždy pohání a motivuje. Je pro nás důležité vědět, že nás někdo poslouchá, však proto to děláme a nechceme jen mluvit do větru ;-)

Pokud také chcete přijít někdy do vysílání a mluvit o něčem zajímavém, pište na email.

Pokud vysílání nestihnete, zde je k dispozici archiv:


Těšíme se na slyšenou :-)

Sejdeme se u koně

30. srpna 2011 v 21:33Videopozvánka na Václavák

Senátoři jsou uplně mimo a chystají se nás zbankrotovat!!!

1. srpna 2011 v 12:47
Již tento čtvrtek se bude rozhodovat o budoucnosti 250 miliard Kč ze státního rozpočtu. To je dvojnásobek plánovaného obřího schodku vlády "rozpočtové zodpovědnosti" a je to zhruba objem hodnot, který se na území ČR vytvoří za jeden měsíc. Je to největší závazek ČR, ke kterému by se kdy zavázala. Detailní analýza od Petra Macha zde.
Když se o schválení v senátu jednalo naposled, tak se senátoři rozhodli jednání odročit na 4.8. a raději nechat schvalovaný zákon přezkoumat na ústavně-právním výboru. Situace v senátu byla ale naprosto tristní. Valná část senátorů i přes naší velkou snahu senátory informovat vůbec netušila, že se o něčem takovém bude jednat a ti co tušili neměli představu o jak obrovský závazek se jedná. Níže předkládám rozhovor s Přemyslem Sobotkou, senátorem za ODS a místopředsedou senátu, kter&y! acute; odhadoval, že se bude jednat o 5 mld. Kč! Sobotka správně poznamenává, že kdyby to bylo 180 mld. tak by to náš rozpočet "nezvládnul" VIDEO
Zvedněte hlas proti dotování krachu eurozóny!
4. srpna 2011 9:00 - 11:00 a pokud nemůžete přijít napište alespoň email svým senátorům.
Sejdeme se v Praze na Klárově (u stanice metra Malostranská, v parku u památníku) nedaleko sídla Senátu.
Leták a analýza, kterou budeme ve čtvrtek před senátem rozdávat v PDF:
S pozdravem,
Vít Jedlička předseda Reformy.cz o.s.

Video:

Senátoři jsou uplně mimo a chystají se nás zbankrotovat!!!

http://www.youtube.com/watch?v=m1Z4ZpTrzMk&feature=player_embedded

Antikapitalistický KEMP

8. července 2011 v 9:36
čas
27. červenec v 15:00 - 31 červenec v 18:00

Slušní musí být víc vidět, aby nám neslušní přestali vládnout

25. června 2011 v 14:08
V letošním roce proběhne pokus o nápravu tzv. sametové revoluce z r. 1989. Toto jsou některé web-stránky, kde se organizují akce proti zkorumpovanému režimu:
Tzv. sametová revoluce z listopadu 1989 byla ukradena a zneužita. Drtivá většina politiků se stará jen o navyšování svého majetku za pomoci anonymních akcií, beztrestnost korupčního jednání zaručuje soudní mafie.

V úterý 28. 6. v 17.30 hod. proběhne v horní části Václavského náměstí beseda s občany, pořádaná Veřejností proti korupci - Štern, Marvanová, Pehe, atd. Další a další formy protestu se připravují.

Mlčící většina si samozřejmě ponechá svůj názor - "stejně to nemá cenu...". V demokracii by ale měli být slušní lidé víc slyšet a vidět, nenechme své životy řídit těmi neslušnými. Zapojme se každý podle svých možností, hlídejme si NEUSTÁLE, kdo a jak nám vládne.

___________
P.S. Když na demonstracích nebudete nikoho bodat vidlemi, věšet na lampy, rozbíjet výlohy a podpalovat auta, policie vám neublíží, ...ani pendrekem nedostanete. 13. 6. 2011 vyšlo oficiální prohlášení Unie bezpečnostních složek ministerstva vnitra ČR, cituju část: "Policie je zde pro občany, NE pro politické strany. Proto konejme tak, jak nám ukládají zákony této země, Ústava ČR, Listina základních práv a svobod. Jsme přece také jen lidé a občané této země." Celé prohlášení ZDE
PS:
Jen aby k tomu došlo včas a policisté dokázali v tom zmatku rozpoznat a eliminovat záměrné provokatéry násilností.
Video:
související:
Řekněte jim, že sametová

Zdroj:

Výprava na Bilderberg 2011

6. června 2011 v 13:01
Výprava nwoo na setkání elitářské skupiny Bilderberg 9 - 12.6.2011 ve Svatém Mořici,Švýcarsko.

Odkazy na weby organizátorů a aktuální info ZDE:
Bilderberg 2011 - live
Seznam účastníků

Národe český

18. února 2011 v 15:13
Národe český, je nejvyšší čas se sjednotit, neboť jedině v jednotě je naše síla, které dokáže něco trvale změnit!

Národe český,

Naší vlastí se šíří vztek, zoufalství a nedůvěra - konečně, můžeme si za to sami. Vláda nám ukazuje zdvižený prostředníček - pomož si občane sám!

Zdravotnictví, doprava, vnitro, školství atd., korupce a skandály. Dokonce můžeš protestovat a není ti to nic platné, protože držet se koryta je lákavější, než PRACOVAT pro občana.
Došli jsme tak daleko, že věříme i tomu: PENÍZE NEJSOU.
cr

Nenech se mýlit "národe český" Naše vláda vybere dost peněz na daních a i zdravotním i sociálním pojištění. Na území ČR byl v roce 2010 zjištěn počet obyvatel celkem 10.526.685.
Pokud bychom vzali z toho 5 500 000 lidí, kteří měsíčně odevzdají daně ve výši 4 000 Kč.
Celkem: měsíčně 22 000 000 000 Kč ročně 264 000 000 000 (miliard) Kč. Pojistné u zaměstnanců odvádíme 2x. Kdybychom vzali nějaký průměr i za podnikatele a měsíčně pojišťovnám odevzdali 3.000 Kč (zde už odvádíme i za děti), tak do kasy pojišťoven připluje MĚSÍČNĚ, za 6.000.000 pojištěnců - 18.000.000 000 Kč.

Nejsou zde zahrnuty další daně, jako např. z DPH, nemovitosti, pohonných hmot, alkoholu, cigaret atd, pomocí kterých se z lidí, tedy z nás, vybere ještě mnohem více, než z daní z příjmu. Opravdu si myslíte, že peníze nejsou? Nevěřte tomu a nesnažte se podléhat šíření paniky, o kterou této vládě jde.

Myslíte si, že jeden člověk udělá málo? Podívej, ve které zemi se lidé spojili díky internetu a nenechali se vysmívat.

Politik, vláda tě národe potřebuje pro tvoření HDP. Jako samostatná jednotka nic nezmůžeš, ale jako skupina, která má svobodnou vůli, ANO. Není třeba volit násilí. Jako jsou dny bez aut, přidej se ke dni bez médií, lékaře, léků, nákupů. Dne 1. 3. 2011 od nás odejde mnoho lékařů, je to jejich volba i právo.

Kdo není lékař, neposuzuj. Uvědomíš si tím, jak jsi závislý. Dne 1. 3. 2011 jako jednota, my všichni společně!!! Přidejte se., jeden den bez médií (TV, rádio, časopisy, noviny), lékaře (ne akutní případy), nákup v lékárnách i obchodech. Jeden jediný den narušit onen koloběh peněz. Tak uvidíš, jak jsi mocný, národe český.

* Je to pro tebe těžké?
* Jsi tak moc závislý na 24 hodinovém nákupu, nevážíš si lidí, kteří tam pracují?
* Jsi tak moc závislý a potřebuješ sledovat média plná lží a manipulace?

Dokaž, že ti o něco jde a připoj se na 1 den 1. 3. 2011 DEN BEZ lékaře, nákupů, médií!!!

Akce NWOO k "mezinárodnímu" dni informování o chemtrails

18. února 2011 v 15:11
řekněte své - STOP CHEMTRAILS
chemtrails nal.

Na 26.3. kdosi vyhlásil den informovanosti o chemtrails. Máme zato, že podobná iniciativa je potřeba, ať už ji vymyslel kdokoliv, a bude dobré nějak ji podpořit a toto téma lidem předložit v jakékoliv formě - jen ne násilně :-)

Rozhodli jsme se, že vás čtenáře nwoo.org a dalších alternativních médií oslovíme a vyzveme k akci. To co máme na mysli je jednoduché a může to opravdu podniknout kdokoliv.

Zkrátka a dobře, do 30.února 2011 nám na email chemtrails@nwoo.org zasílejte videa se záznamem z vaší akce, na které jste veřejně a fyzicky (prostě ne na internetu) informovali lidi o chemtrails.

Jak to udělat? Zavolejte kamarádům nebo známým, ať do toho jdou s vámi. Jinak to, ale určitě zvládnete i sami. Vezměte jakoukoliv kameru, foťák nebo mobil. Na papír, nebo na karton, na desku nebo na plachtu, fixem, propiskou nebo sprejem napište

STOP CHEMTRAILS

A s touto cedulí jděte ven mezi lidi. Někam, kde ji uvidí hodně lidí - na náměstí, do obchodního centra, na letiště, na silnici, do hospody...prostě tam, kde se lidé scházejí, kde to někdo uvidí. A při tom natáčejte , nebo alespoň vyfoťte jak ta vaše akce probíhala a vypadala . To pak pošlete na výše uvedený email, opatřeny popisky, kde se akce konala a kdy. My pak materiál sestříháme do video-dokumentu, doplníme o popisky a hudbu a začátkem března rozšíříme do sítě. Ukážeme tak světu, že víme o chemtrails a že nenecháme zabíjet a mrzačit ani sebe ani Zemi.

Pokud chcete být ještě aktivnějsí, vytvořte si informační letáky o chemtrails a ty můžete během akce rozdávat, nebo vylepovat. Nezapomeňte na leták uvést nějaky zdroj, kde se lidé můžou dozvět více. Pokud již teď máte nápady, grafiku či texty vhodné na leták či na samolepky, uvítáme když nám pošlete i je.

Ještě nějaké technické drobnosti:

- neposílejte fotografie chemtrailsů, pouze záběry z akce
- ujistěte se, že se ze záběrů bude dát vyčíst záměr akce a nápis na transparentu bude čitelný
- max. délka videa 3min
- max. počet fotografií 5
- max.velikost souboru 10mb
- do emailu uveďte místo (např. Praha - Václavské nám.,) a datum akce.

Naší "nwoo" iniciativou letos bude zřejmě "demonstrace" na Palackého nám. v Praze dne 25.3. odpoledne. V případě, že se budete chtít zůčastnit, sledujte náš web pro podrobnější a aktuálnější info.

Jedna z našich prvních akcí proti chemtrails - inspirace:

Blokáda Gazy a mezinárodní právo

8. ledna 2011 v 20:35
Další z přednášek týkajících se takzvaného izraelsko-palestinského konfliktu se zaměří na mezinárodní právo a blokádu Gazy.

18. ledna 2011, 18.00, Cross Club, Praha
18.00: Promítání - Střílení na slona
20.00: Přednáška a diskuse


Jana Ridvanová, členka organizace Přátelé Palestiny bude hovořit o situaci v Gaze z hlediska mezinárodního práva a renomovaných mezinárodních lidskoprávních institucí, zprostředkuje nám ale i vlastní zkušenost z návštěvy Gazy krátce po "Operaci Lité olovo", třítýdenním leteckém a pozemním útoku izraelské armády, jenž si před dvěma lety vyžádal více než 1400 obětí z řad Palestinců. Jak se žije v tomto uzavřeném a přelidněném pásmu a jak probíhá obnova, dva roky po skončení Litého olova? Jak se k situaci staví mezinárodní komunita a jak na odpor proti blokádě reaguje izraelská armáda?

Salah Abu Amša - Palestinec původem z Gazy žijící v České republice. Hovořit bude o tom, jak prožíval Operaci lité olovo a jaká je současná situace v Gaze.

Střílení na slona (To Shoot an Elephant, r. Alberto Arce, Mohammad Rujailah, Španělsko 2009, české titulky)

Film je přímým svědectvím z pásma Gazy zprostředkovaným jedinými cizinci, kteří se rozhodli v Gaze v průběhu operace Lité olovo zůstat. Od 27. prosince 2008 zaznamenává 21 dnů střílení na slony. Naléhavé a hrůzu nahánějící obrazy, při kterých nelze spát. Záznam každodenní reality nejen palestinských záchranářů bez ustání pronásledovaných lidským utrpením i nebezpečím vlastní smrti ze strany izraelských sil.


1.DEMONSTRACE - NE RAKETOVÉMU VOJENSKÉMU CENTRU V ČESKÉ REPUBLICE

15. září 2010 v 13:38
09 říjen · 15:00 - 17:00

pod sochou sv. Václava
Václavské Náměstí
Praha, Czech Republic


Centrum raketového systému je prosazováno stejným způsobem jako radar. Opět se českým občanům předkládá projekt, jehož mezinárodně politické zdůvodnění kulhá. Íránská hrozba, kterou argumentuje Obamova administrativa, je stejně fiktivní jako zbraně hromadného ničení, které měl mít irácký diktátor Saddám Hussajn. Írán nemá ke střílení na Evropu kapacity a ...

9.10.2010

Protest k 11. září 2001

1. září 2010 v 9:54
9112010

nwoologo


Pravda o 911 - Praha 11.září 2010 - videa

Václavák chce znát pravdu. - a ,,Vy"?
ČTV - protest na ČT24911 - 2010
ve světě

911 Truth New York City 2010 Protest FootageWeAreChange for 911 Truth Sept. 11 2010 BerlinSTV o novém vyšetřovaní 911Řekli o 11. Září:


Patrioti zpochybňují oficiální verzi událostí 11. září 2001 PS:
13.9 RÁNO PROVEDENA SABOTÁŽ NA POŘADATELE AKCE 9/11 - NA JEJICH AUTĚ BYLY NA JEDNOM KOLE ODŠROUBOVÁNY MATKY, TAKŽE KOLO PŘI JÍZDĚ (KVŮLI VRÁCENÍ AGREGÁTU) UPADLO

Tak jsme asi naší akcí na 11.9.2010 někoho naštvali. Sundali nam všechny šrouby ze zadniho kola.Pěkná výstraha, ale nevíme od koho..kdo se hlasi?

Lež o dvou věžích

8. srpna 2010 v 21:18
Střežit je nutno jen malá tajemství. Velká tajemství bude střežit sama veřejnost tím, že jim odmítne věřit. (Marshall McLuhan)

Poučme se z historie

Z požáru Říšského sněmu
obvinila goebbelsovská propaganda komunisty. Nacisté potřebovali záminku, aby se mohli vypořádat s konkurenčním systémem,který je zjevně neohrožoval,jenž však
potřebovali brzy napadnout. Nejlepší cestou, jak zmanipulovat veřejné mínění, byla inscenace dechberoucího divadla, útoku na symbol německé státnosti. Představa, že tento čin zorganizovala sama nacistická mašinérie, byla pro vlastenecké cítění nemyslitelná. Veřejnost živená pocitem ohrožení bez výhrad přijala verzi, kterou státní moc nabídla.

Stejně postupovali komunisté. Totalitní moc vytvořila
fikci protistátního spiknutí organizovaného ze zahraničí. které údajně
usilovalo o násilné svržení nejspravedlivějšího společenského uspořádání.
Statisíce lidí ochotně podepisovalo rezoluce žádající smrt pro zrádce. Sama zmanipulovaná veřejnost vytvořila zeď mezi realitou a lží.

Vytvoří -li inscenátor - nejlépe státní moc, dostatečně šokující představení
které překročí míru uvěřitelnosti, veřejnost sama zabrání identifikaci pravého viníka. V instinktivní sebezáchovné emocionální reakci obklopí veškeré racionální pochybnosti hradbou iracionální důvěry v oficiální verzi.
Opak by znamenal připustit, že se státní moc vymkla veřejné kontrole, a že tedy všechny jistoty, na nichž dané společenské uspořádání spočívá, jsou jenom fikce. Odhalení se tak stává prakticky nemožné, i kdyby bylo jasné, že událost tak jak byla
prezentována se prostě nemohla odehrát.
Každý kdo se opováží tvrdit, že se jedná o podvod, je označen nálepkou bláznů či popíračů, byť svá tvrzení může podložit racionálními fakty. Na rozdíl od oficiální verze.

,,Události z 11. září 2001, tak jak nám byli prezentovány a zafixovány, se prostě nemohli stát".

Když pomineme všechna racionální fakta o průběhu události, jenž si může každý čtenář snadno vyhledat, jasnou odpověď nám dávají důsledky následující po 11. září.
Pokud by byla pravdivá oficiální verze, pak by se Amerika poníženě uzavřela světu a zabývala se přebudováním svého aparátu tajných služeb a nedostižné US armády, jenž 11. září roku 2001 katastrofálně selhali při zajištění ,,národní bezpečnosti", co by důvodu pro všemožná omezení,opatření, zvyšující
se výdaje na zbrojení a vojenskou přítomnost v každém koutku zeměkoule.
Stal se totiž pravý opak. Všechny následující události a opatření, mají nepopiratelné znaky útoku,
a to především na svobodu a životy prostých občanů nejen v samotných státech amerických.

Který systém či společenské zřízení je dnes konkurencí, díky níž bylo nutné zinscenovat tak nelidskou záminku? Ten, který vlastní velké množství surovinových zdrojů a jiné smýšlení, jež se nedalo zničit materialismem. Jiné smýšlení než je žádoucí je největší konkurencí všech minulých i budoucích parazitů lidstva bažících po moci,nejlépe absolutní a neomezené.


Probíráme se odtajněnými archivy a shledáváme, jak to tehdy vlastně bylo skutečně.
Mnoho událostí bylo zinscenováno vlastně primitivně, lidé tomu věřili a vědomě spolupracovali, navzdory absurditě celé věci. Nám by se přeci nic takového přihodit nemohlo. ???

A jedenácté září ?

Bylo výjimečné oproti minulým útokům pod falešnou vlajkou, nebo se opakuje stále stejný osvědčený scénář? Necháme se opět klamat a nahnat na další nesmyslná jatka pro zájmy několika psychopatů s neukojitelnou chamtivostí,postrádajících jakékoli zbytky morálky a empatií?¨

Zodpovězte si samy vážení čtenáři několik nezodpovězených otázek:

V čí prospěch se to všechno událo?

Má vůbec nějaký význam pídit se za pravdou?

Ovlivnilo jedenácté září naše životy nebo jste přesvědčeni, že se nás nikterak nedotkli?

Jde o uzavřenou kapitolu naši minulosti, nebo o počátek a odůvodnění něčeho většího?

Přimhouří budoucí generace shovívavě oči nad naši naivitou a důvěřivostí v post demokratický systém, nebo nás budou nenávidět za naši pasivitu a mlčení,díky důsledkům, které se díky těmto událostem rýsují pro jejich budoucnost?

Přijde Vám zodpovězení těchto otázek nepodstatné? Nebo vás dokonce obtěžují?
Pak mám pro vás na závěr jednu opravdu lehounkou:

Vzpomenete si, kde vás zastihla 11. září zpráva o útoku na newyorská dvojčata a co jste v tu chvíli dělali a pociťovali? - Velmi jednoduché, že se nepletu? Kde se vzala ta úžasná kolektivní paměť?
Kdo potřebuje
abychom na tento den dlouho, nejlépe nikdy nezapomněli?

Pokud není k dispozici aktuální nepřítel, musí být stvořen, třeba jen virtuálně, nejlépe v přímém přenosu. Jinak by byl totiž na světě mír, z čehož neplynou žádné mocenské zisky.

Z pochopitelných sebeobranných důvodů není pro nikoho jednoduché připustit si skutečnost, že jej vlády a média podvádějí. To by znamenalo ztrátu zaběhnutých jistot a smyslu žití v současném, tzv. demokratickém zřízení. Tímto je paralyzována možnost odhalení velkých podvodů a manipulací.
Čím větších, tím nepravděpodobnějších. Neexistuje riziko náhodného odhalení, díky pochopitelnému strachu z nebezpečí úplné změny paradigmatu a ohrožení sporných a pochybných jistot.
Proto ani poznání a zveřejnění zásadních informací nic nemění na ideové podstatě a praktických důsledcích celé události.

Stejně tak, jak rychle jsme kolektivně a to proti své vůli, přijali tuto lež za nepopiratelný fakt,
musíme dokázat překonat svoji emocionální obranou bariéru, a to nejlépe také kolektivně,
abychom zabránili realizaci dalších událostí podobného charakteru, nepochybně větších důsledků
než měli události ze dne 11. září roku 2001.

NECHÁME SE DÁL KLAMAT ???

Použitá literatura: Smrt ve středu (velký dík patří autorovi - p. Petru Hájkovi)

Video:

Doktrína šoku:


Přítomnost nanotermitu v troskách WTC vědecky prokázána:


Související články:Bývalí představitelé CIA: Ano, falšovali jsme videa s bin Ladinem a Sadámem Hussajnem


Inkvizice 21. Století


Aktuálně:


SOUDNÍ PROCES TÝKAJÍCÍ SE AMERICKÉHO SEZNAMU PLÁNOVANÝCH POPRAV BEZ PROCESU
…a dalšíDokážeme překonat bariéru strachu z nejistoty, nebo oddaně přijmeme totalitní jistotu - Nového světového řádu?

PS: (Bez Vás to nejde)


"Větší než obvykle"
Větší než malé množství pravdy nejen o 11. září 2001.

ZDE:
 
 

Reklama